the nr.1 fun place to be - for parents or wannabe parents !

Επιστροφή   ParentsCafe.gr > Ενότητα "η καλή διάθεση" > Ας παίξουμε και εμείς λίγο! > Gossip - τα νέα των επωνύμων!

Notices

@@@@@@@ Νέα Advertorial @@@@@@@

2 φορές και έναν καιρό!
Το ηλεκτρονικό κατάστημα με showroom στην Άνω Γλυφάδα
Επώνυμα μεταχειρισμένα (second hand) βρεφικά και παιδικά είδη

@@@@@@@@@@@@@

Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Παλιά 19-06-12, 20:45   #1
Cooker

Προεπιλογή Ποιους διασημους εχετε δει απο κοντα???

Και τι εντυπωση σας εκαναν?

Πειτε κανενα "καυτο" κουτσομπολιο τους....ετσι να περασει η ωρα!!!
Ο χρήστης Cooker δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 19-06-12, 23:25   #2
Aggeloudia

Το avatar του χρήστη Aggeloudia

Προεπιλογή

Αμα γράψω εγωωωωω...!!!!!!Αστα καλυτερα.Θα πρεπει να πω μονο τα καλα...
Ο χρήστης Aggeloudia δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 19-06-12, 23:53   #3
Cooker

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Aggeloudia Εμφάνιση μηνυμάτων
Αμα γράψω εγωωωωω...!!!!!!Αστα καλυτερα.Θα πρεπει να πω μονο τα καλα...

Eλα πες πες πες πες....
Παλιά 20-06-12, 00:03   #4
ada9

Προεπιλογή

Ρουβάς>>>>>ΘΕΟΣ!!!!!!
Βανα Μπάρμπα
Ντενίση>>>>>>>Πολύ κομμένη
Παπουτσάκη>Πολύ αδύνατη
Μπέζο
Φιλιππίδη
Πετρουλάκη>>>Ψηλή, αδύνατη, άκ@λη
Γιαννακοπουλο(ποδοσφαιριστής)
Βανδη
Μαζωνάκη
Μαρτάκη
Κελλεκίδου
Αλεξανδράτου (οχι τη Τζούλια, την αδερφή)
Αγγελική Δαλίανη
Καρβέλα
Αννιτα Πάνια
κα.................................
Ο χρήστης ada9 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 20-06-12, 00:04   #5
jo89

Το avatar του χρήστη jo89

Προεπιλογή

Απο ολους αυτους που εχω δει πιο αισχος ηταν η παπαριζου απο κοντα και αβαφη την πετυχα σε σουπερ μαρκετ.....
Και πιο κουκλα απο ολες η θελξη...(την οποια εχω δει και γυμνη και ειναι πραγματικα αψεγαδιαστη)...

Μην παει ο νους σου στο πονηρο.....

''Αν και ο θηλασμός μπορεί να μη φαίνεται η σωστή επιλογή για κάθε μητέρα, εντούτοις είναι πάντα η σωστή επιλογή για κάθε μωρό!"
Ο χρήστης jo89 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Banner διαφημιζόμενων ή ιστοσελίδων που στηρίζει το ParentsCafe.gr
Παλιά 20-06-12, 09:12   #6
Cooker

Προεπιλογή

...Πειτε και κανενα πιπερατο σχολιο βρε κοριτσια!!

Αρχιζω εγω:

Αννιτα Πανια και Καρβελας:Ερχονται σχεδον καθε Καλοκαιρι στην Καλαματα.Πολυ χυμα στο κυμα και συνεχως με αχτενιστο μαλλι και οι δυο!

Βισση:Κοντουλα,αδυνατη παρα πολυ και για την ηλικια της μια χαρα διατηρηται.Την ειδα σε ενα καταστημα με ειδη αναμνηστικων δωρων σε ενα νησι.Ολο γλυκα και ευγενεια,αλλα οταν βγηκε απο το μαγαζι,μια ξινιλα αλλο πραγμα!!

Δημητρα Γαλανη:Την πετυχα σε ενα μαγαζι με βιολογικα στο Θησειο.Παει συχνα και ψωνιζει εκει.Ατιμελητη και βρωμιαρα!!!Λαστιχενιες σαγιοναρες με τρυπια και γεματη λαδιες φορμα.Το προσωπο της "εμετικο".Της λεω "Σας ξερω απο καπου?Κατι μου θυμιζεται"(Δεν πηγε το μυαλο μου οτι ειναι αυτη)
και μου λεει ειρωνικα "Ναι ναι,ασε μας κοπελα μου"

Παπουτσακη:Την ειδα στον Πορο να κοιταζει κατι βιβλια σε μια εκθεση.Πολυ γλυκια στο προσωπο και ωραιο σωμα,αλλα με μια μυτη δεκα καρδηναλιων!!!

Αθεριδης-Καρυδη:Σε ταβερνακι της Ακροπολης.Ευγενικοτατοι και οι δυο,αλλα αυτος λιγο "κομμενος".Φαινεται πιο κουκλι απο την τν!Την Καρυδη την ειχα δει ξανα 3 χρονια νωριτερα και ηταν πιο "τιγκα στην ρυτιδα".Την συγκεκριμενη στιγμη ηταν φρεσκαδουρα!!!

Μαρκελος:Στυλιστας.Σε ενα μινι καφε στο Θησειο.Μολις ειδε τον αντρα μου,του την επεσε κανονικοτατα και με πολυ θρασος!!!Καθησαμε στην ιδια παρεα,λογω κοινων γνωστων και ελεγε στον αντρα μου "Μαυριζεις?Μαυριζεις?Ωραιο κορμι".Εμενα με κοιταζε σαν μυξα!!!

Νατασα Θεοδωριδου:Πολυ μπειμπι φαις και πολυ γλυκια.Της πηρα συνεντευξη και ολο γελουσε....!!Μαλλον χασκογελουσε!

Ελενη Φιλινη:Την ειδα σε μια εκδηλωση συναυλια με τους Κονιτοπλαιους,στην Πλακα.Τρελογκα.Με επιασε απο το χερι και αρχισαμε να χορευουμε.Δεν την γνωριζα ουτε με γνωριζε.Απλα χορευα και εγω μονη μου....!!

Παπαδια απο το Καφε της Χαρας:Ηταν απο τις πρωτες συνεντευξεις μου και δεν θυμαμαι καν το ονομα της.Πολυ νορμαλ τυπος.Σαν μια γυναικα της διπλανης πορτας.Φετος παντρεψε και τον γιο της με μια Καλαματιανη και θα την βλεπουμε συχνοτερα πιστευω!Κυκλοφορει με το λεωφορειο και παει στην λαικη μονη της με το καροτσακι.Πολυ ομορφα και απλα ντυμενη στο γαμο!

Χαρης (κριτης στο Ελλαδα εχεις ταλεντο):Πωωωω ...πολυ γερος απο κοντα,πολυ ομως!!!

Ισαβελλα Δαρα:Κοντη,ασχημη,σπυριαρα και καχεκτικια!Καθοταν διπλα μου σε μια καφετερια στην Πλατεια Φωτεινη.(Νεα Σμυρνη)και δεν την αναγνωρισα καθολου.Οι αλλοι μου την ειπαν ,μπας και καταφερω να κλεισω καμια συνεντευξη!

