Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Bluee19 είπε:

      Συναγωνίστριες εύχομαι σε όλες καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα με υγεία !!! 
      Στις εγκυολες μας να έχουν μια γλυκιά εγκυμοσύνη και σύντομα να κρατήσουν τα θαύματακια τους στην αγκαλιά τους!!! Και σε όλες τις υπόλοιπες που ακόμη προσπαθούμε σύντομα να έρθει και σε εμάς το θαύμα 🙏🏼

       

      καλή ανάσταση κορίτσι μ ! εσωτερική και εξωτερική! το επόμενο πάσχα να χεις  μια κοιλιτσα τούρλα! 

      • Λουλούδια 1

μου λειπετε...


Recommended Posts

στις 25 ιουνιου εμαθα οτι ολοι σε αυτην την ζωη πρεπει να μαθουν να κουβαλουν ενα ασηκωτο φορτιο!!!το δικο μου ειναι διπλα ασηκωτο γιατι τα διδυμακια,ενα αγορακι κ ενα κοριτσακι που μου χαρισε ο θεος εγιναν αγγελοι!!δεν θα ξεχασω ποτε τους χτυπους απο τις καρδιες τους στον υπερηχο εκεινο την ημερα καθως μου ανακοινωνε ο γιατρος οτι θα πρεπει να τα χασω....

μια προσευχη σας στελνω εκει πανω κ μια μεγαλη αγκαλια παιδακια μου ομορφα!!!

ευχομαι καμια μανουλα να μην νιωσει αυτο που νιωθω κ εγω τωρα!!!


line_line_typew3_beg_d_typew11_time_1208577600_text_e5e9ece1f3f4e520e1f1f1e1e2f9ede9e1f3ece5edefe9.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μαρακι μου γλυκο δεν ξερω ρε γαμωτο γιατι συμβαινουν τετοια ασχημα ενω κανονικα η εγκυμοσυνες θα επρεπε να ειναι γεματες απο ευχαριστες στιγμες,κ μονο ευχαριστες....τα εχουμε πει,τα ξερω,τα ξερεις,τα ζησαμε,τα εχουν ζησεις κ αλλες μανουλες...να σου πω κατι θα κρατησω αυτο που μου ειπε ενας υπεροχος πνευματικος,μαλλον ο Θεουλης ηθελε να μας γλυτωσει απο μεγαλυτερο πονο...κ αυτο το θυμηθηκα σημερα το πρωι διαβαζοντας το κηδειοχαρτο μιας μικρουλας μολις 5ετων...επεσε,χτυπησε κ ετσι απλα ''εφυγε''......παναγιτσα μου ας αργησει να ρθει το θαυματακι μου φτανει να ειναι γερο κ να με αξιωσεις να το δω να μεγαλωνει,κ οταν ερθει η ωρα να φυγω πρωτη...αλλωστε αυτο ειναι το σωστο,οι γονεις να φευγουν οταν ερθει η ωρα πριν απο τα παιδια τους...συγνωμη που τα γραφω αλλα απο το πρωι ειμαι σκασμενη...


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

αννουλα μου γλυκια το ξερεις ποσο δυσκολο ειναι να αποχωριζεσαι το θαυματακι σου αλλα αυτο που δεν ξερω εγω ειναι που να βρω την δυναμη να προχωρησω!!!τωρα πια δεν ξερω τι να σκεφτω!!!αν δεν ειχα τον αντρα μου βραχο διπλα δεν πιστευω οτι θα αντεχα!!!

δεν ξερω γιατι τα κανει αυτα ο θεος!!!να στερει απο μια μανα το παιδι της!!!!μαλλον δεν θα παρω ποτε απαντση σε αυτο το θεμα!!!


line_line_typew3_beg_d_typew11_time_1208577600_text_e5e9ece1f3f4e520e1f1f1e1e2f9ede9e1f3ece5edefe9.gif
Link to comment
Share on other sites

αννουλα μου γλυκια το ξερεις ποσο δυσκολο ειναι να αποχωριζεσαι το θαυματακι σου αλλα αυτο που δεν ξερω εγω ειναι που να βρω την δυναμη να προχωρησω!!!τωρα πια δεν ξερω τι να σκεφτω!!!αν δεν ειχα τον αντρα μου βραχο διπλα δεν πιστευω οτι θα αντεχα!!!

