Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε ξερει γιατι παιρνω αρνητικες ή χαμηλές δεδομένου οτι αυτη και 2 προηγουμενες ειναι με δανεικα και με αριστο ενδονητριο. Εχω κάνει έλεγχο μικροβιώματος και θεραπεια, υστεροσκοπησείς, εχω κάνει όλες τις εξετάσεις σε αιματολόγο, εχω ελέγξει θρομβοφιλία, εχουμε ελέγξει ορμόνες, έχουμε ελέγξει σπέρμα (οξειδωτικό στρες & καλλιέργεια για μικρόβιο). Δευτέρα....θα φανεί...ουφ!

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

Οι τελευταίες απο τι παλιές (ήρθε η ωρα!!)


georgia.g

Recommended Posts

καλεεεεε......δεν καταλαβες.....πειραζω την μπιφτεκω που θελει και συμπτωματα αντι να κανει τεστ....εσυ εφουλα εχεις μερες ακομα...ελα μη κλαις.........:tongue:

ποτε περιμενει??? εγω εχω ακομα μια εβδομαδα αρα υπομονη!!!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Venus75

    2255

  • georgia.g

    1766

  • malme

    1577

  • εφακη

    694

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ονειρούλα καλώς ήρθες κοπέλα μου, όλα να σου πάνε καλά!!!

Ρε κοτοπουλάκι, πες μας κανένα άλλο σύμπτωμα να ψαχτούμε κι εμείς...:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ναι για πες?ενδιαφερομαι και εγω!!!

Λοιπον πονοι στην πλατοι και σστη μεση αλλα πολυ δυνατοι...πονοι στην κοιλια σαν περιοδου...μια ελαυρια αναγουλα που εχω και τωρα....

.και ειδα και κατι σαν λευκα υγρα δυο μερες οταν σκουπιστηκα..

συχνουρία δεν ειχα...και το στηθος μου ειναι πρησμενο οπως όταν αδιαθετω...στις προηγουμενες εγκυμοσυνες ήταν τουμπανο..


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον πονοι στην πλατοι και σστη μεση αλλα πολυ δυνατοι...πονοι στην κοιλια σαν περιοδου...μια ελαυρια αναγουλα που εχω και τωρα....

.και ειδα και κατι σαν λευκα υγρα δυο μερες οταν σκουπιστηκα..

συχνουρία δεν ειχα...και το στηθος μου ειναι πρησμενο οπως όταν αδιαθετω...στις προηγουμενες εγκυμοσυνες ήταν τουμπανο..

εγω εχω μονο κατι λευκα υγρα και φαγουρα στο στηθος!!!αλλα ειναι νωρις ακομα εχω μια εβδομαδα!!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

ποτε περιμενει??? εγω εχω ακομα μια εβδομαδα αρα υπομονη!!!!

Περιμενε χτες.....

α..ξεχασα έχω και τσιμπιματάκια....

Παιδαι σηκωθηκα αποτομα και χτυπησα το κεφαλι μου πανω στα ραφια...τα ειδα όλα λεμε....

καλα τοση αναγουλα απο τωρα..τι θα γινει αργοτερα???:rolleyes::rolleyes::rolleyes:


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

Περιμενε χτες.....

α..ξεχασα έχω και τσιμπιματάκια....

Παιδαι σηκωθηκα αποτομα και χτυπησα το κεφαλι μου πανω στα ραφια...τα ειδα όλα λεμε....

καλα τοση αναγουλα απο τωρα..τι θα γινει αργοτερα???:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

:tongue::tongue::tongue::tongue:εμετικες καταστασεις:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Περιμενε χτες.....

α..ξεχασα έχω και τσιμπιματάκια....

Παιδαι σηκωθηκα αποτομα και χτυπησα το κεφαλι μου πανω στα ραφια...τα ειδα όλα λεμε....

καλα τοση αναγουλα απο τωρα..τι θα γινει αργοτερα???:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

ααααααα και εγω ξεχασα να πω οτι εχω τραβηγματα κατω χαμηλα ποτε αριστερα και ποτε δεξια

αχχχχχχχχυπομονη:confused::confused:


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω μονο κατι λευκα υγρα και φαγουρα στο στηθος!!!αλλα ειναι νωρις ακομα εχω μια εβδομαδα!!!

