Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Lila ki είπε:

      Μπράβο υπέροχα !!! Όλα καλα είναι μην ανησυχείς !!! Εγώ καλα αναμένω να περάσουν οι μέρες ! 

      Καλημέρα κοπέλα μου ! Εδώ στην αναμονή … περιμένω να περάσουν οι μέρες ! Εαυ όλα καλα Ε ;;; 

      Όλα καλά να πάνε εύχομαι! Με μια ζουμπουρλουδικη χοριακη!! 💕

Οι τελευταίες απο τι παλιές (ήρθε η ωρα!!)


georgia.g

Recommended Posts

ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα θα τρελλαθωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

ταιζω το μωρο και ερχομαι!!!!!!!:D:D:D:D

Με το μαλακο το μωρο καλε!!!αχ το μπεμπονι μου

Ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κοτοπουλάκι μουουουουουουουου!!!!!!

Μου φτιαξες τη μέρα!!!!!!!!!!!!

Καλημέρα κούκλες!!!!!!!!!

Εισαι η επομενη το ξερο γειτονακι...αντε να πινουμε μαζι τα τσαγακια μας πλεον...αφου θα κοψουμε τον καφε....(ακους που με κοροϊδευαν με τον καφε..)

ολα θα πανε τελεια...το αξιζεις κουκλα

¨ολες το αξιζουμε και ειμαι σιγουρη πως αυτο ο μηνας θα μας φερει πολλα μπεμπε.....

α μαρη μπιφτεκω εσυ.....δε παιρνεις και παραδειγματα απο το κοτοπουλακι μας....:mrgreen::mrgreen::mrgreen: καλημερα....

εσυ τι περιμενεις ηθελα να ξερα!!!! τρεχα γιατι βρεχει μπεμπεδοσκονη!!!!! :D

Σου ευχομαι αυτη την βδομαδα να εχουμε πολυ θετικα νεα και απο σενα μπιφτεκωωωωωω.

Αντε να τις τα λετε μπας και ακουσει...

Μπιφτεκο ειχα παρει διπλο και μου περισεψε το ενα...το πέρνεις???:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Venus75

    2255

  • georgia.g

    1766

  • malme

    1577

  • εφακη

    694

Περισσότερες δημοσιεύσεις

βρε τρελη εσυ ηρεμησε......ας τα κανει ολα χαλαρα οπως πρεπει..να κανει την χοριακη της να δει που βρισκεται και μετα μιλαει και με το γιατρο της και βλεποντας και κανοντας......ειναι ηδη εγκυος ...μην τη γκαστρωνεις και συ:mrgreen::mrgreen:

μην με μαλωνεις καλε καρπουζακι... απλα λεω τι θα εκανα εγω, που τα χω και ολιγον τι χαμενα...δεν τα λεω για να αγχωσω το κοτοπουλακι μου.

Μην με βαρας σκληρο και ακαρδο καρπουζακι!!!!:cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

μην με μαλωνεις καλε καρπουζακι... απλα λεω τι θα εκανα εγω, που τα χω και ολιγον τι χαμενα...δεν τα λεω για να αγχωσω το κοτοπουλακι μου.

Μην με βαρας σκληρο και ακαρδο καρπουζακι!!!!:cry::cry::cry::cry::cry::cry:

σκληρο και ακαρδο το καρπουζακι σας???:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

θα παω να ριξω τα σπορια μου απο το φαληρο.....


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites

αυτη τη φορα θα τραβηξω γλυκο βασανο.....ολη την εγκυμοσυνη μαζι θα την περασουμε;););););)

Αχ μαναρακι μου γλυκο εσυ...αντε κοιτα να κανονισεις τουλαχιστον να φουσκωνουμε μαζι...αφου ετσι το εχεις με το που σου λεω τα δικα μου με περνεις καπακι για εσενα...Αντε σε 14 μερες σε περιμενω βαρα σημερα και αυριο στο ψαχνο:tongue::tongue::tongue:

και εμεις σε αγαπα με!!!μια τελειομηνητικη εγκυμοσυνη σου ευχομαι!!!!!

Ευχαιστω πολυ πολυ...

Αυτη ειναι η δηλωση του αιωνα....Τα σεβη μου για μια αλλη φορα κιουρια καρπουζακιου!!!!

Πες τα.....


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τελικα αυτα τα συμπτωματα να μοιαζουν τοσο ματοσο πολυ.....

