Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Eflenew είπε:

      Και οι 2 Τετάρτη είμαστε! Εύχομαι να έχουμε διπλασιασμους!!! Καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος και τις σκέψεις που έχετε. Το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι υπομονή και την προσευχή μας. 

      Είναι η 8η εμβρυομεταφορά μου! Μακάρι να έχω διπλασιασμο την Τετάρτη. 17η ε? Πέρασες πολλά και συ...έχεις άλλο παιδάκι? Εγώ όχι.

      Σε ποιο κέντρο είσαι;;

      Μακάρι να τα καταφέρουμε το θέλουμε τόσο πολύ σαν όνειρο το βλέπω απλά όλα αυτά δεν σε αφήνουν να χαρείς ας τα καταφέρουμε και δεν με νοιάζει. 

ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΗΔΗ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!


giota.

Recommended Posts

Καλημερααααα

πολυ χαιρομαι που ξαναπιασαμε την κοπυβεντουλα μετα απο τοσο καιρο!!!!

twinsaki χαρουμενα μηνογενεθλια!!!!Για τις κρεμες που ρωτας η γιωτης ανθος ορύζης ειναι σκετο ρυζαλευρο χαλια και αγευστο.Συνηθως το βαζουν για να πηξουν τις σουπες των μωρων.

Εγω σου εχω ξαναπει.Ειμαι fun της nutricia και σε γαλα και σε κρεμες οσο ετρωγαν βεβαια!

agorakia πως πήγε το πειραμα?Και να σου ξυπνησαν παντως μην τα παρατησεις!Θα μαθουν σιγα σιγα

nufidio δεν ισχυει πια το βαρος επι 150 απο τον 3ο και μετα.Τωρα πρεπει να παιρνουν 200-300 γραμμαρια το μηνα.Αλλιως φανταζεσαι πως θα γινουν αν συνεχισουν να παιρνουν 1 κιλο?χαχαχα


tt7430777fltt.gif

2yPkp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κι από μας!! Χαθήκαμε δυο μερούλες αλλά όλα καλά!!! πολύ γκρίνια και δουλίτσες που έπρεπε να κάνω, έμπαινα διάβαζα αλλά που χρόνος για γράψιμο!! Θα μείνω πίσω στα μηνύματα...:(:(:(

Φιλιααααααα!

Για διδυμοσυνάντηση Κυριακή εγώ είμαι μέσα φυσικά!! Witch δε θα μας φιλήσεις κιόλας σίγα μη και δεν έρθεις!!! Αντε να ξεκουνηθούμε λίγο!!!

Jas αλήθεια Αθήνα δε θα έρθεις καθόλου?


WqqTp3.png

0WUVp3.png

a1UTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις όμορφες ευχές σας!!!!

Τελικά στο σουπερ μάρκετ πήρα μια και μια, για να αποφασίσουν αυτά τι θέλουν.

Agorakia, τα εμφανή συμπτώματα ότι η παλινδρόμηση βελτιώθηκε είναι τα οτι σταματάνε οι ρουκέτες, μειώνεται το πέταγμα του κεφαλιού προς τα πίσω, εκτός και αν το κάνει για άλλο λόγο και δεν κλαίει το μωρό επιμονα αμέσως μετά το φαγητό.

Παλιά, το γλυκοκοριτσο μας έκανε πολύ άσχημα σχέδια. Κάθε φορά που έτρωγε, εκλαιγε πάρα πολύ μέχρι που κοιμόταν. Και κάθε μέρα έκανε και στάνταρ έναν εμετό (και συνήθως πάνω μου). Ουφ, πέρασαν αυτά... και να μην ξανάρθουν...

Το πείραμα με τον ύπνο πως πήγε τελικά;


322173ul1svytggs.gif

JhX4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Witch, μου αρέσει πολύ που οργάνωσες τόσο ωραία τη ζωή σου και τα προλαβαίνεις όλα... και δουλειά και νοικοκυριό και βόλτες και γήπεδο! Πες μας και εμάς τη μαγική συνταγή...

Nufi, φυσικά και θα συμφωνήσω με αυτά που λέει η Ολγα για τα γραμμάρια. Ακόμα το προωρογαλα πίνετε;

Jas, τι έγινε με τις κούνιες; Κοιμηθήκατε καθόλου χτες;

Σε όλα τα κορίτσια, να περάσετε ένα καλό σαββατοβραδο, μια που βλέπω ότι είμαι μόνη σαν το λεμόνι. Φιλάκια!!!!


322173ul1svytggs.gif

JhX4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σαββατοβραδο..

καλα η witch μπορει κ να βγει..οι υπολοιπες δε νομιζω να χουμε την ενεργεια..

