Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Angot είπε:

      είναι πολύ πολύ αχνο σήμερα , ελπιζω αύριο να μην έχει καθόλου! συμπτώματα ελάχιστο μπούκωμα τπτ άλλο ! θα ειμαι με μάσκα γιατί θα κάνω καισαρική! λογικά το μωρο θα πάει στην παρακολούθηση , αν τυχόν δεν πάει είπαν θα το εχω στο δωμάτιο μαζί μ ! στην απομόνωση μεν αλλά μαζί ! μακάρι να πάνε όλα καλα , έφτασε σχεδόν η ώρα 😇 

      Με το καλό κορίτσι μου ❤️🥰Έρχεται ο μπεμπαρος ❤️

CAFE ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑΥΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

καλημερες!

Βρε παιδιά, πού είναι η Ayla, η Merjana και οι άλλες κοπέλες;;;

Ο άντρας μου μου είπε ότι η εταιρία πήρε και άλλα αντιπειρατικά μέτρα... Και αυτό το θέμα είναι το μεγαλύτερο άγχος του...

νομιζω 15 θα γυρναγε η αυλα? (αν θυμαμαι καλα)

Οι αλλες βλεπω το χετε ριξει στις οικοδομικες επιχειρησεις!Κουραγιοοο!!!

εσυ να κρατας σημειωσεις για τα οικοδομικα!

μπορει κ να σου χρειαστουν στο μελλον!!!!:wink:

Όχι, δεν τσακώθηκα πολύ απλά τους είπα ότι δεν ανέχομαι την κοροιδία!!! Εξάλλου ο πατέρας μου αν δει μια μεγάλη ανάγκη θα βοηθήσει χωρίς πολλά πολλά. Δεν τσαντίζομαι που δεν με βοήθησε η μάνα μου. Με τσαντίζει που ΜΙΑ ΜΕΡΑ πριν φύγει ο άντρας μου με ρωτάει αν θέλω να μου σιδερώσει... Ενώ όταν ήμουν τέζα κι εγώ και η μικρή τα έκανα όλα μόνη μου... Εντάξει, το θέμα με τους γονείς μου είναι πολύ μεγάλο και δεν αναλύεται σε πέντε σειρές αλλά σε... τεύχος! Πάντως κι εγώ δεν έχω πολυ καλύτερη τύχη σε αυτό το θέμα από τον άντρα μου, απλά δεν είναι ΤΟΣΟ τραγικά τα πράγματα. Και σαν άνθρωπος γενικά ανέχομαι για να μην πω ότι παραανέχομαι... Πιο πολύ μπορώ να πω ότι τα πήρε ο άντρας μου, εγώ είμαι συνηθισμένη μια ζωή...

μεγαλο θεμα πραγματικα.

πχ. η μανα μου εκλεισε ραντεβου σημερα, στο νοσοκομειο που δουλευει η μεγαλη μου αδερφη στις 12.00. δηλ. αν πηγαινε σε ενα ιδιωτικο κ εδινε το αστρονομικο ποσο των 30 ευρω, θα φαλιριζε????

τη στιγμη που εχω τη συλια ακομα αρρωστη (γλιτωσαμε ξανα την οξεια λαρυγγιτιδα κ μας εμεινε μπουκωμα κ πραγωγικος βηχας) , που δεν θα την παω παιδικο παλι, που δεν εχω παει σουπερ μαρκετ κ δεν εχω ουτε τυρακι για τοστ, τη στιγμη που ερχετε κρυο, τη στιγμη που εντελει το θεμα με τα καλοριφερ ειναι απο το κεντρικο δικτυο, γιατι σταζουν σχεδον ολα πολυ χαμηλα, κ ελεγα κ εγω γιατι εχω τοση υγρασια στου τοιχους οπου περναει σωληνας για καλοριφερ???? κλπ κλπο.....

κ ναι φυσικα ειμαι εγω η παραξενη ρε! δεν το ξερατε???

