Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

2 minutes ago, Τονι@ είπε:

Οοοο το μικρουλακι μου .. Η κοιλίτσα του??

Εμένα τελικά το μωρό μου δεν γουστάρει καθόλου δουλειές κορίτσια! ! Με το που κάνω 2 πράγματα παραπάνω αμέσως αρχίζουν τα τραβηγματα.  Το έχω μάθει πλέον και σταματάω . Δεν αγχώνομαι.  Αλλά είναι απίστευτο.  Δεν τολμάω να ξεφύγω. 

Ναι Τονια μου...και σκουζει.....ασε...δυσκολο....

 

Να καθίσεις στον ποπο σου!:tongue:ακουσε το σπορακι σου!!!Μη το κουράζεις.....

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

8 minutes ago, zamia είπε:

Ναι Τονια μου...και σκουζει.....ασε...δυσκολο....

 

Να καθίσεις στον ποπο σου!:tongue:ακουσε το σπορακι σου!!!Μη το κουράζεις.....

Ε με το να κάθομαι συνέχεια στον ποπο μου έφτασαν απόκριες για να βγάλω τα Χριστουγεννιατικα! Πρώτη φορά στη ζωή μου.  Να τα άφηνα για το Πάσχα? ?χάχα χάχα.  

Πόσο είναι τώρα το λουκουμακι? 

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, zamia είπε:

Καλησπερα κοριτσια!!τι κανετε;;

Γράφετε πολλα και ειναι αδύνατο να σας προσέχω......

Τι νέα;;;;

Εγω ειμαι ολη τη μερα αγκαλια με τιν μικρουλη...ειναι πολυ ανήσυχος τις τελευταίες μερες........:-(

Εχει πονακια το μπουμπουκακι μου...

 

Ωωωωχ  η ψυχουλα μου!!!! Δώστου φιλακι στην κοιλιτσα μαζί με αγκαλιτσα!!❤

  • Μου αρέσει 3

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, zamia είπε:

Καλησπερα κοριτσια!!τι κανετε;;

Γράφετε πολλα και ειναι αδύνατο να σας προσέχω......

Τι νέα;;;;

Εγω ειμαι ολη τη μερα αγκαλια με τιν μικρουλη...ειναι πολυ ανήσυχος τις τελευταίες μερες........:-(

Εχει πονακια το μπουμπουκακι μου...

 

Αχ ο πρίγκιπας! Αγκαλιτσες με μανούλα και όλα περνάνε!

12 minutes ago, Τονι@ είπε:

Ε με το να κάθομαι συνέχεια στον ποπο μου έφτασαν απόκριες για να βγάλω τα Χριστουγεννιατικα! Πρώτη φορά στη ζωή μου.  Να τα άφηνα για το Πάσχα? ?χάχα χάχα.  

Πόσο είναι τώρα το λουκουμακι? 

Χαχαχα του αρέσουν του παιδιού τα φωτάκια ρε Τόνι!!!χαχαχα!

Κοπελια σοβαρά τώρα κάτσε φρόνιμη!❤


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

Αχ ο πρίγκιπας! Αγκαλιτσες με μανούλα και όλα περνάνε!

Χαχαχα του αρέσουν του παιδιού τα φωτάκια ρε Τόνι!!!χαχαχα!

Κοπελια σοβαρά τώρα κάτσε φρόνιμη!❤

Κάθομαι βρε αγάπη. Αλήθεια.  Αλλά σήμερα που δεν πήγα στη δουλειά έπρεπε πια να το κάνω. Μάζευα και αναρωτιόμουν γιατί δεν το είχα σκεφτεί ότι θα δυσκολευτω τόσο πολύ στο μάζεμα.  Και μην φανταστείς ότι έχουμε και μεγάλο δέντρο.  Τέλος πάντων.  Πάνε τώρα.  Του χρόνου πάλι να 'μαστε καλά. 

Εσύ πως είσαι από διάθεση? ? Γιατί μου έκανες κάτι νούμερα πριν !

