Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

ΡΟΥΧΑ & ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΑΓΟΡΑΚΙ 2-4 ετων- ΑΘΗΝΑ


Recommended Posts

Εχω στειλει Αριθμο αποστολής εδω και 1εβδομαδα!!!!!! Δεν εχεις απαντησει σε κανένα πμ μου! Το πρωτο πακέτο ρουχων που σου εστειλα περιειχε μια βερμουδα λαθος χρωμα αλλα την ειδες και μου εστειλες πμ οτι την θες. Παρολα αυτα ζητησες και αυτη που σου εστειλα στο 2ο δεμα και την έστειλα χωρις να σε χρεωσω μεταφορικα αφου ειχα κανει λαθος εγω..... συμφωνησαμε να κανεις καταθεση και ποτε δεν με ενημερωσες οτι την εκανες. Αν δεν εχεις καταθεσει παρακαλω να το τακτοποιησεις. Αν επιστραφεί η βερμουδα λυπαμαι δεν την ξαναστελνω... και μην κάνεις αλλο nick για αγοραπωλησια. Λυπαμαι πολυ για τον τροπο σου.

Προς ενημέρωση του κοινού

Η εξέλιξη του ανω θεματος με την κυρία που ενω ειχα κανει αποστολή ειχα στείλει αριθμό αποστολής, αλλα και πμ ενημέρωση και ουδέποτε απαντησε αλλά μερες μετα με κατηγόρησε οτι δεν της ειχα στείλει το δεμα της!!!! ..... ειναι οτι παρέλαβε την προηγούμενη Δευτέρα 8/6/2015 απόγευμα και μια εβδομάδα μετα, σήμερα δλδ τσεκαρα στην τραπεζα οτι ουδεποτε εκανε κατάθεση.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 105
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 1 month later...
  • 2 months later...

https://www.flickr.com/photos/12149124@N00/albums/72157658018455774/with/22474492242/

Νέα ρούχα στο λινκ (μόνο αυτό το λινκ ισχύει και όχι εκείνα στα προηγούμενα ποστ)

Αποστολή μετα απο καταθεση σε τραπεζικό λογαριασμό.

Η αποστολη γινεται με acs κουριερ με κοστος 2euro (εκτός και αν το δέμα είναι μεγάλο). Στέλνω στο κοντινότερο υποκατάστημα acs σε εσας και παραλαμβάνετε απο εκεί.

Μπαίνετε στη σελίδα https://www.acscourier.net/el/store-locator και βρίσκεται το καταστημα που σας βολεύει για παραλαβή. Κάνετε copy paste τα στοιχεια του καταστηματος και μου τα στέλνετε μαζί με Ονοματεπώνυμο και αριθμό κινητού του ανθρώπου που θα παραλάβει.

Η εταιρεία αποστέλλει sms στο κινητό που έχετε δώσει οταν το δέμα έχει φτάσει στο καταστημα. Παρόλα αυτά και για να είμαι διασφαλισμένη, πάντα στελνω σε εσας με πμ τον αριθμό αποστολής την ίδια μέρα που δίνω το δέμα σας για αποστολή. Με τον αριθμό αυτό μπορείτε μεσα απο τη σελίδα τους να δείτε που είναι ανα πάσα στιγμή το δέμα σας.

Αποστολές μπορουν να γινουν Δευτέρα με Παρασκευή δλδ αν καταθέσετε Παρασκευη η ΣΚ η αποστολή θα γίνει Δευτέρα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Ολα τα υπόλοιπα ρούχα-παπουτσια που έχουν μείνει στο παραπάνω λινκ 30? (απο 48, αν υπολογισα σωστά και δεν ξεφυγε κάτι) έως το τέλος της εβδ.

Τα εξοδα αποστολής δικά σας.

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

https://flic.kr/s/aHskq84tYK

Τα ρούχα που υπάρχουν στις φωτογραφίες του παραπάνω λινκ όλα μαζί πακέτο 35 ? + 5 ευρώ για εσάς έξοδα αποστολής ( το κόστος αποστολής ανεβαίνει λόγω όγκου, το επιπλέον κόστος το καλυπτω εγω) και παραλαβή απο υποκαταστημα acs κούριερ.

