Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια μου!

Ειμαστε καλα και κλεισαμε ραντεβου για να σαραντισουμε τη Δευτερα το απογευμα μετα τον εσπερινοο!!! Τι ωραια! Αντε να βγαινουμε βολτουλες με τη μπεμπα!!

Εσεις τι μου κανετε;;; Δεν σας διαβασα... :oops:

Αχ Ελενίτσα μου σαραντίζετε κιόλας; Πότε πέρασε ο καιρός βρε κορίτσι μου! Αντε να πηγαίνετε βολτούλες και αν σου πει κανείς τίποτα ότι και καλά είναι μικρούλα ακόμη για να τη βγάζεις έξω μην ακούς κανέναν! Εγώ τον έβγαζα από 20 ημερών και ήταν και Μάρτιος! Τους κάνει πολύ καλό η βόλτα! Κι αν σου κάνει και λίγη κρινίτσα από κολικούς θα δεις πως θα την ηρεμεί! Να της φιλήσεις τα πατουσάκια της τα όμορφα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κοριτσια μου!

Ειμαστε καλα και κλεισαμε ραντεβου για να σαραντισουμε τη Δευτερα το απογευμα μετα τον εσπερινοο!!! Τι ωραια! Αντε να βγαινουμε βολτουλες με τη μπεμπα!!

Εσεις τι μου κανετε;;; Δεν σας διαβασα... :oops:

καλημερα κοριτσακια μου!

πεταλουδιτσα μου καλο σαραντισμο να εχετε και μετα ποιος σας πιανει, ολο βολτες θα εισαστε!

ιωαννακι μου καλημερα!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσαρες μου τι κανετε??????

Ο μπεμπης σημερα ξυπνησε στις 6μιση...αλλαζει μαλλον το ωραριο του...κατα τις 7μιση του εδωσα το γαλα και αποκοιμηθηκε πινοντας το...

Πολυ ζεστη πρωι πρωι εχουμε παλι σημερα! Καλοκαιριασε για τα καλα!!!!!

Εχω νεα να σας πω....

Χθες το μεσημερι με πηρε ο αδερφος μου τηλ. για να μου πει οτι αλλαζουν τα σχεδια για την ημερομηνια της βαφτισης! Μας ειπε να κοιταξουμε για εκκλησια αμεσα για 22 ή 29 Ιουλιου γιατι θα ερθει πιο νωρις και μαλλον θα ξαναφυγει τελη Αυγουστου! Οποτε για να ειμαστε σιγουροι οτι θα ειναι εδω καλυτερα να την κανουμε την βαφτιση τελη Ιουλιου!Οποτε αυριο ή την Κυριακη μετα την λειτουργεια θα παμε στον παπα να ρωτησουμε για το εκκλησακι που εχουμε εδω στην παραλια αν υπαρχει κενο μια απο τις 2 ημερομηνιες αλλιως θα κοιταξουμε σε αλλη εκκλησια! Οπως καταλαβατε τρεχουμε τωρα! Το θεμα ειναι οτι ειχε βαλει ο αντρας μου αδεια το 2ο 15ημερο του αυγουστου και τωρα δεν θα εχει αδεια για την βαφτιση! Το πολυ πολυ να ζητησει την επομενη μερα της βαφτισης ενα ρεπο αν γινεται! Βεβαια δεν θα κανουμε τιποτα τελικα...οι 2 οικογενειες θα ειμαστε και καθως τα συζητουσαμε χθες την ωρα του φαγητου μου ειπε επι λεξη: εδω δεν εχουμε ουτε μαντηλι να κλαψουμε και θα καλεσουμε και κοσμο???? Περιττο να σας πω οτι ηξερα μεν οτι δεν εχουμε την δυνατοτητα για καλεσματα αλλα μου ξεφουρνισε οτι τα πραγματα ειναι πολυ χειροτερα απ'οτι ξερω και απλα δεν το συζηταει για να μην με αγχωνει! Ουφφφφφ....εν τω μεταξυ αν ειχα και γω μια δουλεια θα ηταν καλυτερα τα πραγματα και δεν θα ειχαμε θεμα να καλεσουμε εστω καμια 30αρια ατομα πολυ πολυ στενους συγγενεις και φιλους....με τους οποιους φιλους τυχαινει να εχουμε κουμπαριασει κιολας! Η αληθεια ειναι οτι ψιλοντρεπομαι τους κουμπαρους που μας παντρεψαν γιατι ειλικρινα τους νιωθουμε σαν αδερφια και δυστυχως δεν θα τους καλεσουμε! Οχι οτι για 2 ατομα θα παθουμε τιποτα αλλα αν καλεσουμε αυτους τους κουμπαρους τοτε ξεκιναει η διαδικασια να καλεσουμε και τους υπολοιπους...θα ειναι αδικο για τους αλλους να μην ερθουν! Βρισκομαστε σε πολυ δυσκολη θεση αλλα τι να κανουμε? Αν υπηρχε λυση δεν θα το συζηταγα καν! Να φανταστειτε ειπα στον αντρα μου χθες οτι αφου δεν θα εχουμε εξοδα για καλεσμενους και φωτογραφο τουλαχιστον μετα την βαφτιση να παμε εξω να φαμε οι 2 οικογενειες και μου ειπε οτι θα πληρωσουμε τα μαλλιοκεφαλα μας γιατι ειμαστε 9 ατομα...αν το κανουμε σπιτι το τραπεζι θα εναι πιο οικονομικα και πιο καλα αφου εχουμε το γκαζον μας και την ησυχια μας! Ουτε αυτο λοιπον! Δεν ξερω αν τελικα θα ψωνισω και φορεμα οπως ελεγα....αλλα τι να το κανω? Εμεις κι εμεις θα ειμαστε και σαμπως θα καταλαβει κανεις οτι φοραω κατι που δεν ειναι καινουριο? Και η συνυφαδα μου να φανταστειτε που εκανα ανοιχτη βαφτιση μονο εκκλησια ομως,φορεσε φορεμα που ειχε βαλει σε εναν αρραβωνα στο χωριο και την ειχαν δει οι συγγενεις...τι να κανουμε ομως ετσι ειναι τα πραγματα και δεν μπορουμε να τα αλλαξουμε!

