Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Nima21 είπε:

      Και εγώ την Πέμπτη η πρώτη μου προσπαθεια! Εχεις τπτ συμπτωματα; Εγω σχεδον τπτ.. και παει να με παρει απο κατω , αλλα προσπαθώ να το μην το σκέφτομαι...κατι ψιλοπονακια περιοδου και λιγο πρησμενο στηθος..

      Καλή μας επιτυχία!! 😍

      Καλησπέρα κορίτσι μου.Μην ψάχνεις για σύμπτωματα.Τα συμπτώματα της περιόδου μοιάζουν με της εγκυμοσύνης.Ειναι τόσα πολλά τα φάρμακα που τα περισσότερα είναι από εκεί.Σου εύχομαι καλή επιτυχία 🙏❤️🙏

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

4 hours ago, Knock Knock είπε:

Γεια σας κορίτσια , είμαι καινούρια στο φόρουμ ! Έχω ενα κοριτσάκι σχεδόν 5 ετων και αρχίσαμε προσπάθειες για δεύτερο αυτο τον μήνα . Αν και το πρώτο ήρθε πολυ εύκολα  τώρα στο δεύτερο έχω αγχωθεί και δεν είμαι και πολυ αισιόδοξη μιας και η ωορρηξια μου καθυστέρησε (βάση τέστ ωορρηξιας) και αν και είχαμε συχνές επαφές μερα παρα μέρα στην αρχη του μήνα και προς το μέσο τις μέρες που είχα θετικο τεστ μονο 2 φορες ήρθαμε σε επαφή . 

Καλως ηρθες.με το καλο να μας πεις ευχαριστα.βρε με τοσες επαφες κ εισαι απαισιοδοξη;το γιο τον επιασα με μια επαφη δυο μερες πριν την ωορρηξια.ολα γινονται

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

τονια μου.... πολυ σωστα φερεσαι στο σπορακι!!!!! ψυχραιμια και ηρεμια πανω απο ολα!!!!!

σαμμερακι μου ποοολυ χαιρομαι για σενα!!!!!!!!

μουτζουρακι εισαι με μικρο καλαθι!!!!!! κι εγω μιαποναγα... μια δεν ποναγα χαμηλα!!!!! μηπως πρεπει λογω ενεσης και ουτρω νακανες την χοριακη τριτη????

βικακι μου χαλαρωνεις ε????? εχεις βοηθεια τον αντρουλη τα σκ????

τζειν μου καλη δασκαλα και καλη μανουλα!!!!!!! μπραβο σου!!!!

ιοιο μου φιλησε μου την τσουπριτσα σου!!!!

νινακι μου σε οκτω απο σημερα????9

σιτακι μου.... ολα καλα????

μαμυ μου οπως ειαν κι οι φιλεναδες don't worry be happy!!! αρχισε το πιο ομορφο ταξιδι!!!!!

χαρουμενομανουλα οοολα καλα??? φιλησε μου το αγορακι σου!!!!

μαιρουλι οοολα καλα??? χαλαρωνεις?????

εβελινακι μου εχεις βοηθεια για το πρωτο παιδακι τωρα που εισαι εγκυυλα????

τζο μου τελεια!!!!!! μπραβο στο γιοκαρινι σου.... που του αρεσε το θεατρο!!!!!

ειρηνακι μου γινατε καλα??? αρχισατε τις βολτουλες?????

ρενακι μου.... παντα σε φορμα!!!! πηγατε και στην βαπτιση?????

μαρακι που εισαι??????

  • Μου αρέσει 2

pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

τυχερο πινακακι

στην αναμονη:

abbot          21/2

rena87

moutzoura2016         14/2

nini84

elektragr

marakif1990

eirinaki1981

city

chryssa1982

σαμμερ         ????

