Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 7 λεπτά , Titti είπε:

      Δεν μπορείς να κάνεις προεμφυτευτικό;

      Λες να κάνω? Πόσο κοστίζει? Επίσης, επηρεάζεται το έμβρυο από τον προεμφυτευτικο?

      πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

      Όχι θα δουν τον πλακούντα αν έχει γεράσει θα δουν τις αρτηρίες εάν έχουν καλή ροή αυτά . Στην ουσία όλα είναι ελεγμένα απλά στο ντομπλερ τα επιβαιβαιωνει Κ ο εμβρυολογος 

      Όχι ρε συ κάθε διεργεση έχει την δική της δυναμική . Δεν είναι Κ τόσα πολλά τα χρόνια που έχουν περασει Κ δεν έχεις περάσει Κ τα 40 ακόμα . 

      Φοβάμαι ρε Λίνα,δλδ αν στα 36 από τα δέκα ωαρια,έγιναν μόνο πέντε βλαστοκυστες,τωρα στα 39 πιστεύω πως θα δυσκολευτω παρά πολύ..και σιγά μην ξεμπερδεψω με μια ωοληψια μόνο 

Μανουλες Απριλιου 2017


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια κι από μένα! Χαίρομαι που όλες μας προχωράμε και τα μπεμπάκια μας είναι μια χαρά!

Κάναμε κι εμείς την Β΄επιπέδου, όλα φυσιολογικά και η μικρή 400γρ στις 20+5. Εμένα πάλι Pollyanna μου φαίνεται χοντρούλα! :D Φυσιολογικά είναι όλα μωρέ, σκέψου ότι άλλα παιδάκια τελειόμηνα γεννιούνται πάνω από 4 κιλά και άλλα κάτω από 3 και είναι μια χαρά.

Από κιλά πως πάτε; Εγώ πίκρα, με ζύγισε χθες ο γιατρός και είμαι στα +10!! :eek::eek: Σοκ! Κι εγώ και ο γιατρός! :tongue: Και δεν ξεκίνησα και αδύνατη να πεις. Ούτε υπερβολικά τρώω, αλλά τα γλυκάκια μου τα χτυπάω η αλήθεια είναι! Ουφ! Πρέπει να αρχίσω διατροφή αλλά ποιος κάνει δίαιτα μες τα Χριστούγεννα?? :confused::cry::cry:

+7 εδώ, στις 23 εβδομαδες και κατι...τρωω ασταματητα...εννοειται οτι δεν θα στερηθουμε τιποτα στην εγκυμοσυνη μας και ειδικα μεσα στις γιορτες! Ας απολαυσουμε αυτο το διαστημα και βλεπουμε μετα...αλλωστε αν ο γιατρος ανησυχησει θα μας το πει και τοτε θα ελαττωσουμε καπως την ασυδοσία...

Save

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 513
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κορίτσια κι από μένα! Χαίρομαι που όλες μας προχωράμε και τα μπεμπάκια μας είναι μια χαρά!

Κάναμε κι εμείς την Β΄επιπέδου, όλα φυσιολογικά και η μικρή 400γρ στις 20+5. Εμένα πάλι Pollyanna μου φαίνεται χοντρούλα! :D Φυσιολογικά είναι όλα μωρέ, σκέψου ότι άλλα παιδάκια τελειόμηνα γεννιούνται πάνω από 4 κιλά και άλλα κάτω από 3 και είναι μια χαρά.

Από κιλά πως πάτε; Εγώ πίκρα, με ζύγισε χθες ο γιατρός και είμαι στα +10!! :eek::eek: Σοκ! Κι εγώ και ο γιατρός! :tongue: Και δεν ξεκίνησα και αδύνατη να πεις. Ούτε υπερβολικά τρώω, αλλά τα γλυκάκια μου τα χτυπάω η αλήθεια είναι! Ουφ! Πρέπει να αρχίσω διατροφή αλλά ποιος κάνει δίαιτα μες τα Χριστούγεννα?? :confused::cry::cry:

Όλα μια χαρά κοπέλα και το μπεμπακι σου μια χαρά κιλάκια έχει!!!!Εγώ αισίως είμαι 24 και 5 και σήμερα που ζυγιστηκα είμαι στα +8!!!Σοκ και εγώ!Κι όσο σκέφτομαι ότι πάντα τα Χριστούγεννα έβαζα 1-2 κιλακια τώρα σε αυτήν την κατασταση πόσα θα βάλω όεο????Αφήστε που με έχει πιάσει μανία με τα γλυκά και κάθε μέρα χτυπάω και από ένα γλυκακι.....

