Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Faith22 είπε:

       

      Χθες είχα υπέρηχο κ είναι όλα καλά.Ειμαι στην 25η εβδομάδα κ με έχει ενημερωσει η μαία ότι δεν είναι συστηματικές οι κινήσεις των εμβρύων αυτή την εβδομάδα.Χθες αυτό δεν το συζήτησα καθόλου με τον γιατρό.Εγω όμως τα νιώθω κάθε μέρα κ σήμερα από το πρωί δεν τα είχα νιώσει κ είχε πάει 3 το μεσημέρι.Η ξαδέρφη μου πριν 3 εβδομάδες έχασε το μωρο της στις 33 εβδομάδες.Δεν το ένιωσε μια μέρα κ τελικά είχε ενδομητρίο θάνατο.Το αναφέρω για να καταλάβετε λίγο την ψυχολογία μου,θέλω δεν θέλω είναι κάτι που το σκέφτομαι κάθε μέρα.Η μαία μου το ξέρει.Στελνω λοιπόν το μεσημέρι ότι δεν έχω νιώσει τα μωρά χωρίς να της πω καλησπέρα,ήμουν στο κρεβάτι όλο το πρωί ζουμπωντας την κοιλιά μου κ ενώ ήθελα μόνο ένα μην ανησυχείς μου απαντά ότι "κακώς δεν ρώτησες τον γιατρό,είπαμε μετράμε μετά τις 32 εβδομάδες κ παρεπιπτόντως καλησπέρα τάδε" κ της απάντησα "ναι κακώς δεν ρώτησα τον γιατρό κ ρωτάω εσένα.Δεν βλάπτει λίγο ενσυναίσθηση που κ που.Καλησπερα".Απάντησα έτσι γιατί ένιωσα ειρωνεία.Λαθος μου,το ξέρω.Μου απάντησε κ εκεινη πάλι αλλα το άφησα εκεί.Δεν ξανααπαντησα.Δεν ήθελα να το συνεχίσω.

      Κ τώρα το βράδυ μου έστειλε ο γιατρός μήνυμα ότι αν δεν με καλύπτουν,να κάνω τις επιλογές μου,εννοώντας ότι μπορώ να φύγω κ να αλλάξω γιατρό,μαζί με ένα κατεβατο.

      Αυτό με πείραξε παρά πολύ.Ενιωσα ότι με διώχνει.

      Ξέρω ότι είμαι παράλογη,εκφραστείτε ελεύθερα.

       

       

      Σε καμία περίπτωση δεν είσαι παράλογη. Εμένα δεν θυμάμαι από ποια εβδομάδα μου είχε πει ο γιατρός να "ακουω-καταλαβαίνω" το μωρό ανά κάποιες ώρες αλλά ήταν σίγουρα πριν τη 30η εβδομάδα γιατί στην 30η όντως δεν το άκουσα μια μέρα. έφαγα γλυκό και εκεί κάπως τη κατάλαβα αλλά με έτρωγε η ανησυχία και πήγα στο γιατρό. κάτι μου έλεγε οτι δεν πάει καλά. δυστυχώς έπαθα το ίδιο με την ξαδέρφη σου 1 μέρα μετά. Δεν το λέω τώρα για να σε τρομοκρατήσω. Αλλά πρέπει να μας ακούνε. Για μένα να βρεις ένα γιατρό που καταλαβαίνει τις ανησυχίες σου και κυρίως να κρατά ένα πεαγγελαμτικό επίπεδο. δλδ θύμωσε η μαία που δεν είπες καλησπέρα και μετά σε διωχνει ο γιατρος;; πάνω στον πανικό σου, θα σκεφτείς τα τυπικα;; 

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

13 hours ago, jane.austen said:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΚΡΑΤΗΘΗΚΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ!!! ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΕΧΩ ΠΛΑΝΤΑΞΕΙ ΣΤΟ ΚΛΑΜΑ!!!!!!!!!!

