Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 12 λεπτά , Kate89 είπε:

      Καλησπέρα κορίτσια!

      Εγώ τελικά έκανα ένα τέστ και βγήκε αρνητικό 😞

      Την Παρασκευή έχω κανονικά χοριακη αλλά δεν περιμένω πολλά 

      Αγαπημένη μην απογοητεύεσαι !!! Τα τεστακια μπορεί να κάνουν λάθος !!! Άρα μην προδικάζεις και περίμενε την χοριακη σου !!! 

Μανούλες Νοεμβρίου 2015


kaity

Recommended Posts

Σοφια μου πολυ γελασα που λιγουρευτηκες το γλυκο απο το βιντεο! Νομιζω οτι μας ελκυουν οι εντονες γευσεις γενικα..εξ ου και τα φουντουνια.. Κι εγω τρωω τα γλυκακια μου κ ενα βραδυ-ασχετο-λιγουρευτηκα κ εφτιαξα τραχανα!!!οτι να ναι!

Τι ωραια που θ βλεπουμε τα μωρακια μας συχνα... Αντε σε λιγο θα εχουμε και γεννητουρια... Να δουμε ποια θα κανει ποδαρικο...ολα στην ωρα τους να ερθουν τα μωρακια μας!!

Μαργαριτα τελειο το ονομα σου! Πω πω πονανε οι κλωτσιτσες κατω ε;


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δεν θα το έλεγα ότι είναι ακριβώς πόνος οταν με κλωτσαει απλά νομίζω ότι τρομάζω μήπως κάνει κάτι που δεν πρέπει!

Τα χάπια κ εγώ τα έχω βαρεθεί... Παίρνω κ ένα σωρό σιδηρα κ ασβεστια κ μαγνησια... Κάθε δυο ώρες κάτι πρέπει να πάρω! Τουλάχιστον είναι για το καλό και το δικό μας κ του μωρου μας..

😃


CVOEp3.png

jgkXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Θαλιτσα ούτε εγώ την παλεύω. .. Έχω βαρεθεί. ..κι ίσως φταίει κι όλο αυτό που ψιλό τσακωνομαι με τον σύζυγό. . .. Επίσης αυτός ο καιρός είναι απαίσιος. . Είναι χάλια ... βροχή ... και βροχή ... δεν μπορείς να πας πουθενά. .. κι αυτή η υγρασία και η κουφό βράση ταυτόχρονα. ...και δεν ξέρεις και πως να ντυθείς. .. παλιοκαιρος. ... Η άνοιξη είναι η καλύτερη εποχή μου φαίνεται! !!!! :) πάντως στο αυτό που λες κι εγώ έχω βαρεθεί τόσο όλο μέσα μέσα . . Μεσα. .και ο σύζυγός δουλεύει και εγώ συχνά μόνη τελείως σπίτι. ... Έχουμε και τις ορμόνες και έχω πήξει κυριολεκτικά. .. Οπότε σε καταλαβαίνω απόλυτα! !!!!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

My life is a real dream!!

Link to comment
Share on other sites

Εκμεταλλευτείτε τον ελεύθερο χρόνο κοριτσάκια μου κάνοντας πράγματα που σας ευχαριστούν!

Διαβάστε βιβλία 📚 φτιάξτε κατασκευές, κ μη ξεχνάτε να γράφετε ημερολόγιο 📅 για τα μικρουλακια σας! Πολύ θα το εκτιμήσετε κ εσείς κ αυτά αργότερα 😖


CVOEp3.png

jgkXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μαργαρίτα μου πολύ ωραία ιδέα αυτό με το ημερολόγιο !! Αν και τώρα λίγο αργήσαμε. ..γιατί είμαστε στο τέλος. .. έπρεπε και πιο νωρίς μάλλον! ! Πολύ όμορφο αυτό όμως! !!!! :) όσο για τα βιβλία διάβαζα πολύ αλλά στην εγκυμοσύνη κάτι είχα πάθει και δεν μπορούσα να συγκεντρωθω καλά. .. !!! Ότι διάβαζα το ξέχναγα μετά.... χάχα χάχα! !!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

My life is a real dream!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!! Κοριτσια μην "πεφτετε"... Οι ιδεες της Μαργαριτας ειναι πολυ καλες.. Ζωη μου διαβασε ενα βιβλιο για μωρακια, για ανατροφη κτλ, εκει θα μπορεσεις ν συγκεντρωθεις σιγουρα!!! Ετοιμαστε τη βαλιτσουλα σιγα-σιγα, μαγειρεψτε κτ ομορφο, κανετε μια βολτα στα μαγαζια(κι ας μην ψωνισετε), πιειτε καφεδακι με μια φιλη...κι αυτο με τις κατασκευες πολυ εξυπνο! σιγουρα κτ θ βρειτε στο ιντερνετ, εστω κι απλο αν ειστε σαν εμενα που δν πιανει το χερι μ καθολου... Επισης κ το πλεξιμο ειναι πολυ χςλαρωτικο..