Link to comment
Share on other sites

Καλέ κορίτσια μια χαρά είστε εσείς σε σχέση με μένα! :mrgreen: Να περάσουν και οι γιορτές και μετά θα προσπαθήσω να μπω σ ένα πρόγραμμα. Να βγαίνω και λίγο για περπάτημα γιατί δεν δουλεύω φέτος και ίσως έπαιξε κι αυτό τον ρόλο του, όλη μέρα σπίτι.. Ας είναι μωρέ αυτό το μεγαλύτερο πρόβλημα στις εγκυμοσύνες μας!


vQjrp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια κι από μένα! Χαίρομαι που όλες μας προχωράμε και τα μπεμπάκια μας είναι μια χαρά!

Κάναμε κι εμείς την Β΄επιπέδου, όλα φυσιολογικά και η μικρή 400γρ στις 20+5. Εμένα πάλι Pollyanna μου φαίνεται χοντρούλα! :D Φυσιολογικά είναι όλα μωρέ, σκέψου ότι άλλα παιδάκια τελειόμηνα γεννιούνται πάνω από 4 κιλά και άλλα κάτω από 3 και είναι μια χαρά.

Από κιλά πως πάτε; Εγώ πίκρα, με ζύγισε χθες ο γιατρός και είμαι στα +10!! :eek::eek: Σοκ! Κι εγώ και ο γιατρός! :tongue: Και δεν ξεκίνησα και αδύνατη να πεις. Ούτε υπερβολικά τρώω, αλλά τα γλυκάκια μου τα χτυπάω η αλήθεια είναι! Ουφ! Πρέπει να αρχίσω διατροφή αλλά ποιος κάνει δίαιτα μες τα Χριστούγεννα?? :confused::cry::cry:

Μπραβοοοοοο για την β επιπέδου..... πολλα τα κιλα ομως .... φροντισε τουλάχιστον μετα τις γιορτές να προσεξεις λιγο γτ στο τελος τα παίρνουμε με την σεσουλα ....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες! :P

Φιλενια μου ευχαριστώ! Όσο για τα κιλά, είναι πάρα πολλά όχι απλά πολλά. Με αυτό τον ρυθμό πάω για 30αρα. Θα μαζευτώ οπωσδήποτε, έτσι κι αλλιώς πάντα έβαζα εύκολα και ήμουν μια ζωή σε πρόγραμμα, τώρα αφέθηκα και να τα αποτελέσματα! Πιστεύω δεν θα δυσκολευτώ. Εσένα πως πάει η εγκυμοσύνη σου;

Κορίτσια εγώ λογικά είμαι η τελευταία από όλες σας, ΠΗΤ έχω 30/4 :D Μετά τις γιορτές λέτε να αρχίσετε καμιά αγορά λόγω και των εκπτώσεων ή είναι νωρίς; :confused:

Μπραβοοοοοο για την β επιπέδου..... πολλα τα κιλα ομως .... φροντισε τουλάχιστον μετα τις γιορτές να προσεξεις λιγο γτ στο τελος τα παίρνουμε με την σεσουλα ....

vQjrp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια!! Χρόνια πολλά!!! Υγεία και κάθε ευτυχία σε όλες! Με το καλό τα μωράκια μας!!!!!!

Κι εγώ κορίτσια στις 25+1 ήμουν +7 και αγχώθηκα λιγάκι αν και ο γιατρός δεν φάνηκε να ταράζεται. Συνέστησε λίγη προσοχή τώρα με τα γλυκά στις γιορτές καθώς πρέπει να κάνω και τη καμπύλη σακχάρου με το νέο έτος.