Καλημέρα κορίτσια :)

Jane μου πολλά πολλά συγχαρητήρια :);):) σου εύχομαι να έχεις μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!

1 hour ago, moutzoura2016 said:

καλημερα κοριτσαρες μου!!πως ειστε σημερα??να εχουμε μιαν ομορφη Παρασκευη!!!

η φρεσκομανουλα?καλημερα Τζεινακι!!

Βικακι καλυτερα ο συζυγος?τα μικρακια?

Τονια μου πως νιωθεις σημερα?

Σαμμερακι καλημερα..φιλι στον αγοραρο σου

Ρενακι μου γλυκο καλημερα!!!φευγειιιιι η ξινηηηηη!παρτυυυυυ!!!

Μαρτακο κοιμηθηκατε καλυτερα?

Μαμακα καλημερα!φιλι στο Μελινακι

Αμποτακι μου περιμενουμε νεα σου!

Μαρινακι πως πηγε το ραντεβουυυυυ?????το ζορικο σου καλα?

Ειρηνακι καλημερα!φιλι στην χορευταρου!

Πουλακι καλημερα!χαδακι στην κοιλιτσα!ποτε τον ξαναβλεπεις?

Ζαμιακι καλημερα!!!

Νινι ,Εβελινακι ,Χαρουμενομανουλα ,Cittακι, Ηλεκτρακι, Σανγκρε ,Τζο μου,και σε ολη την ομορφη παρεα μας ζεστο φιλι!!!!σμουτς!

 

Καλημέρα Mountzoura μου ;) πως είσαι? Έχω ραντεβού με το ζουζούνι μου στις 26/01 που θα κάνω την Β επιπέδου!!!

  • Μου αρέσει 3

rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

6 minutes ago, Lover bird είπε:

Καλημέρα κορίτσια :)

Jane μου πολλά πολλά συγχαρητήρια :);):) σου εύχομαι να έχεις μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!

Καλημέρα Mountzoura μου ;) πως είσαι? Έχω ραντεβού με το ζουζούνι μου στις 26/01 που θα κάνω την Β επιπέδου!!!

καλα πουλακι μου!!!τωρα μαλλον ανυπομονω να ξεκινησω το πλανο!αυριο ξεκιναμε και ευχομαι να πανε ολα καλα!!!

την Πεμπτη δλδ!!!!καλα αποτελεσματα Πουλακι μου!να τον δεις να τον χορτασεις!!!

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, 17μαρτη2015 είπε:

κουραγιο κοριτσακι!!!! ολα αργα αργα κανε τα!!!!! αντε να ερθει η δευτερα να ξεαγχωθεις!!!! (αν σου πω οτι οταν σε διαβαζω συμπασχω...θα το πιστεψεις???) φιλακια!!!!

μπραβο μουτζουριτσα μου..... εβαλες μια ταξη στο χαος και στην αγωνια!!!! εεε δεν θα παθεις και τιποτα.... για ενα μηνα..... μακαρι να ειναι το ταιμιγκ γιανα ερθει το σπορακι σου!!!!! εξαλλου γιακαλο σου το ειπε ο γιατρος!!!!

ααααχ!!!!!!

ρενακι μου απιστευτο!!!!!

σιτακι να περασετε μουρλια..... και να ερθεις τουλαχιστον διπλη!!!!!

σαμμερακι φιλια στον μαστορακο σου!!!!!

τζειν οοοολα καλα πανε!!!!! μπραβο κοριτσακι!!!!!! τελικαθακανεις αυριο η το σαββατο τεστ???? τεστακι η χοριακη?????

ιωαννα μου τι κανει η κουκλιτσα σου????