Βουγιουκλακη:Πολυ κοντη γυναικα αλλα πανεμορφη.Την ειδα λιγους μηνες πριν πεθανει.Σταρ!!Νορμαλ μου φανηκε,αλλα λενε οτι ηταν σκυλα!

Τατιανα Στεφανιδου:Ψηλη για γυναικα.Την ειδα στην Κηφισσια σε εναν πεζοδρομο με τα παιδακια της.Απλησιαστη και ψιλομυτα!

Αρης Σπληλιωτοπουλος:Καφε στο Κολωνακι.Στην ιδια παρεα.Λιγο μιλητος αλλα "τσακ" καρφωνει!Καλος ανθρωπος μου φανηκε αλλα πολυ "κραγμενη" περιπτωση.

Μακρυπουλια:Την ειδα σε ενα καφε διπλα απο το Μουσειο της Ακροπολης.Ομορφη,αψεγαδιαστο προσωπο,με παρα πολυ μεικ επανω.Επισης απλησιαστη αν και σε απομακρυνε "ευγενικα"

Μενεγακη:Κοστα Ναβαρινο με Θεοδωριδου και τεκνα.Ποτε ευγενικη,ποτε στριμμενη.Καμια σχεση με τν.Χαλια μαυρα!

Ρακιτζης (Οχι ο τραγουδιστης,ο αλλος στο πανελ με την Λαμπριρη):Χαι τυπος.Με πατησε κατα λαθος στην παραλια της Καλαματας ..και μου ζητησε χιλιες φορες συγνωμη!Μετα οταν με εβλεπε μου μιλαγε!

Ηρω:Πολυ γελαστη κοπελα!

Αν θυμηθω κατι αλλο,θα επανελθω.Γενικα εχω παρει πολλες συνεντευξεις απο πολλα παιδια απο τα παλια ριαλιτι.Μπαρ,Μπιγκ Μπραδερ κτλ.Καποιοι ηταν ψωνια και τελειως βλαμμενα.Σπαστικα με τον Αλεξανδρο,νικητη του 2ου Μ.Μπραδερ!!!Πωωω....τιγκα στην φιλοσοφια!!!!

(Δεν ειμαι ουτε δημοσιογραφος ουτε κανω τιποτα σπουδαιο απο θεμα δουλειας.Καποτε δουλευα σε φρι πρες εφημεριδα και απο οπου μπορουσα να παρω συνεντευξη το εκανα!)
Παλιά 02-08-12, 22:56   #7
Cooker

Προεπιλογή

Το κανω απ,γιατι ειμαι κουτσομπολα και μαρεσει να μαθαινω τα απλυτα των αλλων!!
Παλιά 03-08-12, 01:17   #8
gogothanos

Προεπιλογή

καρμεν ρουγγελη=>καταπληκτικη κ πολυ αγαπησιαρα
ζουγανελης=>πολυ καλος,διπλα στο κοσμο,χωρις να το παιζει καποιος,κ με το χαμογελο ως τα αφτια
παπαριζου=.ΘΘΘΘΘΘΘΘΕΕΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
βανδη=>εμφανισιακα οπως στην τν,πολυ καλαμπουρτζου
καλομοιρα=>μεγαλο στηθος,γλυκια
γιωργος χρηστου=>κουκλος
μενεγακι=>αισχοςςς,την ειδα στα village στο ρεντη,πολυ ψωνιο,ειχε 3 εως 4 ατομα να την κρυβουν κ καλα κ ετρεχε λες κ θα την φαμε κ εν το μεταξυ τοσος κοσμος ηταν κ ολοι την γραψαν στα τετοια τους,ηταν απεριποιητη,σαν αχτενιστη,κ κοντη
σεφερλης=>ολα τα λεφτα
μηδενιστης=>αμα σε συμπαθουσε ησουν τυχερος αλλιως ουτε γεια,εμεις ημασταν η εξερεση που ηρθε κ εκατσε απο μονος του στην παρεα μας,κ την μοναδικη φωτο που βγηκε ειναι με τον αντρα μου
τολμα=>στον κοσμο του αλλα πολυ ευγενικος!!!
μιχαλης απο σταβεντο=>εχει ολη την καλη διαθεση να σε βοηθησει σε οτι χρειαστεις πολυυυυυυυυυ μα πολυυυυυυυυυ καλος ανθρωπος
Ο χρήστης gogothanos δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 30-09-12, 15:26   #9
margi

Το avatar του χρήστη margi

Περιοχή: Ιωάννινα
Προεπιλογή

Ax, πείτε κι άλλα!!!!
Εγώ είδα από κοντά αυτόν που έπαιζε στο νησί, ο απατημένος σύζυγος, πώς τον λένε μωρέ; Στάικος;;;;Θα σας γελάσω....Βλέποντας τον από μακριά δεν τον κατάλαβα και σκέφτηκα "τι φοράει ετούτος;;;;" Χαλια ντύσιμο. Από κοντά, πανέμορφος! Απίστευτου χρώματος μάτια!!Παλιά είχα δει Σόμμερ και Μαστροκώστα. Ο Σωμμερ πολύ όμορφος, καμία σχέση με την τηλ που ποτέ δεν μου είχε αρέσει. Η Μαστροκώστα έχει υπέροχο σώμα, είναι επιβλητική, αλλά όχι ιδιαίτερα όμορφη.

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες..... Σε λατρεύω...
Ο χρήστης margi δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 30-09-12, 20:49   #10
Alex Cross

Προεπιλογή

Πολλούς έχω δει από κοντά.
Στα πολύ γρήγορα θυμάμαι, το Βουτσά, ευγενέστατος με τις γυναίκες, αλλά σε αντροπαρέα πολύ αθυρόστομος, χύμα στο κύμα (να λέει διάφορα για το τι κάνανε όλοι μαζί οι πρωταγωνιστές, μετά τα γυρίσματα)!!
Παπακαλιάτης (έχουν βέβαια περάσει και κάμποσα χρόνια, γλυκό παιδί και θα έλεγες και μάλλον ντροπαλούλης)! Πάντως πολύ ευγενικός.
Πιατάς : ευγενέστατος, με άποψη, πολύ γλυκός άνθρωπος!
Μπέζος : κρύος, υπό του μηδενός! Δεν τρελάθηκα (αλλά καθόλου μιλάμε)!
Καπουτζίδης : μια γλύκααααααααα!!!!!
Αντζελα Δημητρίου : Χωρίς λόγια...
Ο χρήστης Alex Cross δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 06-10-12, 22:26   #11
margi

Προεπιλογή

Με τον Μπέζο απορώ πώς γίνεται να είναι τόσο συμπαθής στους ρόλους του και τόσο κρύος και αυστηρός και απόλυτος σε συνεντεύξεις. Δεν μ' αρεσει να τον παρακολουθώ σε συνεντέυξεις, Με αγχώνει......