Ομως δεν εχω στενοχωρηθει επειδη θα κανουμε κλειστη βαφτιση αλλα επειδη ειδα τον αντρα μου πολυ πιεσμενο και αγχωμενο και δεν θελω να παθει τιποτα με τους μακακες που εχουμε μπλεξει....το βασικο ειναι να βαφτιστει το παιδακι μας και ουτε τα τραπεζια και τα καλεσματα εχουν σημασια! Στενοχωριεμαι που μας επιβαλλουν να κανουμε ετσι!

Μια πρωτη ξαδερφη του αντρα μου πριν την κριση ετσι εκανε την βαφτιση της κορης της...μονο οι 2 οικογενειες και μετα απλα μας εδωσε μπομπονιερα...ειναι της αποψης οτι καλυτερα τα χρηματα να τα εχει στην ακρη για τα παιδια της παρα να τα σπαταλισει σε κατι που μπορει να γινει κι αλλιως! Τελικα δεν ειχαν αδικο! Οπως επισης θεωρει οτι η γεννα σε ιδιωτικη κλινικη παλι χαμενα λεφτα ειναι....βρηκε γιατρο σε δημοσιο και γεννησε μια χαρα τα παιδακια της! Ολα τα λετφα που περσσεψαν τα εριξαν στο σπιτι τους και ειναι μια χαρα! Τελικα μηπως ειμασταν πολυ ανοιχτοχερηδες????Ουφφφφφφ.....τι να πω? Δεν ξερω ειλικρινα τι να πω..ισως και να φτασαμε εδω που φτασαμε επειδη σπαταλουσαμε αλογιστα τα χρηματα και δεν σκεφτομασταν να κανουμε καβατζα απο οπου μπορουσαμε...ακομα και για το τραπεζι του γαμου μας εχω ενδοιασμους αν επρεπε να κανουμε τοσα εξοδα....τωρα που τα χρειαζομαστε δεν τα εχουμε...τεσπα καλα να ειμαστε!Αυτο θελω μονο να εχουμε την υγεια μας! Οτι καναμε το καναμε και δεν αλλαζει!