:-):smile:


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Ζωή μου καθόλου αργά δεν είναι! Κ ένα κειμενακι τον μήνα που λέει ο λόγος να γράφετε στα νινακια σας σκέψου σε πολλά πολλα χρόνια που θα το διαβάσουν πόση χαρουλα κ πόσες πληροφορίες για τη ζωη τους θα πάρουν!!!❤


CVOEp3.png

jgkXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!! !!!!! Χρόνια πολλά για τα γενέθλιά σας κι ότι επιθυμείτε! !!!!! Στην πωλινα και την νασια! !!!!!!!!!!! Με το καλο να έχετε το καλύτερο δώρο της ζωής σας σε λιγάκι! !!! Τα νινακια σας!!!!!!!!! Πάντα ευτυχισμένες με υγεία αγάπη τύχη και λεφταααα! !!!! :) :)

Σας ευχαριστώ πολύ βάσουλα και μαργαριτουλα μου! !! Έχετε δίκιο! !!!! (Δυστυχώς φταίει ότι όλες μου οι φίλες είναι μακριά. .. και ώρες ώρες νιώθω μοναξιες! !ίσως αν ήταν εδώ να ταν λιιιγο διαφορετικά! !) Πάντως ξεκίνησα ένα βιβλιαράκι που λέει για τα μωράκια! !! Είναι πολύ καλό! ! Το μυαλό ώρες ώρες τρέχει. .. γι αυτό έχετε δίκιο δεν πρέπει όμως να πέφτουμε ....!!

Μαργαριτουλα πολύ όμορφο έχεις δίκιο! ! Θα ναι γλυκό μετά από χρόνια να τα δει όλα αυτά! !!!!!!! :) :)


[sIGPIC][/sIGPIC]

My life is a real dream!!

Link to comment
Share on other sites

Nασια και Πωλινα χρονια σας πολλααααα! Παντα γερες και χαμογελαστες! με το καλο τα μωράκια σας!!!

Βρε κορίτσια μην πεφτετε, εμενα μ αρεσει αυτος ο καιρος βαρεθηκα τοση ζεστη το καλοκαιρι! Χαζεψτε τα ρουχαλάκια των μωρων καντε μια βολτα στο παιδικο δωματιο και χαιδεψτε την κοιλιτσα. Ζωη να δεις που από σημερα αν θυμαμαι καλα που επιστρεφει ο συζυγος θα ναι όλα καλυτερα.

Βρε Μαργαριτα αν θυμαμαι καλα εσυ εκανες καισαρικη, αν μπλεχτηκα και ηταν άλλη η κοπελα με την καισαρικη σορρυ..αλλα ας μου πει καποιος..θελω να μαι λιγάκι προετοιμασμενη (το κατά δυναμιν βεβαια γιατι είμαι και δυσκινητη) ποσο πολύ ξυρισμα στην περιοχη θελουν από το μαιευτηριο? Το λεω μπας και καταφερω να κανω αποτριχωση μονη μου κ γλυτωσω το ξυρισμα εκει... Θελουν ολη ολη την περιοχη εντελως ή μονο στο σημειο ακριβως κατω απτο εσωρουχο, τις πανω πανω τριχες δλδ?

Σορρυ για το γλαφυρο της περιγραφης αλλα τιιιι να κανω η ερημη..

Καλημέρα μας κιολας!


b5Zrp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσια μου!!!

Ζωη μου γλυκια σε ευχαριστω που με θυμηθηκες!!ολα τα καλα του Θεου ευχομαι κ σε σας!!!αν και δεν ειναι τα καλυτερα μου γενεθλια κοριτσια μου...ειμαι κ εγω στο σπιτι περιορισμενη,με συσπασεις παλι,χαλια ψυχολογια νιωθω οτι γερασα,(μπαινω στα 33) και την Κυριακη ειναι το μνημοσυνο της μανουλας μου που την εχασα 17/10/12 μια βδομαδα μετα τα 30α μου γενεθλια...συγγνωμη αν σας εριξα αλλα ειναι κ οι ορμονες της εγκυμοσυνης,τα νευρα,τα πεισματα με τον αντρα μου,και με εριξαν ολα:cry:

Εσεις τι κανετε,ολες καλα? Ωραιες οι ιδεες anath μου κ εγω τα εχω παιξει ολη μερα στον καναπε κ στην tv που ολο βλακειες παιζει...


1ePpp3.png

kOTkp3.png

Link to comment
Share on other sites

Nασια και Πωλινα χρονια σας πολλααααα! Παντα γερες και χαμογελαστες! με το καλο τα μωράκια σας!!!

Βρε κορίτσια μην πεφτετε, εμενα μ αρεσει αυτος ο καιρος βαρεθηκα τοση ζεστη το καλοκαιρι! Χαζεψτε τα ρουχαλάκια των μωρων καντε μια βολτα στο παιδικο δωματιο και χαιδεψτε την κοιλιτσα. Ζωη να δεις που από σημερα αν θυμαμαι καλα που επιστρεφει ο συζυγος θα ναι όλα καλυτερα.

