Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • λοιπόν κορίτσια να σας κάνω ενημέρωση! σήμερα μπήκα 33 , εχω λίγα πονάκια αλλά μάλλον είναι έντερο! ο γιατρός είπε δευτέρα θα μ σταματήσει τον όρο και αν παω καλα και σταματήσουν οι συσπασεισ θα με στείλει σπίτι να πάρω όσες μέρες με κρατήσει! αν την δευτέρα χωρίς όρο δεν τα παω καλα και αρχίσω πάλι πανηγύρια θα πάμε σε τοκετό! είπε δεν θέλει να πάρω άλλο τοκολυτικο! άρα 33+3 περίπου θα γεννάω , να ναι καλα το μωράκι; λογικά θα είναι κοντά στα 2100! εκανα κ άλλο σετ κορτζιονες προχθές 

Καλός γιατρός στο Έλενα


Anna74

Recommended Posts

Σε ευχαριστώ καλή μου για τις απαντήσεις σου! Κι εγώ είχα σκεφτεί τον Σούλο ή τον Κολιόπουλο. Στον δεύτερο χρειάζεται 1 μήνας αναμονής για απογευματινό. Στο Σούλο, καλώς ή κακώς δεν έψαξα!! Επειδή έχω μια αρκετή δύσκολη εγκυμοσύνη και έχω αγχωθεί βρήκα έναν ιδιώτη γιατρό που είναι πραγματικά αυτό που έψαχνα. Σ' αυτή τη φάση το να φέρω σε πέρας αυτή την εγκυμοσύνη είναι υψίστης σημασίας για εμένα οπότε βάζω το κόστος σε δεύτερη μοίρα και προχωράμε. Να φτάσουμε με το καλό στον 8-9 μήνα και αποφασίζω τότε αν θα γεννήσω στο Ιασώ με τον πολύ καλό αλλά -νομίζω- ακριβό γιατρό μου.

Αν το επιθυμείς, σου εύχομαι σύντομα μια θετική χοριακή και μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!:P

Σ' ευχαριστώ πολύ πολύ!

Πιστεύω ότι έκανες το σωστό, προέχει η ασφάλεια και η ιατρική και η ψυχολογική σου σιγουριά. Στην ανάγκη, αν θελήσεις να γεννήσεις στο δημόσιο προς το τέλος, κάνεις και μερικά διπλά ραντεβού στο Έλενα και γίνεται. Ή και στο Αρεταίειο που είναι επίσης πολύ καλό.


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλησπέρα!!Γέννησα πριν από 9,5 μήνες στο Έλενα με τον κύριο Παπαδη και εμεινα υπερευχαριστημένη!!!!!Σχολαστικότατος, απαντούσε σε τηλ απορίες κλπ δεν ξεπετούσε εννοειται πως δεν μου ζήτησε χρήματα και όσο εμεινα στονοσοκομείο ερχοταν κ με εβλεπε κ πιτευω πως πραγματικα νοιαζόταν χωρις ποτε να μου δειξει ότι το κάνει γτ περιμένει κάποιο αντάλλαγμα!!Γενικά και από το νοσοκομείο έμεινα πολύ ευχαριστημένη ήταν όλοι ευγενέστατοι και εξυπηρετικοί!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...