Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Καλημέρεεεεςςς

Χαπακωθήκαμε κ ετοιμάζομαι σιγα σιγα σιγα βάλτε ο αντρας θα ερθει από Κάντζα θα πάρει το ΙΧ κ θα πάμε γιατρό Μαρούσι ξανά πίσω σπίτι κ ξανά Κάντζα ο ερημος θα φάει 3 ώρες στο αυτοκίνητο φρίκηηηη χαχαχα άντε να δούμε τι θα δούμεεε 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ετσι κ ειναι με αγοροσυνάχι οπορε καταλαβαινετε....σήμερα πάλι λιγο υγρο στο σκουπισμα ροζουλι εμενα με βλεπω να παθαινω αγκυλωση μωρε ας πάνε όλα καλά κ χαλάλι

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Ετσι κ ειναι με αγοροσυνάχι οπορε καταλαβαινετε....σήμερα πάλι λιγο υγρο στο σκουπισμα ροζουλι εμενα με βλεπω να παθαινω αγκυλωση μωρε ας πάνε όλα καλά κ χαλάλι

Καλημερα καλη επιτυχια, ευχομαι μια χοριακη τουλαχιστον 5πλασιασμενη!!! Τα ροζουλι αν δεν αγχωσαν το γιατρο σου να μην τα σκεφτεσαι οσο μπορεις....

Φιλια πολλα και περιμενουμε με αγωνια


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Καλημερα καλη επιτυχια, ευχομαι μια χοριακη τουλαχιστον 5πλασιασμενη!!! Τα ροζουλι αν δεν αγχωσαν το γιατρο σου να μην τα σκεφτεσαι οσο μπορεις....

Φιλια πολλα και περιμενουμε με αγωνια

Ευχαριστω ζουζου τωρα δεν εχω παλι τιποτα μονο τραβηγματακια αριστερα..οσο για την χοριακη νομιζω κ 4πλη κατι θα καταφερουμε :-P 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , DIMITRAS είπε:

Ευχαριστω ζουζου τωρα δεν εχω παλι τιποτα μονο τραβηγματακια αριστερα..οσο για την χοριακη νομιζω κ 4πλη κατι θα καταφερουμε :-P 

Ναι εχεις δικαιο δεν θα μας χαλασει :P:P:P 


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ! 

Δημητρουλα περιμένουμε με αγωνία τα νέα σου ! Όλα τέλεια θα είναι !

Γεωργια μια βδομάδα ακόμα για τη β επιπέδου . Μετά πιστεύω ακόμα πιο χαλαρη , παρέα με τα αγοράκια σου !

Σημερα ξύπνησα με πολύ καλή διάθεση , αν και εχω και το ταξίδι προς Αθήνα , είναι όμως για καλό ! Στέλνω σε όλες την θετική μου ενέργεια για μια όμορφη μέρα !

 

  • Μου αρέσει 3

CNqjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τι τελεια νεα κοριτσακια μου!!!

 Συγχαρητήρια για τις χοριακες Μαρία και Δήμητρα με το καλο να ακούσετε καρδούλες!!!

 Επίσης διάβασα οτι ολα πάνε τελεια στις εγκυουλες μας μπραβο Μελινα και Georgia  με το καλο και στις υπόλοιπες κορίτσια μου!!!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κορίτσια!!! 

Δημητρουλα περιμένουμε τα ευχάριστα!!! 

Γεωργία μου υπομονή μια εβδομάδα και θα χαρείς πολύ τα αντρακια σου.. 

Μελενια μου της τα έδωσα και φυσικά έχεις και απο εκείνη... 

Eamo καλό ταξίδι και με το καλό!!! 

  • Μου αρέσει 2

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, eamo είπε:

Καλημέρα ! 

Δημητρουλα περιμένουμε με αγωνία τα νέα σου ! Όλα τέλεια θα είναι !

Γεωργια μια βδομάδα ακόμα για τη β επιπέδου . Μετά πιστεύω ακόμα πιο χαλαρη , παρέα με τα αγοράκια σου !

Σημερα ξύπνησα με πολύ καλή διάθεση , αν και εχω και το ταξίδι προς Αθήνα , είναι όμως για καλό ! Στέλνω σε όλες την θετική μου ενέργεια για μια όμορφη μέρα !

 

Καλο ταξιδι κοριτσι μου και με το καλο να ακουσεις τον πιο υπεροχο ηχο της ζωης σου!!!

πρίν από 36 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Ααααχχχχ κατα τις 12:30 αναμένουμε πάω να παρω απο το φαρμακειο τα φαρμακα που γραψαμε να περασει η ωρα

Ουφ αντε λιγο εμεινε πολυ λιγο


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...