Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Κορίτσια μου μολις κοιμήθηκε........

Του εδωσα φιλακια και πολλλλεες αγκαλίτσες.....

Μακαρι να περασει γρήγορα ο πονος στη κοιλίτσα  του...χθες ειδικα τα ειδα ολα..ουτε τουαλετα δε πηγα...

Τωρα καθησα να φαω κατι και να κανω καμια δουλειά..

 

Αμποτακι δου ευχομαι να εχεις ++++!!

Τονια και να τα αφηνες δε πειράζει.....μπροστα στο σπορι...μενουν ολα πισω!!τελος καλα ομως!Προσεχε κουκλίτσα μου..

Επ!μουτσουριτσα μου τι κανεις;;

Ιοιο τι κανει η ζουζουνα;;

6 minutes ago, marakif1990 είπε:

Κορίτσια, μην βλεπω ηττοπαθειες!!!! Ενα μωρο μες στο 2017 θα έρθει για όλες μας!!! Με φλαμίνγκο, με πελαργό ή μπεκάτσα!!!! Δεν ειναι στο χερι του!!! Γι άλλα ζευγάρια ειναι πιο εύκολο, για αλλα πιο δυσκολο, αλλα σε ολα αυτα που το αξίζουν θα το αποκτήσουν... το λεω κ το πιστεύω!!

Κ δεν σας το λεει κ καμμια που πέτυχε εγκυμοσυνη με μια επαφή την 23η μερα του κύκλου!!

Ολέ!!!ετσι αισιοδοξιες!!!!!:)))))

Θα ερθει για ολες!!!Αυτο ειναι το μονο σιγουρο!!!Πιστεψτε το και θα γινει!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ζαμιακι πεσε να ξεκουραστεις πουλακι μου γιατι αν ξυπνησει την εβαψες...εγω κοριτσια μου την πεφτω.μας επιασε το στομαχι κ σερνομαστε...καληνυχτα...το πρωι 3σελιδες θα διαβαζω απο τις μεταμεσονυκτιες....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Ζαμιακι πεσε να ξεκουραστεις πουλακι μου γιατι αν ξυπνησει την εβαψες...εγω κοριτσια μου την πεφτω.μας επιασε το στομαχι κ σερνομαστε...καληνυχτα...το πρωι 3σελιδες θα διαβαζω απο τις μεταμεσονυκτιες....

Σαμμερακι μου εχω ενα σπιτι χαλια....μονο τετοια ωρα μπορω να κανω δουλειες που κοιμαται πιο πολυ.....

Οσο γιστο μετα;;;απλα κουτουλαω απο τη νύστα...

Καληνυχτα σε ολες!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Πφφφ εγω νιώθω ενόχληση στην κοιλιά κ στη μεση, οπως στην περιοδο, αλλα δεν κρατάει πολυ... εχω ξαπλώσει κ δεν εχω διαθεση για αγκαλίτσες.... αυριο κ βλέπουμε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 hours ago, Rena87 είπε:

Μακάρι να είχα Μαμυ μου.... έχασα 1 κ μια βιοχημικη.  Αλλά τώρα ελπίζω!! Να το περνει το filicin κορίτσια μου...ένα κάθε μέρα...

Ωχ...λυπαμαι ρενα μου....ευχομαι να ειναι ο μηνας σου  αυτος και να ειναι τελειομηνη αυτη τη φορα και πανω απ ολα γερο!!!

11 minutes ago, marakif1990 είπε:

Πφφφ εγω νιώθω ενόχληση στην κοιλιά κ στη μεση, οπως στην περιοδο, αλλα δεν κρατάει πολυ... εχω ξαπλώσει κ δεν εχω διαθεση για αγκαλίτσες.... αυριο κ βλέπουμε...

Μαρακι και γω το ιδιο.αφου λεω τι γινεται....;εγω θα ξανακανω αγκαλιτσες.χιχι!Δεν εχω αλλες γονιμες τελος.

Αναμονη τωρα.....

  • Μου αρέσει 1

gc6Ip2.png

Link to comment
Share on other sites

ηρθα και γω!!!!

λιγο νωριτερααπο τις αλλες μερες ε??? αλλα εχετε πει παλι καληνυχτες!!!!

καληνυχταλοιπον σε σαμμερ, ζαμια,αμποτ, μαρακι!!!!

μαμυ2 ολα καλα??? θελω να δω εαν εγραψε η βικυ??? ολα καλα πηγαν με την εξεταση στον ντοκ?????


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Mammy2 είπε:

Ωχ...λυπαμαι ρενα μου....ευχομαι να ειναι ο μηνας σου  αυτος και να ειναι τελειομηνη αυτη τη φορα και πανω απ ολα γερο!!!

Μαρακι και γω το ιδιο.αφου λεω τι γινεται....;εγω θα ξανακανω αγκαλιτσες.χιχι!Δεν εχω αλλες γονιμες τελος.

Αναμονη τωρα.....

Ευχαριστώ Μαμυ μου...

Την πέφτω κορίτσια... αύριο είμαι πρωί..

Good night! 


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


που σαι ρε φιλεναδα μου!!!!!!!!