Σας μαυρισα παλι ε????? Σορι αλλα ηθελα να σας τα πω...καθε φορα με ηρεμειτε οταν εχω καποιο θεμα!!!!!!

((((((((((((((((((((((((())))))))))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια μου!

πεταλουδιτσα μου καλο σαραντισμο να εχετε και μετα ποιος σας πιανει, ολο βολτες θα εισαστε!

ιωαννακι μου καλημερα!!!

Καλημέρα Γιωτάκι μου! Τι κάνετε; Η μικρούλα σου πως είναι; Διάβασα πως κάνετε βηματάκια; Αααχχχ θα τρελλαθώ μωρέ, πως πέρασε έτσι ο καιρός; Αλλά θα μου πεις ο δικός μου μπήκε στον 4ο η δικιά σου τώρτα δεν θα πιάνεται!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα τσουπρίτσες! Που είστε βρε; Ελάτε να πιούμε καφεδάκι! Εγώ έχω λίγο χρόνο τώρα γιατί ο μπέμπης παίζει με τον μπαμπά του!

Καλημερα Ιωαννα μου τι κανετε???? Παιζουν μπαμπας και γιος??? Αχ μωρε...

Φιλια πολλα στα μπουτακια του!!!!!

καλημερα κοριτσακια μου!

πεταλουδιτσα μου καλο σαραντισμο να εχετε και μετα ποιος σας πιανει, ολο βολτες θα εισαστε!

ιωαννακι μου καλημερα!!!

Καλημερα Γιωτουλα μου! Η μικρη μας καλα? Εχει ακομα γκρινιτσα τα απογευματα????

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια μου!

Ειμαστε καλα και κλεισαμε ραντεβου για να σαραντισουμε τη Δευτερα το απογευμα μετα τον εσπερινοο!!! Τι ωραια! Αντε να βγαινουμε βολτουλες με τη μπεμπα!!

Εσεις τι μου κανετε;;; Δεν σας διαβασα... :oops:

Ελενιτσα μου σαραντιζετε κιολας? Θα τρελαθωωωωωω...πως περναει ετσι ο καιρος καλε??????

Καλο σαραντισμο καμαρι μου να εχετε! Τι ωραια εποχη που σαραντιζετε! Βολτες βολτες και παλι βολτες! Μια χαρα...ζουμπηξε την μου πολυ πολυ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσαρες μου τι κανετε??????

Ο μπεμπης σημερα ξυπνησε στις 6μιση...αλλαζει μαλλον το ωραριο του...κατα τις 7μιση του εδωσα το γαλα και αποκοιμηθηκε πινοντας το...

Πολυ ζεστη πρωι πρωι εχουμε παλι σημερα! Καλοκαιριασε για τα καλα!!!!!

Εχω νεα να σας πω....