 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου ΧΡΌΝΙΑ ΠΟΛΛΆ!!!!Καλές γιορτές να έχουμε...Η χρονιά που έρχεται θα μας βρει με τα νινακια μας αγκαλιτσα!!!!

Για πείτε βρε κορίτσια τα νέα σας....Εγώ μετά τις γιορτές θα πάω να κάνω καμπύλη ζαχαρου...Ελπίζω να βγει καλή!!!!

Σιγά σιγά έχουμε αρχίσει να ετοιμάζουμε κ το δωμάτιο της μικρής...Μέσα Γενάρη θα βαψουμε κ θα βάλουμε και τοιχογραφια!Κ με τις εκπτώσεις λέμε να κάνουμε κ όλα τα ψώνια!!!!Ανυπομονώ να αγοράσω τα πραγματάκια της!!!!

Ένα άλλο θέμα που ήθελα να σας ρωτήσω είναι που σκοπεύετε να γέννησετε?Ο γιατρός μας είναι κ σε δημοσιο κ σε ιδιωτικα μαιευτηρια...Εμείς έχουμε αποφασίσει να πάμε στο δημόσιο συγκεκριμένα στο Αλεξάνδρα...Γνωρίζει καμία κοπέλα τίποτα για το συγκεκριμένο μαιευτηριο???

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά κορίτσια! Με το καλό τα μπεμπάκια μας! 

Η δικιά μου πλέον δίνει το παρόν καθημερινά και με το παραπάνω! Δεν χορταίνω τις κλωτσίτσες της! :-D 

On 27/12/2016 at 11:00 ΜΜ, Goldy87 said:

Κορίτσια μου ΧΡΌΝΙΑ ΠΟΛΛΆ!!!!Καλές γιορτές να έχουμε...Η χρονιά που έρχεται θα μας βρει με τα νινακια μας αγκαλιτσα!!!!

Για πείτε βρε κορίτσια τα νέα σας....Εγώ μετά τις γιορτές θα πάω να κάνω καμπύλη ζαχαρου...Ελπίζω να βγει καλή!!!!

Σιγά σιγά έχουμε αρχίσει να ετοιμάζουμε κ το δωμάτιο της μικρής...Μέσα Γενάρη θα βαψουμε κ θα βάλουμε και τοιχογραφια!Κ με τις εκπτώσεις λέμε να κάνουμε κ όλα τα ψώνια!!!!Ανυπομονώ να αγοράσω τα πραγματάκια της!!!!

Ένα άλλο θέμα που ήθελα να σας ρωτήσω είναι που σκοπεύετε να γέννησετε?Ο γιατρός μας είναι κ σε δημοσιο κ σε ιδιωτικα μαιευτηρια...Εμείς έχουμε αποφασίσει να πάμε στο δημόσιο συγκεκριμένα στο Αλεξάνδρα...Γνωρίζει καμία κοπέλα τίποτα για το συγκεκριμένο μαιευτηριο???

Καλά αποτελέσματα στην καμπύλη! Εγώ αργώ λογικά, τα Χριστούγεννα έκλεισα 22 εβδομάδες. Μπήκα και στον 6ο :-D Λέω πάντως μετά τις γιορτές ν αρχίσω διατροφή, για να δούμε... 

Κι εγώ λέω με τις εκπτώσεις να τα ψωνίσω όλα και ανυπομονώ επίσης!! Και σιγά σιγά πρέπει να αδειάσουμε το δωμάτιό της και να αποφασίσω τι θα κάνω. Σκέφτομαι ταπετσαρίες, σχέδια, ρίγες, βούλες, πφφφφ δεν μπορώ να καταλήξω! :? Καλά δεν επείγει αυτό, απλά θέλω να το έχω βάψει τουλάχιστον πριν γεννηθεί η μικρή. 

