Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΗΔΗ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!


giota.

Recommended Posts


Διαφημίσεις

μην το ψαχνεις.Αφου πουθενα δεν συμφωνουν οι παιδιατροι μεταξυ τους.Εμενα απο 3 μηνων μου ειπε που αρχιζουν και καταλαβαινουν να τα παω στο δωματιο τους

Ειδες τι ομορφα παπουτσακια εχει?


tt7430777fltt.gif

2yPkp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσίνια μου και μπεμπίνια μου, τι κάνετε σήμερα; Πώς είστε;

Εμείς τελικά δεν βλέπω να κόβουμε το βραδυνό... 'Η που θα κοιμούνται όλη μέρα, οπότε το βράδυ ξυπνάνε πιο εύκολα ή που θα είναι συνεχώς ξύπνιοι, θα τρώνε πιο ορεξάτα, οπότε το βράδυ ζητάνε ελάχιστο (π.χ. χθες βράδυ στις 12 μόνο... 50 ml!!!! φυσικά στις 03.30 ήθελαν ξανά - όχι σπουδαία πράγματα, άλλα 80...) Δεν ξέρουμε πλέον πώς να το χειριστούμε πραγματικά!


rPPrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Όσο για τη μεταφορά στο δωμάτιό τους, νομίζω στην περίπτωσή μας είναι επιβεβλημένη στο πολύ άμεσο μέλλον, καθώς τους έχουμε σε μία κούνια και ο ένας ξυπνάει τον άλλον το βράδυ! Έχουμε χώρο και για τη δεύτερη ωστόσο, αλλά το αφήσαμε έτσι...


rPPrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τα ταιζεις οποτε πεινασουν ή τους εχεις προγραμμα?

Ολγάκι, τι κάνεις κοριτσάκι μου;

Τα μπεμπίνια σου είναι πια ολόκληροι άντρες, ε;

Πότε θα κάνετε η βάφτισή τους με το καλό;

Ναι, τους έχω πρόγραμμα, από τότε που το είχα αποφασίσει, αν θυμάσαι. Απλώς είμαι πια λίίίγο πιο ελαστική ως προς το 10λεπτο ή το τέταρτο, ανάλογα με το πόσο πεινάνε! Όμως, ακόμη δεν μπορούμε να ξεφύγουμε από το 3ωρο βρε παιδί μου! Μέχρι τώρα τρώγαμε περίπου 180 ο μικρός και γύρω στα 160 ο μεγάλος για ικανοποιητικό διάστημα. Και ξαφνικά μου το γύρισαν το χαρτί... :) Οι ποσότητες έχουν μειωθεί δραματικά, αλλά αποφάσισα να μην το λάβω υπ' όψιν μου σοβαρά, διότι από βάρος πάμε καλά (ο μεγάλος είναι λίγο πίσω, αλλά εντάξει). Απλώς με αγχώνει το βραδυνό, γαμώτο. Μια χαρά τα πηγαίναμε για καμιά βδομάδα!


rPPrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...