Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

20 ώρες πρίν, DIMITRAS είπε:

Eamo μου ολα να μας πάνε καλα Παναγίτσα μου !!!!! Αχχχχ συμπεθερες τι παθαμε :shock::cool::)

Elmaki μου σου ευχομαι συντομα να μας ανακοινωσεις ενα τεραστιο νουμεροοο

Αααα ευχαριστώ πολύ!!Βέβαια αργώ λίγο ακόμα εγω..το νωρίτερο τον Μάιο..Καλοκαιρινή θα είναι η δικη μου χαρά!!Προς το παρόν πάω και εγώ για το επόμενο μαξιλαρακι μου που είναι η υστεροσκόπηση στις 7/3 και στον επόμενο κύκλο ενεσούλες.Έχω ένα άγχος να πω την αλήθεια μη βρεθεί κάποια φλεγμονή και πάνε όλα πιο πίσω αλλά θα προσπαθήσω να το αποβάλλω σιγά σιγά!!

  • Μου αρέσει 1

CpFNp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 42 λεπτά , Elma86 είπε:

Αααα ευχαριστώ πολύ!!Βέβαια αργώ λίγο ακόμα εγω..το νωρίτερο τον Μάιο..Καλοκαιρινή θα είναι η δικη μου χαρά!!Προς το παρόν πάω και εγώ για το επόμενο μαξιλαρακι μου που είναι η υστεροσκόπηση στις 7/3 και στον επόμενο κύκλο ενεσούλες.Έχω ένα άγχος να πω την αλήθεια μη βρεθεί κάποια φλεγμονή και πάνε όλα πιο πίσω αλλά θα προσπαθήσω να το αποβάλλω σιγά σιγά!!

Μια χαρα θα ειναι ολαααα ασε τα αγχη δεν βγαινει πουθενα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερεεεεεςςςς τι ηρεμια ειναι αυτή???Συμπεθέρεεεεςςςς Μις συμπεθερα 2 be πως εισαι???

Θα κραξω δεν μπορώ την εκπομπη το ΣΚΑΙ που εχει τώρα με τα ζευγαρια...καλέ τι κοντουρινγκ στρομπινγκ κ ξεκ.... ντυσιμο όλες κ οι αντρες τι να λέμε...ρε πήγαν για ταίρι η για πασαρελα ολοι?? Εχουμε τόσα προβλήματα ε για να βρω να ....δεν θα εφτανα εκει πωωω ω ρε που πάμε καλέεεε τα παιδακια μας μόνο disney θα βλεπουν κ play με τον μπαμπα ξυπνησα φορτσατη...:-D

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, DIMITRAS είπε:

Καλησπερεεεεεςςςς τι ηρεμια ειναι αυτή???Συμπεθέρεεεεςςςς Μις συμπεθερα 2 be πως εισαι???

Θα κραξω δεν μπορώ την εκπομπη το ΣΚΑΙ που εχει τώρα με τα ζευγαρια...καλέ τι κοντουρινγκ στρομπινγκ κ ξεκ.... ντυσιμο όλες κ οι αντρες τι να λέμε...ρε πήγαν για ταίρι η για πασαρελα ολοι?? Εχουμε τόσα προβλήματα ε για να βρω να ....δεν θα εφτανα εκει πωωω ω ρε που πάμε καλέεεε τα παιδακια μας μόνο disney θα βλεπουν κ play με τον μπαμπα ξυπνησα φορτσατη...:-D

Τι κάνεις συμπεθερα; εβαλα για 5 λεπτά αυτή την εκπομπή να δω τι παίζει αλλά δεν καταλαβα το σκοπο της. Το μόνο που κατάλαβα στο πρώτο λεπτό είναι το επίπεδο τους...

Εν τω μεταξύ σήμερα εχω αρκετά πονακια ειδικά στη μεση και πολλά υγρά που μου φαίνονται να έχουν πιλυ μικρά κομματάκια. Λετε να είναι απο τη vasclor ή εκεί που ονειρεύομαι να αρχισω να ανησυχώ;


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Τι κάνεις συμπεθερα; εβαλα για 5 λεπτά αυτή την εκπομπή να δω τι παίζει αλλά δεν καταλαβα το σκοπο της. Το μόνο που κατάλαβα στο πρώτο λεπτό είναι το επίπεδο τους...

Εν τω μεταξύ σήμερα εχω αρκετά πονακια ειδικά στη μεση και πολλά υγρά που μου φαίνονται να έχουν πιλυ μικρά κομματάκια. Λετε να είναι απο τη vasclor ή εκεί που ονειρεύομαι να αρχισω να ανησυχώ;

Αλλλοοοο vasclor φταιει θα δεις κ στον υπερηχο θα βγει....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 43 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Αλλλοοοο vasclor φταιει θα δεις κ στον υπερηχο θα βγει....