Μάρτη μου, πήγα να απαντήσω χθες και τελικά με πήρε ο ύπνος!!! Μια χαρά είναι η κούκλα. Δύο μέρες μου έφαγε μόνο πρωινό και γάλα.  Διαβάζω τα προγράμματα διατροφής και θηλασμού και αναρωτιέμαι αν θα αλλάξει κάτι σύντομα!  Θα ήθελα μετά το χρόνο να μπει σε προγραμμα, η αρχική μας σκέψη ήταν ο αποθηλασμός αλλά δεν το βλέπω.  

Jane, συγχαρητήρια! Με το καλό να έρθει το μωράκι σας! Μπράβο! 

Άμποτ, μία σουβλιά την είχα νιώσει κι εγώ το μήνα που συνέλαβα. Τώρα αν ήταν εμφύτευση ή τυχαίο δεν ξέρω. 

Τόνια, κι εγώ από την αρχή της εγκυμοσύνης τζινάκια του hnm φορούσα. 

19 minutes ago, Lover bird είπε:

Καλημέρα κορίτσια :)

Jane μου πολλά πολλά συγχαρητήρια :);):) σου εύχομαι να έχεις μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!

Καλημέρα Mountzoura μου ;) πως είσαι? Έχω ραντεβού με το ζουζούνι μου στις 26/01 που θα κάνω την Β επιπέδου!!!

Με το καλό να καμαρώσεις το ζουζούνι σου!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλημερα!!!

θα ξεκινησω με την Τζειν!!! Συγχαρητήρια Τζειν ευχομαι να πανε ολα καλα!!! Μπραβο!!!!

Μουτζουριτσα καλη αρχη ευχομαι στη νεα αυτη προσπαθεια!! Μακαρι να δεις αποτελεσμα!! Θετικη σκεψη!!!

κοριτσια σας διαβαζω ολες αλλα ειναι τοσα πολλα που δεν τα θυμαμαι!!!

εγω ειμαι καπως καλυτερα. Ειμαι ακομη στεναχωρημενη διαβαζω για την ενδομητριωση διαφορα καλα και κακα αλλα δεν ξερω... Την αλλη εβδομαδα θα κανω εξετασεις αιματος και μαγνητικη που μου εγραψε ο γιατρος. 

  • Μου αρέσει 1

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσαρες.ιοιο μου ποσο ειναι η μικρη??τζο μπραβο που εισαι ακμαιοτατη... city καλα να περασεις κ να επιστρεψεις με σπορι...δως του να καταλαβει...τονια παντως κ εγω ετσι με θυμαμαι πριν την αυχενικη να λεω στπν γιατρο μου οτι νιωθω την μητρα μου κ να μου λεει ειναι φυσιολογ.μουτζουρα παμε για μια καινουρια αρχη κ ελπιζουμε να ειναι γουρλιδικη!!!γεια σου ρε μαρτη θηριο!!!ρενα καηκε το πελεκουδι???η φρεσκοεγκυουλα μας διδασκει ήτο μυαλο της ταξιδευει..πουλακι μου φτασαμε στην β επιπεδου???τι ωραια....καλημερα σε ολες

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσαρες μου καλημερα, πέρα ως πέρα!!!!!! 

Να ευχήθω στην Jane μας, με το καλό!!! Πολλά συγχαρητήρια κ μία ήρεμη κ τελειομηνη εγκυμοσύνη...

Δε θυμάμαι πολλά, πάλι τόμο γραψατε...χι χι

Μουτζουριτσα μου, μακάρι αγάπη μου να πάνε όλα καλά!!! Μία κ τυχερη!!!! Να μην ξανάεμφανιστεί μέχρι το 2018 ( θα είναι κ τα λοχεια γύρω στις 40 μέρες) 

Ρενα μου, για τη "φίλη" δε θα σχολιασω..με κάλυψαν τα κορίτσια!! Μικροψυχια κ κομπλεξισμος, άτιμα πράγματα!!  Από τέτοια , έχω κ εγώ να φαν κ οι κοιτες..Κοίτα να χαρείς τον αντρουλη σου όπως ξέρεις!!! Χι χι...μη φτάσουν οι σεισμικές δονήσεις μέχρι τη Λαρισα(ποιος τον εξηγεί τον άντρα μου).. χα χα

Abbot, μακάρι να είναι από εμφυτευση!!! Κοντεύουν οι μέρες!!