Βεβαια αυτο που με προβληματιζε και εμενα ήταν οι πονοι στην πλατη...συνηθως εχω στη μεση στην πλατη μονο αν εχω παθει κανα κρυωμα....και το αλλο οι αναγουλες τις οποιες βεβαια ελεγα λες να τις δημιουργω εγω με την ιδέα μου....

και το αλλο ειναι ότι ειχα δει λιγα υγρα ασπρα σαν τις ωορηξιας χτες και προχτες....

Παιδια δεν πιστευω να ειναι ψευδως θετικο..θα φρικαρω...το clear blue έκανα////


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Παιδια τελικα αυτα τα συμπτωματα να μοιαζουν τοσο ματοσο πολυ.....

Βεβαια αυτο που με προβληματιζε και εμενα ήταν οι πονοι στην πλατη...συνηθως εχω στη μεση στην πλατη μονο αν εχω παθει κανα κρυωμα....και το αλλο οι αναγουλες τις οποιες βεβαια ελεγα λες να τις δημιουργω εγω με την ιδέα μου....

και το αλλο ειναι ότι ειχα δει λιγα υγρα ασπρα σαν τις ωορηξιας χτες και προχτες....

Παιδια δεν πιστευω να ειναι ψευδως θετικο..θα φρικαρο...το clear blue έκανα////

ελα τωρα αφου εισαι παλια.....ψευδως θετικο δεν υπαρχει....αρνητικο ναι, θετικο ποτε:tongue::tongue::tongue: ηρεμησε χαλαρωσε και εχουμε 8,5 μηνες μπροστα μας να το ψαχνουμε:mrgreen::mrgreen::mrgreen:


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites

Κ Α Λ Η Μ Ε Ρ Α Α Α Α Α ΑΚοτοπουλάκι μου συγχαρητήριααααααααααααααααα

Το ήξερα το ήξερα:D:D:D:D:D:D:D:D

Θα πάνε όλα τέλειααααααα

Γιούπι!!!!!

Μην αγχώνεσαι, μην κουράζεσαι.....

Άντε και σε λίγους μήνες θα υποδεχτούμε τον όμορφο υποψήφιο γαμπρούλη μου νούμερο 1...

Θέλω να αναγνωρίσετε όλες σας ότι είμαι γουρλού για το καφέ μας:mrgreen:

Και επίσης θέλω Ο Λ Ε Σ σας να θυμηθείτε τι έχω προβλέψει: ΟΛΕΣ θα γίνουμε μανούλες του καλοκαιριού!!!!!!!

Είμαι απίστευτα χαρούμενη τώρα....... γιούπιιιιι


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τελικα αυτα τα συμπτωματα να μοιαζουν τοσο ματοσο πολυ.....

Βεβαια αυτο που με προβληματιζε και εμενα ήταν οι πονοι στην πλατη...συνηθως εχω στη μεση στην πλατη μονο αν εχω παθει κανα κρυωμα....και το αλλο οι αναγουλες τις οποιες βεβαια ελεγα λες να τις δημιουργω εγω με την ιδέα μου....

και το αλλο ειναι ότι ειχα δει λιγα υγρα ασπρα σαν τις ωορηξιας χτες και προχτες....

Παιδια δεν πιστευω να ειναι ψευδως θετικο..θα φρικαρω...το clear blue έκανα////

το κλιαρ μπλου παντα μου εβγαζε σωστα αποτελεσματα...εμενα λαθος θετικο μου ειχε βγαλει το σελφ κλιαρ....

Το κλιαρ μπλου αποκλειεται να κανει λαθος.

Link to comment
Share on other sites

Κ Α Λ Η Μ Ε Ρ Α Α Α Α Α ΑΚοτοπουλάκι μου συγχαρητήριααααααααααααααααα

Το ήξερα το ήξερα:D:D:D:D:D:D:D:D

Θα πάνε όλα τέλειααααααα

Γιούπι!!!!!

Μην αγχώνεσαι, μην κουράζεσαι.....

Άντε και σε λίγους μήνες θα υποδεχτούμε τον όμορφο υποψήφιο γαμπρούλη μου νούμερο 1...

Θέλω να αναγνωρίσετε όλες σας ότι είμαι γουρλού για το καφέ μας:mrgreen:

Και επίσης θέλω Ο Λ Ε Σ σας να θυμηθείτε τι έχω προβλέψει: ΟΛΕΣ θα γίνουμε μανούλες του καλοκαιριού!!!!!!!