Χθες το μεσημερι με πηρε ο αδερφος μου τηλ. για να μου πει οτι αλλαζουν τα σχεδια για την ημερομηνια της βαφτισης! Μας ειπε να κοιταξουμε για εκκλησια αμεσα για 22 ή 29 Ιουλιου γιατι θα ερθει πιο νωρις και μαλλον θα ξαναφυγει τελη Αυγουστου! Οποτε για να ειμαστε σιγουροι οτι θα ειναι εδω καλυτερα να την κανουμε την βαφτιση τελη Ιουλιου!Οποτε αυριο ή την Κυριακη μετα την λειτουργεια θα παμε στον παπα να ρωτησουμε για το εκκλησακι που εχουμε εδω στην παραλια αν υπαρχει κενο μια απο τις 2 ημερομηνιες αλλιως θα κοιταξουμε σε αλλη εκκλησια! Οπως καταλαβατε τρεχουμε τωρα! Το θεμα ειναι οτι ειχε βαλει ο αντρας μου αδεια το 2ο 15ημερο του αυγουστου και τωρα δεν θα εχει αδεια για την βαφτιση! Το πολυ πολυ να ζητησει την επομενη μερα της βαφτισης ενα ρεπο αν γινεται! Βεβαια δεν θα κανουμε τιποτα τελικα...οι 2 οικογενειες θα ειμαστε και καθως τα συζητουσαμε χθες την ωρα του φαγητου μου ειπε επι λεξη: εδω δεν εχουμε ουτε μαντηλι να κλαψουμε και θα καλεσουμε και κοσμο???? Περιττο να σας πω οτι ηξερα μεν οτι δεν εχουμε την δυνατοτητα για καλεσματα αλλα μου ξεφουρνισε οτι τα πραγματα ειναι πολυ χειροτερα απ'οτι ξερω και απλα δεν το συζηταει για να μην με αγχωνει! Ουφφφφφ....εν τω μεταξυ αν ειχα και γω μια δουλεια θα ηταν καλυτερα τα πραγματα και δεν θα ειχαμε θεμα να καλεσουμε εστω καμια 30αρια ατομα πολυ πολυ στενους συγγενεις και φιλους....με τους οποιους φιλους τυχαινει να εχουμε κουμπαριασει κιολας! Η αληθεια ειναι οτι ψιλοντρεπομαι τους κουμπαρους που μας παντρεψαν γιατι ειλικρινα τους νιωθουμε σαν αδερφια και δυστυχως δεν θα τους καλεσουμε! Οχι οτι για 2 ατομα θα παθουμε τιποτα αλλα αν καλεσουμε αυτους τους κουμπαρους τοτε ξεκιναει η διαδικασια να καλεσουμε και τους υπολοιπους...θα ειναι αδικο για τους αλλους να μην ερθουν! Βρισκομαστε σε πολυ δυσκολη θεση αλλα τι να κανουμε? Αν υπηρχε λυση δεν θα το συζηταγα καν! Να φανταστειτε ειπα στον αντρα μου χθες οτι αφου δεν θα εχουμε εξοδα για καλεσμενους και φωτογραφο τουλαχιστον μετα την βαφτιση να παμε εξω να φαμε οι 2 οικογενειες και μου ειπε οτι θα πληρωσουμε τα μαλλιοκεφαλα μας γιατι ειμαστε 9 ατομα...αν το κανουμε σπιτι το τραπεζι θα εναι πιο οικονομικα και πιο καλα αφου εχουμε το γκαζον μας και την ησυχια μας! Ουτε αυτο λοιπον! Δεν ξερω αν τελικα θα ψωνισω και φορεμα οπως ελεγα....αλλα τι να το κανω? Εμεις κι εμεις θα ειμαστε και σαμπως θα καταλαβει κανεις οτι φοραω κατι που δεν ειναι καινουριο? Και η συνυφαδα μου να φανταστειτε που εκανα ανοιχτη βαφτιση μονο εκκλησια ομως,φορεσε φορεμα που ειχε βαλει σε εναν αρραβωνα στο χωριο και την ειχαν δει οι συγγενεις...τι να κανουμε ομως ετσι ειναι τα πραγματα και δεν μπορουμε να τα αλλαξουμε!

Ομως δεν εχω στενοχωρηθει επειδη θα κανουμε κλειστη βαφτιση αλλα επειδη ειδα τον αντρα μου πολυ πιεσμενο και αγχωμενο και δεν θελω να παθει τιποτα με τους μακακες που εχουμε μπλεξει....το βασικο ειναι να βαφτιστει το παιδακι μας και ουτε τα τραπεζια και τα καλεσματα εχουν σημασια! Στενοχωριεμαι που μας επιβαλλουν να κανουμε ετσι!

Μια πρωτη ξαδερφη του αντρα μου πριν την κριση ετσι εκανε την βαφτιση της κορης της...μονο οι 2 οικογενειες και μετα απλα μας εδωσε μπομπονιερα...ειναι της αποψης οτι καλυτερα τα χρηματα να τα εχει στην ακρη για τα παιδια της παρα να τα σπαταλισει σε κατι που μπορει να γινει κι αλλιως! Τελικα δεν ειχαν αδικο! Οπως επισης θεωρει οτι η γεννα σε ιδιωτικη κλινικη παλι χαμενα λεφτα ειναι....βρηκε γιατρο σε δημοσιο και γεννησε μια χαρα τα παιδακια της! Ολα τα λετφα που περσσεψαν τα εριξαν στο σπιτι τους και ειναι μια χαρα! Τελικα μηπως ειμασταν πολυ ανοιχτοχερηδες????Ουφφφφφφ.....τι να πω? Δεν ξερω ειλικρινα τι να πω..ισως και να φτασαμε εδω που φτασαμε επειδη σπαταλουσαμε αλογιστα τα χρηματα και δεν σκεφτομασταν να κανουμε καβατζα απο οπου μπορουσαμε...ακομα και για το τραπεζι του γαμου μας εχω ενδοιασμους αν επρεπε να κανουμε τοσα εξοδα....τωρα που τα χρειαζομαστε δεν τα εχουμε...τεσπα καλα να ειμαστε!Αυτο θελω μονο να εχουμε την υγεια μας! Οτι καναμε το καναμε και δεν αλλαζει!

