Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

      • Χαχα 2

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΒΕΡΟΙΑ


silia84

Recommended Posts

ΚοριτσιΑ εγώ γεννησα επιτέλους και τώρα είμαστε στο σπίτι :D

μπραβο κοπελα μου.....ελπιζω ολα καλα να πηγαν,περιμενουμε εντυπωσεις...:P:p

Φ Ο Υ Σ Κ Ω Ν Ο Υ Μ Ε!!!!

και περιμενουμε να περασει ο καιρος!

θα περασει,θα περασει που θα παει,εγω ειμαι στην αναμονη τωρα....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 226
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σασ κοριτσια.μετα απο τοσεσ μερεσ τωρα καταφερα να μπω στον υπολογιστη.εκανα ολιγοημερεσ διακοπεσ.ευχαριστω για τισ απαντησεισ σασ....τα νεα σασ?????????

καλημερα κοπελα μου....εγω προσωπικα περιμενω το αγορακι μου....εχω αγχωθει λιγο αλλα δεν το δειχνω πουθενα,λεω οτι ειμαι χαλαρη....εσυ πως τα πας;εχεις καλη εγκυμοσυνη;

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοπελα μου....εγω προσωπικα περιμενω το αγορακι μου....εχω αγχωθει λιγο αλλα δεν το δειχνω πουθενα,λεω οτι ειμαι χαλαρη....εσυ πως τα πας;εχεις καλη εγκυμοσυνη;

καλα ειμαι :P.....αυτη την εβδομαδα θα κανω τον υπερηχο β επιπεδου....και ελπιζω να μην υπαρξει κανενα προβλημα...και εγω γενικα αγχωνομαι οσο περναει ο καιροσ..θελω τοσο πολυ ολα να πανε καλα.....

Link to comment
Share on other sites

να σου ζησει το μωρακι σου!θυμισε μου αγορακι η κοριτσακι?

αχ τι καλα αντε να περνουμε σειρα και οι υπολοιπες!

κοντα ειναι ο Αυγουστος ουφ!

Ευχαριστω πολυ !!! Αγοράκι είναι :))) άντε καλή λεφτερια κ σε σένα !!! Κοντά είσαι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μπραβο κοπελα μου.....ελπιζω ολα καλα να πηγαν,περιμενουμε εντυπωσεις...:P:p

Μια χαρά ολα γεννησα αρκετά γρήγορα είχα ένα ψιλοθεματακι με μια μικρή αιμοραγια μετά αλλά ολα καλά στο τέλος !!! Τώρα είμαι απόλυτα ευτιχισμενη μόνο που κοιταω το μπομπιρα μου :) ΕΣΥ πρέπει να πλησιαζεις έτσι;

Link to comment
Share on other sites

μπραβο κοπελα μου.....ελπιζω ολα καλα να πηγαν,περιμενουμε εντυπωσεις...:P:p

Μια χαρά ολα γεννησα αρκετά γρήγορα είχα ένα ψιλοθεματακι με μια μικρή αιμοραγια μετά αλλά ολα καλά στο τέλος !!! Τώρα είμαι απόλυτα ευτιχισμενη μόνο που κοιταω το μπομπιρα μου :) ΕΣΥ πρέπει να πλησιαζεις έτσι;

εγω πηγα στις 5 του μηνα και μου ειπε οτι εχω ακόμα....μεχρι 30 ιουλιου ειμαι....λες να φαω ολο το μηνα;;;;δεν πειραζει μωρε,καλα να ειμαστε...

εσυ πως εισαι;μπηκες στο προγραμμα με το ταισμα;;;ο μπεμπης σου πως ειναι;

Link to comment
Share on other sites

εγω πηγα στις 5 του μηνα και μου ειπε οτι εχω ακόμα....μεχρι 30 ιουλιου ειμαι....λες να φαω ολο το μηνα;;;;δεν πειραζει μωρε,καλα να ειμαστε...

εσυ πως εισαι;μπηκες στο προγραμμα με το ταισμα;;;ο μπεμπης σου πως ειναι;

K mena oti exo mou eipe akoma k mou spasan ta nera :P kala ta pame me to mikro ligo einai diskola tora stin arxi alla pou tha paei tha vroume toys rithmous mas. Mono stenoxorithika pou dn ton thilazo epeidi exo ligo gala alla ti na kanoume ??? :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Melechha μην στεναχωριεσαι για το γαλα, μια χαρα μεγαλωνουν και με το ξενο!!! Εμενα τωρα στο δευτερο με πρηξανε, Οχι δεν τρως καλα, οχι δεν ξεκουραζεσαι , δεν κανεις , δεν ρανεις ......ε ρε παιδια αφου δεν εχω αρκετο τι να κανω με το ζορι?:mad:


pm4hp3.pngVPk9p3.png
Link to comment
Share on other sites

Melechha μην στεναχωριεσαι για το γαλα, μια χαρα μεγαλωνουν και με το ξενο!!! Εμενα τωρα στο δευτερο με πρηξανε, Οχι δεν τρως καλα, οχι δεν ξεκουραζεσαι , δεν κανεις , δεν ρανεις ......ε ρε παιδια αφου δεν εχω αρκετο τι να κανω με το ζορι?:mad:

Χαχα :) σωστά έτσι είναι δεν θα σκασουμε κιολας !!! Κ μένα τα ίδια μου λένε :Ρ

Link to comment
Share on other sites

Maria-Elena το βλεπω για λιονταρακι εγω...ακομα δεν νιωθω τιποτα...κατι τσιμπηματα μια στο τοσο....:P:p:p:p

melechha δεν πειραζει κοπελα μου για το γαλα...εμενα δεν με αγχωνει καθολου αυτο,τοσα μωρα πως μεγαλωσαν δηλαδη;;;και αν σου πουν τιποτα κανενας να τους την πεις κιολας μην καθεσαι και τους ακους...εγω ουτε που τοσκεφτομαι αυτο...

Link to comment
Share on other sites

ΕΛΛΗ 2 γερο να ειναι αλλα καλα θα ηταν να ειναι και λιονταρακι!!! Εμεις τα λιονταρακια ειμαστε τα καλυτερα παιδια κι ας ειμαστε παρεξηγημενα:tongue:

ΑΧ! κι εγω ηλπιζα πως η κορη μου θα βγει λιονταρακι αλλα τελικα βγηκε καρκινακι...! 17/7 κλεινουμε τα 2 χρονια !!!

Τελικα που θα γεννησεις? Με τον Σιδηροπουλο δεν εισαι?


pm4hp3.pngVPk9p3.png
Link to comment
Share on other sites

ΕΛΛΗ 2 γερο να ειναι αλλα καλα θα ηταν να ειναι και λιονταρακι!!! Εμεις τα λιονταρακια ειμαστε τα καλυτερα παιδια κι ας ειμαστε παρεξηγημενα:tongue:

ΑΧ! κι εγω ηλπιζα πως η κορη μου θα βγει λιονταρακι αλλα τελικα βγηκε καρκινακι...! 17/7 κλεινουμε τα 2 χρονια !!!

Τελικα που θα γεννησεις? Με τον Σιδηροπουλο δεν εισαι?

οχι τον κολβατζη εχω,εκει στην κλινικη ειναι. και εγω να σου πω την αληθεια λιονταρακι θελω,αντε να δουμε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...