Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

      Οι εξετάσεις για την θρομβοφιλια δεν αλλάζουν αν είχες κάνει πριν δύο χρόνια δεν έχει θρομβολια . Είναι γονιδιακές εξετάσεις Κ είναι στάνταρ από τότε που γεννήθηκες 

      Συμφωνώ! @η ζωή είναι όμορφη οι εξετάσεις θρομβοφιλιας δεν αλλάζουν. Ρώτησε γιατρό αλλά είμαι σίγουρη. @Angot εύχομαι ότι καλύτερο!!!! 🙏

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

7 minutes ago, eirinaki1981 είπε:

Τονια μου,θα τα καταφερετε!ειναι μεχρι να βρεις το ρυθμο!κοιτα & ο δικος μου ανδρας δεν σκοτωνεται να βλεπει τη νασια!κανα 2ωρο την ημερα,εγω ειμαι ολες τις ωρες μαζι της!κανω λιγα ιδιαιτερα γι αυτο!απο του χρονου λεω να παρω πιο θερμα το θεμα δουλειας γιατι εχουμε εξοδα!

καλημερα Ειρηνακι μου γλυκο!αααχχχ ποσο ωραια αυτη η στιγμη που ολα γινονται κ καθεσαι στον καναπε να πιεις μια γουλια καφε!απολαυσε την!

Τονακι μου λογικα οσα σκεφτεσαι!οταν ερθει το μωρακι θα βρειτε τις σταθερες σας!τωρα να σαι ξεγνοιαστη και προσεχτικη κ να απολαμβανεις την υπερτατη ευλογια που ζεις!και ολα θα γινουν καρδουλα μου!σε καταλαβαινω πως το λες!δειχνει πως εισαι ενα λογικο και ισορροπημενο ατομο και θα γινεις και μια υπεροχη μανουλα που θα τα καταφερνει ολα!

  • Μου αρέσει 2

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

15 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Κοιτα τονακι ολα αλλαζουν...δικαιολογημενα περναν ολα απο το μυαλο σου...κ μεις εχουμε θεμα χρονου κ ειναι προβλημα αυτο.δεν γινεται να σταματησεις τη δουλεια??

Δεν γίνεται να σταματήσω τελείως γαιτι δεν βγαινουμε οικονομικα.  Θα προσπαθήσω να μειώσω λίγο τις ώρες.

 

13 minutes ago, marakif1990 είπε:

Τονια μου λογικά ολα όσα σκεφτεσαι! Εδω εγω τα σκέφτομαι που δεν εχω μείνει καν εγκυος! Αλλα ενα βήμα τη φορα.... να απολαμβάνεις την καθε φαση που βρίσκεσαι, γιατι περνάει, κ τη χάνεις έχοντας το άγχος της επόμενης! Οταν έρθει το μωράκι σου με το καλο, ολα θα γίνουν, ολα θα μπουν σε μια σειρά! Μην αγχώνεσαι κ πέφτεις, κ το νιώθει κ αυτο... ❤

Νάξο ειμαι!

Μαρακι έτσι έλεγα κι εγώ πριν μείνω έγκυος και μέχρι πριν λίγες εβδομάδες.  Αλλά θέλοντας και μη από ένα σημείο και μετά κάποια πράγματα θέλουν προγραμματισμο.  Δεν γίνεται να τα αφήνεις για τελευταία στιγμή.  


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, marakif1990 είπε:

Μια χαρα θα σαι, αλλα να πας να ηρεμήσεις!! Εγω καλα ειμαι. Απ την Κυριακή δεν είχαμε αλλη επαφή, δεν ήθελα να "καταπιεστουμε", εφόσον έφυγαν θεωρητικά  οι γόνιμες μερες... ειμαι κ το βραδυ, μετα τη δουλεια, σε φαση αποσύνδεσης... σημερα πχ εχω 3-10 μάθημα non stop! Οποτε θελω μετα να βλεπω μονο το ταβάνι, ακομα κ η τηλεόραση με κουράζει!! Αυτη η εβδομάδα νομιζω θα περάσει ήρεμα, η αλλη που θα περιμένω, δε νομιζω......