Σας μαυρισα παλι ε????? Σορι αλλα ηθελα να σας τα πω...καθε φορα με ηρεμειτε οταν εχω καποιο θεμα!!!!!!

((((((((((((((((((((((((())))))))))))))))))))))))

καλημερα ματινακι μου! μην σκας κοριτσακι μου! εμενα οι περισσοτερες φιλες που ξερω κ συγγενεις δεν καλουνε στην εκκλησια, εχει γινει μοδα πια! υγεια να εχετε κ ολα τα αλλα ειναι για το θεαθηνε. να ειναι γερο το παιδακι σας κ ολου του κοσμου τα παιδια φυσικα, κ ολα τα αλλα αστα! δεν λες που εχετε κ νονο, κανεις δεν αναλαμβανει πια! μην στεναχωριεσαι, θα φτιαξουν τα πραγματα θελω να πιστευω! και για τα ρουχα εγω εχω βαλει πολλες φορες κατι που το εχουν ξαναδει αλλα δεν με νοιαζει καθολου! φαντασου στο κρεββατι του γαμου μου, εβαλα το φορεμα του αρραβωνα κ με ειχαν δει, αλλα ηταν τοσο ωραιο που λεω κριμα να παει χαμενο!

μην σκας!!!:-P

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσαρες μου τι κανετε??????

Ο μπεμπης σημερα ξυπνησε στις 6μιση...αλλαζει μαλλον το ωραριο του...κατα τις 7μιση του εδωσα το γαλα και αποκοιμηθηκε πινοντας το...

Πολυ ζεστη πρωι πρωι εχουμε παλι σημερα! Καλοκαιριασε για τα καλα!!!!!

Εχω νεα να σας πω....

