Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 18 minutes ago, linaa said:

      Σκέψου ότι εάν είχες ένα θέμα υγείας κ χρειαζόταν χειρουργείο ή αλλιώς θα πέθαινες τι θα έκανες ? Ούτε το χειρουργείο ούτε τα φάρμακα είναι φυσική μέθοδος αλλά τα χρησιμοποιούμε κάθε μέρα . Οπότε επιλέγεις ή μένεις χωρίς παιδί ή κάνεις ότι σου προσφέρει η επιστήμη Κ αποκτάς ένα παιδί. 

      euxaristo gia tin apantisi .. ne exeis dikeo omos einai polli psixofthoro den ksero an niothis afto p leo akoma kai gia ton antra m einai diskolo na to apodexti ... apla skeftomoun an einai kalitera na prospathiso akoma mia fora me spermatenxisi apla afti tin fora dipli .. kai an dn iparxi alli epilogi na proxoriso me eksosomatiki. to mono p me anisixise pragmatika einai pu mu ipan oti idi einai pollis o xronos prospathiass kai oti megalonotas ta apothemata ton othikon ligostevoun opotan kai afto me vazi ligo se skepsis.

ΜΗΠΩΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ??(Συνέχεια)


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 149
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ο Ιασωνας δεν μας κανει τη χαρη μαλλον....

Ελα υπομονη ποτε δεν ξερεις τι γινεται μεχρι την Δευτερα!!!!

Ιασωνα θα τον πεις?Πολύ ωραιο ονομα!!!:P

\

Ναι αφου εχουμε εξαντλησει ολα τα ονοματα στο σοι(το σοι μας μη χ@σω)ειπαμε να βγαλουμε κατι που να μας αρεσει

Απο τα τρια παιδια μου μονο το Δημητρης μου αρεσει-μηπως επειδη ειναι του μπαμπα μου;;;;Τυχαιο;;;δεν νομιζω!!!

Εγω ηθελα να το ονομασουμε Μαξιμο αλλα του συζυγου ακουγοταν πολυ βαρυ

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ειχαμε τιποτα???

Ηλιάννα ακομα???

Κατερινα εσυ κανα πονακι περιεργο?

Εγω ξυπνησα με πονους μεχρι το μεσημερι και τωρα χαλαρα περασαν...:evil:

Αυριο η μια απο μας ξεμπερδευει και θα εχει αγκαλια το βλασταρι της!!!:-D

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εδώ είμαι και γω... ακόμη τουλάχιστον... Αν και μου είπαν ότι θα με προγραμματίσουν αύριο για την Τρίτη ή Τετάρτη, εγώ δε νιώθω πολύ καλά!! Έχω πονάκια και νομίζω γίνονται λίγο τακτικά...Θα δείξει....


26hcp3?r=1283343699
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια καλημέρα!! Το καλό νέο είναι ότι γέννησε η Ηλιάννα πριν από λίγο το αγοράκι της!!! Να της ζήσει λοιπόν!!!

Όσο για μένα μπαίνω αύριο με πρόκληση αν και δεν τον είδα και πολύ θετικό το γιατρό ότι θα ανοίξω γιατί έχω πολύ στενή λεκάνη...οπότε δεν αποκλείει και την καισαρική στο τέλος...:(


26hcp3?r=1283343699
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα!! Το καλό νέο είναι ότι γέννησε η Ηλιάννα πριν από λίγο το αγοράκι της!!! Να της ζήσει λοιπόν!!!

Όσο για μένα μπαίνω αύριο με πρόκληση αν και δεν τον είδα και πολύ θετικό το γιατρό ότι θα ανοίξω γιατί έχω πολύ στενή λεκάνη...οπότε δεν αποκλείει και την καισαρική στο τέλος...:(

Να της ζησει ο μπεμπης!!!!Μια χαρα η μια σημερα εγινε μανουλα!!!:):):)

Αντε Κατερινακι και εσυ να παιρνεις σειρα!!!!Μην ανησυχεις ολα καλα θα πανε η ουσια ειναι που μετραει και ειναι οτι θα εχεις το μπεμπακι σου αγκαλια!!!!:D:D:D

Εγω θα παω σε δυο ωριτσες στο γιατρο να με ξαναδει και να δω τι θα μου πει:twisted:

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλες.! άργησα λίγο αλλά το βρήκα το topic στο cafe.! σήμερα άνοιξα πρώτη φορά τον υπολογιστή μετά από την επιστροφή μας στο σπίτι - δυσκολεύομαι να προσαρμοστώ στους νέους ρυθμούς... τελικά ενώ είχα ΠΗΤ 17/06 γέννησα 19/06 στις 11:25 το πρωί. Όλα πήγαν καλά και ο μπέμπης μας βγήκε 3.500 κιλά και 53cm

Εύχομαι σε όλες τις κοπέλες που περιμένουν ακόμη να έρθει με το καλό η πολυπόθητη στιγμή που θα κρατήσουν το θησαυρό τους στην αγκαλιά τους. Το μόνο σίγουρο είναι ότι τα συναισθήματα είναι τόσο δυνατά που τα ξεχνάς όλα.!


krEEp3.png

IjZep2.png

Link to comment
Share on other sites

Ηλιάννα και stefan να σας ζήσουν τα αγοράκια σας!!!! Κατερινάκι και Μαίρη και εσείς με το καλό σας εύχομαι να έχετε μια γρήγορη και εύκολη γέννα!!!

θα συμφωνησω κι εγω.....

ο δικος μου θελει να βγει,αλλα δεν θελω εγω,οποτε του εχω απαγορευσει την εξοδο για 4 βδομαδες....


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


θα συμφωνησω κι εγω.....

ο δικος μου θελει να βγει,αλλα δεν θελω εγω,οποτε του εχω απαγορευσει την εξοδο για 4 βδομαδες....

Έτσι έτσι μην τον αφήνεις, λίγος καιρός έμεινε να κάτσει εκεί ο βιαστικός μπομπιράκος!!!!:)


dev011pr___.png

as1cv7O0g411210MTI0ZHwwMDA2NzQ0ZHxIIG5lcmFpZG91bGEgbW91IGVpbmFpLi4uLg.gif

Link to comment
Share on other sites

...κ μολις εμαθα απο την ηλιαννα οτι κ το κατερινακι γεννησε επιτελους...

αντε μια μια θα μεινουμε εδω με τη marielen κ την tour babay να λεμε τον πονο μας


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

...κ μολις εμαθα απο την ηλιαννα οτι κ το κατερινακι γεννησε επιτελους...

αντε μια μια θα μεινουμε εδω με τη marielen κ την tour babay να λεμε τον πονο μας

Κατερινάκι να σου ζήσει!!! γερό και δυνατό το μωρουλίνι σου!!!

theolvas μου εγώ έχω δρόοοοοοομοοο ακόμη θα είμαι εδώ να σας παρηγορώ.

Μόνη μου θα μείνω στο τέλος:lol:


dev011pr___.png

as1cv7O0g411210MTI0ZHwwMDA2NzQ0ZHxIIG5lcmFpZG91bGEgbW91IGVpbmFpLi4uLg.gif

Link to comment
Share on other sites

Κατερινάκι να σου ζήσει!!! γερό και δυνατό το μωρουλίνι σου!!!

theolvas μου εγώ έχω δρόοοοοοομοοο ακόμη θα είμαι εδώ να σας παρηγορώ.

Μόνη μου θα μείνω στο τέλος:lol:

μπααααα!!

μεχρι να γεννησεις εσυ,θα ξαναεχω μεινει εγκυος εγω.....


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...