Παλιά 07-10-12, 09:58   #12
taz18

Το avatar του χρήστη taz18

Προεπιλογή

εχω πετυχει πολυ παλια σε μπουζουκια λαζοπουλο και παπακαλιατη με παρεα και ενα αλλο βραδυ τον αρναουτογλου και μου πεταξε και γαρυφαλλο παρακαλω

παραμονες της γιουροβιζιον στην κων/ πολη πετυχα ρουβα, ψινακη και αλιαγα στο φαναρι (την εκκλησια ε; οχι στον δρομο ). ο ρουβας υπεροχος, ο αλιαγας δεν μου εκανε αισθηση αλλα και οι δυο τους μπροστα στον ψινακη ηταν σαν να μην υπηρχαν. αλλος αερας βρε παδι μου !!!!!

πολλους ποδοσφαιριστες λογω ψωρας με τα γηπεδα, οποτε δεν τους γραφω αναλυτικα

ο φωκας ο ευαγγελινος πηγε να με πατησει στην κερκυρα με το καμπριο πριν καμμια 15 χρονια

σκορδά στον δρομο στην θεσσαλονικη, κοντη μου φανηκε να πω την αληθεια αλλά γενικα ωραιο σωμα και μια χαρα κοπελα

μενεγακη και κορομηλα στις πρωινες εκπομπες τους στη θεσ/νικη, καμμια αισθηση προσωπικα...

αυτον που επαιζε στην μαρια την ασχημη τον κακο τον σεργιο τον πετυχα στο μποουλινγκ. ωραιος αντρας...

αν θυμηθω κι αλλους θα γραψω

Ο χρήστης taz18 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 07-10-12, 13:57   #13
margi

Προεπιλογή

Η Σκορδά κοντή σου φάνηκε; Πόσο ύψος έχεις αν επιτρέπεται; Γιατί ακούγεται πως κοντεύει το 1,80!

Παλιά 07-10-12, 14:17   #14
peristeraki

Το avatar του χρήστη peristeraki

Περιοχή: ...περιστερώνας
Προεπιλογή

Ωραίο θεματάκι...
Εχω δει αρκετούς...
Αυτοί που συμπάθησα πάρα μα πάρα πολύ ήταν Χρυσούλα Διαβάτη και Νικήτας Τσακίρογλου!Απλοί,καταδεκτικοί και πολύ αγαπημένο ζευγάρι.Βέβαια η Διαβάτη τίγκα στη ρυτίδα,αλλά τόσο ζεστή που σε κέρδιζε η συμπεριφορά και μόνο

Κότσιρας και Μπασης,σε κοινή τους συναυλία.Μίλησα και με τους δυο στα καμαρίνια.Υπέροχοι και οι δυο,ο Μπάσης πολύ πιο όμορφος,τον αδικεί το γυαλί,ο Κότσιρας όπως τον γνωρίζουμε,αλλά κάπως πιο απόμακρος,αν και ευγενέστατος.

Ελένη Ράντου,θεά!Αν και αρκετά σπασμένη...Και κοντούλα.Πέρασε από δίπλα μου στην Επίδαυρο πριν 3 χρόνια,κοντοστάθηκε μπροστά μου και την παρατήρησα αρκετή ώρα.Ντυμένη στα ροζ,δεν της πολυταίριαζε. Πολύ πιο αδύνατη,απ'ό,τι δείχνει στις τελευταίες της τηλεοπτικές εμφανίσεις.Η φωνή της χαρακτηριστική...

Βασίλης Βασιλικός,ψωνάρα όσο δεν παίρνει.Εχουμε πιει καφέ μαζί,ξινίλα απιστευτη...Καμία σχέση με την εικόνα του στην τηλεόραση

Τατιάνα-Ευαγγελάτος,στο μαιευτήριο που γέννησα...Είχαν έρθει επίσκεψη σε κάποια γνωστή τους.Αυτός σπορ, γοητευτικοτατος,τα κουστούμια τον αδικούν...Αυτή αδερφή της λεμονιάς,πιο ξινή δεν γίνεται...Και αποστεωμένη

Εχω πολλούς ακόμα υπόψη μου,αλλά δεν προκάνω να γράψω
Θα επανελθω!!!
Ο χρήστης peristeraki δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 07-10-12, 14:31   #15
peristeraki

Προεπιλογή

Και μια συνάντηση από την κρύπτη...
Πριν από πάνω από 10 χρόνια,την Σοφία Αλιμπέρτη.Ψωνίζαμε μαζί σε ένα μαγαζί.
Ασήμαντη με όλη την σημασία της λέξεως.Κοντή,πάρα πολύ αδύνατη,καμία θηλυκότητα.Απορώ πώς στην τιβι βγαίνει γλυκειά και χαριτωμένη.Αν δεν σκουντιούνταν οι πελάτες στο μαγαζί,ούτε που θα την πρόσεχα.

Παύλος Χαϊκάλης,πάρα πολύ καλός...Επίσης έχουμε πιει καφεδάκι μαζί σε κοινή παρεα.Νόμιζα ότι ήμουν με εναν φίλο που τον γνωριζα χρόνια.

Ελένη Γλύκατζη-Αρβελέρ...Τι να πει κανείς...Γιαγιούλα γλυκειά της διπλανης πόρτας,απλός άνθρωπος,χωρίς έπαρση,καταδεκτική,μιλήσαμε αρκετή ώρα μαζί.Εκεί καταλαβαίνει κανείς ότι οι πραγματικά σπουδαίοι άνθρωποι είναι απλοί και χαμηλών τόνων.

Κοραλία Καράντη πριν από αρκετά χρόνια,μαζί με τον Γιώργο Λιάνη.Αυτή μια κούκλα,πραγματικά,αυτός πολύ γοητευτικός...Καμία σχέση με την εικόνα του στην τιβι

Παναγιώτης Φασούλας,δικαιώνει όλους τους χαρακτηρισμούς που του έχουν αποδώσει για το ύψος του...Χέρια ανοικονόμητα,δεν ήξερε πώς να τα βολέψει...Τρομερή εντύπωση μου έκανε που κάπνιζε μανιωδώς...Το ενα εσβηνε,το άλλο άναβε...Τόσο πολύ...
Παλιά 07-10-12, 14:49   #16
peristeraki

Προεπιλογή

Βασίλης Καρράς,στο καμαρίνι του για αυτόγραφο.Αρχοντας και πολύ απλός,χαμόγελο ζεστό...

Γιάννης Πλούταρχος,αγαπούλης...Πολύ απλός άνθρωπος

Αντζελα Δημητρίου,υπερβολικά μακιγιαρισμένη,σα μάσκα του τρόμου!!!Ψηλομύτα,με στυλ να σε πιάνουν τα γέλια και να μην μπορείς να κρατηθείς

Ψινάκης-Ρουβάς,την εποχή που ο δεύτερος έκοψε τα μαλλιά,πριν γίνει ο σταρ που είναι σήμερα.Πανέμορφος,υπέροχα μάτια...Αλλά τι να σας τα λέω...Ο πραγματικός σταρ ήταν ο Ηλίας!!!Και τότε τον γνωρίζαμε μόνο σαν παρουσία.Απίστευτος!!!