δεν θελεις αλλα. ε???


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τι κανετε κοριτσακια μου;;;;Εγω πεταω στα συννεφα!!!Ερχεται το μωρακι μου σε 10 μερες μετα απο 7,5 μηνες και ειμαι πολυ πολυ χαρουμενη!!!!!!!!!!!!Θα περασουμε τελεια και θα κανουμε και τη δευτερη εξωσωματικουλα μας!!!Το καλο ειναι οτι θα ερθει απο Βουλγαρια και δε θα κανει παλι υπερατλαντικο ταξιδι μετα την εκφορτωση που θα ειναι πτωμα!Τι καλα!Τι καλα!Παω τωρα να διαβασω τα νεα σας...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Κορτισια καλημερα!!ο καλος μου μου ανακοινωσε χθες το βραδυ οτι ερχεται την παρασκευη και ειμαι πασιχαρηηηη!!!τωρα πρεπει να τρεξω να προλαβω να τα κανω ολα στο σπιτακι μας γιατι τον περιμενα στις 18 και ημουν πιο ανετη αλλα δεν με νοιαζει!!!ευτυχως οι γονεις μου με βοηθανε και δεν εχω προβλημα.

πωπω κατι τετοιες μερες η ζωη φαινεται πολυ ωραια ακομα και εν μεσω κρισης!!

Να σε ρωτησω κατι,πως μπορει να μπαινει στο σκαιπ και στο μσν μεσω ais???Aπαντησε μου οποτε μπορεσεις γτ και στο καραβι του αντρα μου εχουν ais αλλα δεν εχει ιντερνετ.Σ ευχαριστω πολυ κοριτσακι!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα-Καλησπέρα! Εγώ η άσχετη της τεχνολογίας να ρωτήσω τί είναι το ais;;;

Κορίτσια μάλλον βρήκα σπίτι. Στο Λουτρό της Παλλήνης, κοντά στην Αττική οδό, σχεδόν δίπλα στην λεωφόρο Σπάτων, δεν είναι εντελώς ανεξάρτητο αλλά είναι δυο μονοκατοικίες ενωμένες στη μια μεριά τους σε ένα κτήμα 3 στρέμματα. Το σπίτι το έχτιζε το ιδιοκτήτης από το 2002 ως σήμερα τμηματικά και το βρίσκω πολύ γερή κατασκευή. Ο ιδιοκτήτης (μαραγκός στο επάγγελμα) μου είπε ότι έχει βάλει βάσεις για άλλους δυο ορόφους και ότι έχει προσέξει πολύ την κατασκευή. Οι ιδιοκτήτες έρχονται μόνο Σαββατοκύριακα για να φροντίζουν τα δέντρα κλπ και μου φάνηκαν καλοί άνθρωποι. Θα μου περιφράξουν και έναν χώρο για τους σκύλους μου... Γύρω στα 130 τμ το σπίτι, με βεράντες, ανοιχτή θέα στον κάμπο της Παλλήνης, 3 κρεβατοκάμαρες με δυνατότητα 4ης και... 550 ευρώ ενοίκιο!!! Νομίζω ότι δεν πρέπει να το χάσω αυτό!!! Και αν τελικά απογοητευτώ με το σχολείο μας που είναι στα 3,5 χλμ, υπάρχει και η ελληνογερμανική αγωγή, σχεδόν δίπλα!!! Επίσης κοντά έχει και δημόσιο σχολείο μέσα σε πεύκα!!! ΟΚ, δεν είναι πάνω στην Πεντέλη που ήθελα, αλλά η τιμή είναι πολύ δελεαστική και το αεροδρόμιο δεν ενοχλεί εκεί, είμαι σίγουρη.

Το θέμα είναι ότι σήμερα που ήθελα να μιλήσω με τον άντρα μου, σήμερα βρήκε να μην πάρει γμτ!!! Και φοβάμαι μην το χάσω!!!