Τόνι μου, μάλλον είναι από το μπεμπιδι,που προσπαθεί να χωρέσει..ρώτα κ τον γιατρο σου, αν θ εισαι πιο ηρεμη.. άντε σε 3 μερουλες θα το χορτάσεις!!! Εγώ έχω την άλλη Τρίτη

Πουλάκι μου , πως είναι το σπορι???26, ε;;; Άντε,δεν είναι μακριά...

Sangre, φιλακια σε όλα τα μαγκακια!!!

Σαμμερ μου, ελπίζω να είσαι πιο ανεβασμένη σήμερα! φιλακια στο αντρακι σου!!!

City ,καλά να περάσετε κοπέλα μου!!!

Μαρτη μου, πόσες αντοχές οι μανούλα!!!! Μπράβο!!

Μαμά, Ioio φιλιά στις κοριτσαρες σας!!!!

Jo,ε υτυχως που δεν αρρώστησε βαριά ο μικρουλης σας... κι εμένα οι βόλτες το καλύτερο μου!!

Νινι μου, στο ίντερνετ που διάβαζα κ εγω κάτι για τη μικρή, είναι ο τι χειρότερο..λένε τα πιο άσχημα περιστατικά κ τα μεγαλοποιουν... μαζί με το γιατρό, θα λυσετε το θεματακι..

Βικυ μου, φιλιά και στα 2 σου ζουζουνια!!

Φιλιά σε όλα , όλα τα κορίτσια που ξέχασα!!!!

Πόσα έγραψα καλέ...?????

Ενώθηκαν όλα τα μηνύματα μαζί...

Σαν έκθεση είναι .....χαχα

  • Μου αρέσει 2

DqByp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα Ιοιο μου!φιλακι στη μικρουλα!ποσο ειναι τωρα?

καλημερα Εβελινακι!σε ευχαριστω πολυ!!!καλυτερα απο τις αναγουλες εσυ?

Νινακι μου...παρε βαθειες ανασες!μετα απο ολα αυτα τα διαδικαστικα(ετσι θα τα λεμε)...θα δεις ποσο γρηγορα θα ερθει το μωρακι!!!

8 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Καλημερα κοριτσαρες.ιοιο μου ποσο ειναι η μικρη??τζο μπραβο που εισαι ακμαιοτατη... city καλα να περασεις κ να επιστρεψεις με σπορι...δως του να καταλαβει...τονια παντως κ εγω ετσι με θυμαμαι πριν την αυχενικη να λεω στπν γιατρο μου οτι νιωθω την μητρα μου κ να μου λεει ειναι φυσιολογ.μουτζουρα παμε για μια καινουρια αρχη κ ελπιζουμε να ειναι γουρλιδικη!!!γεια σου ρε μαρτη θηριο!!!ρενα καηκε το πελεκουδι???η φρεσκοεγκυουλα μας διδασκει ήτο μυαλο της ταξιδευει..πουλακι μου φτασαμε στην β επιπεδου???τι ωραια....καλημερα σε ολες

με το ποδαρικο της Τζειν δεν μας φοβαμαι!!!το 2017 θα φκουσκωσουμε ολες αγαπη!!!

1 hour ago, Jo sephine είπε:

Εμείς είμαστε ακμαιότατοι από ηθικό, πόσο ευτυχισμένη να βλέπω τον μπέμπη μου να μην είναι αρρωστούλης δεν φαντάζεστε! Πρώτη μας φορά αρρωσταίνουμε και σε κάθε ρούφηγμα της μυτούλας εγώ ένιωθα ότι υποφέρει. Ευτυχώς παρέμεινε κεφάτος, δεν ταλαιπωρήθηκε, εμείς οι δυο το περάσαμε πιο βαριά. Τώρα νιώθω ότι έχω ενέργεια να οργώσω όλη την Αθήνα από τις πολλές μέρες μέσα! 