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να μαι κ εγω... χαθηκα λιγο το απογευμα γιατι ειχα μια ομιλια που επρεπε να παρακολουθησω κ το εμαθα τελευταια στιγμη! Αχχχ κοριτσια μου ποσο πολυ με συγκινειτε που πιστευετε πως μπορει να ειμαι εγκυος... αχχ μακαρι Παναγιτσα μου!!! Σας διαβασα στα γρηγορα... καλα αποτελεσμστα αυριο ευχομαι νινακι μου, Τονια ειπαμε ακου το ζουζουνι σου, αφου θελει να μην κουραζεσσι τελος, δε θα κουρασεσαι!!! Τζειν μου προσοχη με τα παιδακια, στη χειροτερη αν ειναι κανενα αρρωστο στην ταξη βαλε μασκα... οσο για εμβολια κ σχετικα ρωτα το γιατρο σου να σε κατευθυνει. Ζαμιακι μου σε χασαμε!!!! Που να προλαβεις ομως κ εσυ με το νινακι σου!!!ευχομαι συντομα να συνελθει το μικρουλι μου!!Σαμερακι κ Μαρτη μου εχετε περασει τοσα πολλα!!!! Ο Θεος ομως στο τελος σας εδωσε αυτο που αξιζετε κ σιγουρα αξιζετε ακομα περισσοτερα!!!!! City, χαρουμενη μανουλα, mammy, μουτζουριτσα, βουρλισμενη μου, ηλεκτρα, ιοιο, εβελινακι, βικακι κ σε οποια ξεχνω πολλα φιλια!!!!!:)

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Abbot είπε:

Να μαι κ εγω... χαθηκα λιγο το απογευμα γιατι ειχα μια ομιλια που επρεπε να παρακολουθησω κ το εμαθα τελευταια στιγμη! Αχχχ κοριτσια μου ποσο πολυ με συγκινειτε που πιστευετε πως μπορει να ειμαι εγκυος... αχχ μακαρι Παναγιτσα μου!!! Σας διαβασα στα γρηγορα... καλα αποτελεσμστα αυριο ευχομαι νινακι μου, Τονια ειπαμε ακου το ζουζουνι σου, αφου θελει να μην κουραζεσσι τελος, δε θα κουρασεσαι!!! Τζειν μου προσοχη με τα παιδακια, στη χειροτερη αν ειναι κανενα αρρωστο στην ταξη βαλε μασκα... οσο για εμβολια κ σχετικα ρωτα το γιατρο σου να σε κατευθυνει. Ζαμιακι μου σε χασαμε!!!! Που να προλαβεις ομως κ εσυ με το νινακι σου!!!ευχομαι συντομα να συνελθει το μικρουλι μου!!Σαμερακι κ Μαρτη μου εχετε περασει τοσα πολλα!!!! Ο Θεος ομως στο τελος σας εδωσε αυτο που αξιζετε κ σιγουρα αξιζετε ακομα περισσοτερα!!!!! City, χαρουμενη μανουλα, mammy, μουτζουριτσα, βουρλισμενη μου, ηλεκτρα, ιοιο, εβελινακι, βικακι κ σε οποια ξεχνω πολλα φιλια!!!!!:)

Αμποτακι μου έχεις καθόλου συμπτώματα ότι θα αδιαθετησεις; πως νιωθεις;;  

 


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Δε νιωθω κατι το ιδιατερο. Το στηθος μου μονο ειναι λιγο πρησμενο. Αλλες φορες ενιωθα πονους περιοδου δυο μερες νωριτερα κ το στηθος μου πρηζοταν περισσοτερο... με τα συμπτωματα ομως ειπαμε δε βγαζουμε ακρη.... τα καφε συνεχιζουν εν τω μεταξυ... τωρα σκεφτομουν πως οταν ειχα μεινει εγκυος περυσι στο εξωμητριο ειχα κανει τεστ 1 μερα πριν τη  αναμενομενη περιοδο κ ηταν αρνητικο... τι να πω?? Υπομονη κ ελπιδα για την καθυστερηση!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Abbot είπε:

Δε νιωθω κατι το ιδιατερο. Το στηθος μου μονο ειναι λιγο πρησμενο. Αλλες φορες ενιωθα πονους περιοδου δυο μερες νωριτερα κ το στηθος μου πρηζοταν περισσοτερο... με τα συμπτωματα ομως ειπαμε δε βγαζουμε ακρη.... τα καφε συνεχιζουν εν τω μεταξυ... τωρα σκεφτομουν πως οταν ειχα μεινει εγκυος περυσι στο εξωμητριο ειχα κανει τεστ 1 μερα πριν τη  αναμενομενη περιοδο κ ηταν αρνητικο... τι να πω?? Υπομονη κ ελπιδα για την καθυστερηση!!!!

