Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

5 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

αχ ψυχουλα μου!εχουν  γκρινια τα δοντακια!!!

χαχαχαχα!μα ειναι πανεμορφα!και θα φερουν πολλα πανεμορφα μωρακια!εδω για το παρεακι!τα εχουμε πριβε!αχαχαχα!

εχεις δικιο cittακι!!!!!μονο θετικες και σκεψεις και θετικα τεστ χωρανε στην ομαδα!!!!

ετσι μπραβο μουτζουρακι μου.....

  • Μου αρέσει 1

vJ4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

εγω μετα απο πολλες προσπαθειες κα αφου αφησα τη δουλεια να περιμενει καταφερα να βαλω το σωστο τικερακι στην υπογραφη....απελπίστηκα ομως...αλλα ο επιμένων νικα

  • Μου αρέσει 1

vJ4vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


1 hour ago, Τονι@ είπε:

Ναι. Γενικά οι γυναικολογοι σε γυναίκες με τέτοια επαγγελματα το συστήνουν.  Απλά αν το κάνεις τώρα χρειάζεται και ένα χρονικό διάστημα μέχρι να σε πιάσει.  Επίσης δεν σε προφυλάσσει από όλα.  Θα σε βοηθήσει πάρα πολύ να κάνεις κάθε μέρα πλύσεις με αλατόνερο στη μύτη σου με το που γυρνάς από το σχολείο.  Έτσι ίσως γλιτώσεις κάποια μικρόβια.  Γενικά είναι πολύ δύσκολη περίοδος. 

εχεις δικιο,θα ρωτησω τον γυναικολογο μου σχετικα....!!!!


c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, jane.austen είπε:

εχεις δικιο,θα ρωτησω τον γυναικολογο μου σχετικα....!!!!

Γενικά την άλλη βδομάδα που θα πας φρόντισε να λύσεις διάφορες απορίες.  Από το εμβόλιο μέχρι τις επαφές με τον άντρα σου ,τις βαφές μαλλιών και ότι άλλο μπορεί να σου δημιουργεί απορία.  Σημείωνε ότι σκέφτεσαι γιατί εκείνη την ώρα θα τα ξεχάσεις. 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, nini84 είπε:

Σάμμερ μου αύριο το πρωί έχω ραντεβού για μαγνητική στις δέκα. Αν προλάβω θα πάω μετά γυναικολόγο αλλιώς άλλη μέρα.

Θα σας πω όταν επιστρέψω.

Καλη επιτυχία Νινακι! Ολά καλά θα πάνε❤

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!!τι κανετε;;

Γράφετε πολλα και ειναι αδύνατο να σας προσέχω......

Τι νέα;;;;

Εγω ειμαι ολη τη μερα αγκαλια με τιν μικρουλη...ειναι πολυ ανήσυχος τις τελευταίες μερες........:-(

Εχει πονακια το μπουμπουκακι μου...

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, zamia είπε:

Καλησπερα κοριτσια!!τι κανετε;;

Γράφετε πολλα και ειναι αδύνατο να σας προσέχω......

Τι νέα;;;;

Εγω ειμαι ολη τη μερα αγκαλια με τιν μικρουλη...ειναι πολυ ανήσυχος τις τελευταίες μερες........:-(

Εχει πονακια το μπουμπουκακι μου...

 

Οοοο το μικρουλακι μου .. Η κοιλίτσα του??

Εμένα τελικά το μωρό μου δεν γουστάρει καθόλου δουλειές κορίτσια! ! Με το που κάνω 2 πράγματα παραπάνω αμέσως αρχίζουν τα τραβηγματα.  Το έχω μάθει πλέον και σταματάω . Δεν αγχώνομαι.  Αλλά είναι απίστευτο.  Δεν τολμάω να ξεφύγω. 

  • Μου αρέσει 2

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...