Επίσης, εστειλα χθες βιογραφικό για ρεςεψιον σε ξενοδοχείο κ μου απάντησαν οτι ενδιαφέρονται κ θα με πάρουν τηλ... για να δούμε τι θα δούμε....

Και η άλλη εβδομάδα ήρεμη θα είναι αγάπη  ..γιατί έχεις κ εμάς που θα την περάσουμε μαζί σου!!❤ μακάρι..μακάρι να πάνε όλα τέλεια με τη δουλειά.. Να σε πάρουν...


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

καλημερα Ειρηνακι μου γλυκο!αααχχχ ποσο ωραια αυτη η στιγμη που ολα γινονται κ καθεσαι στον καναπε να πιεις μια γουλια καφε!απολαυσε την!

Τονακι μου λογικα οσα σκεφτεσαι!οταν ερθει το μωρακι θα βρειτε τις σταθερες σας!τωρα να σαι ξεγνοιαστη και προσεχτικη κ να απολαμβανεις την υπερτατη ευλογια που ζεις!και ολα θα γινουν καρδουλα μου!σε καταλαβαινω πως το λες!δειχνει πως εισαι ενα λογικο και ισορροπημενο ατομο και θα γινεις και μια υπεροχη μανουλα που θα τα καταφερνει ολα!

Μουτζουρα μου δεν είναι ότι δεν το απολαμβάνω.  Απλά δεν γίνεται να μην σκεφτόμαστε και τα σοβαρά και πρακτικά μέρη.  


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Τονι@ είπε:

Μουτζουρα μου δεν είναι ότι δεν το απολαμβάνω.  Απλά δεν γίνεται να μην σκεφτόμαστε και τα σοβαρά και πρακτικά μέρη.  

αλοιμονο Τονακι μου!το κατανοω!στο εγραψα  και πιο πανω πως ειναι απολυτα λογικο και κατανοητο!αν δεν τα σκεφτοσουν αυτα θα μας ανησυχουσες!αχαχαχα!

  • Μου αρέσει 2

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

24 minutes ago, Τονι@ είπε:

Σίγουρα τώρα αρχίζουν τα καλά.  Αλλά και οι σκέψεις πάνε πιο μακριά.  Ανυπομονώ να το νιώσω τουλάχιστον. 

Πολλά σκέφτομαι.  Πως θα γεννηθεί, τι θα κάνω με τη δουλειά. .Ο άντρας μου εν τω μεταξύ δουλεύει πάρα πολλές ώρες και Σαββατοκυριακα και μου λείπει η επικοινωνία.  Έχει κι αυτός άγχος.  Έχω λαχταρησει μια εκδρομή.  Δεν ξέρω πότε θα τα καταφέρουμε. 

Αγαπούλα μου ια βρεις τους ρυθμούς σου ..σιγά σιγά..Βικακι αχ ανυπομονώ τη στιγμή που θα μας γραψεις: Κορίτσια σήμερα το ενιωσααα!!! ❤❤

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα και θα τα σκεφτεσαι!θα δεις τι μπορει να γινει με τη δικη σου δουλεια πρωτα πχ.αδεια,ωραριο & μετα ο αντρας σου αν μπορει να σε βοηθα τον πρωτο καιρο!μετα εχεις τη μαμα σου ή την πεθερα σου κοντα;θα τιε επιστρατεψεις στην αναγκη κι αυτες!δεν ειναι τοσο βουνο οσο νομιζεις!

  • Μου αρέσει 2

ECV6p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, moutzoura2016 είπε:

προσπαθω Σαμμερακι μου!ανυπομονησια νιωθω!βεβαια πριν λιγο ειχαμε μια απο τις συνηθεις εντασεις στη δουλεια γτ ετσι ειναι η φυση της...και ενω υπο αλλες συνθηκες θα παρεμενα ψυχραιμη...κοντεψα να βαλω τα κλαμματα...βαθεια μεσα μου ακομα κ αν δεν το βγαζω νομιζω οτι ειμαι πολυ τσιτωμενη...να ναι κ οι ορμονες?δεν ξερω?αφου βουρκωσα κ λενε οι συναδελφοι μου ρε Αννουλα δεν εγινε τιποτα....φφφφφ!

