Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΒΕΡΟΙΑ


silia84

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 226
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σας και απο εμενα κοριτσια

τι καλα ολες φουσκωνουμε εγω ζεσταινομαι κιολας

εχω μπει και εγω για τα καλα στον 7

αντε ποτε θα ερθει αυτος ο Αυγουστος

αντε με το καλο εσεις που κοντευεται φιλια

Link to comment
Share on other sites

γεια σας και απο εμενα κοριτσια

τι καλα ολες φουσκωνουμε εγω ζεσταινομαι κιολας

εχω μπει και εγω για τα καλα στον 7

αντε ποτε θα ερθει αυτος ο Αυγουστος

αντε με το καλο εσεις που κοντευεται φιλια

εσυ κουκλα εχεις λιγο παραπανω απο εμας...υπομονη, θα περασει,θα μας φανε λιγο οι ζεστες...και εμενα με εχει πητ στις 30-7-11....εχω ακομα...

Έλα κοπέλα μου τι γίνεται; Πως τα πηγαίνεις; Καιρό έχουμε να τα πούμε! Πως πηγαίνει η εγκυμοσύνη; Εγωμπηκα αισίως στον 9ο :D τώρα περιμένουμε :Ρ

καλημερα σας....ευτυχως καλα μεχρι στιγμης, δυσκολευομαι στο υπνο μονο αλλα απο οτι ξερω ειναι και φυσιολογικο....γυρω στις 20 λεω να παω για επικεψη τωρα ειμαι 33 εβδ και 3 μερες....αντε να περασει ο καιρος, θα παω και στην κλνικη απο εβδομαδα να δω για τα δωματια και να αποφασισω...εσυ κοντευεις...ολα καλα να σου πανε...

Link to comment
Share on other sites

μολις διαβασα κατι κοριτσια και θελω τα φωτα σας οποια ξερει....τι ζηταει η κλινικη οταν ειναι να γεννησεις;;;εννοω απο χαρτια....κατι διαβασα οτι θελει ληξιαρχικη πραξη γαμου,το χαρτι που δειχνει το επωνυμο του παιδιου και πιστοποιητικο οικογενειακης καταστασης,εγω ταεχω αυτα απο οταν παντρευτηκα,περιπου εναμισυ χρονο πριν, αλλα διαβασα οτι πρεπει να ειναι το τριμηνο αυτο...λεω να παω στα κεπ να μου τα βγαλουν ολα μαζι να τα εχω ετοιμα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ti ennoeis prepei na einai to 3mino afto?

emena mou dosan ena filladio apti kliniki k leei oti xreiazontai afta pou aneferes + tis taftotites goneon + mia vevaiosi apti kliniki pou tha pareis molis genniseis. ego exo alli erotisi?

otan leei praksi prosdiorismou eponimou teknon einai ksexoristo xarti?

epeidi ego exo tin oikogeneiaki katastasi kai tin lixiarxiki praksi gamou pano stin opoia anagrafetai to eponimo pou tha lavoun ta paidia. arkei afto i to thelei ksexorista?

Link to comment
Share on other sites

ελα κοπελα μου,εγω θυμαμι οτι μου εδωσες αλλο ενα χαρτι ο παππας που εγραφε ξεχωριστα για το παιδι,το λεει και στην ληξιαρχικη πραξη αλλα αυτοι θελουν και το αλλο ξεχωριστα.αυτα τα χαρτια πρεπει να εχουν ημερομηνια επανω μεχρι 3 μηνες πισω,για να θεωρηθουν εγκυρα.εγω θα παω στα κεπ αυριο να τα ζητησω, μπορουν τα φερουν αυτοι.

Link to comment
Share on other sites

Mmm ti na po afto me to trimino dn to gnoriza oute mou eipan tpt opote tha pao ms do min trexoume teleftea stigmi :) oso afora to xarti Gia to eponymo ego to xo mono sti lixiarxiki vevea dn ksero an paizei rolo pou exo pantreftei politika mono. Tha pao na rotiso k giafto Kai an einai na to paro ksexorista.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σασ κοριτσια.ειμαι καινουργια στο σιτε αυτο.Ειμαι στον 4 μηνα τησ εγκυμοσυνησ μου σε λιγεσ μερεσ μπαινω στον 5 .Ειμαι απο βεροια και θα ηθελα να μαθω τισ εμπειριεσ σασ και την γνωμη σασ για γεννα στην κλινικη στη βεροια αλλα και για το νοσοκομειο.Εχουμε ακουσει διαφορετικεσ γνωμεσ και για τα δυο.περιμενω τισ απαντησεισ σασ.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σασ κοριτσια.ειμαι καινουργια στο σιτε αυτο.Ειμαι στον 4 μηνα τησ εγκυμοσυνησ μου σε λιγεσ μερεσ μπαινω στον 5 .Ειμαι απο βεροια και θα ηθελα να μαθω τισ εμπειριεσ σασ και την γνωμη σασ για γεννα στην κλινικη στη βεροια αλλα και για το νοσοκομειο.Εχουμε ακουσει διαφορετικεσ γνωμεσ και για τα δυο.περιμενω τισ απαντησεισ σασ.

καλως ηρθες κοπελα μου...με το καλο σου ευχομαι το μωρακι σου,εγω θα γεννησω τελη ιουλιου στην κλινικη,αν ανατρεξεις σε προηγουμενες ημερομηνιες θα διαβασεις πολλες γνωμες σχετικα με νοσοκομειο και κλινικη,εγω εφαγα φρικη οταν πηγα στο νοσοκομειο για εξεταση.αν χρειαστεις και παρολα αυτα,τοτε περιμενουμε....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...
Γεια σασ κοριτσια.ειμαι καινουργια στο σιτε αυτο.Ειμαι στον 4 μηνα τησ εγκυμοσυνησ μου σε λιγεσ μερεσ μπαινω στον 5 .Ειμαι απο βεροια και θα ηθελα να μαθω τισ εμπειριεσ σασ και την γνωμη σασ για γεννα στην κλινικη στη βεροια αλλα και για το νοσοκομειο.Εχουμε ακουσει διαφορετικεσ γνωμεσ και για τα δυο.περιμενω τισ απαντησεισ σασ.

Καλωσορισες αν και λιγο αργοπορημενα.

νοσοκομειο δεν εχω πατησει μου ειπαν ομως πως δεν ειναι και οτι καλυτερο.εγω γεννησα το γιο μου στην κλινικη,δεν μπορω να πω αρκετα ευχαριστημενη εμεινα,αλλα το δευτερο θα τον γεννησω στο νοσοκομειο αλλα σε αλλη πολη οχι στην βεροια.

αν τελικα γεννουσα βεροια θα επελεγα και παλι κλινικη και σιδηροπουλο φυσικα!

Link to comment
Share on other sites

ΚοριτσιΑ εγώ γεννησα επιτέλους και τώρα είμαστε στο σπίτι :D

να σου ζησει το μωρακι σου!θυμισε μου αγορακι η κοριτσακι?

αχ τι καλα αντε να περνουμε σειρα και οι υπολοιπες!

κοντα ειναι ο Αυγουστος ουφ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...