Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Γεωργια μου μπορει κ να ευθυνεται η απλωστρα. Τωρα μεινε ηρεμη κ ολα θα πανε σιγουρα καλα. Με τη δυσκοιλιοτητα μου ειπε να παρω duphalac. Ο διστροφολογος ειπε προβιοτικα κ κεφιρ. Τιποτα απ αυτα δεν εκανα αλλα με βλεπω να το ξεκιναω. 

Μαρακι οντως καθε εγκυμοσυνη ειναι διαφορετικη. Προσοχη με τον ταρζανακο σου κ τις δουλειες! Να περασετε υπεροχα το 3ημερο. Εμεις μαλλον στο χωριο μου θα παμε.

Λιζακιιι γλυκια μανουλα καλα κανεις κ εισαι αυτοκολλητη με τη ζουζουνα σου. Δωστεις φιλακια στα μπουτακια!

Βρε κοριτσια μου να σας ρωτησω κατι; Αλλαγες στο στηθος βλεπετε? Εγω νομιζω πως ενω εβλεπα τις θηλες να μεγαλωνουν, να σκουραινουν κ να ειναι ευαισθητες ,τις τελευταιες μερες δεν αισθανομαι πια ιδιαιτερη ευαισθησια κ δε βλεπω πια αλλαγες.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ωωωω, lizaki! Τι ωραια τα νέα σας! Μπράβο σας που τα καταφέρνετε τόσο καλά και με τον θηλασμό!

Μελένια μου κι εγώ φοβάμαι μήπως ήταν η απλώστρα... Στο στήθος δεν κι εγώ δεν εχω όλες τις ημέρες την ίδια ευαισθησία. Το σκούρο χρώμα πάντως παραμένει.

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια! Γυρίσαμε το μεσημέρι απο τους γιατρούς πτώματα και ξεραθηκαμε στον ύπνο.. Της μικρής θα αρχίσουμε να της κλείνουμε το ενα ματάκι και θα συνεχίσουμε να φοράμε τα γυαλιά.. 

Γεωργία μου μάλλον από την κούραση θα ήταν.. Ξεκουρασου όσο μπορείς.. 

Λιζακι τι ωραία!!! Και εγώ έτσι έκανα, την κοιτούσα ακόμα και όταν κοιμόταν!! 

Μελενια μου από ένα σημείο και μετά δεν πονάνε οι θηλες. Ουτε ιδιαίτερα είχαν αυτό το σκούρο χρώμα. Εγώ είχα κάνει και μια σκούρα γραμμή στην κοιλιά. 

  • Μου αρέσει 2

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ κοριτσια μου για τις απαντησεις σας. Εμενα μου φαινεται οτι δεν ειναι τοσο σκουρες οσο τις περασμενες ημερες. Μ' εχει πιασει μια αγωνια τι να σας πω. Κ ως τις 5/02 που εχω ραντεβου πως θα ηρεμησω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Επιστρέψαμε κ εμέις από τον γιατρό κ όλα καλά!

Αχ κορίτσια εύκολο να το λες δύσκολο να τι κάνεις.... Οι δουλειές στο σπίτι τρέχουν ο άντρας Μ δουλεύει κ εκείνος πολλές ώρες κ το μωρό με έχει ακόμα ανάγκη! Θέλει αγκαλιές πολλές να χοροπηδάει στα πόδια μου να τον κοιμιζω στα χέρια μου! 12 κιλά μωρό! Κ η ηλεκτρική με το σφουγγάρισμα απαραίτητα καθημερινά!

Μελενια μου το δεύτερο τρίμηνο μόνο η κοιλίτσα σ θα φουσκώνει... Θηλές κλπ από το τρίτο τρίμηνο... Είναι τόσο σπάνιο να συμβεί κάτι σε αυτό το στάδιο της εγκυμοσύνης! Χαλάρωσε! Διάβασα μια μελέτη που σχετίζει ακόμα κ την ατοπικη δερματίτιδα με το άγχος της μητέρας στην εγκυμοσύνη! Εσύ τα ξέρεις καλύτερα Αυτά! Απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου! Πάρε κανένα ζιπουνακι, κανένα καλτσακι να αισθανθείς ότι όλο αυτό είναι πραγματικοτητα κ σε λίγους μήνες πατουσακια θα γεμίσουν τις καλτσουλες!!!

  • Μου αρέσει 3

OFubp3.png

TyB7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαρακι μου τι ωραια, ολα καλα με νεο σου μπεμπακι! 

Εχεις δικιο για την ατοπικη δερματιτιδα. Αχ δεν υποφερομαι! Σ' ευχαριστω πολυ που μου τα ανεφερες ολα αυτα. Ησυχαζω οταν μου τα λετε εσεις που τα εχετε ηδη ζησει.

Οσο για τις υποχρεωσεις που εχεις, εχεις απολυτο δικιο. Μ' ενα τοσο μικρο παιδακι στο σπιτι πως να προλαβεις να ξεκουραστεις! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κορίτσια μου μπαίνω στα πεταχτά να σας πω ότι το μικιο λουκουμαδακι αφίχθη νωρίς νωρίς στις 7 γεναρη στις 34w+4! έμεινε λίγες μέρες θερμοκοιτιδα και πλέον είναι σπίτι του να ξενυχτάει τη μαμά και τον μπαμπά! εύχομαι σε όλες σας καλές τελειομηνες εγκυμοσύνες και τα δικά σας μπεμπακια αγκαλιά μέσα στο 2018! θα τα ξανά πούμε όταν βρούμε λίγο τους ρυθμούς μας καλύτερα! σας φιλώ όλες! :wub:

  • Μου αρέσει 12

 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου... Είστε καλά?? 

Λουκουμαδακι να σας ζήσει το κουκλάκι σας!!! Να βρείτε γρήγορα τους ρυθμούς σας και σας περιμένουμε!!!

Τι κάνουν τα υπόλοιπα κορίτσια??? Εγώ είπα να πειραματιστω και φτιάχνω κυπριακές κούπες...

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, λουκουμαδακι είπε:

κορίτσια μου μπαίνω στα πεταχτά να σας πω ότι το μικιο λουκουμαδακι αφίχθη νωρίς νωρίς στις 7 γεναρη στις 34w+4! έμεινε λίγες μέρες θερμοκοιτιδα και πλέον είναι σπίτι του να ξενυχτάει τη μαμά και τον μπαμπά! εύχομαι σε όλες σας καλές τελειομηνες εγκυμοσύνες και τα δικά σας μπεμπακια αγκαλιά μέσα στο 2018! θα τα ξανά πούμε όταν βρούμε λίγο τους ρυθμούς μας καλύτερα! σας φιλώ όλες! :wub:

Πολλά συγχαρητήρια λουκουμαδακι!!!!φανταζομαι θα πετάς από τη χαρά σου!!να σου ζήσει η μπεμπουλα σου και να απολαύσεις το μεγάλωμα της!!!


wVRPp2.pngwTonp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...