Κατερίνα Διδασκάλου πριν από χρόνια σε εμπορικό κατάστημα...Σοκ!Ατημέλητη,καθόλου στυλ...
Παλιά 07-10-12, 15:34   #17
taz18

Προεπιλογή

margi με τιποτα !!!!!!! εγω 1,65 ειμαι και ηταν λιγο πιο πανω απο μενα με τακουνια... τοσο εξω να επεσα;

Παλιά 07-10-12, 15:56   #18
margi

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο taz18 Εμφάνιση μηνυμάτων
margi με τιποτα !!!!!!! εγω 1,65 ειμαι και ηταν λιγο πιο πανω απο μενα με τακουνια... τοσο εξω να επεσα;
Ξέρω κι εγώ, κοριτσάκι μου! Τι να πω, δεν την είδα από κοντά. Αλλά συνέχεια την εκθειάζουν για το ύψος της! Μπορεί να μην είναι΄1,80, να είναι 1,70.......Παλι ψηλή για τα δικά μου δεδομένα που με το ζόρι φτάνω το 1,60, η έρμη

Banner διαφημιζόμενων ή ιστοσελίδων που στηρίζουμε
Παλιά 07-10-12, 16:13   #19
Mylife10

Προεπιλογή

Ωραιο θεμα, χαχα!!(margi,μια χαρά είμαστε με το 1,60 σσσσσσσσ)!
Να πω και γω όσους έχω δει κ εντυπώσεις, αν και μενω Κρητη, αλλα ολο και καποιον θα πετυχεις!
Επι εποχης πρωινου καφε με χατζηδημητριου(χροοονια πριν) μου έιχε κανει εντυπωση η Γιολάντα Διαμαντη, πολύ αδύνατη, κόκκαλο ήταν τότε!
Ο Στελιος Ροκκος πολύ πρόσχαρος στα παρασκηνια, κοντουλης βέβαια σιγουρα, ηταν και ξυπολυτος!
Σχοινας πριν πολλά χρονια επίσης, πριν γινει γνωστος, κοντουλης επίσης, αλλα πολύ γλυκος και γελάστος, οπως φαινεται και τωρα!
Και ο Πλουταρχος, ακομα πιο κοντος(κάτι έχω με το ύψος χιχι) πριν γινει ακομα γνωστος πολυ!
Τη Νενα Μεντη ειχα πετυχει στο δρομο, αυτή κι αν είναι κοντουλα, ατημελητη, κοιτουσε τα μαγαζια!
Το Νικο Μακροπουλο είχα πετύχει στο αεροδρόμιο, ουου πολυ ψηλος, επιβλητικος θα έλεγα με την παρουσια του και πολύ πιο ωραιος από ό,τι παρουσιαζεται στην τβ.
Στο αεροδρομιο είχα δει και τον ηθοποιο Κώστα Αποστολιδη, φυσιολογικοτατος, απλος άνθρωπος, πιο γοητευτικος απο κοντα!
Ενταξει ,σε συναυλίες έχω δει απο μακρια, αλλα μου έκανε εντύπωση η Ραλλια που ήταν πιο παχουλη τοτε, ποσο απλα(ή μαλλον θα έλεγα προχειρα) είχε ντυθει!
Και η Δεσποινα Ολυμπίου είχε πολύ λεπτή μεση(ο πεινασμενος καρβελια ονειρευεται!!)
Οσο για τον Μπεζο που λετε, οντως δειχνει πολύ ψυχρός και κρύος στην πραγματικη του ζωή, γι αυτο και προφανως έγινε ηθοποιος, μηπως γελάσει και λίγο!!!
Α μην ξεχασω τον Χατζηγιαννη βεβαιως βεβαιως!!Σαν να εχει γυναικειο σωμα απο τη μεση κ κατω, περιφέρεια δηλαδή! Ε αυτό προσεξα!!
Ο χρήστης Mylife10 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 07-10-12, 16:35   #20
my billy

Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Προεπιλογή

εχουμε δει πολλους ειδικα μαζι με τον αντρα μου γιατι εγω περπαταω σαν το τουβλο κ μονο εκεινος τους παιρνει χαμπαρι κ μου το λεει. αυτη που μου εχει μεινει ομως περισοτερο ειναι η Ναομι Καμπελ πριν πολλα χρονια διπλα σε εναν αραβα στο χιλτον στην Γενευη....
κοριτσια δεν μου αρεσε καθολου μα καθολου λεμε.... ενα μαυριδερο ξυλαγκουρο ηταν!
κ οχι δεν ειναι γυναικεια κακια το εννοω!
αλλους τον Ρουβα στην Γλυφαδα περνουσαμε στο απεναντι πεζοδρομιο κοντουλης αλλα γλυκας!
Την Βανα Μπαρμπα,τον Γαβαλα ,τον Σαμαρα, κ τους Nτιν κ Nταν κοινως DSQ2 στην Μυκονο που αλλου???
αχ κ τον Βουτσα στο κολωνακι μου ρχοτανε να τον φιλησω! πολυ θετικη αυρα χαρωπος παρ ολο την ηλικια του κ πολυ φιλικος.
εχω εξυπηρετησει σε προηγουμενη δουλεια μου την Τζοις Ευιδη, τον Παυλο Βαρδινογιαννη με την Αλιμονου(λιγες μερες πριν γεννησει) κ ξαναηρθε ηρθε λιγες μερες ΑΦΟΥ γεννησε κ νομιζα οτι μας εκανε πλακα, που ηταν η κοιλια οεοο!!!!
κ αλλους κοριτσια που δεν θυμαμαι τωρα.
Ο χρήστης my billy δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 07-10-12, 17:34   #21
taz18

Προεπιλογή

τωρα που ειπες για δουλεια, θυμηθηκα κι αυτους που γνωρισα στις δουλειες μου !!!

λοιπον στην πρωτη μου δουλεια: Πολυ Πάνου, Κατερίνα Κούκα, Σταμάτης Κόκκοτας, τον Φλωρινιωτη (χι χι) και φυσικα τον ενα τον θεο τον Δημητρη τον Μητροπανο !!!!! μιλουσε τοσο σιγανα και ηταν γλυκυτατος... και οχι δεν ημουν λουλουδου, σε σουπερ μαρκετ δουλευα

στην αλλη δουλεια γνωρισα απο κοντα τον Αλμπερτο Εσκεναζυ, τι προσωπο ρε παιδια.. ακομη τον θυμαμαι...

επισης για ενα διαστημα δουλευα με τον Σταθη Παναγιωτοπουλο απο το ραδιο αρβυλα... τι γελιο θεε μου. απιθανος τυπος

Παλιά 07-10-12, 18:44   #22
peristeraki

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο taz18 Εμφάνιση μηνυμάτων
και οχι δεν ημουν λουλουδου, σε σουπερ μαρκετ δουλευα

γεια σου ταζ με τα ωραία σου
Παλιά 07-10-12, 19:37   #23
Cooker

Προεπιλογή

Επανερχομαι.....

