Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κορίτσια μου!!!!! Είστε καλά???? Έκλεισα ήδη ραντεβού με ενδοκρινολόγο 26/3 8:40 πρωί πρωί.... 

Αχ Πινγκου μου πίσω στην πραγματικότητα....

Σάννυ μου πως είσαι???

Μαράκι καλή επιτυχία κούκλα μου στην εξέταση και με το καλό να δείτε το σπορακι σας....

Γεωργία μου εσύ πως είσαι???

Η Μελενια μας που χάθηκε???? Οι υπόλοιπες πείτε μας τα νέα σας!!!!

Εμεις σήμερα κλείνουμε 4 χρόνια σχέσης και λέω να τρέξω λιγάκι να ετοιμάσω ρομαντική βραδιά και λέω να τρέξω γιατί μόλις σχολασα.... Σας φιλώ όλες!!!!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

@Calliopi. βλέπω δεν χάνεις χρόνο ! Μπράβο θα λυθεί και αυτό το θεματάκι και όλα τέλεια !

@Pingu καλώς ήρθατε , καλή προσαρμογή και περαστικά σας!

@DIMITRAS καλή αρχή κορίτσι μου !

@Miss Sunny πως πάει το πόδι;

@Μαρία1430 Με το καλό οι εξετάσεις! Και μετά ραντεβού με το σποριδιο.

Εγω το είδα σήμερα ! Όλα καλά μεγάλωσε και κουνιόταν παρά πολύ . Αντε τώρα 10 μέρες υπομονή για αυχενική και μετά βαθιά ανάσα !

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1

CNqjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Α! @Μαρία1430 ξέχασα να γράψω για τα φάρμακα . Ξεκινάω από σήμερα να αφαιρώ ένα χάπι utro ανα 3 και μετά ανα 2 μέρες, με τελευταία τα βραδινά ! Το salospir την 30η εβδομάδα τέλος. Αν δω κάτι περίεργο όπως τα κόβω μιλάω μαζί του στο τηλέφωνο .

@Calliopi. τι ρομαντικό , χρόνια σας πολλά !


CNqjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 9 λεπτά , eamo είπε:

Α! @Μαρία1430 ξέχασα να γράψω για τα φάρμακα . Ξεκινάω από σήμερα να αφαιρώ ένα χάπι utro ανα 3 και μετά ανα 2 μέρες, με τελευταία τα βραδινά ! Το salospir την 30η εβδομάδα τέλος. Αν δω κάτι περίεργο όπως τα κόβω μιλάω μαζί του στο τηλέφωνο .

@Calliopi. τι ρομαντικό , χρόνια σας πολλά !

Μπράβο τελεια βρε κορίτσι! Σαλοσπιρ δεν παίρνω κανω innohep. Οπότε μια χαρα και με τα χαπια... 


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Eamo τελεια με το μπεμπακι! Με το καλο η αυχενικη! Μαρια κι εσυ αυριο να μας πεις με το καλο!

Calliopi χρονια σας πολλα, να περασετε ομορφα αποψε!

Το ποδι σημερα ηταν πιο νορμαλ. Το παει μερα παρα μερα. Ευχαριστω κοριτσια! Θα κανω αυριο ακτινογραφιες το βραδυ κ οταν κλεισω να παω γιατρο θα μου πει. Εχω κ υστεροσκοπηση τη Δευτερα, αιματολογο την Τεταρτη, ε να μαστε καλα να πληρωνουμε χαχα!

Αντε να μου λετε για σπορακια μπας κ γινω πιο αισιοδοξη..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια γλυκά! Πως είστε;

Καλλιοπάκι να χαιρεστε ο ενας τον αλλον και να ειστε παντα ταιριασμενοι και αγαπημένοι! Πέτυχε η εκπληξη; Ελπίζω να περάσατε πολύ όμορφα.

Eamo, μπράβο στο μπεμπάκι σου! Με το καλό και η αυχενική.

Δημητρούλα κανενα νεο;

Μαρακι περιμενουμε τα ομορφα νεα σου!

Pingu πως παει η μικρή;

Miss Sunny, βελτιωνεται το ποδαράκι. Θα κανεις και την υστεροσκοπηση, θα δεις και τον αιματολόγο. Όλα καλά. Μπαίνει το νερό στ' αυλάκι που λένε και στα μέρη μου. :wink:

Τη Μελένια την σκεπτομουν κι εγω. Που χάθηκε η γιατρίνα μας;

Σκεπτόμουν και τα αλλα τα κοριτσια που εγραφαν παλαιοτερα οταν πρωτομπήκα κι εγω στην παρεα. Τι να κανουν αραγε; Για το Νατασσακι παντως σκέπτομαι πως όταν θα μπει παλι, μπορει να εχει σκαρωσει και το 2ο μπεμπάκι της! :)

Εγώ κορίτσια εχθες το βραδυ ειχα ενδοκρινολόγο. Όλα καλά τα βρήκε. Εκκρεμει βεβαια μια σημαντικη εξεταση που δεν βρηκαν ραντεβου να μου την κανουν εγκαιρως στο ακτινοδιαγνωστικο. Ο ετήσιος ελεγχος της θυρεοειδεκτομής. Ελπιζω συντομα να με βολεψουν. Μου εγραψε νεες εξετασεις, αναμεσα τους και καμπύλη ζαχαρου 2 ωρων... Πφφφ!... Την προηγουμενη φορα με τον γυναικολογο τη γλυτωσα. Εκανα εκεινη της μιας ωρας. Τωρα δυο ωρες πως θα περασουν;... Θα παρω κανενα βιβλιο μαζι μου.