δεν ξερω γιατι τα κανει αυτα ο θεος!!!να στερει απο μια μανα το παιδι της!!!!μαλλον δεν θα παρω ποτε απαντση σε αυτο το θεμα!!!

Εμενα την δυναμη,την αλλαγη ζωης,μου την εδωσε το ιδιο το θαυματακι μου...ειδα ενα πλασμα μολις 450γρ να παλευει 15μερες να ζησει..ε μετα απο αυτο ολα μπορω να τα κανω,κ ολα μπορω να τα καταφερω!σε φιλω,κ μην αγχωνεσαι,τα πραγματα θα ρθουν απο μονα τους,η ζωη θα σου δειξει πως να συνεχισεις....


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

αννουλα μου πραγματικα σε θαυμαζω για την δυναμη που δειχνεις!!!!κ εγω σε φιλω κ σε κανω μια μεγαλη αγκαλια γιατι πραγματικα το εχω αναγκη@@!!!!


line_line_typew3_beg_d_typew11_time_1208577600_text_e5e9ece1f3f4e520e1f1f1e1e2f9ede9e1f3ece5edefe9.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αννουλα μου πραγματικα σε θαυμαζω για την δυναμη που δειχνεις!!!!κ εγω σε φιλω κ σε κανω μια μεγαλη αγκαλια γιατι πραγματικα το εχω αναγκη@@!!!!

εγω παλι θαυμαζω τις μανουλες μας...δυσκολο πραγμα να γινεις ΜΑΝΑ!!!!!

(((((((((αγκαλια))))))))))) μεγαλη κ δυνατη!!!:D


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

στις 25 ιουνιου εμαθα οτι ολοι σε αυτην την ζωη πρεπει να μαθουν να κουβαλουν ενα ασηκωτο φορτιο!!!το δικο μου ειναι διπλα ασηκωτο γιατι τα διδυμακια,ενα αγορακι κ ενα κοριτσακι που μου χαρισε ο θεος εγιναν αγγελοι!!δεν θα ξεχασω ποτε τους χτυπους απο τις καρδιες τους στον υπερηχο εκεινο την ημερα καθως μου ανακοινωνε ο γιατρος οτι θα πρεπει να τα χασω....

μια προσευχη σας στελνω εκει πανω κ μια μεγαλη αγκαλια παιδακια μου ομορφα!!!

ευχομαι καμια μανουλα να μην νιωσει αυτο που νιωθω κ εγω τωρα!!!

mariagpa δεν εχουμε ξαναμιλησει αλλα ενιωσα την αναγκη να σου πω ποσο λυπαμαι για αυτο που περασες!Εχω χασει και εγω 4 ψυχουλες!Εμεινα 4 φορες εγκυος και τα εχασα απο την 5η ως την 10η εβδομαδα και νομιζω πως μπορω να σε καταλαβω!Η τελευταια φορα εγινε στις 08/08!Κανε κουραγιο και τα καλυτερα θα ερθουν!Ειναι πολυ νωρις ακομα αλλα ο χρονος ειναι ο μονος γιατρος που χρειζομαστε αυτη τη στιγμη!Και εγω αν δεν ειχα τον αντρουλη μου δεν ξερω τι θα εκανα αλλα να ξερεις οτι και αυτοι πονανε και πονανε πιο πολυ για μας!

Μην ψαχνεις απαντησει σε αυτο το ΓΙΑΤΙ δεν θα παρεις!Απλα εγινε!Χωρις γιατι!


The best is yet to come!!!584776qvkek99ty3.gif

xDoop3.png

pcDup3.png

Link to comment
Share on other sites

Mαρακι μου γλυκο....

ΜΑΚΑΡΙ...ποτε να μην γινοταν τετοια ασχημα πραγματα που στιγματίζουν την ζωη μας!!!!!