Τζο μου πολυ χαιρομαι που ειστε ολοι καλα και που τωρα πια εισαι αισιοδοξη να δεις ολα θα ερθουν κατ ευχην!!!!ενεργεια!!!!μα ποσο ωραιο συναισθημα οταν την ανακτας ξανα!:)


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

καλημερα Ιοιο μου!φιλακι στη μικρουλα!ποσο ειναι τωρα?

καλημερα Εβελινακι!σε ευχαριστω πολυ!!!καλυτερα απο τις αναγουλες εσυ?

Νινακι μου...παρε βαθειες ανασες!μετα απο ολα αυτα τα διαδικαστικα(ετσι θα τα λεμε)...θα δεις ποσο γρηγορα θα ερθει το μωρακι!!!

με το ποδαρικο της Τζειν δεν μας φοβαμαι!!!το 2017 θα φκουσκωσουμε ολες αγαπη!!!

Τζο μου πολυ χαιρομαι που ειστε ολοι καλα και που τωρα πια εισαι αισιοδοξη να δεις ολα θα ερθουν κατ ευχην!!!!ενεργεια!!!!μα ποσο ωραιο συναισθημα οταν την ανακτας ξανα!:)

Όλες μα όλες, θα είμαστε φούσκωμενες!!! Άλλες πολύ κ άλλες περισσότερο!! Χι χι

Είμαι λιιιιγο καλύτερα.. ελπίζω μετά το τρίμηνο, να στρώσει λίγο...ευτυχώς τρώω ή ξινομηλα ή καμιά φρυγανιά κ καλμαρω λίγο.. το μόνο καλό είναι ότι δε παίρνω κιλά, επειδή δε μπορώ να φάω απόγευμα κ βράδυ (κανονικά ,γιατί σνακ μου τ τρωω.. χε χε)...

  • Μου αρέσει 2

DqByp2.png
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Εβελινάκι είπε:

Όλες μα όλες, θα είμαστε φούσκωμενες!!! Άλλες πολύ κ άλλες περισσότερο!! Χι χι

Είμαι λιιιιγο καλύτερα.. ελπίζω μετά το τρίμηνο, να στρώσει λίγο...ευτυχώς τρώω ή ξινομηλα ή καμιά φρυγανιά κ καλμαρω λίγο.. το μόνο καλό είναι ότι δε παίρνω κιλά, επειδή δε μπορώ να φάω απόγευμα κ βράδυ (κανονικά ,γιατί σνακ μου τ τρωω.. χε χε)...

ετσι ηταν και στην μπουκιτσα σου?ελπιζω να περασουν συντομα!ποσο εβδομαδων εισαι τωρα?

και διαβαζω αυτααα και μολις τρωω και εγω το ξινομηλο μου με μια χουφτιτσα κασιους!το σνακ στη δουλεια!χεχε!ειδες ετσι?θα μαι ετοιμη οταν ερθει!

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

ετσι ηταν και στην μπουκιτσα σου?ελπιζω να περασουν συντομα!ποσο εβδομαδων εισαι τωρα?

και διαβαζω αυτααα και μολις τρωω και εγω το ξινομηλο μου με μια χουφτιτσα κασιους!το σνακ στη δουλεια!χεχε!ειδες ετσι?θα μαι ετοιμη οταν ερθει!

Είμαι 11 εβδομάδων ακριβώς σήμερα..όχι, στη μπουρμπουλιθριτσα μου δεν είχα καταλάβει τιποτα 8 μήνες.μ όνο συχνοουρια...τώρα τ είδα όλα!!! Χι χι...

