Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Katiamaxiking είπε:

      Σε καμία περίπτωση δεν είσαι παράλογη. Εμένα δεν θυμάμαι από ποια εβδομάδα μου είχε πει ο γιατρός να "ακουω-καταλαβαίνω" το μωρό ανά κάποιες ώρες αλλά ήταν σίγουρα πριν τη 30η εβδομάδα γιατί στην 30η όντως δεν το άκουσα μια μέρα. έφαγα γλυκό και εκεί κάπως τη κατάλαβα αλλά με έτρωγε η ανησυχία και πήγα στο γιατρό. κάτι μου έλεγε οτι δεν πάει καλά. δυστυχώς έπαθα το ίδιο με την ξαδέρφη σου 1 μέρα μετά. Δεν το λέω τώρα για να σε τρομοκρατήσω. Αλλά πρέπει να μας ακούνε. Για μένα να βρεις ένα γιατρό που καταλαβαίνει τις ανησυχίες σου και κυρίως να κρατά ένα πεαγγελαμτικό επίπεδο. δλδ θύμωσε η μαία που δεν είπες καλησπέρα και μετά σε διωχνει ο γιατρος;; πάνω στον πανικό σου, θα σκεφτείς τα τυπικα;; 

      😳Πόσο λυπάμαι.Εσύ από τι έχασες το μωράκι σου?Η ξαδέρφη μου θρόμβωση στον ομφάλιο λώρο περιμένουμε κ τα αποτελέσματα της νεκροψίας βέβαια αλλά μάλλον αυτό ήταν.

      Ακριβώς αυτό που είπες,θύμωσε η μαία κ ο γιατρός,μου έστειλε να με μαλώσει.

      πρίν από 8 λεπτά , Lila ki είπε:

      Μακάρι να πάνε όλα καλα !!! Χοριακη δεν ξέρω αλλά μάλλον όχι …. Θα με πάρουν το μεσημεράκι να μου πουν πως προχωράμε αλλά ρώτησα στην γραμματεία κ μ είπαν το επόμενο βήμα είναι σκαν στην 7η εβδομάδα…

      Καλή Ανασταση να έχουμε με υγεία να λέμε μόνο ευχάριστα !!! Χοριακη δεν θα κάνω μάλλον …. Μ είπαν για σκαν υην 7η εβδομάδα θα με πάρουν το μεσημεράκι να με ενημερώσουν ! 

      Α να σου πω... καλύτερα μου φαίνεται που δεν θα μπεις στο χώρο των χοριακων,πολύ αγχωτικό κομμάτι κ αυτό.

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

3 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Ρε αμποτακι μου μηπως ειναι εμφυτευση??!αντε αφου εγινε η αρχη σειρα σου τωρα... μια βδομαδουλα σου εμεινε

Κ εγω θα ηθελα παρα πολυ να ειναι εμφυτευση.. αυριο θα παρω κατευθειαν το γιατρο να δουμε τι θα κανουμε...

6 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

Αμποτακι μου σε ειχαμε έννοια....αύριο μολις ξυπνήσεις τηλέφωνο το γιατρο ok;μην το αφήσεις αλλο!να σε δει έστω! Καλη εφημερία κορίτσι μου!

Ευχαριστω κοριτσακι μου!!! Θα σας ενημερωσω αυριο... καλο βραδυ να εχετε!!!! Φιλια σε ολες!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 hours ago, vikib είπε:

εγω τα χω παιξει.ειναι σαν να χω τρια παιδια.κ το μεγαλο το πιο δυσκολο.ο μικρος ειδικα χθες κολλημενος πανω μου.η κορη ευτυχως συνεργασιμη.το σπιτι αχουρι.κ σημερα χιονιζει παλι.παλι κλεισουρα.παλι δυσκολες μετακινησεις.εχω τον αντρα μου με αναρρωτικη,σε διατροφη κ σαν ζαλισμενο κοτοπουλο.οταν αρρωσταινει χειροτερος κ απο μωρο

κουραγιο βικακι μου!!!! αχ αυτα τα μεγαλα μωρα!!!!!!

