Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

και εμεις εχουμε επιφωνημα πτωσης ...μπουυυυμ ...εμεις παλι τον κυνηγαμε συνεχως

Και κατι που εμαθε ο Χρηστος στο σχολειο ??

παιζαμε κρυφτο και του φωναζα που ειναι ο Χρηστος?? και βγηκε ο χαζουλης με το χερι ορθιο ..σηκωνει το χερακι να δηλωσει παρουσια χαχαχα


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Α, και το αλλο. Εχουμε δυο σκαλακια που κατεβαινεις για να πας στο σαλονι. Εχει μαθει και τα κατεβαινει μονος του (κρατιεται απο τον τοιχο) αλλα οταν τα ανεβαινει δεν κρατιεται απο πουθενα! Ολομοναχος!!!:D Επισης σκαρφαλωνει πανω στον πυργο του υπολογιστη και απο εκει πανω στο γραφειο! Αλιμονο!!! Για να ειμαστε ολη μερα στο μη και μη!!!!!!!:D:D:D Θηρια!!!:D


t7fQp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θηρία τα αγοράκια της παρέας!!!! Εμάς παιδιά όχι τόσο κυνηγητό δεν παίφτει απλά αν την χάσεις για λίγο και δεν την ακούς πάει να πεί ότι κάποια ζαβολιά κάνει ...σήμερα το πρωί π.χ. πήγε στο δωμάτιο της και άνοιξε το τελευταίο συρτάρι της συρταριέρας και έβγαζε τα φανελάκια της!!!! Μόλις για λίγο δεν την άκουσα κατάλαβα ότι το ζουζούνι μου κάνει κάτι που δεν πρέπει!!!!

:P:p:p


PdBSp3.png ck1Cp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αμ το άλλο!!!! Της πήραμε τουβλάκια από το Jumbo και ξέρετε πως τα παίζει???.... ζητάει να της ανοίξεις την σακούλα και μετά αρχίζει το κλοτσίδι και όπου πάνε .... κάτω από καναπέ? ... κάτω από τραπεζάκι?.... κάτω από την τηλεόραση όπου φανταστεί κανείς..... και φανταστείτε έγκυο γυναίκα να πρέπει να σκύβει για να τα μαζέψει!!!!!Γκρρρρρρρ!!!!!!!:mad:

Πολύ ζουζούνια τελικά είναι όλα!!!!!!!


PdBSp3.png ck1Cp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μωρε με πιανει στεναχωρια ...την Παρασκευη εκανε το βραδυ 37.8 , το Σαββατο το μεσημερι 38.1 και την Κυριακη εκανε το βραδυ 37.5 σήμερα το πρωι εκανε 38.2 και τωρα το μεσημερι 37.9 ..το βραδυ συμπληρωνει 3 24ωρα ...


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ιωαννα μου θα δεις, απο το βραδυ θα ειναι απυρετος! Μη στενοχωριεσαι! Ειναι πολυ σημαντικο που ο πυρετος δεν ειναι πολυ υψηλος και το οτι κανει τοσο μαγαλα διαστηματα αναμεσα στους πυρετους! Μολις μπειτε στο τεταρτο 24ωρο θα γινει περδικι!!!:D


t7fQp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ωχ πολλά γράψατε όσο έλλειπα. Πήγα στο Γκαίτε να γράψω μία μαθήτριά μου για τις εξετάσεις Ιανουαρίου.

Εμείς πάνες χρησιμοποιούμε αυτές από το aldi και το βράδυ βρακάκια του Dia...είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένοι και είναι και πολύ οικονομικές.

Σε λίγο θα βάλω στο νινάκι να φάει τα γιουβαρλάκια του και μετά θα τον βάλω για ύπνο. Το απόγευμα έχω να πάω να γνωρίσω ένα κοριτσάκι για ιδιαίτερα...ελπίζω να κάτσει, χάλια τα οικονομικά μας!


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...