Εγώ θα γεννήσω στο Λητώ. Για το Αλεξάνδρα δεν έχω ακούσει κάτι και δεν έχω πάει και ποτέ κιόλας για να έχω άποψη έστω σαν επισκέπτης. Αν έχεις εμπιστοσύνη στον γιατρό σου παντού καλά θα είναι, μην αγχώνεσαι :)


vQjrp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


melitini εμείς τώρα αδειαζουμε το δωμάτιο...Σκεφτόμαστε να βάλουμε μια ταπετσαρία με θέμα το ουράνιο τόξο!Έχετε σκεφτεί για καρότσι?Εμείς σκεφτόμαστε κάποιο που να είναι τρία σε ένα!

Όσο για τη διατροφή τις τελευταίες μέρες το έχω παρακάνει....Αποφεύγω τελείως τη ζυγαριά γιατί φοβάμαι το τι θα δείξει....Μετά τις γιορτές οπωσδήποτε θα πρέπει να μαζευτούμε αλλά και με ψιλό διατροφή που έκανα πριν τις γιορτές πάλι δεν έχανα απλά εμένα σταθερή....Αχχχχ τι θέμα κ αυτό με τα κιλά...

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Goldy87 said:

melitini εμείς τώρα αδειαζουμε το δωμάτιο...Σκεφτόμαστε να βάλουμε μια ταπετσαρία με θέμα το ουράνιο τόξο!Έχετε σκεφτεί για καρότσι?Εμείς σκεφτόμαστε κάποιο που να είναι τρία σε ένα!

Εγώ σκέφτομαι να πάρω κάθισμα αυτοκινήτου από 0-18 κιλά, άρα καρότσι θα πάρω ή σκέτο ή μόνο με το πορτ μπεμπέ του. Δεν είμαι σίγουρη ότι χρειάζεται το πορτ μπεμπέ :confused: από την άλλη σκέφτομαι που θα το έχω το μωρό όλη μέρα; Για να κάνω ένα φαί ας πούμε; Τα ρηλάξ απ ότι ξέρω δεν κάνουν από νεογέννητα. Αχ δεν ξέρω, έχω φοβερές απορίες, χρειάζομαι ιδιαίτερα! :-D Καμιά έμπειρη μανούλα να μας πει την γνώμη της; 


vQjrp2.png
Link to comment
Share on other sites

On 14/12/2016 at 0:24 ΠΜ, Goldy87 said:

Λογικά θα είναι επειδή αλλάζει το σώμα μας...Είναι φυσιολογικά τα πονακια αλλά αν ανησυχείς πες το στον γιατρό σου!!!Αλήθεια σε ποια εβδομάδα είσαι?

telika h mikri htan kathotan anapoda k akoumpage ta pleura m me ra podarakia tis ^_^

eime stin 25 pros 26

 

 

On 14/12/2016 at 0:24 ΠΜ, Goldy87 said:

Λογικά θα είναι επειδή αλλάζει το σώμα μας...Είναι φυσιολογικά τα πονακια αλλά αν ανησυχείς πες το στον γιατρό σου!!!Αλήθεια σε ποια εβδομάδα είσαι?

 

On 14/12/2016 at 0:24 ΠΜ, Goldy87 said:

Λογικά θα είναι επειδή αλλάζει το σώμα μας...Είναι φυσιολογικά τα πονακια αλλά αν ανησυχείς πες το στον γιατρό σου!!!Αλήθεια σε ποια εβδομάδα είσαι?

 

On 16/12/2016 at 1:41 ΠΜ, Goldy87 said:

Κορίτσι πως πήγε η β επιπέδου???

Αχχχχ εγώ δε θα μπορούσα να κρατηθω.....Είμαι περίεργη!!!!!

Εγώ κορίτσια πήγα σήμερα στο γιατρό μου και με είδε....Και είμαι πολύ χαρούμενη...Μέτρησαμε τον τραχήλο και από 25mm είχε πάει μέσα σε 12 μερες 33mm χωρίς φάρμακα ,μόνο από την ξεκούραση!!!Η μπεμπουλα μας μεγαλωσε κ είναι τώρα 800 γραμ.!!!Αχ λιγάκι ηρεμησα...Σε ένα μήνα πάλι ραντεβού και σε 3 βδομάδες καμπύλη ζάχαρου!!!