κ εμεις ειπαμε με τον καλο μου να βγουμε για ενα ποτακι μετα το ταισμα των 11,μια κ ηρθε λιγες μερες η μαμα,αλλα δε το βλεπω πιθανο..αφου γυρω στις 10 κλεινουν τα ματια μου..

θα το προσπαθησω βεβαια..


33E7p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μικρές μου κουκλίτσες διδυμομανούλες, εδώ είμαστε κι εμείς!!! Έχω τόσα να σας πω και τόσα που με απασχολούν...! Από πού ν' αρχίσω; Ήρθε η ώρα να μιλήσω (που έλεγε κι ένα παλιό αγαπημένο λαϊκό άσμα :) )

Το πρωί έπινα καφέ στο ντα βίντσι (Αγία Παρασκευή). Δίπλα μου πέρασε ένα διδυμοκάροτσο! Ήταν καμιά σας; :)

Για αύριο δεν μπορώ να πω με βεβαιότητα, με ενοχλεί ο λαιμουδάκος.... :(

Πήγαμε οικογενειακώς σούπερ μάρκετ πάλι σήμερα (το έχουμε ψιλοκαθιερώσει τα Σάββατα) και όλοι (όπως και την άλλη φορά) ασχολούνταν μαζί μας!!! Ωραία ήταν :)

Twins, το μικρό μου δεν έχει κανένα από αυτά τα συμπτώματα παλινδρόμησης πια. Και κλείσαμε και τους τρεις μήνες... Να χαρώ; Να δοκιμάσω να του δώσω αυτό που πίνει και ο μεγάλος ή να μην κάνω τίποτα και να ρωτήσω πρώτα τη γιατρό του;

Τα συγκέντρωσα όλα σε ένα, για να μην με λέτε ζαβολιάρα :):):):):):):)


rPPrp3.png
Link to comment
Share on other sites

σαββατοβραδο..

καλα η witch μπορει κ να βγει..οι υπολοιπες δε νομιζω να χουμε την ενεργεια..

κ εμεις ειπαμε με τον καλο μου να βγουμε για ενα ποτακι μετα το ταισμα των 11,μια κ ηρθε λιγες μερες η μαμα,αλλα δε το βλεπω πιθανο..αφου γυρω στις 10 κλινουν τα ματια μου..

θα το προσπαθησω βεβαια..

Βράδυ Σαββάτου... Κι εσύ είσαι κάπου... Άραγε πού να βρίσκεσαι, γιατί να λες...

Περνάει ο χρόνος, βαρύς και μόνος κι όλες τις σκέψεις μου για σένα δεν τις θες!!!!!

Άδεια η πόλη, πού πήγαν όλοι;

Αααααααααχ! ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ όπως και δεκάδες άλλα, διότι, ως γνωστόν, λατρεύω τη μουσική! Έχει επενδύσει κάθε στιγμή της ζωής μου!!!!!!


rPPrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ποτάκιιιιιιιιιιιιιι;;;;;;;;;;;;;;; Ε, όχι! Εγώ ούτε να σκεφτώ ένα σινεμά δεν τολμώ, που το λατρεύω!

Ωστόσο, τώρα που πήγαμε Καρδίτσα, για ένα καφεδάκι πήγαμε οι δυο μας, δεν μπορώ να πω! (αλλά πήγαμε Τρίκαλα, γιατί έχουμε το προνόμιο, αν και ανήκουμε στην Καρδίτσα, να είμαστε στη μέση των δύο νομών)


rPPrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως θα βγω...!

Στη βεράντα, για το μικρό χαριτωμένο πάθος μου :)

Όσο για το χθεσινοβραδυνό μας πείραμα, αν ρωτάς, Ολγάκι, ΤΖΙΦΟΣ!

Βέβαια, ήταν αναμενόμενο... Πάνω από 6 ώρες δεν έχουν αντέξει ποτέ νηστικοί! Άρα, αφού έφαγαν κατά τις 21.00 ήταν μοιραίο να ξυπνήσουν στις 03.30, να φάνε λίγο και να ξαναξυπνήσουν στις 06.30...! Άστα, περισσότερο ξύπνημα κι από παλιά! Απόψε δοκιμάζουμε άλλη πατέντα, όμως! Για να δούμε, πώς θα πάει;


rPPrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Agorakia, έλα να τραγουδήσουμε για να παρηγορηθούμε

Εγώ θα τραγουδήσω το "τσάι με λεμόνι στο μπαλκόνι" γιατί μόλις έδωσα της δεσποινίδος κίντερντε και το έφτυσε πάνω μου. Οπότε, θα βγώ στο μπαλκόνι να αφήσω τα κιντερντορούχα μου. Το λεμόνι, κάπου θα κολάει και αυτό!:P


322173ul1svytggs.gif

JhX4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...