3 hours ago, jane.austen είπε:

++++++++++++++++++++++++++++++++++ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ!!!!! δεν το πιστευωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

δακρυσα κοριτσακι!!!! χτυπαει η καρδιαμου αποχαρα οπως οταν μου ειπαν απο το τηλ το νουμερο της χοριακης μου!!!!!! μπραβο!!!!! συγχαρητηρια!!!!!! και τωρα με το καλο.... εναομρφο ταξιδι ξεκιναει!!!!!! αντε με το καλο και στο αμποτακι μας..... και σε ολες σας μια μια!!!!

1 hour ago, jane.austen είπε:

δεν του ειχα πει πως ειχα παρει τεστ, του ειχα πει πως θα το εκανα Σαββατο...δεν ειχε ιδεα γιατι εκανα το κηνυγι θησαυρου,εψαχνε και δεν ηξερε ...οταν ξετυλιξε το τεστ το κοιταζει......λεει......θα κανουμε μωρακι??αυτο σημαινει???με πηρε αγκαλια και βαλαμε τα κλαματα....δεν περιγραφεται.....
Παω να κοιμηθω!!! Σας ευχαριστω ολες για την θετικη σας ενεργεια...θα τα πουμε αυριο με νεωτερα.σας φιλω!!!

ζησε την χαρα κουκλα μου και την ευτυχια αυτη... που αξιζει σε ολες οσες περιμενουν με λαχταρα!!!!!!

51 minutes ago, Abbot είπε:

Κοριτσια καλησπερα!!! Συγνωμη αλλα σημερα εφημερευω κ εχω αρκετη δουλιτσα... γραφω μονο κ μονο για να συγχαρω στη Τζειν!!!! Μπραβο κοριτσι μου!!! Δε φανταζεσαι ποσο συγκινηθηκα με αυτα που εγραφες!!! Αντε να γινει η αρχη στο τυχερο πινακακι κ να μας κανεις ποδαρικο!!!! :):):) Εγω παλι σημερα δε νιωθω πολυ καλα... 21η μερα του κυκλου κ εχω εντονες σουβλιες χαμηλα κυριως δεξια κ λιγο αιμα με υγρα... δεν προλαβα λογω δουλειας να ρωτησω κ το γυναικολογο μου...

και εγω συμφωνω οτι ειναι πιθανοτατα εμφυτευση!!!!!!!!!

42 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Ρε αμποτακι μου μηπως ειναι εμφυτευση??!αντε αφου εγινε η αρχη σειρα σου τωρα... μια βδομαδουλα σου εμεινε

σαμμερακι μου ολα καλυτερα?????

41 minutes ago, vikib είπε:

τζειν πολυ συγκινητικο..με το καλο το μωρακι σας!

χαρουμενη μαμα καλα τρωει.απλα αυτο που εκανα εγω μετα το χρονο ειναι να φτιαξω μενου 5-6γευματων.πρωι γαλα με δημητριακα η γαλα η χυμο με ψωμι κ βουτυρο,μελι,μαρμελαδα,ταχινι.φρουτα για δεκατιανο κ απογευματινο.μεσημερι φαγητο.βραδυ τοστ,ομελετα,τραχανα.μη φανταστεις κατευθειαν μετα το χρονο.μεχρι τα εναμιση ομως τα ετρωγε ολα αυτα.κ οποτε εχω σπιτικα μπισκοτα,κεικ,πιτες,μπαρες πρωινο η ενδιαμεσα.της αρεσουν πολυ κ οι ρυζογκοφρετες.μετα τα 1,5βαλαμε κ το γαλα προ υπνου.συν που θηλαζε μεχρι τα 2,εξαρταται ομως κ απο τις ωρες που ειναι ξυπνιος

αμποτακι μου μιλησε με το γιατρο σου καλου κακου.μακαρι να ειναι εμφυτευση

βικακι εχω ερωτηση!!!!! επειδη μουαρεσε το προγραμμα σου...... ποσες φορες πανω κατω σε θηλαζε????? για πρωινο δεν ηθελε στηθος????

τι γαλα της εδινες για πρωινο???? τι δημητριακα????


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσαρες μου!!πως ειστε σημερα??να εχουμε μιαν ομορφη Παρασκευη!!!

η φρεσκομανουλα?καλημερα Τζεινακι!!

Βικακι καλυτερα ο συζυγος?τα μικρακια?