όλα τέλεια ^_^

για το μονο που ανησυχω ειναι η καμπυλη σακχαρου τωρα μεχρι να την κανω λόγω οτι τρωω πολλά γλυκα :P 

12 hours ago, melitini81 said:

Χρόνια πολλά κορίτσια! Με το καλό τα μπεμπάκια μας! 

Η δικιά μου πλέον δίνει το παρόν καθημερινά και με το παραπάνω! Δεν χορταίνω τις κλωτσίτσες της! :-D 

Καλά αποτελέσματα στην καμπύλη! Εγώ αργώ λογικά, τα Χριστούγεννα έκλεισα 22 εβδομάδες. Μπήκα και στον 6ο :-D Λέω πάντως μετά τις γιορτές ν αρχίσω διατροφή, για να δούμε... 

Κι εγώ λέω με τις εκπτώσεις να τα ψωνίσω όλα και ανυπομονώ επίσης!! Και σιγά σιγά πρέπει να αδειάσουμε το δωμάτιό της και να αποφασίσω τι θα κάνω. Σκέφτομαι ταπετσαρίες, σχέδια, ρίγες, βούλες, πφφφφ δεν μπορώ να καταλήξω! :? Καλά δεν επείγει αυτό, απλά θέλω να το έχω βάψει τουλάχιστον πριν γεννηθεί η μικρή. 

Εγώ θα γεννήσω στο Λητώ. Για το Αλεξάνδρα δεν έχω ακούσει κάτι και δεν έχω πάει και ποτέ κιόλας για να έχω άποψη έστω σαν επισκέπτης. Αν έχεις εμπιστοσύνη στον γιατρό σου παντού καλά θα είναι, μην αγχώνεσαι :)

Κι εγώ στο Αλεξάνδρα θα πάω ^_^

 

Χρόνια πολλά καλές γιορτές :oops:

Λίγο έμεινεεεε ^_^

αχχ πείτε μου τι ρόλο παίζει ο τράχηλος κι αυτά π γράφεται περι αυτου εγώ εχω 32μμ απ'οτι ειδα 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mariapn said:

telika h mikri htan kathotan anapoda k akoumpage ta pleura m me ra podarakia tis ^_^

eime stin 25 pros 26


όλα τέλεια ^_^

για το μονο που ανησυχω ειναι η καμπυλη σακχαρου τωρα μεχρι να την κανω λόγω οτι τρωω πολλά γλυκα :P 

Κι εγώ στο Αλεξάνδρα θα πάω ^_^

 

Χρόνια πολλά καλές γιορτές :oops:

Λίγο έμεινεεεε ^_^

αχχ πείτε μου τι ρόλο παίζει ο τράχηλος κι αυτά π γράφεται περι αυτου εγώ εχω 32μμ απ'οτι ειδα 

 

Είδες που σου έλεγα ότι είναι το μωρό!!!Αχ πλησιάζει ο καιρός να μπούμε 3ο τρίμηνο!!!

Αλήθεια κ εσύ στο Αλεξάνδρα?Λες να είμαστε και μαζί?Ποτέ σου έχουν δώσει ΠΗΤ?Εγώ ΠΗΤ εχω 6/4...αλλά δεν ξερω αν θα τον  παρω ολο τον μηνα!Αχ έχω μια αγωνία που είναι δημόσιο αλλά η αλήθεια είναι πως δεν περισσεύουν για ιδιωτικό κ προτιμώ αυτά τα λεφτά να τα επενδυσω στο μωρό μου πάρα σε μια κλινική!

Όσο για τον τραχήλο σου είναι μια χαρά μην αγχώνεσαι καθόλου....Εμένα από 2,5 στη β επιπέδου πήγε 3.3 μέσα σε δύο εβδομάδες...Απλώς μην κουραζεσαι πολύ!Ο τραχήλου θεωρείται επικίνδυνος όταν είναι κάτω από 2,5 εκ.(25χιλιοστα) κ όσο πιο κοντός τόσο αυξάνονται οι πιθανότητες για προωρο τοκετό!