Καλέ , εσύ είσαι πανέτοιμη!!!! Είναι σε ετοιμότητα ο οργανισμός!! Σε ακούω high κ έχω πολύ καλό προαίσθημα γι αυτόν τον κύκλο!!! Με τις οδηγίες του ντοκ, αύριο ξεκινάει το ταξιδακι σου για τη μητρότητα!!! Στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!!!

  • Μου αρέσει 2

DqByp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 minutes ago, Εβελινάκι είπε:

Είμαι 11 εβδομάδων ακριβώς σήμερα..όχι, στη μπουρμπουλιθριτσα μου δεν είχα καταλάβει τιποτα 8 μήνες.μ όνο συχνοουρια...τώρα τ είδα όλα!!! Χι χι...

Καλέ , εσύ είσαι πανέτοιμη!!!! Είναι σε ετοιμότητα ο οργανισμός!! Σε ακούω high κ έχω πολύ καλό προαίσθημα γι αυτόν τον κύκλο!!! Με τις οδηγίες του ντοκ, αύριο ξεκινάει το ταξιδακι σου για τη μητρότητα!!! Στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!!!

ααααχχχχ το σπορακι σου το μικρακι!εεεε τωρα λιγο να κανει αισθητη την παρουσια του!ζω για την στιγμη που θα εχω αναγουλες και θα ναι απο αυτο το λογο!και θα παει το ξινομηλο συννεφο!χεχε!μακαρι ομορφια μου!τουλαχιστον πιστευω να βαλουμε μια σειρα ....να δουμε πως θα παει...και μακαρι σε κανενα μηνα να εχω ευχαριστα!θελει υπομονη!δεν σημαινει πως θα ερθει κ με την πρωτη!εμεις σαν μελλοντικοι γονεις θα κανουμε τα παντα!ελπιζω να το νιωσει και το σπορακι μας ποσο το θελουμε και να τρυπωσει!:)

  • Μου αρέσει 2

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!! Ειμαι πολυ περήφανη που τα κατάφερα κ σας διάβασα οοοοοολες (περίπου 30 σελίδες!!!!)... να δω τωρα τι θυμάμαι (σαν εξέταση ενα πράγμα)....

κατ αρχήν να συγχαρώ τη Jane!!! Τελικα καμια φορα το ένστικτο ξέρει!! Συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Σου εύχομαι μια υγιή, οσο το δυνατόν εύκολη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη!! Μπράβο!!

να καλωσορίσω τη citty κ τη χαρούμενη μαμά!!! Citty μου ευκαιρία να χαλαρώσεις το 3ημερακι κ να έρθει εύκολα!! Καλα να περάσετε!!! Χαρούμενη μαμα εύχομαι με το καλο να έρθει το δεύτερο, κ μην απογοητεύεσαι! Ολα για καλο!!

Ρενα μου σημερα φευγει ο τύραννος ε;;; να παει κ να μην ξανάρθει!! Απο την μικρή μου εμπειρία με τους ανθρώπους (τωρα τους μαθαίνω κ τρομάζω) εχω καταλαβει οτι τοξικοί άνθρωποι υπάρχουν παντού γύρω μας: στη δουλεια, στο φιλικό κ οικογενειακό περιβάλλον, στο σουπερ μάρκετ, στο δρόμο κλπ κλπ.... αυτοί οι άνθρωποι εχουν προβλημα με τον εαυτό τους... απο ενα σημειο κ μετα φταίμε εμεις, που επιτρέπουμε σ αυτα τα ανθρωπάκια να μας χαλάνε τη διαθεση κ να μας ρίχνουν!!! Μακριά!!! Κοιτα να εκμεταλλευτείς αυτές τις μερες χωρις την αρνητική ενέργει της μαίας-μάνας-γυναίκας.... πφφφφφ

μουτζουριτσα μου εφόσον ειναι η απόφασή σου, ειναι η σωςτη κ να τη στηρίξεις!!! Σου εύχομαι τα διλήμματά σου να λήξουν σ αυτόν τον κύκλο!! 