Τονια μου πως νιωθεις σημερα?

Σαμμερακι καλημερα..φιλι στον αγοραρο σου

Ρενακι μου γλυκο καλημερα!!!φευγειιιιι η ξινηηηηη!παρτυυυυυ!!!

Μαρτακο κοιμηθηκατε καλυτερα?

Μαμακα καλημερα!φιλι στο Μελινακι

Αμποτακι μου περιμενουμε νεα σου!

Μαρινακι πως πηγε το ραντεβουυυυυ?????το ζορικο σου καλα?

Ειρηνακι καλημερα!φιλι στην χορευταρου!

Πουλακι καλημερα!χαδακι στην κοιλιτσα!ποτε τον ξαναβλεπεις?

Ζαμιακι καλημερα!!!

Νινι ,Εβελινακι ,Χαρουμενομανουλα ,Cittακι, Ηλεκτρακι, Σανγκρε ,Τζο μου,και σε ολη την ομορφη παρεα μας ζεστο φιλι!!!!σμουτς!

 

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Μουτζούρα μου!! Δεν έχω σηκωθεί ακόμα . Δεν το έχω νιώσει πολύ προς το παρόν.  Εσύ πως είσαι σήμερα? ? Αύριο ξεκινάει το πρόγραμμα σου. Εύχομαι να είναι τυχερό αγάπη μου !!

Καλημέρα σε όλα τα κοριτσακια! !! 

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Τονι@ είπε:

Καλημέρα Μουτζούρα μου!! Δεν έχω σηκωθεί ακόμα . Δεν το έχω νιώσει πολύ προς το παρόν.  Εσύ πως είσαι σήμερα? ? Αύριο ξεκινάει το πρόγραμμα σου. Εύχομαι να είναι τυχερό αγάπη μου !!

Καλημέρα σε όλα τα κοριτσακια! !! 

οσο μπορεις χουζουρεψε ακομα κοριτσι μου!!!

καλα ειμαι !!!θα παω να παρω το μεσημερι τα φαρμακακια μου και αυριο ξεκιναω ναι!!!ααααχχχ μακαρι να ειναι!σε ευχαριστω ομορφια μου!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερούδια!!! Είχαμε θετικά;;;;

Τζέιν, με το καλό, κοπέλα μου!!! Πολλά συγχαρητήρια και φιλιά στο σποράκι που τρύπωσε!

Μουτζουράκι, τι πρόγραμμα ξεκινάτε; Δεν πολυκατάλαβα, αλλά όπως και να 'χει εύχομαι να 'ναι όχι μόνο τυχερό αλλά και μπεμπεδοφόρο! Θ' αλλάξει η ψυχολογία σου και θα βοηθήσει πολύ!

  • Μου αρέσει 1

vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

οσο μπορεις χουζουρεψε ακομα κοριτσι μου!!!

καλα ειμαι !!!θα παω να παρω το μεσημερι τα φαρμακακια μου και αυριο ξεκιναω ναι!!!ααααχχχ μακαρι να ειναι!σε ευχαριστω ομορφια μου!

Σκέφτομαι ότι σε ένα μήνα μπορεί να είσαι εσύ στη θέση της Τζέιν και αυτό με κάνει πολύ αισιόδοξη.  Μετά σκέφτομαι την Άμποτ και αυτό που μας είπε χθες και εύχομαι να είναι αυτό που περιμένουμε να ακούσουμε. .σκέφτομαι το ρενακι μας και όλα τα άλλα κορίτσια στο πινακακι.  Να δεις ότι πολύ σύντομα όλες θα είμαστε στην αναμονή τοκετού παρέα.  Σας στέλνω πολύ πολύ μπεμπεδοσκονη! :)

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αμποτάκι, εύχομαι να 'ναι εμφύτευση, πολύ πολύ θετικό μου φαίνεται το σημάδι 21η μέρα!