Καμπύλη κ εγώ φοβάμαι να κάνω γιατί το έχω ρίξει στα γλυκά τώρα στις γιορτές...αχ να δω τι θα βγάλει....

1 hour ago, melitini81 said:

Εγώ σκέφτομαι να πάρω κάθισμα αυτοκινήτου από 0-18 κιλά, άρα καρότσι θα πάρω ή σκέτο ή μόνο με το πορτ μπεμπέ του. Δεν είμαι σίγουρη ότι χρειάζεται το πορτ μπεμπέ :confused: από την άλλη σκέφτομαι που θα το έχω το μωρό όλη μέρα; Για να κάνω ένα φαί ας πούμε; Τα ρηλάξ απ ότι ξέρω δεν κάνουν από νεογέννητα. Αχ δεν ξέρω, έχω φοβερές απορίες, χρειάζομαι ιδιαίτερα! :-D Καμιά έμπειρη μανούλα να μας πει την γνώμη της; 

Μωρέ δεν ξέρω αν όντως είναι χρήσιμα τα τρία σε ένα απλά θεωρώ πως επειδή κουμπωνουν πάνω στο καροτσι θα είναι βολικά για τον πρώτο καιρό...Έβλεπα κ την κουμπάρα μου που είχε τέτοιο σύστημα κ όταν πηγαίναμε βόλτες το μωρό κοιμόταν στο καθοσματακι του αυτοκινήτου και όπως ήταν το έβαζε στο καροτσι χωρίς να το ξυπνήσει και ήταν πολύ βολικό...

και εγώ έχω πολλές απορίες και κάθε μέρα σκέφτομαι όλα όσα πρέπει να γίνουν και ψιλό αγχωνομαι...

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Goldy87 είπε:

Είδες που σου έλεγα ότι είναι το μωρό!!!Αχ πλησιάζει ο καιρός να μπούμε 3ο τρίμηνο!!!

Αλήθεια κ εσύ στο Αλεξάνδρα?Λες να είμαστε και μαζί?Ποτέ σου έχουν δώσει ΠΗΤ?Εγώ ΠΗΤ εχω 6/4...αλλά δεν ξερω αν θα τον  παρω ολο τον μηνα!Αχ έχω μια αγωνία που είναι δημόσιο αλλά η αλήθεια είναι πως δεν περισσεύουν για ιδιωτικό κ προτιμώ αυτά τα λεφτά να τα επενδυσω στο μωρό μου πάρα σε μια κλινική!

Όσο για τον τραχήλο σου είναι μια χαρά μην αγχώνεσαι καθόλου....Εμένα από 2,5 στη β επιπέδου πήγε 3.3 μέσα σε δύο εβδομάδες...Απλώς μην κουραζεσαι πολύ!Ο τραχήλου θεωρείται επικίνδυνος όταν είναι κάτω από 2,5 εκ.(25χιλιοστα) κ όσο πιο κοντός τόσο αυξάνονται οι πιθανότητες για προωρο τοκετό!

Καμπύλη κ εγώ φοβάμαι να κάνω γιατί το έχω ρίξει στα γλυκά τώρα στις γιορτές...αχ να δω τι θα βγάλει....

Μωρέ δεν ξέρω αν όντως είναι χρήσιμα τα τρία σε ένα απλά θεωρώ πως επειδή κουμπωνουν πάνω στο καροτσι θα είναι βολικά για τον πρώτο καιρό...Έβλεπα κ την κουμπάρα μου που είχε τέτοιο σύστημα κ όταν πηγαίναμε βόλτες το μωρό κοιμόταν στο καθοσματακι του αυτοκινήτου και όπως ήταν το έβαζε στο καροτσι χωρίς να το ξυπνήσει και ήταν πολύ βολικό...

και εγώ έχω πολλές απορίες και κάθε μέρα σκέφτομαι όλα όσα πρέπει να γίνουν και ψιλό αγχωνομαι...

Ναι ^_^ εμενα μου εχει δωσει 9/4 αλλα νομιζω κι εγω νωριτερα θα γεννησω ..
Ποιον γιατρο εχεις;; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...