Θα το κάνω το βήμα τελικά, γιατί εδώ στη Σαλαμίνα αισθάνομαι αποκλεισμένη πια... Θέλω να πάω κάπου το παιδί και πρέπει να πληρώσω 11 ευρώ μόνο για φέρυ, χώρια η βενζίνη κλπ. Με κούρασε αυτό το πράγμα... Και γενικά για το δήμο Παλλήνης έχω ακούσει καλά λόγια και ίσως βρω και δραστηριότητες για τη μικρή σε καλές τιμές...

Α, το σχολείο... Σήμερα πάλι έβαλαν τη μικρή σε λάθος δραστηριότητα ενώ το παιδί τους έλεγε που πρέπει να τη βάλουν... Το τί άκουσαν... Έλεος πια με την οργάνωσή τους...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα-Καλησπέρα! Εγώ η άσχετη της τεχνολογίας να ρωτήσω τί είναι το ais;;;

Κορίτσια μάλλον βρήκα σπίτι. Στο Λουτρό της Παλλήνης, κοντά στην Αττική οδό, σχεδόν δίπλα στην λεωφόρο Σπάτων, δεν είναι εντελώς ανεξάρτητο αλλά είναι δυο μονοκατοικίες ενωμένες στη μια μεριά τους σε ένα κτήμα 3 στρέμματα. Το σπίτι το έχτιζε το ιδιοκτήτης από το 2002 ως σήμερα τμηματικά και το βρίσκω πολύ γερή κατασκευή. Ο ιδιοκτήτης (μαραγκός στο επάγγελμα) μου είπε ότι έχει βάλει βάσεις για άλλους δυο ορόφους και ότι έχει προσέξει πολύ την κατασκευή. Οι ιδιοκτήτες έρχονται μόνο Σαββατοκύριακα για να φροντίζουν τα δέντρα κλπ και μου φάνηκαν καλοί άνθρωποι. Θα μου περιφράξουν και έναν χώρο για τους σκύλους μου... Γύρω στα 130 τμ το σπίτι, με βεράντες, ανοιχτή θέα στον κάμπο της Παλλήνης, 3 κρεβατοκάμαρες με δυνατότητα 4ης και... 550 ευρώ ενοίκιο!!! Νομίζω ότι δεν πρέπει να το χάσω αυτό!!! Και αν τελικά απογοητευτώ με το σχολείο μας που είναι στα 3,5 χλμ, υπάρχει και η ελληνογερμανική αγωγή, σχεδόν δίπλα!!! Επίσης κοντά έχει και δημόσιο σχολείο μέσα σε πεύκα!!! ΟΚ, δεν είναι πάνω στην Πεντέλη που ήθελα, αλλά η τιμή είναι πολύ δελεαστική και το αεροδρόμιο δεν ενοχλεί εκεί, είμαι σίγουρη.

Το θέμα είναι ότι σήμερα που ήθελα να μιλήσω με τον άντρα μου, σήμερα βρήκε να μην πάρει γμτ!!! Και φοβάμαι μην το χάσω!!!

sigουρα δεν ενοχλουν τα αεροπλανακια??? το απογευμα ξεκινησε να φυσαει, γι αυτο στο υπενθυμιζω.

πολυ καλα στα λεφτα, αν συμβαδιζει με τα υλικα κατασκευης.

σε καμπο??? με ταρατσα, ή κεραμυδια?

θα σε φαει η ζεστη αν εχει ταρατσα χωρις μονωση.

να το ξερεις. θα ψηθειτε!


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

sigουρα δεν ενοχλουν τα αεροπλανακια??? το απογευμα ξεκινησε να φυσαει, γι αυτο στο υπενθυμιζω.

πολυ καλα στα λεφτα, αν συμβαδιζει με τα υλικα κατασκευης.

σε καμπο??? με ταρατσα, ή κεραμυδια?

θα σε φαει η ζεστη αν εχει ταρατσα χωρις μονωση.

να το ξερεις. θα ψηθειτε!