Τονια μου, έστω κ καθυστερημένα, πολύχρονη για τη γιορτή σου κ με το καλο το μπεμπακι σου!! Νομιζω πως ολα αυτα που νιώθεις ειναι μες στο προγραμμα, αν κ γω στη θέση σου θα είχα ενα άγχος!! Ξεκούραση κ υπομονή μεχρι το ραντεβού σας τη Δευτέρα!!

Ειρήνη μου να χαίρεσαι την κόρη για προχθες!

Abbot ρωτα το γιατρό σου για να ηρεμήσεις!!

μαρτακο, πουλάκι, ζαμια, βιβη, κ σ ολα τα αλλα κορίτσια που πιθανόν ξεχνάω, φιλάκια πολλα σ εσάς κ στα παιδάκια εντός κ εκτός κοιλίτσας!!

στα δικά μου τωρα!! Ειμαι στις γόνιμες μερες μου, για την ακρίβεια ειμαι στη 15η μερα!!! Απ το Σάββατο εχω μερα παρα μερα επαφες, κ τις 2-3 επόμενες θα το παμε καθε μερα, ειναι κ σκ ευτυχώς!! Χαχαχα... ακομα δεν εχω νιώσει ωορρηξια, ισως κανω παλι την 16η μερα, οπως κ στον αλλο κύκλο! σκέφτομαι αν δεν κάτσει εγκυμοσυνη σ αυτο τον κύκλο, να παραγγείλω τεστ ωορρηξιας για τον επόμενο... είδωμεν, ενα ενα βήμα!!

επίσης σκέφτομαι κ τα επαγγελματικά μου! Δουλεύω σε φροντιστηριο (μεχρι 20/5) κ εχω καποια ιδιαίτερα! Ο συζυγος εχει μαγαζι με τουριστικά, οποτε δουλεύει μονο καλοκαιρι! Μένουμε σε νησί, κ ιδανικά, μελλοντικά (ειδικά αν υπάρχει παιδι) θα ήθελα να δουλεύω μονο σεζόν σε ρεσεψιον κ κανενα μάθημα το χειμωνα... τεσπα, να μην σας κουράζω, εχω δει αρκετές αγγελίες για τη θέση αυτη (που σιγουρα θα θέλουν κ Μαη, Σεπτέμβρη που θα εχω το φροντ) κ λεω να κανω ενα τηλέφωνο... απ την αλλη σκέφτομαι οτι ο συζυγος θα θελει βοήθεια στο μαγαζι (έστω κ ενα 3-4ωρο οπως παω καθε χρονο) κ θα εχω κ το ταμείο ανεργίας φετος το καλοκαιρι! Κ αν έρθει κ εγκυμοσυνη εν τω μεταξύ; Παρόλα αυτα εγω θελω να σκέφτομαι με τα τωρινά δεδομένα κ λεω πως αν δεν δουλέψω τωρα πολυ (κ δεν μιλαω μονο για το οικονομικό) που δεν εχω παιδια κ ειμαι μικρή, ποτε;; με καταλαβαίνετε;;:?

το πέτυχα το κατεβατό!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα Μαρακιιιι!!!καλα σε θαυμαζω!ολα τα θυμασαι!!!!

με το καλο οι επαφες σας να φερουν το μπεμπακι σας αυτο το μηνα!!!!

σε καταλαβαινω απολυτα ως προς το επαγγελματικο!γενικοτερα βοηθεια εκει εχετε η ειστε οι δυο σας?

εγω θα σου πω πως ολα γινονται και βρισκονται λυσεις για ολα οταν θελουμε να βρεθουν!να ερθει με το καλο το παιδακι σας και θα τα φροντισετε ολα με τον καλυτερο τροπο!:)


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, moutzoura2016 είπε:

καλημερα Μαρακιιιι!!!καλα σε θαυμαζω!ολα τα θυμασαι!!!!

