Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

      • Ευχή 1

ΡΟΥΧΑ & ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΑΓΟΡΑΚΙ 2-4 ετων- ΑΘΗΝΑ


Recommended Posts

https://flic.kr/s/aHsk78r4qq

στο παραπάνω λινκ θα βρείτε καλοκαιρινά και ανοιξιάτικα 2-4 ετών.

Στα πμ σας παρακαλώ να μου αναφέρεται αριθμό φωτογραφίας για να μη γίνει μπέρδεμα.

Ευχαριστώ :-)

γεια και χαρα

σας εστειλα πμ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 105
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

https://flic.kr/s/aHsk78r4qq

στο παραπάνω λινκ θα βρείτε καλοκαιρινά και ανοιξιάτικα 2-4 ετών.

Στα πμ σας παρακαλώ να μου αναφέρεται αριθμό φωτογραφίας για να μη γίνει μπέρδεμα.

Ευχαριστώ :-)

Προστέθηκαν μερικά ακόμα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα,

το αναφερω και εδω μην παρεξηγηθώ. ..

Ευχομαι η μανουλα που κρατησε τα ρουχα που αναφερω παραπανω στο ποστ μου νο. 75 απο 30 Απριλίου και δεν μου εχει απαντήσει στο τελευταίο μου πμ να ειναι καλά.

Ενημερωνω οτι δεν μπορω να τα κρατησω περισσοτερο... αν δεν γινει η συναλλαγη εως αυριο θα ειναι και παλι διαθεσιμα.

Εντος ΣΚ θα ενημερωσω και το λινκ με τις φωτογραφίες για το ποια είναι διαθεσιμα.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

https://flic.kr/s/aHsk78r4qq

δειτε παραπάνω ανανεωμενο το λινκ. Εχουν σβηστεί ορισμένες φωτο ή σε άλλες που υπαρχουν περισσοτερα απο ένα τεμαχια εχει σβηστεί η περιγραφη σε αυτα που δεν είναι διαθέσιμα.

Επειδή την πατησα και αισθανομαι ασχημα απέναντι σε μελη που ήθελαν πράγματα και τα ειχα κρατημένα για πολυ καιρό ενημερωνω οτι δεν μπορω να κραταω πραγματα πανω από 5 μέρες.

Η αποστολη γινεται με κουριερ με κοστος 2? και παραλαβη απο το κοντινο σας κατάστημα της συγκεκριμένης κουριερ. Αποστολές μπορουν να γινουν Δευτέρα με Παρασκευή δλδ αν καταθέσετε Παρασκευη η ΣΚ η αποστολή θα γίνει Δευτέρα.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Εχουν δοθεί αρκετά ρουχα και γι' αυτό δειτε παρακάτω ανανεωμενο το λινκ.

https://flic.kr/s/aHsk78r4qq

Εχουν σβηστεί ορισμένες φωτο ή σε άλλες που υπαρχουν περισσοτερα απο ένα τεμαχια εχει σβηστεί η περιγραφη σε αυτα που δεν είναι διαθέσιμα.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Με συγχωρειτε αλλα μου στειλατε π.μ. οτι μας εχουν στειλει,ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ COURRIER, sms για την παραλαβη του δεματος μας

ενω δεν εχει μας ερθει κανενα sms απο την acs στο κινητο τηλεφωνο που σας εχω δηλωσει, για να παμε να παραλαβουμε το δεμα μας-για δειτε το παρακαλω -ισως εχετε κανει λαθος

και φυσικα να μην επιστραφει πισω ,οπως μου γραψατε...

γιατι το εχουμε ηδη πληρωσει εδω και 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ

ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΠΩΣ ΕΧΕΤΕ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ;

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΑΣ

Link to comment
Share on other sites

Με συγχωρειτε αλλα μου στειλατε π.μ. οτι μας εχουν στειλει,ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ COURRIER, sms για την παραλαβη του δεματος μας

ενω δεν εχει μας ερθει κανενα sms απο την acs στο κινητο τηλεφωνο που σας εχω δηλωσει, για να παμε να παραλαβουμε το δεμα μας-για δειτε το παρακαλω -ισως εχετε κανει λαθος

και φυσικα να μην επιστραφει πισω ,οπως μου γραψατε...

γιατι το εχουμε ηδη πληρωσει εδω και 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ

ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΠΩΣ ΕΧΕΤΕ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ;

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΑΣ

Εχω στειλει Αριθμο αποστολής εδω και 1εβδομαδα!!!!!! Δεν εχεις απαντησει σε κανένα πμ μου! Το πρωτο πακέτο ρουχων που σου εστειλα περιειχε μια βερμουδα λαθος χρωμα αλλα την ειδες και μου εστειλες πμ οτι την θες. Παρολα αυτα ζητησες και αυτη που σου εστειλα στο 2ο δεμα και την έστειλα χωρις να σε χρεωσω μεταφορικα αφου ειχα κανει λαθος εγω..... συμφωνησαμε να κανεις καταθεση και ποτε δεν με ενημερωσες οτι την εκανες. Αν δεν εχεις καταθεσει παρακαλω να το τακτοποιησεις. Αν επιστραφεί η βερμουδα λυπαμαι δεν την ξαναστελνω... και μην κάνεις αλλο nick για αγοραπωλησια. Λυπαμαι πολυ για τον τροπο σου.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μίλησα με την εταιρεία κουριερ. Η απιστολη έγινε 29 Μαΐου και το sms εστάλη 30 Μαιου 10:01:42! και ακομα και να μην το ειχαν στείλει σε ειχα ενημερωσει οτι με τον αριθμ. αποστολής μπορεις να δεις ανα πασα στιγμη που βρίσκεται το δεμα! !! Εαν δεν παραληφθεί σήμερα θα το επιστρεψουν.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...