Τόνια μου, τι κάνει το σποράκι; Να ξεκουράζεσαι σωματικά και ψυχικά :)

Βίκυ, υπομονή εκεί πάνω με τα χιόνια, τις ιώσεις και την κλεισούρα. Σε νιώθω, μιας και κλείνουμε 3η εβδομάδα με κάποιον άρρωστο τριγύρω, αυτή τη φορά ο άντρας μου, ευτυχώς αυτός δεν γκρινιάζει (όσο εγώ, χαχα) κι ευτυχώς παίρνω τον μπέμπη και βγαίνουμε γιατί δεν θα την πάλευα άλλο μέσα. Περαστικά σας κι άντε επιτέλους να ξεμπερδεύουμε! Ωραίο το μενού σας, θα πάρω ιδέες, γιατί τρώει τρώει και δεν τον προλαβαίνω. 

  • Μου αρέσει 1

vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσαρες .....τι ευχαριστώ νεα ήταν αυτά που διάβασα... συγχαρητήρια Τζεινακι μου....να έχεις μία τέλεια εγκυμοσύνη.... Και ένα γερό μωρακι...αχ πολύ χαρηκα....με το καλο και στις υπόλοιπες.... Να γεμίσουμε ++++++++++++++...

  • Μου αρέσει 1

vJ4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Jo sephine είπε:

Αμποτάκι, εύχομαι να 'ναι εμφύτευση, πολύ πολύ θετικό μου φαίνεται το σημάδι 21η μέρα!

Τόνια μου, τι κάνει το σποράκι; Να ξεκουράζεσαι σωματικά και ψυχικά :)

Βίκυ, υπομονή εκεί πάνω με τα χιόνια, τις ιώσεις και την κλεισούρα. Σε νιώθω, μιας και κλείνουμε 3η εβδομάδα με κάποιον άρρωστο τριγύρω, αυτή τη φορά ο άντρας μου, ευτυχώς αυτός δεν γκρινιάζει (όσο εγώ, χαχα) κι ευτυχώς παίρνω τον μπέμπη και βγαίνουμε γιατί δεν θα την πάλευα άλλο μέσα. Περαστικά σας κι άντε επιτέλους να ξεμπερδεύουμε! Ωραίο το μενού σας, θα πάρω ιδέες, γιατί τρώει τρώει και δεν τον προλαβαίνω. 

Τζο μου καλά είναι λεω.  Τη Δευτέρα έχουμε την αυχενική διαφάνεια.  Έχω εδώ και 5 μέρες μια πίεση στη βάση της μήτρας ακριβώς πάνω από τον τράχηλο και μου έδωσε buscopan μέχρι τη Δευτέρα που θα πάω να με δει. Ίσως να μην είναι και τίποτα και να είναι φυσιολογικό.  Αλλά εγώ ωςαυτό πρωταρα προσπαθώ  να  κάθομαι ήσυχη. Εσύ πως είσαι? 

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 minutes ago, Jo sephine είπε:

Καλημερούδια!!! Είχαμε θετικά;;;;

Τζέιν, με το καλό, κοπέλα μου!!! Πολλά συγχαρητήρια και φιλιά στο σποράκι που τρύπωσε!

Μουτζουράκι, τι πρόγραμμα ξεκινάτε; Δεν πολυκατάλαβα, αλλά όπως και να 'χει εύχομαι να 'ναι όχι μόνο τυχερό αλλά και μπεμπεδοφόρο! Θ' αλλάξει η ψυχολογία σου και θα βοηθήσει πολύ!

καλημερα Τζο μου!!ο μικρος?εισαι καλυτερα?χαχα πολυ γελασα με το μπεμπεδοφορο!!!

χμμμ στην αρχη με τρομαξε που μαλλον θα χρειαστει βοηθεια η ολη προσπαθεια...ηταν λιγο μεχρι να το συνειδητοποιησω και να αποφασισω...τι θελω πιο πολυ...θελω πολυ ενα μωρο και εφοσον υπαρχουν θεματακια θα κανω οτι χρειαστει να βοηθησω προς αυτο το σκοπο!και το αποφασισαμε να κανουμε τον πρωτο κυκλο με serpafar -cyclacur και pregnyl και υπερηχογραφικο ελεγχο..θα κανει κ ο αντρας μου ενα σπερμοδιαγραμμα να ειμαστε και απο εκει 100% σιγουροι και να φτιαξω αρχικα την ωορρηξια μου να επιβεβαιωνουμε με την ενεση την ρηξη του ωοθυλακιου!καπως ετσι λειτουργει αυτο το πρωτοκολλο...αυριο ξεκιναω πρωτο χαπακι 5η μερα κυκλου για 5 μερες ειναι και μετα υπερηχο και θα μου πει ποτε για την ενεση!σε ευχαριστω για τις ευχες!!!να δουμε πως θα μας παει!!!:)