Την εποχη που η Βικυ Καγια, παρουσιαζε τον πρωινο καφε,η Αρχιεπισκοπη Αθηνων ξεκινησε στην πλατεια Κουμουνδρουρου σισιτειο για τους αστεγους.Εγω ημουν εθελοντρια εκει και ηρθε και η Καγια να καλυψει το γεγονος.Ηταν λιγο πιο ψηλη απο μενα,(ειμαι κοντα στο 165) τρομερα αδυνατη (κατι σαν τον λουκυ λουκ ενα πραγμα), ο " πωπως " της πεσμενος,και το προσωπο της ...χαλια!!Ηταν γλυκομιλητη αλλα νομιζω οτι το εκανε απο αναγκη!Μετα ολη η εθελοντικη ομαδα και το συνεργειο της πηγαμε για καφε και ηταν πιο φιλικη.Αλλα εμενα δεν μου αρεσε!Μετα ξαναβρεθηκαμε για καφε,αλλα οσο φιλικη και να ηταν δεν μου αρεσε!!Κατι δεν "κολλαγε"

Βασιλης Χαραλαμποπουλος.Τον ειδα με τον αντρα μου πριν λιγες μερες στην πολη μας.Τον χαιρετησαμε "Ε,Βαγγεληηηηη" και γελαγε.Μας φανηκε πολυ φιλικος!

Δεν θυμαμαι ονομα τωρα,αλλα αυτος ο κοντος,χοντρος κριτης στα διαφορα μουσικα ριαλιτι που ειχε τσακωθει με την Τατιανα Στεφανιδου...Τον εβλεπα καθε απογευμα στις 5 την ωρα που σχολαγα στην περιοχη Τεχνοπολις!!Ηλιθια φατσα,ηλιθιος τυπος,γλυωδης και ειρωνικος!Ειναι ακριβως οπως τον δειχνει η τηλεοραση.Καραφλος και ασχημος!

Το παιδι απο το "Μαμα Κουζινα"....στην ιδια περιοχη στο Μετρο.Λιγο λετσαρια.Πολυ σπυρακι επανω του και οχι και τοσο φιλικος!!

Σισσυ Φειδα...τρομερα αδυνατη,ακριβως οπως στην τν,και γλυκια.Μαλλον προσποιητα γλυκια.Ετρωγε ενα μεσημερι στο Γκαζι,εκει στις ταβερνες με αυτον το χοντρουλη που σας ειπα πιο πανω!

Γιαννης Δριτσας..οχι που ειναι φιλος μας και πατριωτακι αλλα πολυ καλο παιδι!Και κουκλι!!Και εχει μια ομορφη οικογενεια!!Τα παιδακια του τα ειχε παρει μαζι σε μια παρασταση,περυσι το Καλοκαιρι,εδω στην πολη μας και αυτα ετρεχαν δεξια και αριστερα.Οταν τελειωσε η παρασταση,τα φιλησε και τα ρωτησε "Πως σας φανηκε ο μπαμπας" και αυτα ειπανε "ΣΟΥΠΕΛΛΛΛΛ"

Ελντα Πανοπουλου...καλε,εχει χασει τα απιστευτα κιλα!!!Πολυ συμπαθητικη!!

Μαμαλακης...καλα κορφη ο ανθρωπος!!Πολυ γλυκος!!!

Την πάσαν ελπίδα μας,είς σε ανατίθεμεν,Μήτερ του Θεού,φύλαξον μας υπό την σκέπη σου...

Παλιά 07-10-12, 19:58   #24
riniw

Προεπιλογή

Είχα δει πριν 3-4 χρόνια Χαλκιά-Παρτσαλάκη σε ταξίδι προς Κρήτη,στο πλοίο..αν και ο κόσμος τους κοιτούσε σαν αξιοθέατο,αυτοί ήταν ευγενικοί και δεν πρόσεξα κανένα στραβοκοίταγμα

Την Σαμπρίνα στη γειτονιά μου,συγκεκριμένα στην εκκλησία μας-δεν ξέρω τί ακριβως έκανε...κοντούλα αλλά κούκλα!!!

Την Μπεζεντάκου,πάνω στη Συγγρού να βγαίνει απο μια BMW,νομίζω,με μια έπαρση...ήμουν στο λεωφορείο και την είδα φευγαλέα..

Προ 10ετίας είδα Καζάκο jr με Τάνια Τρύπη,ήταν κι εγκυούλα...στα VILLAGE στον Ρέντη,έβγαιναν απο εστιατόριο κι ήταν σαν να μην τους ένοιαζε πού όλοι τους κοιτούσαν...

Τον αείμνηστο Γιώργο Φούντα...θα ήμουν 5-6 χρονών...σε κάποια εκδήλωση και μάλιστα μας μάζεψε 4-5 παιδάκια και μας έκανε παιχνίδια!!!απίστευτος,ευγενικός και πολύ καλός!!!Θυμάμαι μας ρώταγε τα ονόματά μας και γύρισα κι εγω και του λέω κι εσένα πως σε λένε;;και μου απάντησε έχωντας σκάσει στα γέλια Γιώργο!!!!!

Τον μακαρίτη τον Παπαμιχαήλ...έτρωγε σαν γουρούνι ασταμάτητα και με είχε τομάξει..ήμουν καμια 10αριά χρονών...πάλι σε κάποια εκδήλωση...

Την Μεναγάκη και τον Πολυχρονίου επί εποχής MEGA BANGA (το θυμάστε;;;; όπου είχαμε πάει με το σχολείο!!Η Μενεγάκη τότε ΘΕΑ πολύ ευγενική,κοριτσάκι ο Πολυχρονίου ούτε που μας έδωσε σημασία

Την Ιωάννα Λίλη,η αδερφή της είχε ανοίξει ένα διάστημα μαγαζί με αξεσουάρ κοντά στο σπίτι μου στο Π.Φάληρο..ευγενικότατη αν και καταλάβαινε οτι την αναγνώριζες αλλά δεν μου φάνηκε ιδιαίτερα ψηλή όπως φαίνεται στην τηλεόραση ή στα περιοδικά..γύρω στο 1,74 κι εγω δεν είμαι πρώτο μπόι 1,60 είμαι

Τον Σταμάτη Κόκκοτα...λένε οτι χαρτοπαίζει σε μια λέσχη κοντά στο πατρικό μου στο Π.Φάληρο..πάντως ήταν με τα πόδια και χαμογελούσε σε όλους όσους τον αναγνώριζαν και τον χαιρετούσαν!!

Αν θυμηθώ κανέναν άλλο θα επανέλθω!