εσυ καλυτερα αγαπη?ο μικρος?ηρεμος η τρομαξε απο τα τρυπηματα?

καλημερα!!!αντε citty μου...δεν εμειναν πολλες!!!!!!!μακαρι να δουμε πολλα ++++ τον φεβρουαριο!!!

 

Είσαι πιεσμενο μουτζουρακι μου! Μη μου βουρκωνεις όμως...γιατι θα αρχίσω κ εγώ!!! ❤

Ραντεβού με τα αυγουλακια σήμερα λοιπόν με αισιοδοξία!!

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

τι κανετε γλυκουλες;

νινι καλα αποτελεσματα!

κριμα βρε σαμμερ την ταλαιπωρια του μικρου.εμενα της ρημαξανε το χερακι στο νοσοκομειο δυο μηνων.ο ιδιωτης αψογος.τωρα στον μπεμπη μας πηρε αιμα η παιδιατρος η ιδιωτης για να μην ταλαιπωρουμαστε κ το δωσε κατευθειαν στο μικροβιολογικο.κ τα εμβολια αυτη τα παιρνει.εσυ πως εισαι;

ζαμιακι κολικους;

κ γω ημουν υπναρου(πλεον δ εχω αυτην την πολυτελεια)

τζειν μπορεις να κανεις το εμβολιο ειδικα σε εγκυμοσυνη καποιοι γιατροι το προτεινουν.εγω θα προτεινα πιο φυσικες λυσεις για το ανοσοποιητικο

μαρτη γραφεις πολυ ομορφα!

ο θυροειδης μου οκ.σε ενα εξαμηνο ξανα.κ γενικα αιματολιγικες.κ ο υπερηχος οκ,κ τομη κ ολα.σε ενα εξαμηνο παπ.αλλα πολυ γελιο στο γιατρο.αργησε λιγω χειρουργειου.το τι λεγαμε εξω με τις αλλες κοπελες..κ το σοου συνεχιστηκε μεσα.η μαια να βιαζεται να προλαβει την αγορα..ο γιατρος φαινεται αυστηρος αλλα πεταει κτ ατακες..κ οι δυο με συμβουλεψαν να θηλασω οσο περισσοτερο μπορω.κ το πιο αστειο μου ειπαν οτι εχω πολυ καλη ωοθηκη!για πολλα παιδακια.βεβαια λογω καισαρικης σε καμια διετια

παρολο που κουραστηκα κ χθες γενικα ειμαι καλυτερα.θα φανει το βραδυ βεβαια.ευτυχως με ετριψε λιγο ο αντρουλης.να περασει κ αυτη η βδομαδα που δουλευει πολυ..κ να κανω ευχελαιο.χθες επαθε λαστιχο.πριν τις γιορτες τρακαρε..

δ μπορω κ με αυτα που ακουω στις ειδησεις για τα παιδακια..για κινητα-τρελομπαλακια:mad:το αλλο με τον εξαχρονο στην πολη μας το ακουσατε;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 minute ago, vikib είπε:

τι κανετε γλυκουλες;

νινι καλα αποτελεσματα!

κριμα βρε σαμμερ την ταλαιπωρια του μικρου.εμενα της ρημαξανε το χερακι στο νοσοκομειο δυο μηνων.ο ιδιωτης αψογος.τωρα στον μπεμπη μας πηρε αιμα η παιδιατρος η ιδιωτης για να μην ταλαιπωρουμαστε κ το δωσε κατευθειαν στο μικροβιολογικο.κ τα εμβολια αυτη τα παιρνει.εσυ πως εισαι;

ζαμιακι κολικους;

κ γω ημουν υπναρου(πλεον δ εχω αυτην την πολυτελεια)

τζειν μπορεις να κανεις το εμβολιο ειδικα σε εγκυμοσυνη καποιοι γιατροι το προτεινουν.εγω θα προτεινα πιο φυσικες λυσεις για το ανοσοποιητικο

μαρτη γραφεις πολυ ομορφα!