Η παραπάνω τιμή εξόδων αποστολής αφορά αποστολές εντός Αττικής. Για εκτός επικοινωνηστε μαζι μου με πμ.

Θα κρατήσω την αγγελία έως μεσα Δεκεμβρίου περίπου.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


https://flic.kr/s/aHskq84tYK

Τα ρούχα που υπάρχουν στις φωτογραφίες του παραπάνω λινκ όλα μαζί πακέτο 35 ? + 5 ευρώ για εσάς έξοδα αποστολής ( το κόστος αποστολής ανεβαίνει λόγω όγκου, το επιπλέον κόστος το καλυπτω εγω) και παραλαβή απο υποκαταστημα acs κούριερ.

Η παραπάνω τιμή εξόδων αποστολής αφορά αποστολές εντός Αττικής. Για εκτός επικοινωνηστε μαζι μου με πμ.

Θα κρατήσω την αγγελία έως μεσα Δεκεμβρίου περίπου.

Ευχαριστώ

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ-ΚΑΤΕΘΕΣΑ ΣΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ 5 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΕΠΑΝΩ ΣΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΕΑ ΟΤΙ Η ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΚΟΣΤΙΖΕ 2 ΕΥΡΩ-ΤΟ ΓΡΑΦΟΥΝ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ACS ΧΕΙΡΟΓΡΑΦΑ-ΡΩΤΗΣΕ ΤΟYΣ ΚΑΙ ΔΕΣ ΤΟ ΚΙ ΕΣΥ ΑΝ ΘΕΣ, ΜΗΠΩΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΒΑΛΕ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΤΟΥ!!!;;;;...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΣΟ,ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟ,ΑΛΛΆ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ,ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΤΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ Ή ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ...

ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΧΑΛΑΕΙ ΤΙΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΕΣ-ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΜΑΔΕΣ ΚΙ ΟΧΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ-ΑΥΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΣΕΒΑΣΤΟ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ-ΣΤΑ ΕΛΤΑ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΕΙΝΑΙ 1,5ΕΥΡΩ&ΤΟ ΦΕΡΝΕΙ&ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ-

ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΕΔΩ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΝΕΑ,ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΠΛΗΡΟΤΗΤΑ 100% ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ-ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΙ ΑΓΑΠΗ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καταρχάς το λινκ που απάντησες δεν αφορα τα ρουχα που πήρες. Έστειλα αν θυμαμαι καλά 28 τεμ. μια τσαντα μεγάλη (ογκομετρηση βάρος μεγάλο ) εξηγησα οτι το κόστος ηταν ανω των 5 ευρώ για αποστολή αλλά χρεώθηκε 5 απο τη μερια σου. Το 1,5 για ελτα είναι εως 3 κιλά!!!!

Δεν γνωρίζω γιατί αναγράφεται 2ευρω στο χαρτί σου.

Εγώ ξέρω τι πλήρωσα και τι σου έστειλα στα τέλη Νοεμβρίου...

Όσο για τις συνεργασίες - επαγγέλματα δεν με αφορούν... δεν λειτουργώ έτσι και εσυ που έχεις ξαναπάρει θα έπρεπε να το είχες καταλάβει. .. κρίμα

Καλά Χριστούγεννα σε όλους

Link to comment
Share on other sites

καταρχάς το λινκ που απάντησες δεν αφορα τα ρουχα που πήρες. Έστειλα αν θυμαμαι καλά 28 τεμ. μια τσαντα μεγάλη (ογκομετρηση βάρος μεγάλο ) εξηγησα οτι το κόστος ηταν ανω των 5 ευρώ για αποστολή αλλά χρεώθηκε 5 απο τη μερια σου. Το 1,5 για ελτα είναι εως 3 κιλά!!!!

Δεν γνωρίζω γιατί αναγράφεται 2ευρω στο χαρτί σου.