Just now, Τονι@ είπε:

Σκέφτομαι ότι σε ένα μήνα μπορεί να είσαι εσύ στη θέση της Τζέιν και αυτό με κάνει πολύ αισιόδοξη.  Μετά σκέφτομαι την Άμποτ και αυτό που μας είπε χθες και εύχομαι να είναι αυτό που περιμένουμε να ακούσουμε. .σκέφτομαι το ρενακι μας και όλα τα άλλα κορίτσια στο πινακακι.  Να δεις ότι πολύ σύντομα όλες θα είμαστε στην αναμονή τοκετού παρέα.  Σας στέλνω πολύ πολύ μπεμπεδοσκονη! :)

μακαριιιιιι!!!!νομιζω εως τοτε ομως μυριζομαι πως θα εχουμε αρκετα ευχαριστα!!!!να μας σκεφτεσαι γιατι μας σκεφτεται και το σπορακι σου και στελνετε φουλ θετικη ενεργεια!χαχα!

  • Μου αρέσει 2

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Χαρούμενη μαμά, καλώς όρισες κι εσύ! Διάβασα και το δικό σας μενού να παίρνω ιδέες! Ο δικός μου 11 μηνών ξυπνάει 8 πίνει 250 μλ γάλα, 10 τρώει φρούτα, 12 μεσημεριανό αρκετή ποσότητα από ό,τι έχουμε, κατά τις 2 που τρώμε εμείς ξανατρώει μαζί μας κι άλλο λίγο απ' το μεσημεριανό, 6 που ξυπνάει θα φάει καμιά πρασόπιτα/σπανακόπιτα/2 μπιφτεκάκια/ομελέτα/γιαούρτι/κασέρι με ψωμί, στις 8 τυράκι ή πάλι κανένα κομμάτι πίτα και στις 9.30 250 μλ γάλα. 

Σίττυ, καλώς ήρθες και με το καλό να 'ρθει το σποράκι!

 

Καλά κάνεις, Τονάκι, και ξεκουράζεσαι! Μπορεί να είναι απλή πίεση που μεγαλώνει και τεντώνει η μήτρα. Αλλά η ξεκούραση βοηθάει σε όλα! Υπομονή μέχρι τη Δευτέρα, θα περάσει ευχάριστα το ΣΚ και θα έρθει η στιγμή της ανακούφισης. 

Μουτζουράκι μου, και μόνο το πλάνο που θα σε βάλει θα σου ανεβάσει την ψυχολογία. Είναι αλλιώς να περνάς στην ανεεπίθεση, είπαμε δεν είναι στο χέρι του!

Εμείς είμαστε ακμαιότατοι από ηθικό, πόσο ευτυχισμένη να βλέπω τον μπέμπη μου να μην είναι αρρωστούλης δεν φαντάζεστε! Πρώτη μας φορά αρρωσταίνουμε και σε κάθε ρούφηγμα της μυτούλας εγώ ένιωθα ότι υποφέρει. Ευτυχώς παρέμεινε κεφάτος, δεν ταλαιπωρήθηκε, εμείς οι δυο το περάσαμε πιο βαριά. Τώρα νιώθω ότι έχω ενέργεια να οργώσω όλη την Αθήνα από τις πολλές μέρες μέσα! 

  • Μου αρέσει 1

vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου...εγω ξεκιναω για το ταξιδακι μου...να περασετε ενα τελειο σαββατοκυριακο.....στειλτε μου κ εμενα λιγο  τις ευχες σας να γινει η πολυπόθητη σύλληψη αυτες τις μερες.....

μουτζουρα μου ολα θα πανε καλα και συντομα θα εχεις το σπορακι σου

τονια μου ξεκουρασου......

αμποτοκι μου ευχομαι να εχει γινει η εμφυτευση και σε λιγες μερες να πανηγυριζουμε και για σενα.......

φιλακια πολλα κοριτσακια μου...οσο μπορω θα μπαινω να διαβαζω τα νεακια σας.....