Είμαι απίστευτα χαρούμενη τώρα....... γιούπιιιιι

καλημερα βανιλιτσα.....σε παρακαλω μη περιμενεις το κοτοπουλακι στις μανουλες Ιουνιου:rolleyes::rolleyes::rolleyes: ενταξει αγαπουλα μου?:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: ας την για μετα.....γουρλου μου εσυ...


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Παιδια τελικα αυτα τα συμπτωματα να μοιαζουν τοσο ματοσο πολυ.....

Βεβαια αυτο που με προβληματιζε και εμενα ήταν οι πονοι στην πλατη...συνηθως εχω στη μεση στην πλατη μονο αν εχω παθει κανα κρυωμα....και το αλλο οι αναγουλες τις οποιες βεβαια ελεγα λες να τις δημιουργω εγω με την ιδέα μου....

και το αλλο ειναι ότι ειχα δει λιγα υγρα ασπρα σαν τις ωορηξιας χτες και προχτες....

Παιδια δεν πιστευω να ειναι ψευδως θετικο..θα φρικαρω...το clear blue έκανα////

Εγώ την πρώτη βδομάδα "καθυστέρησης" είχα πολλά υγρά!!!!!!!!

Μην αγχώνεσαι βρε κοριτσάκι μου...πήγαινε να κάνεις και μια χοριακούλα..

Το clear blue είναι έγκυρο, αφού είδες το +


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

ελα τωρα αφου εισαι παλια.....ψευδως θετικο δεν υπαρχει....αρνητικο ναι, θετικο ποτε:tongue::tongue::tongue: ηρεμησε χαλαρωσε και εχουμε 8,5 μηνες μπροστα μας να το ψαχνουμε:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Καλα κανω ανασες....εισπνοη ..εκπνοη....

Κ Α Λ Η Μ Ε Ρ Α Α Α Α Α ΑΚοτοπουλάκι μου συγχαρητήριααααααααααααααααα

Το ήξερα το ήξερα:D:D:D:D:D:D:D:D

Θα πάνε όλα τέλειααααααα

Γιούπι!!!!!

Μην αγχώνεσαι, μην κουράζεσαι.....

Άντε και σε λίγους μήνες θα υποδεχτούμε τον όμορφο υποψήφιο γαμπρούλη μου νούμερο 1...

Θέλω να αναγνωρίσετε όλες σας ότι είμαι γουρλού για το καφέ μας:mrgreen:

Και επίσης θέλω Ο Λ Ε Σ σας να θυμηθείτε τι έχω προβλέψει: ΟΛΕΣ θα γίνουμε μανούλες του καλοκαιριού!!!!!!!

Είμαι απίστευτα χαρούμενη τώρα....... γιούπιιιιι

Καλημερα..καλημερα...γουρλου μου εσυ....χιχιχχι.αντε να πας και εσυ στο γιατρο σημερα να μας πεις τα καλα νεα...

το κλιαρ μπλου παντα μου εβγαζε σωστα αποτελεσματα...εμενα λαθος θετικο μου ειχε βγαλει το σελφ κλιαρ....

Το κλιαρ μπλου αποκλειεται να κανει λαθος.

ααα ωραια τωρα ηρμησα...αρα βγαζουν και ψευδως:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

Να χαλάσω λίγο τη γιορτή μας?

Χτες είχα κάτι σταγόνες πολύ ανοιχτό μπεζ-καφέ, λίγες βέβαια- πήρα ένα χαπάκι προγεστερόνης και "εσπευσμένα" θα πάω σήμερα στον γιατρό:(


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

καλημερα βανιλιτσα.....σε παρακαλω μη περιμενεις το κοτοπουλακι στις μανουλες Ιουνιου:rolleyes::rolleyes::rolleyes: ενταξει αγαπουλα μου?:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: ας την για μετα.....γουρλου μου εσυ...

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

αντε ντε...


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα βανιλιτσα.....σε παρακαλω μη περιμενεις το κοτοπουλακι στις μανουλες Ιουνιου:rolleyes::rolleyes::rolleyes: ενταξει αγαπουλα μου?:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: ας την για μετα.....γουρλου μου εσυ...

:tongue::tongue::tongue::tongue:

Είπα γενικά μανούλες του καλοκαιριού:tongue::tongue::tongue:


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...