ο θυροειδης μου οκ.σε ενα εξαμηνο ξανα.κ γενικα αιματολιγικες.κ ο υπερηχος οκ,κ τομη κ ολα.σε ενα εξαμηνο παπ.αλλα πολυ γελιο στο γιατρο.αργησε λιγω χειρουργειου.το τι λεγαμε εξω με τις αλλες κοπελες..κ το σοου συνεχιστηκε μεσα.η μαια να βιαζεται να προλαβει την αγορα..ο γιατρος φαινεται αυστηρος αλλα πεταει κτ ατακες..κ οι δυο με συμβουλεψαν να θηλασω οσο περισσοτερο μπορω.κ το πιο αστειο μου ειπαν οτι εχω πολυ καλη ωοθηκη!για πολλα παιδακια.βεβαια λογω καισαρικης σε καμια διετια

παρολο που κουραστηκα κ χθες γενικα ειμαι καλυτερα.θα φανει το βραδυ βεβαια.ευτυχως με ετριψε λιγο ο αντρουλης.να περασει κ αυτη η βδομαδα που δουλευει πολυ..κ να κανω ευχελαιο.χθες επαθε λαστιχο.πριν τις γιορτες τρακαρε..

δ μπορω κ με αυτα που ακουω στις ειδησεις για τα παιδακια..για κινητα-τρελομπαλακια:mad:το αλλο με τον εξαχρονο στην πολη μας το ακουσατε;

Δεν ειναι πια να ακούς ειδήσεις... αναρωτιέσαι σε τι κοινωνία ζεις... ματώνει η καρδιά σου με το τι τραβάνε τα παιδάκια... 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, vikib είπε:

τι κανετε γλυκουλες;

νινι καλα αποτελεσματα!

κριμα βρε σαμμερ την ταλαιπωρια του μικρου.εμενα της ρημαξανε το χερακι στο νοσοκομειο δυο μηνων.ο ιδιωτης αψογος.τωρα στον μπεμπη μας πηρε αιμα η παιδιατρος η ιδιωτης για να μην ταλαιπωρουμαστε κ το δωσε κατευθειαν στο μικροβιολογικο.κ τα εμβολια αυτη τα παιρνει.εσυ πως εισαι;

ζαμιακι κολικους;

κ γω ημουν υπναρου(πλεον δ εχω αυτην την πολυτελεια)

τζειν μπορεις να κανεις το εμβολιο ειδικα σε εγκυμοσυνη καποιοι γιατροι το προτεινουν.εγω θα προτεινα πιο φυσικες λυσεις για το ανοσοποιητικο

μαρτη γραφεις πολυ ομορφα!

ο θυροειδης μου οκ.σε ενα εξαμηνο ξανα.κ γενικα αιματολιγικες.κ ο υπερηχος οκ,κ τομη κ ολα.σε ενα εξαμηνο παπ.αλλα πολυ γελιο στο γιατρο.αργησε λιγω χειρουργειου.το τι λεγαμε εξω με τις αλλες κοπελες..κ το σοου συνεχιστηκε μεσα.η μαια να βιαζεται να προλαβει την αγορα..ο γιατρος φαινεται αυστηρος αλλα πεταει κτ ατακες..κ οι δυο με συμβουλεψαν να θηλασω οσο περισσοτερο μπορω.κ το πιο αστειο μου ειπαν οτι εχω πολυ καλη ωοθηκη!για πολλα παιδακια.βεβαια λογω καισαρικης σε καμια διετια

παρολο που κουραστηκα κ χθες γενικα ειμαι καλυτερα.θα φανει το βραδυ βεβαια.ευτυχως με ετριψε λιγο ο αντρουλης.να περασει κ αυτη η βδομαδα που δουλευει πολυ..κ να κανω ευχελαιο.χθες επαθε λαστιχο.πριν τις γιορτες τρακαρε..

δ μπορω κ με αυτα που ακουω στις ειδησεις για τα παιδακια..για κινητα-τρελομπαλακια:mad:το αλλο με τον εξαχρονο στην πολη μας το ακουσατε;

Βικακι μου μπράβο που όλα είναι καλά. Προσοχή τώρα μην σκάσει μύτη το επόμενο χωρίς να το καταλάβετε!  Ομάδα θα φτιάξεις στο τέλος! ! Να είσαι γερή να τα χαίρεσαι !


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...