με το καλο οι επαφες σας να φερουν το μπεμπακι σας αυτο το μηνα!!!!

σε καταλαβαινω απολυτα ως προς το επαγγελματικο!γενικοτερα βοηθεια εκει εχετε η ειστε οι δυο σας?

εγω θα σου πω πως ολα γινονται και βρισκονται λυσεις για ολα οταν θελουμε να βρεθουν!να ερθει με το καλο το παιδακι σας και θα τα φροντισετε ολα με τον καλυτερο τροπο!:)

Ο καημένος ειναι μόνος του όλη μερα κ παω εγω ενα 4ωρο τουλ νωρις το απογευμα κ φεύγει για ξεκούραση, μπανιο (στη θαλασσα καθημερινά), φαγητο κλπ... αν καμια φορα δεν μπορω να παω πηγαίνει η μαμά του, αλλα δεν ειναι το ιδιο, δεν ξέρει αγγλικά κλπ... 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα αγαπούλες μου!!!

Καταρχήν: εφυγεεεε..    εφυγεεεεεε...

Τζειν μου φαντάζομαι τη χαρά σας χθες βράδυ.. όλα θα πάνε τέλεια καλό μου!!

Το μουτζουρακι μου ξινομηλα κ κασιους... έτοιμη για όλα!!

Τονακι μου έτσι.. να μας σκέφτεσαι . Για να στέλνει μπεμπεδοσκονη από την κοιλιτσα!! Ένα σ/κ έμεινε κ μετά ραντεβού με τον έρωτα!!

Εβελινακι μου γκυκοοοο...  απόλαυσε τις αναγουλες σου!! Αγάπες σου κάνει!!

Πουλάκι μου κοντεύει η συνάντηση!! Έφτασε β επιπέδου ε;! Να έχεις τέλεια αποτελέσματα καλό μου!! 

Ιοιο μου και μανούλιτσα φιλάκια στις κουκλίτσες σας!

Βικακι μου πως ειστε; 

Τζο μου ποσο χαίρομαι να σε διαβαζω ανεβασμένη!!

Αμποτακι μμου μυρίζει  εμφυτευση στην 21η μερα που είσαι.  Περιμένουμε νέα από τον ντοκ. .

Σαμμερακι μου δυνατό και αγαπημένο ελπίζω να μου είσαι ανεβασμένο!! ❤

Μαρτακουλινο μου ξεκούραστηκες; τι κάνει η συμμορία;

Το Μαρινακι όλα καλα;

Νινακι μου παράτα το το ίντερνετ  Σε παρακαλώ.. .μόνο κακό σου κάνει.   Το ντοκ κ τιποτα αλλο. Όλα θα πάνε καλά..

City μου ευχομαι να γυρίσετε 3 καλό μου! Να περάσετε τέλεια!! Βαρα γερα..

Συγνώμη αν κάποια ξέχασα.. διπλό φιλί στέλνω...

Εγω λοιπόν χθες δεν εκανα τιποτα. Άρχισε πάλι αυτο το βάρος που είχα τον προηγούμενο μήνα. Θυμαστε; που είχα πάει ναυπακτο κ εμφανίστηκε μετά το ωορρηξια.  Ε..πάλι από χθες το απόγευμα βάρος κ πίεση.  Πάλι χωρίς να μπορώ να εντοπίσω που. Η βαθιά στον κόλπο η πολύ χαμηλά στην κοιλιά.  Κορίτσια τα νεύρα μου. Έδωσα ουρά του άντρα μου για εξέταση κ καλλιεργεια.  Αν είναι καθαρά.. θα πάω ντοκ.. δε μπορεί.   Κάτι υπάρχει εκεί για να εμφανίζεται ξανά.  Έτσι κ χάσω την ωορρηξια για αυτό..θα κλαίω κάθε μέρα να ξέρετε.  Γιατί είμαι τόσο ενοχλητικό..που δεν μπορώ για σεξ ρε κορίτσια... :mad:


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...