Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

2 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Ρενα δωσε κ σωσε...δωσε πονο κοριτσι μου...να τον καταλαβουμε κ μεις τον σεισμο..

Δωσε ημερμ.στην βικυ

Τζειν περιμενουμε αντιδρασεις

Για την επόμενη ολόκληρη  βδομάδα ο σεισμός από εμένα θ είναι να ξέρετε... κάτσε να τσακωσω ωορρηξια κ θα δώσω ημερομηνία στο Βικακι!

1 minute ago, Τονι@ είπε:

Αγάπη όχι. Όλη μέρα έχω πολύ συχνά βάρος και πίεση.  Εν τω μεταξύ έχω πρηστεί και με πιέζουν όλα τα ρούχα.  Θα πάω να πάρω τίποτα γιατί σήμερα δεν άντεχα στη δουλειά. 

Βαρβατο θα είναι το ζουζουνι μας!! Δεύτερα είπες πας γιατρό;; να φοράς κολάν αγάπη..Σε βολεύουν; 

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

8 minutes ago, Rena87 είπε:

Για την επόμενη ολόκληρη  βδομάδα ο σεισμός από εμένα θ είναι να ξέρετε... κάτσε να τσακωσω ωορρηξια κ θα δώσω ημερομηνία στο Βικακι!

Βαρβατο θα είναι το ζουζουνι μας!! Δεύτερα είπες πας γιατρό;; να φοράς κολάν αγάπη..Σε βολεύουν; 

Με ενοχλεί το λάστιχο στην κοιλιά. Θα πάρω τα εγκυμοσύνης που είναι μαλακά στην κοιλιά.  Άσε που δεν μπορώ να τα φοράω τα κολάν στη δουλειά. 

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Τονι@ είπε:

Με ενοχλεί το λάστιχο στην κοιλιά. Θα πάρω τα εγκυμοσύνης που είναι μαλακά στην κοιλιά.  Άσε που δεν μπορώ να τα φοράω τα κολάν στη δουλειά. 

Δεύτερα βραδακι εχεις ραντεβού Τονακι;

Να δοκιμασεις τι θα σε βολεψει απο ρουχακια για να νιώθεις άνετα!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vikib είπε:

δ εχεις τπτ να συγχωρεσεις.η αποφαση που πηρες κρυβει πολυ δυναμη.εγω σε θαυμαζω.κ μετα απο τοσες απωλειες δ το εβαλες κατω κ θες να χαρισεις αδερφακι στον μικρο σου

χαρουμενη μαμα για πες τι τρωτε;

λοιπων το πρωι πεινει περιπου 200 γραμμαρια γαλα, κατα της 10 και 30 με 11 τρωει τα φρουτα του το μεσημερι γυρω στης 1 τρωει μια γενναια μεριδα φαγητο το απογευμα αναλογα τη ωρα θα ξυπνησει 5και 30 6 ή 6΄30 τρωει κουακερ με γιαουρτι (μονο αυτο του αρεσει να τρωει εκεινη την ωρα οτι αλλο και να του δωσω δε το τρωει μετα το ραντευου με την παιδιατρο του προστεσα  γυρω στης εφτα με εφταμιση  ενα τοστακι με τυρι  εαν φαει ομως γυρω στις εξι και μιση δε του δινω τοστακι και εννια το βραδυ πινει 120 με 150 γραμμαρια γαλα τα 150 θα τα πιει αν δεν εχει φαει τοστ... και ενδιαμεσα κατα τη διαρκεια της ημερας του δινω ψωμακι και δαγκωνει η κανενα κρακερακι.. και κατα την διαρκεια της ημερας μπορει να ενεργηθει και 4 φορες....


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

Δεύτερα βραδακι εχεις ραντεβού Τονακι;

Να δοκιμασεις τι θα σε βολεψει απο ρουχακια για να νιώθεις άνετα!

Ναι αγάπη. Αργά ως συνήθως μετά τη δουλειά. .άμα περάσει και η αυριανή μέρα μετά το ΣΚ  περνάει πιο γρήγορα. 