η κορη καλυτερα..... λεμε αυριο να παει σχολειο.... το συναχι καλυτερα!!! ο λαιμος λιγοτερο κοκκινος με lisopaine!!!! απυρετη.... πονανε τα πλευρα της... το ιδιο βεβαια και εμενα.... πισω... μπρος.....ασε δεν ειχα και την βοηθεια της... να τα κραταει λιγο... νατα παιζει λιγο... να τα κουναει λιγο.... γκρινια αφορητη... ο δευτερος διδυμος.....θελει μονο με εκεινον να ασχολουμαι... μολις αλλαζω τον αλλον γκρινιαζει... μολις ταιζω τον αλλο ξαναγκρινιαζει.... μολις θηλαζω τον αλλο τσιριζει.... ασε μου σπασε τα τυμπανα σημερα!!!! βλεπουν και την αδερφη που ειναι μπροστα τους αλλα δεν τα παιρνει αγκαλια και βουρλιζεται!!!!! αντε να δουμε ποσο θα αντεξω!!!!!σημερα εδωσα στις 7,30 ντεπον μπας και ειναι και οι κυνοδοντες που κατεβαινουν!!!!!

εσυ!!!! τα νεα σου.... το μ3 φαγανουλι και καλουλι ε?????


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

βαζει την απαντηση στο πρωτο... κοιτα τα δικα μου νεα πανω..... γλυκοφιλησε τον μου καλε!!!!!! τρωει να μεγαλωσει.... να φτασει τα αδερφια του!!!!

μου ελεγε η κορη οτι το μ2και το μ3 θα παιζουν μια χαρα μαζι με τα δικα μας!!!!!!! ο μ1 θα επιτηρει.... θακανει τον δασκαλο.... θα τους μαθαινει τα πονηρα... και πιο μεγαλος θα βαριεται να τα παιζει!!! χαχαχα... ωραια ε?????


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

ναι μωρε αλλα ςχουμε κολικους και δε κοιμομαστε πολυ θελουμε και εξω και δε μπορουμε να βνουμε κανεις μας ζαλιζουν καιτα μ1μ2....κατα τα αλλα καλα

χαχα θα χει την. Κιθαριτσα του κι απο δω παν κι αλλοι...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

ωχ κουραγιο!!!! μασαζακι!!!!! τα ποδια ψηλα απο τα μπουτακια και μετα πανω σου!!!! εγω επιανα ενωμενες τις πατουσες και κουνουσα δεξια αριστερα!!! και το μπρουμυτα βοηθαει μην τον αφησεις ομως χωρις επιτηρηση μπρουμυτα!!!! υπαρχει και μια κρεμουλα για κολικους που την βαζεις γυρω απο τον αφαλο και κανεις δεξιοστροφους κυκλους σαν μασαζ!!!!! ασε ποσο θυαμαι ποσο ποναγαν και οι δυο μου.... και μας κρατησε μεχρι και τον τεταρτο οι δυνατοι πονοι αλλα για να τρωω οτι θελω φτασαμε ογδοο!!!!!!! ουτε γαλακτοκομικα.... ουτε σπορια...φλυδες κλπ!!!!

42 minutes ago, sangreluna είπε:

αχ εδω ταιζω εσυ τι κανεις; ολα καλαα;

εδω μεσα οι μισες λενε βαρα....βαρα.... κι αλλες μισες....θηλασε...θηλασε....!!!!!!! και τα δυο θεικα!!!!!!!!!.

29 minutes ago, sangreluna είπε:

ναι μωρε αλλα ςχουμε κολικους και δε κοιμομαστε πολυ θελουμε και εξω και δε μπορουμε να βνουμε κανεις μας ζαλιζουν καιτα μ1μ2....κατα τα αλλα καλα

χαχα θα χει την. Κιθαριτσα του κι απο δω παν κι αλλοι...

αντε να μας παιζει κανενα κομματακι να μας νανουρζει!!!! ος παλαιοτερα η μαμα του.... με τα βιντεακια της...... τα μουσικα νανουρισματα της θειας σαγκρε..... θυμασαι?????

καληνυχτα ομορφιες μου τα λεμε αυριο την ιδα ωρα πανω κατω εκτος απροοπτου!!!! αααα σαγκρε μπαινω και κατα τις 11-13 οταν μπορω!!!!    

 

 

νινι μου καλες εξετασεις για αυριο!!!!!! εσυ δεν πας για αξονικη αυριο η εχω μπερδευτει???

σαμμερακι μου με πεθανεις εχτες!!!!! και η μουτζουριτσα επιβεβαιωσε!!!! με κανατε και βουρκωσα!!!!!

θα γινετε βρε μανουλες!!!!! οοοοολες!!!! σας το υπογραφω!!!!!!! οποια δεν θελει μονο.....να γκαστρωθει..... φευγει απο την παρεουλα μας!!!!! οπως λεει και η σαγκρε μας!!!!!!μην φοβαστε!!! μην κοιτατε την λεκανη της τουαλετας καλε!!!!! αν ειχα μεινει στα παλια..... θα ημουν γεματη φοβιες!!!!! η μητρα σας.... νιωθει.... θυμαται....εχει αισθησεις και συναισθηματα...... αγαπηστε την.... ενθαρρυνετε την.... μιληστε της.... βοηθηστε την να ξεχασει.... δεστε της πληγες της..... και θα σας φερει μεχρι την αγκαλια σας..... τον καρπο σας!!!!!! εμπιστευτητε την!!!!!! πιστεψτε  οτι ειναι ικανη να σας το φερει εις περας ολο το ταξιδι συλληψης- εγκυμοσυνης- γεννας

 

  • Μου αρέσει 3

pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...