Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Εμεις κανουμε εσενα να δακρυζεις εσυ εμας κ ειμαστε μια ωραια ευσυγκινητη παρεα...ξυπνησα χαλια μεσα στην νυχτα εκανα εμετο πονανε κ ολα τα κοκαλα μου.φοβαμαι μην κολλησω τον μικρο αλλα δεν εχω κ κανεναν να με βοηθησει.τωρα πηγε με τον μπαμπα του για τζιμ....καλημερα σε ολες..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

9 hours ago, zamia είπε:

Κορίτσια μου μολις κοιμήθηκε........

Του εδωσα φιλακια και πολλλλεες αγκαλίτσες.....

Μακαρι να περασει γρήγορα ο πονος στη κοιλίτσα  του...χθες ειδικα τα ειδα ολα..ουτε τουαλετα δε πηγα...

Τωρα καθησα να φαω κατι και να κανω καμια δουλειά..

 

Αμποτακι δου ευχομαι να εχεις ++++!!

Τονια και να τα αφηνες δε πειράζει.....μπροστα στο σπορι...μενουν ολα πισω!!τελος καλα ομως!Προσεχε κουκλίτσα μου..

Επ!μουτσουριτσα μου τι κανεις;;

Ιοιο τι κανει η ζουζουνα;;

Ολέ!!!ετσι αισιοδοξιες!!!!!:)))))

Θα ερθει για ολες!!!Αυτο ειναι το μονο σιγουρο!!!Πιστεψτε το και θα γινει!!!

καλημερα Ζαμιακι μου γλυκο!ελπιζω να περασατε ενα ηρεμο βραδυ να ξεκουραστηκες και εσυ λιγακι!

11 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Εμεις κανουμε εσενα να δακρυζεις εσυ εμας κ ειμαστε μια ωραια ευσυγκινητη παρεα...ξυπνησα χαλια μεσα στην νυχτα εκανα εμετο πονανε κ ολα τα κοκαλα μου.φοβαμαι μην κολλησω τον μικρο αλλα δεν εχω κ κανεναν να με βοηθησει.τωρα πηγε με τον μπαμπα του για τζιμ....καλημερα σε ολες..

καλημερα Σαμμερακι μου!περαστικα βρε κοριτσαρε!!!!εχεις και πυρετο?

ευχομαι ενα ανωδυνο τσιμπ για τον μικρουλη!καλη αναρρωση!θα σου κραταμε παρεουλα εδω!κουκουλωσου να γινει γρηγορα καλα!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολη την παρεουλα!

Μαρτη μου γλυκια αν εμεις σε κανουμε να βουρκωνεις...εσυ μας κανεις να ανατριχιαζουμε...εισαι γυναικα με δυναμη ψυχης με καρδια γεαμτη αγαπη...σου αξιζουν τα καλυτερα!και τωρα τα ζεις!!!

καλημερα Ρενακι μου!εισαι πρωινη σημερα και το απογευμα ντοκ!!!

Αμποτακι μουυυυ κραταμε???????

Νινακι καλη επιτυχια και παλι για σημερα!θα περιμενουμε να μας πεις!

Τονακι μου καλημερα!φιλι στην κοιλιτσα!

Τζεινακι μου καλημερα!πως εισαι?ευχομαι μια ηρεμη μερα στο σχολειο!

Πουλακι αυριο βλεπεις τον ερωτα!!!

Μαμακα καλημερα ...το Μελινακι?Παρασκευη βγαζετε ραμματα ετσι?

Σανκγρε ευχομαι γρηγορα να περασουν οι κοιλικοι το μ3.

Μαμμυ,Μαρακι,Ηλεκτρακι,Εβελινακι,Τζο μου,cittaki,Χρυσακι,χαρουμενομανουλα και σε οποιο κοριτσακι ξεχνω διπλο φιλι!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Τζιφος.γυρισανε οπως πηγαν.δεν βρηκαν φλεβα κ θα ξαναπανε την αλλη εβδομαδα.τοοοσα μικροβ.κ ο καλος μου δεν παει αλλο.μονο να ταλαιπωρουμε το παιδι..τα νευρα μου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

15 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Τζιφος.γυρισανε οπως πηγαν.δεν βρηκαν φλεβα κ θα ξαναπανε την αλλη εβδομαδα.τοοοσα μικροβ.κ ο καλος μου δεν παει αλλο.μονο να ταλαιπωρουμε το παιδι..τα νευρα μου

Αχ ρε αγάπη.. ταλαιπωρία το μικρούλι... ταλαιπωρία κ εσύ.  Ελπίζω να σταμάτησε ο εμέτος.  Έχεις κ πυρετο; Περαστικά αγάπη μου..