Εγώ ξέρω τι πλήρωσα και τι σου έστειλα στα τέλη Νοεμβρίου...

Όσο για τις συνεργασίες - επαγγέλματα δεν με αφορούν... δεν λειτουργώ έτσι και εσυ που έχεις ξαναπάρει θα έπρεπε να το είχες καταλάβει. .. κρίμα

Καλά Χριστούγεννα σε όλους

ΓΙΑ ΜΙΣΟ ΛΕΠΤΟ,ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΒΡΕΘΩ ΚΑΙ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΜΕΝΗ...

ΚΑΤ'ΑΡΧΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΣΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΛΙΝΚ ΤΗΣ ΔΙΚΗΣ ΣΟΥ ΑΓΓΕΛΙΑΣ-Σ'ΑΥΤΗΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΑΓΟΡΑΣΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΡΟΥΧΑ ΠΟΥ ΠΟΥΛΟΥΣΕΣ

...

ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΙΤΑΞΟΥΜΕ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΚΑΙ ΧΑΣΟΥΜΕ ΤΟ ΔΑΣΟΣ...,

Ο ΣΚΟΠΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ν'ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΘΕΜΑ...ΑΛΛΆ ΝΑ ΛΥΘΕΙ Η ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ...

ΣΕ ΡΩΤΗΣΑ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΣΟΥ, ΠΟΙΑ ΗΤΑΝ Η ΧΡΕΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΠΟΥ ΠΑΡΕΛΑΒΑ

Ή ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΑΦΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΕΛΑΤΗΣ ΤΟΥΣ, ΔΕΣ ΣΤΟ ΤΙΜΟΛΟΓΙΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΚΟΒΟΥΝ ΤΙ ΠΟΣΟ ΧΡΕΩΘΗΚΕ ...ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ... ΚΑΙ ΠΕΣ ΜΟΥ...ΑΝ ΕΙΝΑΙ 5 ΕΥΡΩ,ΟΚ,ΓΙΑΤΙ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟΣΑ ΣΟΥ ΚΑΤΕΘΕΣΑ ΣΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΟΥ...

ΑΝ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ 2 ΕΥΡΩ,ΤΟΤΕ ΣΟΥ ΟΦΕΙΛΟΥΝ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ 3,[ΑΦΟΥ ΛΕΣ ΠΩΣ ΠΛΗΡΩΣΕΣ 5]...ΚΙ ΕΣΥ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΣΟΥ..ΤΑ ΟΦΕΙΛΕΙΣ Σ'ΕΜΕΝΑ...ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ...

ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΤΤΑ

ΣΙΓΟΥΡΑ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΜΥΝΑ, ΕΙΝΑΙ Η ΕΠΙΘΕΣΗ...ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗ ΛΑΊΚΗ ΡΗΣΗ ΑΛΛΆ ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙ Η ΜΊΑ ΤΗΝ ΆΛΛΗ,

ΑΛΛΆ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΛΥΝΟΥΜΕ ΤΥΧΟΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ-ΟΚ;

ΑΝ ΔΕΝ ΜΕ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙΣ,ΔΕΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΔΙΠΛΟΤΥΠΗ ΑΠΟΔΕΙΞΗ-ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΙ ΡΟΥΧΑ ΚΑΙ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ-ΤΟ ΑΝΑΓΡΑΦΕΙ ΕΠΑΝΩ ΔΕΞΙΑ,

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΗΝ ΒΡΕΙΣ, ΠΕΣ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΕΔΩ, ΜΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΠΑΡΑΛΑΒΗΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΧΕΙΡΟΓΡΑΦΑ ΚΑΙ ΟΛΟΚΑΘΑΡΑ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΠΟΥ ΠΑΡΕΛΑΒΑ, ΕΧΕΙ ΧΡΕΩΘΕΙ 2 ΕΥΡΩ

[ΚΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΜΕ ΚΑΘΕ ΕΠΙΦΥΛΑΞΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ-ΝΑ ΤΟ ΡΩΤΗΣΟΥΜΕ ΠΡΙΝ ΓΙΝΕΙ ΛΑΘΟΣ ]

...

ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑ ΓΙΑΤΙ ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΜΕΛΗ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝΤΑΙ ΛΑΘΟΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ-ΕΓΩ ΡΟΥΧΑ ΔΕΝ ΠΟΥΛΑΩ ΕΔΩ,ΜΌΝΟ ΑΓΟΡΑΖΩ...ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ,ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ,ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΟΥΤΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ Ν'ΑΝΕΒΑΣΩ ΚΑΙ ΣΤΟΙΒΑΖΩ ΡΟΥΧΑ 3 ΕΤΩΝ ΣΤΙΣ ΝΤΟΥΛΑΠΕΣ ..ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΜΕ ΑΥΤΌ,ΌΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΩ ΑΛΛΆ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΡΙΞΩ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ Σ'ΕΣΕΝΑ Ή ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ

ΑΠ'ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΛΑΘΟΣ,

ΑΣ ΒΡΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΑΣ ΤΟ ΔΙΟΡΘΩΣΕΙ,ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ-ΟΛΟΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΛΑΘΗ

ΑΛΛΆ ΣΕ ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ, ΤΟ ΛΆΘΟΣ ΕΙΝΑΙ ΛΆΘΟΣ

ΚΑΙ ΤΟ ΣΩΣΤΟ,ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΌ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΕΓΕΤΑΙ.

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΛΟΙΠΟΝ,ΜΙΑ ΕΠΙΣΗΜΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ,ΜΕΣΩ ΕΣΟΥ...ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΣΑΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΗ...ΑΦΟΥ ΕΣΥ ΕΠΙ ΤΗΣ ΟΥΣΙΑΣ ΦΑΙΝΕΣΑΙ ΠΕΛΑΤΗΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΓΩ [ΠΑΡ'ΟΛΟ ΠΟΥ ΕΓΩ ΠΛΗΡΩΣΑ ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΥΤΗ].

ΤΩΡΑ,ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΧΡΟΝΟ,ΔΙΑΘΕΣΗ Ή ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ Ή ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ Ν'ΑΣΧΟΛΗΘΕΙΣ , Ή ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΆΛΛΟ...

ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ,

ΕΝΗΜΕΡΩΣΈ ΤΟΥΣ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΩ ΕΓΩ

ΑΦΟΥ ΕΠΙ ΤΗΣ ΟΥΣΙΑΣ, ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΥΤΗ

ΚΑΙ ΌΧΙ ΕΣΥ...

ΠΑΡ'ΟΛΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΛΑΒΕΙ ΤΟ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ ΤΙΜΟΛΟΓΙΟ ΚΑΙ ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΕΞΟΔΑ ΣΟΥ,ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΕΞΟΔΟ

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ-ΤΟ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙ ΑΥΤΌ,

...ΑΣ'ΤΟ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ,ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ,

ΑΣ ΜΗΝ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ, ΑΝ ΠΡΩΤΑ ΔΕΝ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΓΙΑ ΟΛΗ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ-ΟΚ;

Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά δεν θα κατσω να διαβασω ολα τα παραπανω! Εδωσα καποια πράγματα ζητησα Χ πόσο με εξοδα αποστολής και συμφώνησες. Οχι δεν εχω την απόδειξη δεν τις κρατάω!

Αφού θελεις όμως κανε εσύ αυτο που νομίζεις και επικοινωνησε εσύ μαζι τους απλα μην ξεχάσεις να μας ενημερώσεις για τα αποτελεσματα. Υπόψη στα χειρόγραφα γίνονται λαθη, τοσο απλά...

Αυτο που πρέπει επίσης να ρωτησεις είναι πόσο θα σε χρεωναν κανονικά για τα ρουχα παπουτσια και τα παιχνιδια με βαση το βάρος!

Δυστυχώς, είμαι καλοπροαιρετος άνθρωπος και παρόλο το μπέρδεμα που δημιουργησες την προηγουμενη φορά δέχτηκα να συνεργαστώ ξανά... δεν θα ξανακάνω το λάθος.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...