Χθες το μεσημερι με πηρε ο αδερφος μου τηλ. για να μου πει οτι αλλαζουν τα σχεδια για την ημερομηνια της βαφτισης! Μας ειπε να κοιταξουμε για εκκλησια αμεσα για 22 ή 29 Ιουλιου γιατι θα ερθει πιο νωρις και μαλλον θα ξαναφυγει τελη Αυγουστου! Οποτε για να ειμαστε σιγουροι οτι θα ειναι εδω καλυτερα να την κανουμε την βαφτιση τελη Ιουλιου!Οποτε αυριο ή την Κυριακη μετα την λειτουργεια θα παμε στον παπα να ρωτησουμε για το εκκλησακι που εχουμε εδω στην παραλια αν υπαρχει κενο μια απο τις 2 ημερομηνιες αλλιως θα κοιταξουμε σε αλλη εκκλησια! Οπως καταλαβατε τρεχουμε τωρα! Το θεμα ειναι οτι ειχε βαλει ο αντρας μου αδεια το 2ο 15ημερο του αυγουστου και τωρα δεν θα εχει αδεια για την βαφτιση! Το πολυ πολυ να ζητησει την επομενη μερα της βαφτισης ενα ρεπο αν γινεται! Βεβαια δεν θα κανουμε τιποτα τελικα...οι 2 οικογενειες θα ειμαστε και καθως τα συζητουσαμε χθες την ωρα του φαγητου μου ειπε επι λεξη: εδω δεν εχουμε ουτε μαντηλι να κλαψουμε και θα καλεσουμε και κοσμο???? Περιττο να σας πω οτι ηξερα μεν οτι δεν εχουμε την δυνατοτητα για καλεσματα αλλα μου ξεφουρνισε οτι τα πραγματα ειναι πολυ χειροτερα απ'οτι ξερω και απλα δεν το συζηταει για να μην με αγχωνει! Ουφφφφφ....εν τω μεταξυ αν ειχα και γω μια δουλεια θα ηταν καλυτερα τα πραγματα και δεν θα ειχαμε θεμα να καλεσουμε εστω καμια 30αρια ατομα πολυ πολυ στενους συγγενεις και φιλους....με τους οποιους φιλους τυχαινει να εχουμε κουμπαριασει κιολας! Η αληθεια ειναι οτι ψιλοντρεπομαι τους κουμπαρους που μας παντρεψαν γιατι ειλικρινα τους νιωθουμε σαν αδερφια και δυστυχως δεν θα τους καλεσουμε! Οχι οτι για 2 ατομα θα παθουμε τιποτα αλλα αν καλεσουμε αυτους τους κουμπαρους τοτε ξεκιναει η διαδικασια να καλεσουμε και τους υπολοιπους...θα ειναι αδικο για τους αλλους να μην ερθουν! Βρισκομαστε σε πολυ δυσκολη θεση αλλα τι να κανουμε? Αν υπηρχε λυση δεν θα το συζηταγα καν! Να φανταστειτε ειπα στον αντρα μου χθες οτι αφου δεν θα εχουμε εξοδα για καλεσμενους και φωτογραφο τουλαχιστον μετα την βαφτιση να παμε εξω να φαμε οι 2 οικογενειες και μου ειπε οτι θα πληρωσουμε τα μαλλιοκεφαλα μας γιατι ειμαστε 9 ατομα...αν το κανουμε σπιτι το τραπεζι θα εναι πιο οικονομικα και πιο καλα αφου εχουμε το γκαζον μας και την ησυχια μας! Ουτε αυτο λοιπον! Δεν ξερω αν τελικα θα ψωνισω και φορεμα οπως ελεγα....αλλα τι να το κανω? Εμεις κι εμεις θα ειμαστε και σαμπως θα καταλαβει κανεις οτι φοραω κατι που δεν ειναι καινουριο? Και η συνυφαδα μου να φανταστειτε που εκανα ανοιχτη βαφτιση μονο εκκλησια ομως,φορεσε φορεμα που ειχε βαλει σε εναν αρραβωνα στο χωριο και την ειχαν δει οι συγγενεις...τι να κανουμε ομως ετσι ειναι τα πραγματα και δεν μπορουμε να τα αλλαξουμε!

Ομως δεν εχω στενοχωρηθει επειδη θα κανουμε κλειστη βαφτιση αλλα επειδη ειδα τον αντρα μου πολυ πιεσμενο και αγχωμενο και δεν θελω να παθει τιποτα με τους μακακες που εχουμε μπλεξει....το βασικο ειναι να βαφτιστει το παιδακι μας και ουτε τα τραπεζια και τα καλεσματα εχουν σημασια! Στενοχωριεμαι που μας επιβαλλουν να κανουμε ετσι!

Μια πρωτη ξαδερφη του αντρα μου πριν την κριση ετσι εκανε την βαφτιση της κορης της...μονο οι 2 οικογενειες και μετα απλα μας εδωσε μπομπονιερα...ειναι της αποψης οτι καλυτερα τα χρηματα να τα εχει στην ακρη για τα παιδια της παρα να τα σπαταλισει σε κατι που μπορει να γινει κι αλλιως! Τελικα δεν ειχαν αδικο! Οπως επισης θεωρει οτι η γεννα σε ιδιωτικη κλινικη παλι χαμενα λεφτα ειναι....βρηκε γιατρο σε δημοσιο και γεννησε μια χαρα τα παιδακια της! Ολα τα λετφα που περσσεψαν τα εριξαν στο σπιτι τους και ειναι μια χαρα! Τελικα μηπως ειμασταν πολυ ανοιχτοχερηδες????Ουφφφφφφ.....τι να πω? Δεν ξερω ειλικρινα τι να πω..ισως και να φτασαμε εδω που φτασαμε επειδη σπαταλουσαμε αλογιστα τα χρηματα και δεν σκεφτομασταν να κανουμε καβατζα απο οπου μπορουσαμε...ακομα και για το τραπεζι του γαμου μας εχω ενδοιασμους αν επρεπε να κανουμε τοσα εξοδα....τωρα που τα χρειαζομαστε δεν τα εχουμε...τεσπα καλα να ειμαστε!Αυτο θελω μονο να εχουμε την υγεια μας! Οτι καναμε το καναμε και δεν αλλαζει!

