Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Μου αρέσει 1
      • Λουλούδια 4

Οι τελευταίες απο τι παλιές (ήρθε η ωρα!!)


georgia.g

Recommended Posts

Βρε κουκλα παρε τηλεφωνο το γιατρο σου μηπως χρειαζεσαι προγεστερονη...Οσο πιο νωρις την παιρνεις τοσο το καλυτερο για σενα και το μωρο.

Γιατι δεν πας τωρα για χοριακη? ή το απογευμα για να ξερεις?

βρε τρελη εσυ ηρεμησε......ας τα κανει ολα χαλαρα οπως πρεπει..να κανει την χοριακη της να δει που βρισκεται και μετα μιλαει και με το γιατρο της και βλεποντας και κανοντας......ειναι ηδη εγκυος ...μην τη γκαστρωνεις και συ:mrgreen::mrgreen:


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Venus75

    2255

  • georgia.g

    1766

  • malme

    1577

  • εφακη

    694

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Οχι θα του το πω απο κοντα...μη σου πω για σιγουρια μηπως να περιμενω και τη χοριακη?????

Αντε να περνετε σειρα ..περιμενω..περιμενω.....

ειμαι πολυ χαρουμενη...ελπιζω αυτη τη φορα να μου παν όλα καλα....:-D:-D:-D

εννοειται οτι ολα θα πανε καλα.........πλεον το εχω παρει προσωπικα το θεμα:rolleyes::rolleyes:


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites

Βρε κουκλα παρε τηλεφωνο το γιατρο σου μηπως χρειαζεσαι προγεστερονη...Οσο πιο νωρις την παιρνεις τοσο το καλυτερο για σενα και το μωρο.

Γιατι δεν πας τωρα για χοριακη? ή το απογευμα για να ξερεις?

Εγω μιλησα με το γιατρο καρπουζο και μου ειπε οτι δεν χρειαζομαι προγεστερονη....

Πραγματικα τωρα δεν χρειαζομαι προγεστερόνη γιατι εμενα δεν ειναι αποβολες είναι παλλινδρομες...αυριο θα παω για χοριακη σημερα δεν προλαβαινω καθολου....το γιατρο θα τον παρω μετα τη χοριακη ..ετσι και αλλιως ειναι πολυ νωρις για να παω ακομα....


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

Το κοτοπουλακι εεχει αυγο...γιουπι γιουπι γιουπι!!!!

Θα παω αυριο το απογευμα για χοριακη...αχ παιδακια μου δεν το πιστευω..

μπηκα την πιο καταληλη ωρα

μπραβο συγχαρητηριααααααααααααααααααα

σου ευχομαι μια τεραστια χοριακηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κοτοπουλάκι μουουουουουουουου!!!!!!

Μου φτιαξες τη μέρα!!!!!!!!!!!!

Καλημέρα κούκλες!!!!!!!!!


 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites

βρε τρελη εσυ ηρεμησε......ας τα κανει ολα χαλαρα οπως πρεπει..να κανει την χοριακη της να δει που βρισκεται και μετα μιλαει και με το γιατρο της και βλεποντας και κανοντας......ειναι ηδη εγκυος ...μην τη γκαστρωνεις και συ:mrgreen::mrgreen:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

εννοειται οτι ολα θα πανε καλα.........πλεον το εχω παρει προσωπικα το θεμα:rolleyes::rolleyes:

οχι τιποτα αλλο τι μου φταις να σε ξαναμουρλανω με τα τηλεφωνα....θυμασαι...αχ εκανα χοριακη και ανεβηκε..μετα ..αχ ειχα ..αιμα..μετα..αχ ο γιατρος μου ειπε αυτο...βρε τι εχεις τραβηξει και εσυ το δολιο μαζι μου....

μπηκα την πιο καταληλη ωρα

μπραβο συγχαρητηριααααααααααααααααααα

σου ευχομαι μια τεραστια χοριακηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη

Ευχαιστο πολυ ..ειμαι πολυ συγκινημενη με τις ευχες σας....


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα θα τρελλαθωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

ταιζω το μωρο και ερχομαι!!!!!!!:D:D:D:D

κοιτα μη πνιξεις το παιδι εσυ μαρηηηη...εδω θα μαστε κανε με την ησυχια σου!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κοτοπουλάκι μουουουουουουουου!!!!!!

Μου φτιαξες τη μέρα!!!!!!!!!!!!

Καλημέρα κούκλες!!!!!!!!!

α μαρη μπιφτεκω εσυ.....δε παιρνεις και παραδειγματα απο το κοτοπουλακι μας....:mrgreen::mrgreen::mrgreen: καλημερα....


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites

Ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κοτοπουλάκι μουουουουουουουου!!!!!!

Μου φτιαξες τη μέρα!!!!!!!!!!!!

Καλημέρα κούκλες!!!!!!!!!

εσυ τι περιμενεις ηθελα να ξερα!!!! τρεχα γιατι βρεχει μπεμπεδοσκονη!!!!! :D

Σου ευχομαι αυτη την βδομαδα να εχουμε πολυ θετικα νεα και απο σενα μπιφτεκωωωωωω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


548688u428ipv1za.gif

Κοριτσαρες μου εσεις ...σας ευχεριστω που ειστε παντα δίπλα μου...

και να μην ξεχνατε ...σας ΑΓΑΠΩ


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

οχι τιποτα αλλο τι μου φταις να σε ξαναμουρλανω με τα τηλεφωνα....θυμασαι...αχ εκανα χοριακη και ανεβηκε..μετα ..αχ ειχα ..αιμα..μετα..αχ ο γιατρος μου ειπε αυτο...βρε τι εχεις τραβηξει και εσυ το δολιο μαζι μου....

Ευχαιστο πολυ ..ειμαι πολυ συγκινημενη με τις ευχες σας....

αυτη τη φορα θα τραβηξω γλυκο βασανο.....ολη την εγκυμοσυνη μαζι θα την περασουμε;););););)


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites

548688u428ipv1za.gif

Κοριτσαρες μου εσεις ...σας ευχεριστω που ειστε παντα δίπλα μου...

και να μην ξεχνατε ...σας ΑΓΑΠΩ

και εμεις σε αγαπα με!!!μια τελειομηνητικη εγκυμοσυνη σου ευχομαι!!!!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα θα τρελλαθωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

ταιζω το μωρο και ερχομαι!!!!!!!:D:D:D:D

και μανα και τρελληηηηη...επικινδυνος συνδυασμος!!!! ωχ ωχ το κακομοιρο το μπεμπεκιδιο, δεν μπορει να μιλησει για να μας περιγραψει το τι θα δει :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

αυτη τη φορα θα τραβηξω γλυκο βασανο.....ολη την εγκυμοσυνη μαζι θα την περασουμε;););););)

Αυτη ειναι η δηλωση του αιωνα....Τα σεβη μου για μια αλλη φορα κιουρια καρπουζακιου!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...