Λες να βγει το όνειρο μου ?? Θα τρελαθώ από χαρά! !! Μακάρι! !!

  • Μου αρέσει 2

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


44 minutes ago, Τονι@ είπε:

Κάθομαι βρε αγάπη. Αλήθεια.  Αλλά σήμερα που δεν πήγα στη δουλειά έπρεπε πια να το κάνω. Μάζευα και αναρωτιόμουν γιατί δεν το είχα σκεφτεί ότι θα δυσκολευτω τόσο πολύ στο μάζεμα.  Και μην φανταστείς ότι έχουμε και μεγάλο δέντρο.  Τέλος πάντων.  Πάνε τώρα.  Του χρόνου πάλι να 'μαστε καλά. 

Εσύ πως είσαι από διάθεση? ? Γιατί μου έκανες κάτι νούμερα πριν !

Καλά καλά είμαι αγάπη!.... Εκανα κάτι νερά και εγώ σαν τους πελαργούς αλλά συνηλθα!χαχαχα!σουπερ η διάθεση... Αυτά τα πρωτα φάρμακα δεν με έχουν επηρεάσει... Μόνο σωματικά λίγο με πρηξιματακια και κατακράτηση αλλά ποιος τα κοιτά αυτά τώρα... Ολά καλά! Αύριο τελειώνει το πρώτο μέρος και ανυπομονω να δω τι κάναμε! 

Ξεκουρασου τώρα... Πλάτη κάτω όπως λένε οι μανάδες!σας φιλώ μαμά και μπεμπε ❤

9 minutes ago, Abbot είπε:

Δε νιωθω κατι το ιδιατερο. Το στηθος μου μονο ειναι λιγο πρησμενο. Αλλες φορες ενιωθα πονους περιοδου δυο μερες νωριτερα κ το στηθος μου πρηζοταν περισσοτερο... με τα συμπτωματα ομως ειπαμε δε βγαζουμε ακρη.... τα καφε συνεχιζουν εν τω μεταξυ... τωρα σκεφτομουν πως οταν ειχα μεινει εγκυος περυσι στο εξωμητριο ειχα κανει τεστ 1 μερα πριν τη  αναμενομενη περιοδο κ ηταν αρνητικο... τι να πω?? Υπομονη κ ελπιδα για την καθυστερηση!!!!

Αχ μακάρι Αμποτ μου...μακάρι!!!❤


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, μην βλεπω ηττοπαθειες!!!! Ενα μωρο μες στο 2017 θα έρθει για όλες μας!!! Με φλαμίνγκο, με πελαργό ή μπεκάτσα!!!! Δεν ειναι στο χερι του!!! Γι άλλα ζευγάρια ειναι πιο εύκολο, για αλλα πιο δυσκολο, αλλα σε ολα αυτα που το αξίζουν θα το αποκτήσουν... το λεω κ το πιστεύω!!

Κ δεν σας το λεει κ καμμια που πέτυχε εγκυμοσυνη με μια επαφή την 23η μερα του κύκλου!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια σας καληνυχτιζω....πάω για νανακια....ΚΚαλο ξημέρωμα και καλή ξεκούραση σε όλες...

Εγκυουλες παρακαλώ να μην κουράζονται .....είναι διαταγή....

Οι υπόλοιπες βαρατε....έτσι για να μην ξεχνιομαστε.....φιλακιααααααα:):-D

  • Μου αρέσει 2

vJ4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

Καλά καλά είμαι αγάπη!.... Εκανα κάτι νερά και εγώ σαν τους πελαργούς αλλά συνηλθα!χαχαχα!σουπερ η διάθεση... Αυτά τα πρωτα φάρμακα δεν με έχουν επηρεάσει... Μόνο σωματικά λίγο με πρηξιματακια και κατακράτηση αλλά ποιος τα κοιτά αυτά τώρα... Ολά καλά! Αύριο τελειώνει το πρώτο μέρος και ανυπομονω να δω τι κάναμε! 

Ξεκουρασου τώρα... Πλάτη κάτω όπως λένε οι μανάδες!σας φιλώ μαμά και μπεμπε ❤

Αχ μακάρι Αμποτ μου...μακάρι!!!❤

 Εντάξει αγάπη.  Κι εσύ να ξεκουραστείς.  Δίνε στο μυαλό σου χρόνο να χαλαρώνει από όλη την διαδικασία.  Πολλά φιλάκια 

  • Μου αρέσει 2

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...