Βρε Μαργαριτα αν θυμαμαι καλα εσυ εκανες καισαρικη, αν μπλεχτηκα και ηταν άλλη η κοπελα με την καισαρικη σορρυ..αλλα ας μου πει καποιος..θελω να μαι λιγάκι προετοιμασμενη (το κατά δυναμιν βεβαια γιατι είμαι και δυσκινητη) ποσο πολύ ξυρισμα στην περιοχη θελουν από το μαιευτηριο? Το λεω μπας και καταφερω να κανω αποτριχωση μονη μου κ γλυτωσω το ξυρισμα εκει... Θελουν ολη ολη την περιοχη εντελως ή μονο στο σημειο ακριβως κατω απτο εσωρουχο, τις πανω πανω τριχες δλδ?

Σορρυ για το γλαφυρο της περιγραφης αλλα τιιιι να κανω η ερημη..

Καλημέρα μας κιολας!

Καλο μου Σοφακι ευχαριστω για τις ευχες,ευχομαι το καλυτερο σε σενα κ στα μωρακια σου!!!

Εγω οταν εκανα καισαρικη εβαλα τον αντρουλη μου να με ξυρισει κ επειδη δεν ηξερα το εκανα ολοκληρο χιχιχι

Ενιωθα σαν βρεφος φυσικα(γιατι δεν μου αρεσει ετσι) αλλα ειπα να το κανω ολο για καλο και για κακο..


1ePpp3.png

kOTkp3.png

Link to comment
Share on other sites

Νασια μου πολύ σε σκέφτομαι... Δεν πρέπει να στεναχωριέσαι όμως.. Να τα γιορτάζεις τα γενεθλια σου έτσι πρέπει! Είναι δυο φορές γιορτή για εσένα γιατί τα γιορτάζεις μαζί με το εμβρυακι σου. Προσπάθησε να ηρεμήσεις γιατί ίσως οι συσπάσεις να οφείλονται στη στεναχώρια σου..

Σοφια μου εγώ μια χαρά περιποιημένη πήγα να γεννησω.. Ήρθε όμως η μαια λίγο πριν το χειρουργείο κ μου καθάρισε την περιοχή λίγο πιο πάνω απο εκεί που ξεκινάει η τριχοφυΐα. Εκεί δηλαδή που έγινε η τομη.Από κάτω εννοείτε δεν τους ενδιαφερει τι γίνετε!!!


CVOEp3.png

jgkXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σοφακι καλά θυμάσαι !!!! Σήμερα επιστρέφει ο σύζυγός! !! Αχ αντε! !!!!!! :) για το ξύρισμα κορίτσια μου το χα κι εγώ απορία! !!!! Και δεν ξέρω .... θα κάνω χαζή ερώτηση τώρα .... στο μαιευτήριο μας ξυρίζουν οι μαιες; !!!;

Νασια μου γλυκιά μου μην στενοχωριεσαι.....!!! Σκέψου του χρόνου θα ναι και πιο όμορφα ακόμα τα γενέθλια σου!!!!! Με το νινακι πάρεούλα! !!!! Όσο για την μαμάκα σου Λυπάμαι και στενοχωρηθηκα γιατί μόνο που σκέφτομαι την απώλεια της δικής μου με τρελαίνει. .. και επειδή έχει χάσει κι ο άντρας μου την δική του και ξέρω πως είναι . ...σε καταλαβαίνω. ...Απλά γλυκιά μου σκέψου πως είναι δίπλα σου και σε προστατεύει και θέλει να είσαι χαρούμενη !!!!! (Συγγνώμη. .. δεν ξέρω και κάτι καλύτερο να πω. .. ) : απλα μην πέφτεις !!!! Είναι η μέρα σου σήμερα! !! Σίγουρα είναι κι οι παλιό ορμόνες. ...είναι λιγοοοο κι η συννεφιά που θα λεγα είναι μελαγχολική. ... αλλά αν μπορείς πες στον άντρα σου να κάνετε κάτι! !!!! Εκτός απροόπτου αν σου έχει έτοιμασειρά καμιά έκπληξη! !!!!!!! :) μακάρι! !!!! :) :) αν θες όμως οτιδήποτε να πεις για να ξεσπάσει. ...αλήθεια μην ντραπεις είμαστε όλες εδώ! !!!!! ;) ;) ( ξέρω γιατί κι εγώ ώρες ώρες που ζω τα δικά μου θέλω να τα πω κάπου και δεν έχω άνθρωπο όταν θέλω ... και γνωρίζω αυτό είναι κάπως! !!!!!!)))) Ρέ γαμωτο δεν ξέρω και κάνα καλό ανέκδοτο να σας πω.... χάχα χα! !!!! ;)


[sIGPIC][/sIGPIC]

My life is a real dream!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...