Σας μαυρισα παλι ε????? Σορι αλλα ηθελα να σας τα πω...καθε φορα με ηρεμειτε οταν εχω καποιο θεμα!!!!!!

((((((((((((((((((((((((())))))))))))))))))))))))

Καλημέρα Ματινάκι μου! Μην αγχώνεσαι βρε! Ολοι μας έχουμε κάνει στο παρελθόν αλόγιστες σπατάλες αλλά το θέμα είναι να κοιτάμε μπροστά και να δούμε πως θα τα διορθώσουμε τα πράγματα! Κι εγώ μη νομίζεις αν δεν βοηθούσαν οι γονείς μου και η πεθερά μου δεν θα καλούσαμε τόσο κόσμο στο τραπέζι! Οι μπομπονιέρες μου βγήκαν αρκετά οικονομικές! Εφτιαξα 70 κομμάτια και μου στοίχισαν μόνο 80 ευρώ! Και η αδερφή μου με βοηθάει πολύ όχι τόσο για το οικονομικό αλλά επειδή είναι το 1ο της ανήψι και το έχει πολύ αδυναμία! Το σημαντικό είναι να πάρουν τα παιδάκια μας το όνομά τους και να μπουν στο δρόμο του Θεού! Αχ Ματινάκι μου μην τα σκέφτεσαι απλά ότι κι αν κάνεις όσο απλό κι αν είναι τόσο πιο ωραία θα είναι και θα το ευχαριστηθείς! Μην ξεχνάς τα πιο απλά είναι και τα καλύτερα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Γιωτάκι μου! Τι κάνετε; Η μικρούλα σου πως είναι; Διάβασα πως κάνετε βηματάκια; Αααχχχ θα τρελλαθώ μωρέ, πως πέρασε έτσι ο καιρός; Αλλά θα μου πεις ο δικός μου μπήκε στον 4ο η δικιά σου τώρτα δεν θα πιάνεται!

ναι ιωαννακι μου, δεν πιανεται! σε 6 μερες κλεινουμε τον 9ο! θα την φαωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κ ο δικος σου φανταζομαι θα σας τρελαινει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα Ιωαννα μου τι κανετε???? Παιζουν μπαμπας και γιος??? Αχ μωρε...

Φιλια πολλα στα μπουτακια του!!!!!

Καλημερα Γιωτουλα μου! Η μικρη μας καλα? Εχει ακομα γκρινιτσα τα απογευματα????

ειχε την τεταρτη πολυ κλαμα κ πηραμε την γιατρο κ της δωσαμε ντεπον, βγαζει τα 2 πανω δοντια κ ειπε η γιατρος οτι πονανε πολυ:(. τα 2 κατω ουτε που τα καταλαβαμε! εχτες ηταν μια χαρα! πηγαμε κ για μπυριτσα οι τρεις μας!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Ιωαννα μου τι κανετε???? Παιζουν μπαμπας και γιος??? Αχ μωρε...

Φιλια πολλα στα μπουτακια του!!!!!

Καλημερα Γιωτουλα μου! Η μικρη μας καλα? Εχει ακομα γκρινιτσα τα απογευματα????

ο γιοκας σου τι κανει????????