  • Μου αρέσει 2

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες σας,

Καλιοπη μου χρόνια σας πολλάααα κ σύντομα να ολοκληρωθεί η ευτυχία σας με ενα κουκλάκι 

Μις μου περαστικούλια έλα κ μπαίνει το νερό στο αυλάκι...

Γεωργία μου υπομονή 2 ώρες είναι θα περάσουν!

Εγώ Δευτέρα αρχίζω δουλειά κ το πρωί χοριακή είχα 10 τη Δευτέρα με πήραν για δεύτερη συνέντευξη απο ασφαλιστική εταιρεία αλλά δυστηχώς ήταν με ποσοστά κ θα εκοβα μπλοκάκι κ θα κολλούσα εγώ ΕΦΚΑ ε δεν θα τρελλαθώ..

Και γω σκεφτομαι όλα τα κορίτσια ελπίζω όλες να είναι καλά 

Φιλάκιαα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααααα.....

Τι κανετε κοριτσακια μου;;;;

Εγω περασα μια πολυ δυσκοκη βδομαδα στη δουλεια κ γυρνουσα σπιτι πολυ κουρασμενη για να σας γραψω.

Πολυ χαλια καιρος σημερα.μουντος κ δεν σου ανεβαζει κ τη διαθεση.ελπιζω αυριο να είναι καλυτερος γιατι εχουμε να παμε σε ενα παιδικο παρτυ στο φλοισβο το πρωι.

Τα φιλια μου σε ολες 

  • Μου αρέσει 2

VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσια μου...χθες δεν μπηκα καθολου ημουν ολη μερα στο τρεξιμο!Αφου να φανταστειτε πηγα χθες το πρωι κ εδωσα αιμα για χωριακη κ το θυμιθηκα χθες το βραδυ κ απο τοτε μαυρο υπνο ολο το βραδυ μεχρι να μιλησω σημερα με τον γιατρο!Κατα την γνωμη αναιβηκε παρα πολυ για 72 ωρες μετα την προηγουμενη...Δευτερα 471 χθες 2026!Ο γιατρος ειπε ολα ειναι καλα κ να μην ξανακανω αλλη κ να παω Δευτερα να με δει...να δουμε τι θα δουμε!

Καλιοπακι ελπιζω να περασατε ομορφα...παντα ετσι αγαπημενοι κ ευτυχισμενοι

Δημητρουλα καλη αρχη...θα βρεις κατι να σου τεριαζει ειναι σιγουρο

Γιωργια την εχω κανει κ γω αυτη την καμπυλη πριν απο την προσπαθεια γεματη μπαταρια στο κινητο κ το βιβλιο καλη ιδεα!

Μαρακι με το καλο να δεις το μπεμπακι σου...περιμενουμε νεα σου 

Εαμο σε 10 μερες αυχενικη?Ουααααου τελεια!

Φιλακια στις υπολοιπες 

 

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1

L3k5p2.png

Link to comment
Share on other sites

@Nektaritsaki μπράβο κορίτσι μου μια χαρά προχωράνε όλα ! Τη Δευτέρα τώρα !

@Miss Sunny τα έχεις βάλει όλα σε σειρά μπράβο . Τώρα ένα ένα θα ξεμπερδεύει !

@Georgia1972 ελπίζω σύντομα να σου κλείσουν την εξέταση να μην το έχεις στο νου σου ! 

Εγώ επέστρεψα σπίτι και τώρα έχει ξεκούραση !! Φιλια σε όλες !!!

  • Μου αρέσει 1

CNqjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δημητρα καλη αρχη με τη δουλεια! Ξεκουρασου το Σκ πιες κ τπτ, τσιπουρακια τετοια κι εγω τα κοπαναω κ να μετα το κιλο στη ζυγαρια.

Georgia πολυ ωραια, οι εξετασεις σου μια χαρα ε!

Μαριαααα πες μας για το σπορακι!

Eamo ξεκουρασου!

Nektaritsaki τουμπανο η χοριακη σου!!

Μελενια που εισαι κοριτσι??

Και την Ελενη χασαμε κοριτσια....

Φιλακια σε ολες κ καλο ΣΚ!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια τι κάνετε? 

Μαρακι περιμένουμε νέα σου! 

Γεωργία μου τα ίδια η μικρή και κόλλησα και εγώ.. Πάρε κανένα βιβλίο χάζεψε στο κινητό και θα περάσει η ώρα.. 

Μελενια μου που είσαι? 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...