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

8 minutes ago, Τονι@ είπε:

Ναι αγάπη. Αργά ως συνήθως μετά τη δουλειά. .άμα περάσει και η αυριανή μέρα μετά το ΣΚ  περνάει πιο γρήγορα. 

Ναι ομορφιά μου!!! Θα περάσει και θα ξςκουραστεις...και θα ηρεμήσεις και Δευτέρα θα χορτασεις μωρακι!!!❤❤❤

3 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Καλα τρωει χαρουμενομανουλα.ετσι θα ειναι το σκαρι του.τονια πιστευω στα hnm θα βολευτεις..

Τι μεγαλες στιγμες ζουνε τωρα τα παιδια!!!

Ααααχχχχ ναι βρε Σαμμερακι!να ναι καλά τα παιδάκια! Πλημμυρισμένα από ευτυχία απο σήμερα και για.πάντα!❤

  • Μου αρέσει 2

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Τονι@ είπε:

Βίκυ περιμένουμε την επίσημη ανακοίνωση στο πινακακι παρακαλώ να γίνει το ποδαρικό να πάρουν και τα υπόλοιπα κορίτσια μας σειρά! !! Να γιορτάζουμε συνέχεια! !!!:)

Τζέιν μην ξεχάσεις αύριο πριν πας στο σχολείο να πας να κάνεις χοριακη. 

 

48 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

Αααααχχχ θα τρελαθω!!!Τζέιν μουυυ συγχαρητήρια! Μπράβο κοριτσαρα μου! Μα.ποσο. υπέροχα νέα!!!❤❤❤

Με το καλό κορίτσι μου !μια τελειονηνη εγκυμοσύνη και ενα γερο μωρο! Και το πάρτυ ξεκινααααα!

 

 

36 minutes ago, Rena87 είπε:

Ψηφίζω τα παπούτσια που είπε η Σαμμερ..  γιατί τώρα αρχίζεις να τρέχεις..  τέλειοοοοο... τζειν να μας πεις αντίδραση  . Ψωφαω να μάθω...

Τονακι θα τον λιώσω σήμερα... εισαι καλύτερα;

 

33 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Ρενα δωσε κ σωσε...δωσε πονο κοριτσι μου...να τον καταλαβουμε κ μεις τον σεισμο..

Δωσε ημερμ.στην βικυ

Τζειν περιμενουμε αντιδρασεις

κοριτσια ειμαι τρελαμενη!!!!!!!!!!! κλαιγαμε με τον αντρα μου....!!!!!!!! του εκανα μινι κρυμμενο θησαυρο... φοβερο συναισθημα κοριτσια!!ευχομαι συντομα να το αισθανθειτε πρωτη φορα (η ξανα) όσες προσπαθειτε...για μενα ευχομαι να πανε ολα καλα!!!! Το τεστ ηταν πολυ εντονο και αμεσως σχηματιστηκε!!! το ειδα και δε το πιστευα.................

αυριο θα παρω το γυναικολογο μου να με καθοδηγησει τι να κανω...δυστυχως πριν το σχολειο ειναι αδυνατον γιατι φευγω 7.15...ειμαι λιγο μακρια....

  • Μου αρέσει 4

c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ μωρε εσενα περιμενα κ δεν εβγαινα...μπραβο κοριτσι μου να ειστε παντα ευτυχισμενοι...

Ειχε υποψιαστει τπτ???πως ηταν οταν το βρηκε??

Απαντησε μας αυριο.αποψε ειναι η νυχτα σας....

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, jane.austen είπε:

 

 

 

κοριτσια ειμαι τρελαμενη!!!!!!!!!!! κλαιγαμε με τον αντρα μου....!!!!!!!! του εκανα μινι κρυμμενο θησαυρο... φοβερο συναισθημα κοριτσια!!ευχομαι συντομα να το αισθανθειτε πρωτη φορα (η ξανα) όσες προσπαθειτε...για μενα ευχομαι να πανε ολα καλα!!!! Το τεστ ηταν πολυ εντονο και αμεσως σχηματιστηκε!!! το ειδα και δε το πιστευα.................

αυριο θα παρω το γυναικολογο μου να με καθοδηγησει τι να κανω...δυστυχως πριν το σχολειο ειναι αδυνατον γιατι φευγω 7.15...ειμαι λιγο μακρια....