Ο χρήστης riniw δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 07-10-12, 20:19   #25
matilnta

Προεπιλογή

γραφω μονο κ μονο επειδη εγιναν σχολια για τον μπεζο.τον ειχα καθηγητη κ ειναι απλα υπεροχος ανθρωπος.απιστευτο χιουμορ αλλα κ πολυ αυστηρος εκει που πρεπει.μου εκανε εντυπωση που πηγαμε σε μια παρασταση με το τμημα μας σε ενα μπαρακι κ πληρωσε εκεινος ολα τα εισιτηρια.μακαρι να ειχαμε κ αλλους τετοιους ανθρωπους στο θεατρο.α!καθολου ψωνισμενος.ο κωστας αρζογλου ειχε παντρευτει με πρωην συμφοιτητρια κατα την διαρκεια της φοιτησης μας.πραος οπως φαινεται αλλα μαλλον δεν του παει ο γαμος γιατι χωρισε κ με αυτην!επισης ειχα κ την αλιφερη δασκαλα που δεν την ειχα σε εκτιμηση αλλα αλλαξα γνωμη.απιστευτο ενδιαφερον για τα παιδια που διδασκε.αν θυμηθω κατι αλλο θα σας πω γιατι εχουν περασει κ χρονια!!!!
Ο χρήστης matilnta δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 07-10-12, 21:27   #26
Cooker

Προεπιλογή

Ματιλντα....εχεις σπουδασει ηθοποιος???

Την πάσαν ελπίδα μας,είς σε ανατίθεμεν,Μήτερ του Θεού,φύλαξον μας υπό την σκέπη σου...

Παλιά 07-10-12, 22:15   #27
matilnta

Προεπιλογή

φανηκε ε?περασμενα μεγαλεια!!
Ο χρήστης matilnta δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 07-10-12, 22:25   #28
IOANNA111

Προεπιλογή

Κορίτσια καλησπέρα τέλειο το θέμα σας!

Εγώ πριν 9 χρόνια είχα δει σε πίστα τη Βίσση με τον Καρβέλα. Η Βίσση κοντούλα και δε θα ξεχάσω ότι είχε πολύ γερασμένο δέρμα πλάτη, χέρια κτλ. πλαδαρή και καθόλου κοιλιακούς. Σημειωτέον ότι είχα τρέλλα με τη Βίσση και μόλις την είδα απογοητεύτηκα. Και δεν υπερβάλλω. Πρώτο τραπέζι καθόμουνα και μπορούσα να δω όλες τις λεπτομέρειες. Αντιθέτως ο Καρβέλας μου φάνηκε γυμνασμένος.

Πριν περίπου 10 χρόνια στα μπουζούκια είχα δει Λένα Παπαδοπούλου. Όπως στην τηλεόραση γλυκούλα και μετρίου αναστήματος.

Χατζηγιάννης ένα παιδάκι χωρίς καθόλου αντρισμό και πολύ αδύνατος.

Θεοδωρίδου όπως τη βλέπουμε χαμογελαστή, ψηλή αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν ότι χοροπηδούσε στην πίστα και το στήθος ακίνητο. Φιξαριστό που λέμε. Φουστάνου δουλειά μάλλον.

Γονίδης όπως τον βλέπουμε στην τηλεόραση ήταν εμφανισιακά και στην πίστα αλλά απαραιτήτως συνοδεία με το ουίσκι του.

Καρράς γλυκούλης και γεματούλης.

Άντζελα Δημητρίου ψηλή αλλά με μπράτσα και πλάτη σαν άντρας.

Μια φίλη μου είχε πετύχει σε αισθητικό τη Σκορδά και μου είπε ότι πιο ωραία πόδια δεν έχει δει. Μακριά και αψεγάδιαστα.

Μαριάντα Πιερίδη ωραίο σώμα αλλά πολύ κοντή. Καμία σχέση με τη γυναικάρα που βλέπουμε στην τηλεόραση.

Τάμτα γύρω στο 1.68 πάρα πολύ αδύνατη.

Δέσποινα Βανδή ωραίο σώμα, μετρίου αναστήματος αλλά οι κινήσεις της ήταν λες και κάνει στριπτίζ. Καθόλου χορός.

Εύη Βατίδου ψηλή και πολύ όμορφη. Τότε ήταν παντρεμένη με τον Κούγια και τη συνόδευε. Γενικά μου είχε φανεί ταιριαστό ζευγάρι.

Σάσα Μπάστα. Όπως στην τηλεόραση. Ίδια. Πολύ ψηλή πολύ ωραίο σώμα αλλά φαινόταν σαν ψεύτικη από την πολύ περιποίηση.

Παπακαλιάτης σαν παιδάκι. Είχε περάσει από μπροστά μου και τότε είχα τρέλλα μαζί του και λέω κάτι μου θυμίζει και μετά συνειδητοποίησα ότι ήταν αυτός. Πέρασε τελείως απαρατήρητος.
Ο χρήστης IOANNA111 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 08-10-12, 16:40   #29
IOANNA111

Προεπιλογή

Αλήθεια η Μενεγάκη πώς είναι από κοντά? Την έχει δει καμιά?
Παλιά 09-10-12, 09:37   #30
lovemtwins

Το avatar του χρήστη lovemtwins

Προεπιλογή

ειδα την κατερινα παπουτσακη και την σοφια αρβανιτη,στο γραφειο του γυναικολογου μου.η πρωτη ειναι νομιζω πιο ομορφη απο κοντα και φαινετε πιο μικρη.η δευτερη οπως ειναι στην τηλεοραση!
Παλιά 11-10-12, 00:56   #31
antigoni84

Λοιπόν

Νινα Λοτσάρη το πρόσωπο της εχει ένα σωρό ουλές,θεωρητική κατα τα άλλα,απίστευτα αγενής με γκαρσόνι,γενικά στο προσωπικό φέρθηκε απαίσια,έκανε νεύματα και είχε μια έκφραση αηδίας, με τον σύζυγο πριν 2 χρόνια φαινόταν οτι μάλλον ζουν συμβατικά

Στεφανίδου φαιδρό πρόσωπο,θεατρινίστικο στυλ και πολύ ξίνη μούρη

Ελένη Βιτάλη απλά ΚΥΡΙΑ με όλη τη σημασία

Τάσος Χαλκιας ήταν σε μια ταβέρνα και κοιτούσε αν τον κοιτάνε ΣΥΝΕΧΕΙΑ

Νικολόπουλος συνθέτης απλός κύριος,αξιοπρεπής,τον είχα δει στο καράβι και περίμενε τη σειρά του.
Ο χρήστης antigoni84 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 15-10-12, 15:47   #32
iraklo

Προεπιλογή

Λοιπόν, επειδή για ένα μικρό χρονικό διάστημα εργάστηκα σε θέατρο, είχα την τύχη να συναντήσω αρκετούς ηθοποιούς. Οπότε ξεκινάω:

1) Μαριλένα απ'το <<Παρά πέντε>>: Πολύ όμορφη και γλυκιά. Ήρθε να ψωνίσει στο μαγαζί που δουλεύω, πάρα πολύ ευγενική και χαμογελαστή. Έχει χιούμορ και πιάνεις εύκολα κουβέντα μαζί της. Πολύ καλές εντυπώσεις! Α! Και πολύ ωραίο σώμα!

2) Δήμητρα Ματσούκα: Πολύ κομψή και όμορφη, με πολύ καθαρό πρόσωπο. Έχει ιδιαίτερο ''αέρα'', την κοιτάς αμέσως πριν καταλάβεις ποια είναι. Επίσης πολύ χιούμορ και φυσική ευγένεια. Μιλάει γρήγορα και αυτοσαρκάζεται.

3) Άρης Παυρινός <<Παρά πέντε>>: Δείχνει πολύ σοβαρός και απόμακρος, αλλά δεν είναι. Μιλάει εύκολα στους γύρω του.