 

πρίν από 13 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Μαρακι, αν ειναι λευκα, ειναι απο τη vasclor. Θα βγαζεις για καιρο και αφου την κοψεις.

Πραγματικα, πολλη ησυχια εχουμε σημερα. Αυτο σκεφτομουν κι εγω.

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις...

Θα μπορουσα να τα πω και υπομπεζ σαν χρώμα αλλά ισως προσπαθώ να δω χρωμα λογω φοβου... Δεν ξέρω φοβήθηκα λίγο. Μάλλον ξύπνησα παλιες κακες αναμνήσεις


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε κορίτσια? 

Δημητρουλα εγώ γι αυτό δεν βλέπω τηλεόραση. Όλο μα..... Μόνο το τατουάζ βλέπω κι αυτό στο ίντερνετ μολις κοιμηθεί η μικρή. 

Μαρακι μην ανησυχείς. Τα κορίτσια που την έχουν χρησιμοποιήσει κάτι ξέρουν.. 

Γεωργία μου κλωτσάνε τα αντρακια σου? 

  • Μου αρέσει 2

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσάκια μου καλά όλα οκ στον υπέρηχο είδαμε και καρδούλα , περίεργο συναίσθημα !Τωρα μου είπε μπορώ να πάρω μια πρώτη βαθιά ανάσα όλα πάνε ρολόι.

Μαρακι για να σου λεν τα κορίτσια κάτι θα ξέρουν. Τα πονάκια πάντως είναι φυσιολογικά και σε εμένα πάνε και έρχονται . Μην κανείς αρνητικές σκέψεις όλα θα είναι μια χαρά .

Αυτη την εκπομπή προσπάθησα να τη δω μια μέρα , αλλά έκαψα και τα τελευταία εγκεφαλικά κύτταρα .

  • Μου αρέσει 3

CNqjp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , eamo είπε:

Κοριτσάκια μου καλά όλα οκ στον υπέρηχο είδαμε και καρδούλα , περίεργο συναίσθημα !Τωρα μου είπε μπορώ να πάρω μια πρώτη βαθιά ανάσα όλα πάνε ρολόι.

Μαρακι για να σου λεν τα κορίτσια κάτι θα ξέρουν. Τα πονάκια πάντως είναι φυσιολογικά και σε εμένα πάνε και έρχονται . Μην κανείς αρνητικές σκέψεις όλα θα είναι μια χαρά .

Αυτη την εκπομπή προσπάθησα να τη δω μια μέρα , αλλά έκαψα και τα τελευταία εγκεφαλικά κύτταρα .

Ακούσατε καρδούλα; υπέροχο συναίσθημα; μπράβο τελεια κορίτσι μου χαλαρωσε και απολαυσε την εγκυμοσύνη σου!!!

  • Μου αρέσει 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Ακούσατε καρδούλα; υπέροχο συναίσθημα; μπράβο τελεια κορίτσι μου χαλαρωσε και απολαυσε την εγκυμοσύνη σου!!!

Μαράκι πραγματικά περίεργο συναίσθημα , νομιζω ότι σήμερα άρχισα να καταλαβαίνω τι μου γίνεται ! Αντε και στα δικά σου τώρα ! Αξίζει το κόπο η βόλτα στην πρωτεύουσα !

  • Μου αρέσει 1

CNqjp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, eamo είπε:

Κοριτσάκια μου καλά όλα οκ στον υπέρηχο είδαμε και καρδούλα , περίεργο συναίσθημα !Τωρα μου είπε μπορώ να πάρω μια πρώτη βαθιά ανάσα όλα πάνε ρολόι.

Μαρακι για να σου λεν τα κορίτσια κάτι θα ξέρουν. Τα πονάκια πάντως είναι φυσιολογικά και σε εμένα πάνε και έρχονται . Μην κανείς αρνητικές σκέψεις όλα θα είναι μια χαρά .

Αυτη την εκπομπή προσπάθησα να τη δω μια μέρα , αλλά έκαψα και τα τελευταία εγκεφαλικά κύτταρα .

Να σε ρωτήσω, ποσών εβδομάδων είσαι; εγώ πήγα σήμερα για πρώτο υπέρηχο 4 εβδομάδων κ 6ημερων κ είδαμε μόνο έναν μικρό σακο κ μια ελαφρά γκρι κουκίδα. Είναι φυσιολογικό; αυτό που με ανησύχησε περισσότερο είναι που μου έβγαλε τον σακο λιγο μικρότερο. Μου είπε ότι ίσως να έγινε λίγο αργότερα η σύλληψη αλλά εγώ δεν το πιστεύω καθόλου αυτό. Βέβαια η γιατρός μου είναι γενικότερα αισιόδοξη σαν άνθρωπος κ δεν ήθελε να με ανησυχήσει.. Πως σας ακούγονται αυτά; 

Α να πω ότι χοριακη έκανα την Τρίτη με μια εβδομάδα καθυστέρησης κ ήταν 3718 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...