Με ταράτσα είναι και αυτό με τη μόνωση θα το ρωτήσω γιατί το ξέχασα! Δεν πιστεύω να ενοχλούν τα αεροπλάνα, είναι σχεδόν δίπλα στην ελληνογερμανική αγωγή και έχω πάει 10 φορές εκεί... Αλλά εννοείται θα ξαναπάω πριν το κλείσω, γιατί πρέπει να μετρήσω... Ανάθεμα το σύνθετό μου που είναι 3 μέτρα και δε χωράει πουθενά... Θα το χωρίσω, δεν πάει άλλο! Θα φέρω μάστορα να χωρίσει τη βιτρίνα με τα συρτάρια από κάτω από το υπόλοιπο σύνθετο... Η βιτρίνα είναι χωριστή, η βάση με τα συρτάρια όμως ενώνεται με το υπόλοιπο, δεν πιστευω να είναι δύσκολο...

Link to comment
Share on other sites

πασκουαλ.

δεν καταλαβαινω το λογο που γινεται αυτο το μπερδεμα στο σχολειο σας πραγματικα. μα αλλα νταλλων????

Να σε ρωτησω κατι,πως μπορει να μπαινει στο σκαιπ και στο μσν μεσω ais???Aπαντησε μου οποτε μπορεσεις γτ και στο καραβι του αντρα μου εχουν ais αλλα δεν εχει ιντερνετ.Σ ευχαριστω πολυ κοριτσακι!

πεστε κ εμενα της μπουρτζοβλαχας!!!!!!

μονο σκυπε βαλανε στο πισιο κ δεν ηξερα πως να δεχτω αιτημα φιλιας του ν. μια φιλη μου προτεινε να του κανω εγω αιτημα κ ολα μια χαρα!!!!:cool:


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Για κάτι αντίστοιχο με σπίτι όχι και τόσο καλό, πριν ένα μήνα μια τρελή μου ζητούσε 850 ακατέβατα γιατί έπρεπε να μου περιφράξει χώρο για τα σκυλιά λέει και δε μπορούσε να κατέβει... Και η τρελή έμενε ακριβώς δίπλα... Έφυγα τρέχοντας... Με απασχολεί που ενώ έχει πολύ καλά αλουμίνια με σίτες κλπ, οι πόρτες του είναι σιδερένιες χοντρές με τζάμι και παντού χοντρά σχέδια με σίδερα και σύρτες από πίσω (εννοώ δε χωράει να περάσει κανείς σπάζοντας το τζάμι), δεν ξέρω πόσο ασφαλείς είναι ρε γμτ! Μου είπε και ότι οι κλειδαριές είναι ειδικές να μη βγάινει αντικλείδι... Σε τέτοιο σπίτι τέτοιες πόρτες δεν το καταλαβαίνω... Του το είπα κιόλας και μου είπε ότι τις έβαλε γιατί τις θεωρεί πιο ασφαλείς!!!:confused:

Link to comment
Share on other sites

Με ταράτσα είναι και αυτό με τη μόνωση θα το ρωτήσω γιατί το ξέχασα! Δεν πιστεύω να ενοχλούν τα αεροπλάνα, είναι σχεδόν δίπλα στην ελληνογερμανική αγωγή και έχω πάει 10 φορές εκεί... Αλλά εννοείται θα ξαναπάω πριν το κλείσω, γιατί πρέπει να μετρήσω... Ανάθεμα το σύνθετό μου που είναι 3 μέτρα και δε χωράει πουθενά... Θα το χωρίσω, δεν πάει άλλο! Θα φέρω μάστορα να χωρίσει τη βιτρίνα με τα συρτάρια από κάτω από το υπόλοιπο σύνθετο... Η βιτρίνα είναι χωριστή, η βάση με τα συρτάρια όμως ενώνεται με το υπόλοιπο, δεν πιστευω να είναι δύσκολο...

πως θα κοψει το κομματι που εχει την βιτρινα καλε?? με πριονι?