Παρε δυναμη απο τον καλο σου,

κρατα του σφιχτα το χερι...

συντομα θα γινει το θαυμα.......

ενα μικρακι θα ειναι διπλα σου και θα σε φωναζει...

"ΜΑΝΟΥΛΑ"

Εχασα κι εγω στην 5η εβ το ενα απο τα διδυμακια μου...

ΕΥΤΥΧΩΣ...και δοξαζω το ΘΕΟ γι αυτο...εχω αγκαλια μου το αλλο...

το μονακριβο αγορακι μου!!!!!!!!!!!!

Κοριτσακια ευχομαι σε ολες οσες περασατε απο αυτο το δυσκολο μονοπατι,συντομα να αποκτησετε...την απολυτη ευτυχια..........ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΜΩΡΟ!!!!!!!!!!!!!


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

μαρακι μου....κοριτσακι μου ομορφο....

νιωθω τοσο ασχημα που δεν εχω λογια για να σου πω....

δεν εχω βρεθει στην θεση σου ποτε και θεωρω τον εαυτο μου "τυχερο"...

πολλες φορες οταν με συγχυζουν τα παιδια μου ,αληθεια σου λεω ,ερχεσαι στο μυαλο μου....σκεφτομαι εσενα ,την αννα ,και φανταζομαι και πολλες αλλες κοπελες που εχουν περασει κατι παρομοιο και με μιας μου περνανε τα νευρα και ο θυμος....γιατι εγω εχω στην αγκαλια μου αυτο που τοσες γυναικες ποθουν περισσοτερο στην ζωη τους....και τοτε λεω οτι θα πρεπει να ειμαι αχαριστη.....

εγω στην νικη μου την ημερα που ακουσα την καρδουλα της να χτυπα ,την ιδια εκεινη ημερα ,μου ειπε η γυναικολογος μου οτι θα μου την επερνε λογω cmv.....εχασα τον κοσμο....γκρεμιστηκαν τα παντα γυρω μου....και εγω ρωτουσα τον Θεο γιατι;;;;γιατι μου την εδωσε αφου πρεπει να μου την παρουν;;;;;γιατι γιατι γιατι;;;;;;απαντησεις μαρια μου δεν βρηκα....δεν πηρα ποτε....το ειδα ολο αυτο σαν μια δοκιμασια που επρεπε να περασω....μια δοκιμασια της πιστης μου....δεν ξερω....

εγω ενιωσα ΤΟΟΟΟΟΣΟ πονο μονο στην ιδεα οτι θα μου την επερναν....εσεις κοριτσια πως αντεξατε που εγινε στην πραξη;;;;;;ΠΩΣ;;;;;;ΠΩΣ;;;;;;;

εισαστε ΗΡΩΙΔΕΣ!!!!

σας κανω μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ!!!!!!!και σας στελνω την αγαπη και τα φιλια μου!!!!!!!!


an1cE_X0g410010MTA3NzdkfDc1NDQ1NTZkYXxPdXIgcHJpbmNlc3MgaXM.gifan1cJOD0g410000MDAwOGQ0fDQ3MTU1MDRkYXxPdXIgcHJlY2lvdXMgZGF1Z2h0ZXIgaXM.gif

as1cCyC0g410000NTE1MThzfDIzNzY2MXN8R290IG1hcnJpZWQgZm9y.gif

Link to comment
Share on other sites

πωπω βρε κορίτσια... πολύ στενοχωρήθηκα. και με σένα mariagpa μου και με το κοριτσάκι που λέει η ΑΝΝΑ. Δεν υπάρχει χειρότερο για μένα πλέον!

Mariagpa μου σου εύχομαι ο πόνος να σε αποζημιώσει και σύντομα να κρατάς στην αγκαλίτσα σου ένα αγγελουδάκι γερό και δυνατό.

ANNA ειλικρινά βάζω τον εαυτό μου στη θέση αυτών των γονιών και τί να σου πω πώς νιώθω.. ούτε στον χειρότερο εχθρό μου...


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...