Link to comment
Share on other sites

καλημερουδιαααααααααααα

εχει καιρο να μπω να δοσω το παρον μου!!!τι κανετε??σας σκεφτομαι δεν σας ξεχασα!!!ξεκινησα και δουλεια ετσι θα μπαινω αμα εχω χρονο τα πρωινα να μαθαινω και τα νεα σας!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ματινακι μου! μην σκας κοριτσακι μου! εμενα οι περισσοτερες φιλες που ξερω κ συγγενεις δεν καλουνε στην εκκλησια, εχει γινει μοδα πια! υγεια να εχετε κ ολα τα αλλα ειναι για το θεαθηνε. να ειναι γερο το παιδακι σας κ ολου του κοσμου τα παιδια φυσικα, κ ολα τα αλλα αστα! δεν λες που εχετε κ νονο, κανεις δεν αναλαμβανει πια! μην στεναχωριεσαι, θα φτιαξουν τα πραγματα θελω να πιστευω! και για τα ρουχα εγω εχω βαλει πολλες φορες κατι που το εχουν ξαναδει αλλα δεν με νοιαζει καθολου! φαντασου στο κρεββατι του γαμου μου, εβαλα το φορεμα του αρραβωνα κ με ειχαν δει, αλλα ηταν τοσο ωραιο που λεω κριμα να παει χαμενο!

μην σκας!!!:-P

Ευχαριστω Γιωτουλα μου για τα λογακια σου....παντα με ανακουφιζετε και σας ευχαριστω ολες γι αυτο! Δεν σκαω ειλικρινα στο λεω...την υγεια του παιδιου μου θελω και γενικοτερα της οικογενειας μου αλλα ειναι το γαμωτο οχι τιποτε αλλο! Οσο για το φορεμα δεν το συζητω...δεν υπαρχει λογος να αγορασω....εχω ενα πολυ ωραιο μακρυ φορεμα το οποιο το εχω φορεσει μονο σε εναν γαμο....η αληθεια ειναι οτι δεν παιζεται και μολις το ειδα στο μαγαζι το ερωτευτηκα! Απλα ειχα αλλα σχεδια για το χρωμα...δεν με χαλαει ομως ειναι πολυ ωραιο και χαλαλι του! Ειμαι και συναισθηματικα δεμενη πλεον με αυτο το φορεμα γιατι το περσινο καλοκαιρι κρυβοταν απο κατω η κοιλιτσα μου με τον μπεμπακο μου μεσα οταν το φορεσα σε εκεινο τον γαμο....

Σκεφτομαι και το αλλο...αν καλουσαμε κοσμο θα εκανα οτι πιο φθηνο γινοταν σε προσκλητηρια και μπομπονιερες...τωρα επειδη δεν θα εχουμε εξοδα περαν του τραπεζιου στο σπιτι θα παρω κατι καλυτερο σε μπομπονιερα να μεινει κιολας και να μην πεταχτει! Να πληρωσουμε και 50-70 ευρω σε μπομπονιερες που θα δωσουμε στους πιο στενους συγγενεις και φιλους? Ε ωραια μια χαρα θα ειναι!

Και σκεφτομαι να μην κανω μεμονομενα γλυκα...θα φτιαξουμε μια τουρτα αφου θα παμε σπιτι να μην εχουμε και το αγχος νταλα καλοκαιρο μην λιωσουν απο την ζεστη...το μονο που θα φτιαξω μονη μου ειναι καπκεικ με σιελ γλασο για να δωσουμε στον παπουλη και σε οποιον αλλο θα ειναι εκει στην εκκλησια! Καλα δεν λεω?????

Link to comment
Share on other sites

ναι ιωαννακι μου, δεν πιανεται! σε 6 μερες κλεινουμε τον 9ο! θα την φαωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κ ο δικος σου φανταζομαι θα σας τρελαινει!!!

Αχ Γιωτάκι μου απόλαυση είναι! Κάθε πρωί που ξυπνάει πάω πάνω από την κούνια του και μόλις με βλέπει ξεκαρδίζεται στα γέλια! Φτου να μην το ματιάσω το παιδάκι μου είναι πολύ χαμογελαστό και πολύ κοινωνικό παιδάκι! Μην του μιλήσει ξένος άνθρωπος θα του σπάσει χαμόγελο! Ελπίζω στη βάφτιση να εἰναι έτσι! Εμαθε βέβαια από την αρχή με κόσμο δεν ήθελα να τον έχω απονομωμένο! Λίγο τα δοντάκια μας ενοσχλούν αλλά τι να κάνουμε; Αναγκαίο κακό! Απλά τώρα έχει και ζέστη και ταλαιπωρούνται τα ζουζουνάκια μας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...