4) Βασίλης Χαραλαμπόπουλος: Φατσούλα, όλο γελάει και είναι πολύ φιλικός.

5) Βίκυ Παπαδοπούλου: Πολύ αδύνατη, σαν μικρό παιδί. Σνομπ και εγωίστρια, δεν τη συμπάθησα καθόλου. Έχει υπεροπτικό ύφος και βρίζει πολύ.

6) Γιώργος Καραμίχος: Χαμηλών τόνων, χαμογελαστός και ευγενικός.

7) Αποστόλης Τότσικας: Πολύ όμορφο πρόσωπο, απόμακρος.

Αντίνοος Αλμπάνης: Το παιδί της διπλανής πόρτας, απλός και πολύ φιλικός.

9) Βάσια Τριφύλλη: Ψυχάρα και γλυκύτατη.

10) Θεοπούλο απ'το <<Παρά Πέντε>>: Όλο γέλιο και καλοσύνη.

Αυτά προς το παρόν...Μόλις θυμηθώ κάτι, θα επιστρέψω!
Ο χρήστης iraklo δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 15-10-12, 16:29   #33
iraklo

Προεπιλογή

Συνεχίζω
- Φαίη Σκορδά: Πραγματικά ψηλή γυναίκα με ωραίο σώμα. Άβαφη, πολύ απλή, με σορτς και σαγιονάρες, έβγαινε από πολυκατοικία στο Παγκράτι.
- Ισαβέλλα Δάρρα: Δεν μπορώ να καταλάβω πώς διακρίθηκε στα καλλιστεία, ασχημούλα και πολύ αδύνατο, άχαρο κορμί.
- Ζωή απ'το <<Μαζί σου>>: Έχει δύο μικρά παιδάκια. Η ίδια γλυκούλα και πολύ αδύνατη.
- Παναγιώτα Βλαντή: Μια πολύ γλυκιά κοπέλα με καλοσυνάτο βλέμμα
- Στέλιος Μάινας: Πολύ ψηλός. Κύριος.
- Γιάννης Στάνκογλου: Γοητευτικότατος, υπέροχο βλέμμα
- Βίκυ Σταυροπούλου: Η γυναίκα είναι μοναδική σε όλα, απίθανη! Αληθινή και έξω καρδιά
- Πάνια+Καρβέλας: Έτρωγαν σε ταβέρνα στη Γλυφάδα. Φαίνονται πολύ ερωτευμένοι. Εντελώς χύμα. Η Πάνια πολύ όμορφη, μοιάζει πιο μικρή από κοντά
- Κοραλία Καράντη+Λιάνης: Πολύ ταιριαστό ζευγάρι, όταν τους έβλεπα στην τηλεόραση δεν μου κολλούσαν. Γοητευτικότατοι και οι δύο
- Φωτεινή Πιπιλή: Χύμα εμφάνιση, μιλάει με αυστηρό τόνο όμως είναι καλή
- Χρυσούλα Διαβάτη: Τη συνάντησα την εποχή των <<Δύο ξένων>> σε μια παραλία στην Επίδαυρο μαζί με τον Τσακίρογλου, απ'όπου ετοιμάζονταν να φύγουν. Ήμουν 10 χρονών, την παρακαλούσα να περιμένει για να τη δουν οι γονείς μου (!), αρνιόταν ευγενικά, αλλά εντέλει μου χαμογέλασε και περίμενε! Γλυκιά και ευγενική, σίγουρα!
Ο χρήστης iraklo δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 14-01-13, 21:03   #34
IOANNA111

Προεπιλογή

Αχ γιατί το παρατήσατε αυτό το θέμα? Γράψτε κι άλλα! Πεθαίνω για τέτοια κουτσομπολιά! Εγώ έχω γράψει λίγο παρακάτω. Αν μου έρθει τίποτα ακόμα στο μυαλό θα επανέλθω.
Παλιά 14-01-13, 21:08   #35
IOANNA111

Προεπιλογή

Α! Θυμήθηκα τα Χριστούγεννα είδα τη Νάταλι Θάνου, η οποία είναι έγκυος. Πανύψηλη (σίγουρα πάνω από 1.80), κορμάρα και πιο ωραία από ότι στην τηλεόραση και δεν ήταν και πολύ περιποιημένη.Εμένα γενικά δε μου άρεζε από την τηλεόραση αλλά από κοντά είναι πάρα πολύ εντυπωσιακή χωρίς να είναι ιδιαίτερα περιποιημένη.
Παλιά 16-01-13, 15:30   #36
ilonka19

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο IOANNA111 Εμφάνιση μηνυμάτων
Α! Θυμήθηκα τα Χριστούγεννα είδα τη Νάταλι Θάνου, η οποία είναι έγκυος. Πανύψηλη (σίγουρα πάνω από 1.80), κορμάρα και πιο ωραία από ότι στην τηλεόραση και δεν ήταν και πολύ περιποιημένη.Εμένα γενικά δε μου άρεζε από την τηλεόραση αλλά από κοντά είναι πάρα πολύ εντυπωσιακή χωρίς να είναι ιδιαίτερα περιποιημένη.
H κοπέλα είναι από τη Σερβία, ήρθε στην εφηβεία Ελλάδα και αλλαξε το επίθετό της σε πιο Ελληνικό. Αρκετές φορές έχω πετύχει σε εστιατόρια την Πετρουλάκη, εννοείτε ότι όποτε είναι με τα παιδιά εχει μαζί τη νταντά και της αρεσει το ηλεκτρονικο τσιγάρο.
Ο χρήστης ilonka19 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Banner διαφημιζόμενων ή ιστοσελίδων που στηρίζουμε
Παλιά 16-01-13, 21:37   #37
ΣΩΤΗΡΙΑ
Αποκλεισμένος χρήστης

Προεπιλογή

Οι παρακάτω έχουν έρθει στο ιατρειο που δουλευω στο νοσοκομειο

Φώτης Σεργουλόπουλος: ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΣΙΓΟΥΝΗΣ , ΨΩΝΑΡΑ ΚΑΙ gay...
Πέτρος Ιμβριος: ΜΑΥΡΙΔΕΡΟΣ πολυ, ψωνιο , πολυ βαρυμαγκαςςςς
Σταμάτης Γαρδέλης: πρέπει να τα έχει χάσει...
Απο τους Vegas ο μαυρουλης δεν θυμαμαι το ονομα του: τΣΙΓΚΟΥΝΗΣ και με κουκλα γυναικα ελληνιδα
Γιωτης (της εταιρειας Γιωτης) . ΚΥΡΙΟΣ ,πολυ απλος , παρα πολυ καλος και ΑΝΘΡΩΠΟΣ.
Βουτσάς: ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ με πολυ χιουμορ!!!
Κουντουρά: Παρα πολυ σπασμενη .... πολυ απλη ομως και ευγενικη
Ισμήνη Καλλέση: Τραβηγμένη αλλα πολυ καλή και ευγνική
Κοκκαλης (υιος): καλουλης αλλα καταθλιπτικος
Χαρης Ρωμας: πολυ ψηλος , απομακρος, poly gay...
Aν θυμηθω αλλους θα το γραψω
Ο χρήστης ΣΩΤΗΡΙΑ δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 31-01-13, 14:34   #38
Cooker

Προεπιλογή

Η Φαιη Σκορδα...χαχα,εχει διαμερισμα στο Παγκρατι.Χρεμωνιδου (ετσι δεν λεγεται ο κεντρικος δρομος που ειναι ολα τα μαγαζια μαζι?) και κατι γωνια,το ειχε πει στον αερα ο συζυξ

Το καλοκαιρι ειχε ερθει ο Τρυφωνας Σαμαρας στην πολη μας με καποια θεατρικη παρασταση και ειχε παει για καφε στον πεζοδρομο.Οποιος ετυχε και περασε απο εκει,πραγματικα περασε σουπερ!Εγω πολυ τον συμπαθω τον Τρυφωνακο μου!