Μπα μη το λες...εγω είδες που σε 5 μέρες μετα της 19 που ειχα ωορηξια σας ελεγα ότι ειχαπόνους στη μεση και κατι σαν αναγουλα και με κορο'ιδευατε..τελικα μαλλον εγινε εμφυτευση νωρις...

οι πονοι στην πλατη και στην κοιλια τους ειχα συνεχεια απο την ορεξια και επιτα.... πριν περικες μερες ειχαν ελατωθει και ξεφνικα το ΣΚ με επιασαν δυνατοι και νομιζα οτι αδιαθετω....

Συνηθως τις αλλες φορες ειχα αμεσω απο την αρχη σαν φουσκωμα δεν μου εκλεινα τα παντελονια ..αυτες τις μερες ίσα ισα έχω χασει και κανα κιλο...πως γινεται αφου τρωω το καταπετασμα δεν ξερω...

Ελπιζω να σου εδωσα τα φωτα μου....

Next please:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

Μπα μη το λες...εγω είδες που σε 5 μέρες μετα της 19 που ειχα ωορηξια σας ελεγα ότι ειχαπόνους στη μεση και κατι σαν αναγουλα και με κορο'ιδευατε..τελικα μαλλον εγινε εμφυτευση νωρις...

οι πονοι στην πλατη και στην κοιλια τους ειχα συνεχεια απο την ορεξια και επιτα.... πριν περικες μερες ειχαν ελατωθει και ξεφνικα το ΣΚ με επιασαν δυνατοι και νομιζα οτι αδιαθετω....

Συνηθως τις αλλες φορες ειχα αμεσω απο την αρχη σαν φουσκωμα δεν μου εκλεινα τα παντελονια ..αυτες τις μερες ίσα ισα έχω χασει και κανα κιλο...πως γινεται αφου τρωω το καταπετασμα δεν ξερω...

Ελπιζω να σου εδωσα τα φωτα μου....

Next please:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

αβυσσοςςςςςςςςςςςςςς


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

:tongue::tongue::tongue::tongue:εμετικες καταστασεις:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

1934815o2vpkv5zlc.gif

1412980n11w0sdkp6.gif

Καταπληκτικο..........

μονο που τα εβαψα ξανθα 2 μερες πριν την ωορηξια ευτυχως προλαβα...τωρα θα γινω διχρωμη:D:D:D


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ, μαρή καρπούζω και να σε πιάσω στα χέρια μου!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Εφάκι, μην τις ακούς...δεν περίμενα χθες...την Παρασκευή θα έχω καθυστέρηση...:rolleyes::rolleyes:

Εμένα το στήθος δεν έχει πρηστεί καθόλου!!!Σνιφ σνιφ!!!:confused:


 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ, μαρή καρπούζω και να σε πιάσω στα χέρια μου!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Εφάκι, μην τις ακούς...δεν περίμενα χθες...την Παρασκευή θα έχω καθυστέρηση...:rolleyes::rolleyes:

Εμένα το στήθος δεν έχει πρηστεί καθόλου!!!Σνιφ σνιφ!!!:confused:

σε μια απο τις εγκυμοσυνες μου δεν ειχα κανενα απολυτως συμπτωμα!!!!

Link to comment
Share on other sites

custom_1252015148336_chicken3.jpg

Τι ειναι αυτα ρουχα εγκυμοσύνης???:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Αχ, μαρή καρπούζω και να σε πιάσω στα χέρια μου!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Εφάκι, μην τις ακούς...δεν περίμενα χθες...την Παρασκευή θα έχω καθυστέρηση...:rolleyes::rolleyes:

Εμένα το στήθος δεν έχει πρηστεί καθόλου!!!Σνιφ σνιφ!!!:confused:

Και εμενα μου εχει γινει όπως όταν περιμενω να αδιαθετησω...στις προηγουμενες είχε γινει τεράστιο...

κανα τσιμπιματακι κατω δεξια και αριστερα έχεις?


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...