Καλημέρα μουτζουριτσα μου.. Ναι έχω στις 5 οδοντιατρο κ μετά γυναικολογο..  γλυκό φιλί στέλνω...

Καλημέρα σε όλο το παρεακι μου και πολλά ζεστά φιλάκια! Δεν προλαβαίνω να γράψω σε όλες χωριστά...

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Rena87 είπε:

Αχ ρε αγάπη.. ταλαιπωρία το μικρούλι... ταλαιπωρία κ εσύ.  Ελπίζω να σταμάτησε ο εμέτος.  Έχεις κ πυρετο; Περαστικά αγάπη μου..

Καλημέρα μουτζουριτσα μου.. Ναι έχω στις 5 οδοντιατρο κ μετά γυναικολογο..  γλυκό φιλί στέλνω...

Καλημέρα σε όλο το παρεακι μου και πολλά ζεστά φιλάκια! Δεν προλαβαίνω να γράψω σε όλες χωριστά...

καλη σου μερα ομορφη μου!!!

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα αγάπες μου . 

Σαμμερακι Περαστικά σου. Υπομονή. Είναι ταλαιπωρία το ξέρω.  

Ρενακι μου θα περιμένουμε νέα από τους γιατρούς σήμερα.  

Μουτζουριτσα μου πως είσαι? 

Φιλάκια σε οοολλααα τα κοριτσάκια! !!

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 minute ago, Τονι@ είπε:

Καλημέρα αγάπες μου . 

Σαμμερακι Περαστικά σου. Υπομονή. Είναι ταλαιπωρία το ξέρω.  

Ρενακι μου θα περιμένουμε νέα από τους γιατρούς σήμερα.  

Μουτζουριτσα μου πως είσαι? 

Φιλάκια σε οοολλααα τα κοριτσάκια! !!

Ναι αγάπη μου... θα σας πω...  εσύ πως εισαι;; 


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Rena87 είπε:

Ναι αγάπη μου... θα σας πω...  εσύ πως εισαι;; 

Καλά είμαι.  Πονάει η μέση μου και δεν αντέχω να σηκωθώ. Κι απ ότι καταλαβαίνω εδώ μέσα σε λίγους μήνες αυτό θα είναι πολυτέλεια οπότε τι εκμεταλλευομαι όσο προλαβαίνω και μένω στο κρεβάτι.  

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Τονι@ είπε:

Καλά είμαι.  Πονάει η μέση μου και δεν αντέχω να σηκωθώ. Κι απ ότι καταλαβαίνω εδώ μέσα σε λίγους μήνες αυτό θα είναι πολυτέλεια οπότε τι εκμεταλλευομαι όσο προλαβαίνω και μένω στο κρεβάτι.  

καλημερα ζουζουνω μου!ξεκουραστειτε τωρα που μπορεις...οπως το λες!!!

καλα κ εγω!πηρα τωρα το ντοκ μου...Δευτερα 7 η ωρα το απογευμα θα δουμε τα αυγουλακια μου!και μετα ερχεται χαμος!!!!χαχαχα!

απο αυριο βραδυ βεβαια που θα εχουμε τελειωσει κ με το σπερμοδιαγραμμα θα βαραμε ανενοχλητοι!!!!θα μαι στη 10η μερα...οποτε ξεκιναμε!!!!

  • Μου αρέσει 2

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου...κανω ενα διαλλειμμα και ειπα να σας πω μια καλημερα,.....

πως μου ειστε σημερα...

σαμμερακι μου περαστικα σου....κριμα μωρε το μικρουλι σου....ταλαιπωρειται

μουτζουρα μου ολα καλα θα πανε....θα βαρατε ανενοχλητοι και μετα πολυπόθητο ++++++++++++++++

φιλακια σε ολο το παρεακι...... 

κοριτσια μου εμενα 8 μερες μεινανε....λετε να γινει τιποτα ....στειλτε μου μπεμπεδοσκονη....

  • Μου αρέσει 2

vJ4vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...