Μου εχει κανει τρομερη εντυπωση η Θεοδωριδου...πολυ μπειμπι φεις!!!

Αααα,η Καρτσωνα ειναι απο τα μερη μας και την συναντησα στα ΕΛΤΑ.Με τον αντρα μου συμμαθητες.Του ειπα οτι ειναι... "Κοντη,χοντρη και ασχημη" (Καμια σχεση φυσικα) αλλα ακομα το θυμαται και γελαει. Αν και εχει κανει πολλες πλαστικες,απο την εποχη που πηγαινε σχολειο.Τοταλ μεικ οβερ!

Ξεχασα να σας πω οτι εχω δει και την Μπιγιονσε!!!!!!!Ηταν Κυριακη,ειχα μαθημα Ιταλικων στο Παγκρατι και περασα απο το Συνταγμα να παρω ενα σαντουιτς να φαω.Ηταν κοσμος εξω απο το ξενοδοχειο της και λεω θα περιμενω και εγω λιγακι μπας και δω κατι αλλα δεν πιστευω!Και μετα απο λιγο βγηκε!!!!Ειχε συναυλια!!!Εμενα με συναντησε στο επομενο στενο και οπως περιμενε το αυτοκινητο της στο φαναρι με χαιρετησε ...χε χε χε Πανεμορφη!!!Εμενα μου αρεσε,αλλα μου φανηκε κοντη!!

Και.....κρατηθειτε!!!Παλια στην πολη μας ειχαν ερθει Σαολιν Μοναχοι,να κανουν καποια παρασταση.Τους πετυχα στην παραλια με τον αντρα μου και μου βγηκαν τα ματια εξω!!!Τι κορμια!!!Τι καλοσχηματισμενα σωματα και κοιλιακοι.Ολοι ξυρισμενοι στο κεφαλι και ολοι ιδια φατσα,καποιοι ηταν πραγματικα ασχημοι,αλλα με τετοια σωματα,σιγα που θα κοιταγες προσωπο!!!!!
Το θυμηθηκα προχτες που κοιταγε ο αντρας μου κατι ασκησεις των Σαολιν στο νετ!!!

Παλιά 31-01-13, 14:42   #39
Cooker

Προεπιλογή

Ο Γιαννοπουλος (ειχε παιξει παλια στους Απαραδεκτους τον μαεστρο σε ενα τραγουδι που ειχαν γραψει για να παρουν μερος στην Γιουροβιζιον,αργοτερα εγινε σχετικα γνωστος με ενα εργο που ειχε γυριστει στην Μανη,νομιζω ετσι πρεπει να λεγοταν και το εργο)ειναι απο την Αρχαια Μεσσηνη.Βγαινει στο καφενειο,μιλαει με ολους,αστειευται και τον συμπαθουσα απιστευτα μεχρι που ανοιξε ενα "κολομπαρο" ,που λεμε στα μερη μας,και τον αντιπαθησα!

Ο Νινιος επισης ειναι απο τα μερη μας,πραγματικα πολυ ασχημος και μεγαλη μυτη αλλα πολυ προσιτος σε ολους και συμπαθης!

Μια φορα πηρα ταξι και μεσα ηταν ενας κυριος και μας ειπε οτι η κορη του ηταν ηθοποιος και τοτε επαιζε στο ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ.Ηταν η πρωταγωνιστρια,δεν θυμαμαι το ονομα της.Ολο καμαρι ο μπαμπας και κουκλιιιιιιιιι

Παλιά 31-01-13, 14:52   #40
Cooker

Προεπιλογή

Αα...ενα ενα τα θυμαμαι!!Πριν 3-4 χρονια περιπου ειχε γινει μια Καλοκαιρινη συναυλια με την Ηρω και τον ηθοποιο,τον Λουραρδο (ετσι τον λενε?Αυτος που επαιζε την φαλαινα στις Γοργονες).Ηταν δωρεαν η συναυλια αλλα ηταν φοβερη και ειχα ριξει απιστευτο γελιο.Ειχαμε παει για μπανιο με τον αντρα μου,μας πηρε το βραδυ και καθησαμε και για την συναυλια.

Εντελως τυχαια,πηγαμε στο Γαλατσι σε ενα θεατρο και ειχαν παλι την ιδια συναυλια με εισητηριο αυτη την φορα.Ειπα,θα ξαναπαω,γιατι ηταν φοβερη.Στρογγυλοκαθησα λοιπον στα τελευταια καθισματα,ξυπολιτη και τραγουδαγα!!!

Καποια στιγμη φωναζει ο Αντωνης "Εχουμε καμια Ριτα εδω?Ριτααα?" και αφου δεν απαντησε κανεις (αυτο δεν το ειχαν κανει στην προηγουμενη συναυλια) φωναζω "Εγωωωωωωω" "Κατεβα κατω" μου λεει.

Κατεβαινω και εγω ξυπολυτη,με ενα γαλαζοπρασινο κοντο φορεμα (ετσι για να δεινω και το στιγμα μου,μπορει καποιος απο εδω μεσα να ηταν παρων στην συναυλια) και παω...!!!!Ο αντρας μου διπλα ηταν αφωνος,γιατι δεν το περιμενε...

Καναμε εναν απιστευο διαλογο με τον Αντωνη στην σκηνη,του ειπα οτι με λενε Χριστινα και απλα ηθελα να βγω στην σκηνη και να πω οτι αγαπω τον αντρα μου και πολλα φιλια στην Καλαματα μας....και του λεει η Ηρω "Χα χα χα...καλα να παθεις." Γελουσε ολος ο κοσμος απο κατω!....Τραγουδησαμε μαζι και χορεψαμε μαζι το Ριτα Ριτακι και μετα οταν τελειωσε η συναυλια ο κοσμος με φωναζε "Ριταααααα"....Τελεια στιγμη,απιστευτη συναυλια και ο Αντωνης αν και "κουλος" στο σχημα του προσωπου του,δεν ειχε ουτε ΜΙΑ ΡΥΤΙΔΑ!!!!!Μου εκανε τρομερη εντυπωση αυτο....!

Απάντηση στο θέμα

Bookmarks

Εργαλεία Θεμάτων

Δικαιώματα - Επιλογές