 

  • Μου αρέσει 2

vJ4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Jo sephine είπε:

Χαρούμενη μαμά, καλώς όρισες κι εσύ! Διάβασα και το δικό σας μενού να παίρνω ιδέες! Ο δικός μου 11 μηνών ξυπνάει 8 πίνει 250 μλ γάλα, 10 τρώει φρούτα, 12 μεσημεριανό αρκετή ποσότητα από ό,τι έχουμε, κατά τις 2 που τρώμε εμείς ξανατρώει μαζί μας κι άλλο λίγο απ' το μεσημεριανό, 6 που ξυπνάει θα φάει καμιά πρασόπιτα/σπανακόπιτα/2 μπιφτεκάκια/ομελέτα/γιαούρτι/κασέρι με ψωμί, στις 8 τυράκι ή πάλι κανένα κομμάτι πίτα και στις 9.30 250 μλ γάλα. 

Σίττυ, καλώς ήρθες και με το καλό να 'ρθει το σποράκι!

 

Καλά κάνεις, Τονάκι, και ξεκουράζεσαι! Μπορεί να είναι απλή πίεση που μεγαλώνει και τεντώνει η μήτρα. Αλλά η ξεκούραση βοηθάει σε όλα! Υπομονή μέχρι τη Δευτέρα, θα περάσει ευχάριστα το ΣΚ και θα έρθει η στιγμή της ανακούφισης. 

Μουτζουράκι μου, και μόνο το πλάνο που θα σε βάλει θα σου ανεβάσει την ψυχολογία. Είναι αλλιώς να περνάς στην ανεεπίθεση, είπαμε δεν είναι στο χέρι του!

ποσο χαιρομαι που διαβαζω τα ζουζουνακια σας τι τρωνε!

λες εε?δεν ξερω φοβαμαι μην εχω περισσοτερες προσδοκιες και απογοητευομαι μετα πολυ!τελοσπαντων...θα ειναι σιγουρα ενας διαφορετικος μηνας αναμονης αυτος!καλα που εχω εσας να τα λεμε!το μονο θετικο ειναι πως θα ειναι ελεγχομενη η κατασταση και οι μερες δεν θα περνανε ετσι!θα εχω νορμαλ και μικροτερους κυκλους!που να μην ξαναεχω παναγια μου!χαχαχαχα!να κανω εναν τεραστιοοοο 9μηνο!

4 minutes ago, citty είπε:

κοριτσακια μου...εγω ξεκιναω για το ταξιδακι μου...να περασετε ενα τελειο σαββατοκυριακο.....στειλτε μου κ εμενα λιγο  τις ευχες σας να γινει η πολυπόθητη σύλληψη αυτες τις μερες.....

μουτζουρα μου ολα θα πανε καλα και συντομα θα εχεις το σπορακι σου

τονια μου ξεκουρασου......

αμποτοκι μου ευχομαι να εχει γινει η εμφυτευση και σε λιγες μερες να πανηγυριζουμε και για σενα.......

φιλακια πολλα κοριτσακια μου...οσο μπορω θα μπαινω να διαβαζω τα νεακια σας.....

 

καλα να περασετε και να γυρισετε τρεις!!!ευχη απο τα βαθη της καρδιας μου!!!! :)

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, citty είπε:

κοριτσακια μου...εγω ξεκιναω για το ταξιδακι μου...να περασετε ενα τελειο σαββατοκυριακο.....στειλτε μου κ εμενα λιγο  τις ευχες σας να γινει η πολυπόθητη σύλληψη αυτες τις μερες.....

μουτζουρα μου ολα θα πανε καλα και συντομα θα εχεις το σπορακι σου

τονια μου ξεκουρασου......

αμποτοκι μου ευχομαι να εχει γινει η εμφυτευση και σε λιγες μερες να πανηγυριζουμε και για σενα.......

φιλακια πολλα κοριτσακια μου...οσο μπορω θα μπαινω να διαβαζω τα νεακια σας.....

 

Citty μου να περάσετε υπέροχα! !! Σου στέλνω ευχές και από το σπορακι για να πάνε κατ ευθείαν στην κοιλίτσα! !! Μακαρι να γυρισετε 3!!Πολλά φιλάκια! !


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...