δεν θα σπασουν τα τζαμια?

υγ: τα σκυλια θα ζεσταινονται παρα πολυ εξω πασκουαλ. θα εχει πολυ ηλιο το καλοκαιρι κ ειναι ανοιγμα. πρεπει να σκεφτεις λυση απο τωρα.


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Για κάτι αντίστοιχο με σπίτι όχι και τόσο καλό, πριν ένα μήνα μια τρελή μου ζητούσε 850 ακατέβατα γιατί έπρεπε να μου περιφράξει χώρο για τα σκυλιά λέει και δε μπορούσε να κατέβει... Και η τρελή έμενε ακριβώς δίπλα... Έφυγα τρέχοντας... Με απασχολεί που ενώ έχει πολύ καλά αλουμίνια με σίτες κλπ, οι πόρτες του είναι σιδερένιες χοντρές με τζάμι και παντού χοντρά σχέδια με σίδερα και σύρτες από πίσω (εννοώ δε χωράει να περάσει κανείς σπάζοντας το τζάμι), δεν ξέρω πόσο ασφαλείς είναι ρε γμτ! Μου είπε και ότι οι κλειδαριές είναι ειδικές να μη βγάινει αντικλείδι... Σε τέτοιο σπίτι τέτοιες πόρτες δεν το καταλαβαίνω... Του το είπα κιόλας και μου είπε ότι τις έβαλε γιατί τις θεωρεί πιο ασφαλείς!!!:confused:

:confused:

γρι δεν καταλαβα στο μπολντ. τι κλειδαριες ειναι?

για γουγλαρε οταν μπορεσεις κ ανεβασε στο περιπου φωτο.


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


οι συγκεκριμενες λενε οτι ειναι απαραβιιαστες, αν ειναι χειροποιητες.

εχουμε ενα μαστορα στο χωριο που φτιαχνει για μοναστηρια βιλες κλπ/

παντως, στο σπιτι στο χωριο εχομε κ μπαρα πισω απο την πορτα εσωτερικα, που πιανει απο τον τοιχο κ ερχεται διαγωνια κ κλεινει/κουμπωνει πανω στην πορτα.

το ειδα, απαραδεκτο ρεεεεεε!!!!!!!!

σηκωθηε η συλ,ια εφυγα!


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο για τα σκυλιά, θα κάνω κάποιο στέγαστρο ή θα βάλω τέντα στο πλάι, θα δω... Ούτως ή άλλως η τέντα εδώ είναι δικιά μου και θα την ξηλώσω... Και για τη μικρή έχει χώρο να φτιάξω τον παιδότοπο, θα δούμε...

Πως να το πω για τις πόρτες... Ειναι χοντρές σιδερένιες μονοκόμματες ως τη μέση, από τη μέση και πάνω έχουν τζάμι και είναι γεμάτες χοντρά ανάγλυφα σίδερα που σχεδόν καλύπτουν το τζάμι... Αναρωτιέμαι όμως αν κάποιος σπάσει το τζάμι, αν θα μπορέσει να ανοίξει από μέσα... Επίσης σκέφτομαι ότι αν περιφράξω χώρο για τα σκυλιά, αυτά δεν θα φυλάνε επαρκώς το σπίτι... Αλλά δεν ξέρω τί άλλη λύση έχω... Δεν μπορώ να τα αφήσω να περιφέρονται σε κτήμα 3 στρ. και να καταστρέψουν τίποτα δέντρα ή φυτά...

Link to comment
Share on other sites

Χα, η δικιά μου σηκώθηκε πριν βήχοντας και πάει ο δικός μου ο υπνος...:(

Αυτό με τη μπάρα που μου είπες θα μου το εξηγήσεις αν τελικά το κλείσω... Επειδή θέλω και δεύτερη γνώμη θα πάω με τους γονείς μου να το ξαναδούμε... Υπάρχει και μεσίτρια στη μέση...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...