Πολύ συγκινήθηκα!μπράβο παιδάκια μου! Ολά καλά θα ναι Τζεινακι!!!❤❤❤


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Σαμμερ είπε:

Αχ μωρε εσενα περιμενα κ δεν εβγαινα...μπραβο κοριτσι μου να ειστε παντα ευτυχισμενοι...

Ειχε υποψιαστει τπτ???πως ηταν οταν το βρηκε???

δεν του ειχα πει πως ειχα παρει τεστ, του ειχα πει πως θα το εκανα Σαββατο...δεν ειχε ιδεα γιατι εκανα το κηνυγι θησαυρου,εψαχνε και δεν ηξερε ...οταν ξετυλιξε το τεστ το κοιταζει......λεει......θα κανουμε μωρακι??αυτο σημαινει???με πηρε αγκαλια και βαλαμε τα κλαματα....δεν περιγραφεται.....
Παω να κοιμηθω!!! Σας ευχαριστω ολες για την θετικη σας ενεργεια...θα τα πουμε αυριο με νεωτερα.σας φιλω!!!

  • Μου αρέσει 4

c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπερα!!! Συγνωμη αλλα σημερα εφημερευω κ εχω αρκετη δουλιτσα... γραφω μονο κ μονο για να συγχαρω στη Τζειν!!!! Μπραβο κοριτσι μου!!! Δε φανταζεσαι ποσο συγκινηθηκα με αυτα που εγραφες!!! Αντε να γινει η αρχη στο τυχερο πινακακι κ να μας κανεις ποδαρικο!!!! :):):) Εγω παλι σημερα δε νιωθω πολυ καλα... 21η μερα του κυκλου κ εχω εντονες σουβλιες χαμηλα κυριως δεξια κ λιγο αιμα με υγρα... δεν προλαβα λογω δουλειας να ρωτησω κ το γυναικολογο μου...

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Abbot είπε:

Κοριτσια καλησπερα!!! Συγνωμη αλλα σημερα εφημερευω κ εχω αρκετη δουλιτσα... γραφω μονο κ μονο για να συγχαρω στη Τζειν!!!! Μπραβο κοριτσι μου!!! Δε φανταζεσαι ποσο συγκινηθηκα με αυτα που εγραφες!!! Αντε να γινει η αρχη στο τυχερο πινακακι κ να μας κανεις ποδαρικο!!!! :):):) Εγω παλι σημερα δε νιωθω πολυ καλα... 21η μερα του κυκλου κ εχω εντονες σουβλιες χαμηλα κυριως δεξια κ λιγο αιμα με υγρα... δεν προλαβα λογω δουλειας να ρωτησω κ το γυναικολογο μου...

Αμποτακι μου σε ειχαμε έννοια....αύριο μολις ξυπνήσεις τηλέφωνο το γιατρο ok;μην το αφήσεις αλλο!να σε δει έστω! Καλη εφημερία κορίτσι μου!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

τζειν πολυ συγκινητικο..με το καλο το μωρακι σας!

χαρουμενη μαμα καλα τρωει.απλα αυτο που εκανα εγω μετα το χρονο ειναι να φτιαξω μενου 5-6γευματων.πρωι γαλα με δημητριακα η γαλα η χυμο με ψωμι κ βουτυρο,μελι,μαρμελαδα,ταχινι.φρουτα για δεκατιανο κ απογευματινο.μεσημερι φαγητο.βραδυ τοστ,ομελετα,τραχανα.μη φανταστεις κατευθειαν μετα το χρονο.μεχρι τα εναμιση ομως τα ετρωγε ολα αυτα.κ οποτε εχω σπιτικα μπισκοτα,κεικ,πιτες,μπαρες πρωινο η ενδιαμεσα.της αρεσουν πολυ κ οι ρυζογκοφρετες.μετα τα 1,5βαλαμε κ το γαλα προ υπνου.συν που θηλαζε μεχρι τα 2,εξαρταται ομως κ απο τις ωρες που ειναι ξυπνιος

αμποτακι μου μιλησε με το γιατρο σου καλου κακου.μακαρι να ειναι εμφυτευση

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...