εγκυουλες:

loverbird        9/6/17

Τονι@          6/8/17

εβελινακι

Marinagz

Jane.austen          24/9/17

Mairouli2807          25/9/17

Mammy2             12/10

 

Ξερω οτι δ εγραψα την αμποτ.ψαχνω να θυμηθω ημερομηνια.τονια μου ειχες πει πητ;κ ειναι κ η μαιρουλα εγκυουλα παω να την προσθεσω

Μαρτη τον εχω μονιμα.πηρε το εννιαμηνο για την ιωαννα 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Βικακι μου η Αμποτ σε 9 απο σήμερα την βγάζει το τικερακι για τεστ!

Μαρτακο η ένεση εχει φύγει προ πολλού απο τον οργανισμό 8-10 μέρες λέει...αύριο θα μαι 15 μέρες απο την πρεγκνυλ και 14 απο την ωορηξια!τα ουτρο πως να επηρεάσουν την χοριακη;;; αύριο θα δείξει οτι κ να εχει γίνει καρδουλα!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

βικακι μου τελεια... που θα εχεις τον αντρουλη σου εννεα μηνες βοηθο!!!!!!

μουτζουριτσα μου.... εαν εχεις ρωτησει οκ..... εγω παντως και για τα ουτρω και μονο θα τον ρωταγα εαν μου δωσει ψευδες αποτελεσμα εστω και για μια μερα... γιατι να χαλαστεις!!!!! βεβαα την γνωμη μου σου λεω με οοολη μου την αγαπη και τις ευχες για ++++++++++++ και εσυ αποφασιζεις!!!!!! σματς!!!

  • Μου αρέσει 2

pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

11 minutes ago, 17μαρτη2015 είπε:

βικακι μου τελεια... που θα εχεις τον αντρουλη σου εννεα μηνες βοηθο!!!!!!

μουτζουριτσα μου.... εαν εχεις ρωτησει οκ..... εγω παντως και για τα ουτρω και μονο θα τον ρωταγα εαν μου δωσει ψευδες αποτελεσμα εστω και για μια μερα... γιατι να χαλαστεις!!!!! βεβαα την γνωμη μου σου λεω με οοολη μου την αγαπη και τις ευχες για ++++++++++++ και εσυ αποφασιζεις!!!!!! σματς!!!

Διδυμομανουλα μου γλυκιααααα.ξερω πως τα.λες!!!❤

τον εχω ρωτήσει τα ουτρο δεν επηρεάζουν στην χοριακή!εξάλλου ουτρο κοβεις μονο αν δεις περίοδο μου έχει πει...ή αν βγει αρνητικη η χοριακη...για να αφησεις.το ενδομητριο να λεπτυνει και να αδιαθετησεις...δλδ συνέχιζω να τα.παίρνω. κάθε βράδυ και τωρα!η ένεση ναι!επηρεάζει αλλά αν ήμουν ανυπόμονη κ εκανα νωρίς τεστ οχι χοριακη...τώρα αυτός είπε τριτη για να εχω κ μια μέρα καθυστέρηση..εεε εγώ θα την κάνω δεύτερα που υποτίθεται υποτίθεται θα αδιαθετησω! Χαχαχα!λιιγο ανυπόμονη είμαι το ομολογώ :-P

7 minutes ago, ElektraGr είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια..τι κάνετε..πώς είστε;;;; :)

Που σαι βρε κοριτσαρε;;;καλά εμείς!! Εσύ;;; τι έγινε με τη δουλεια;;; βρηκες άκρη; σε τι φαση εισαι.με τα δικά μας;;;χεχε!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Αγαπουλες δεν σας ξέχασα αλλά αφιερώνω την μέρα μου στον αντρουλη μου . Μαρτακι μου σε ευχαριστώ!  Βικακι μου έχω ΠΗΤ  6 Αυγούστου.  Θα ξαναμπώ πιο μετά πάλι 

 Σας φιλώ πολύ όλες! !

  • Μου αρέσει 2

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, moutzoura2016 είπε:

Διδυμομανουλα μου γλυκιααααα.ξερω πως τα.λες!!!❤

τον εχω ρωτήσει τα ουτρο δεν επηρεάζουν στην χοριακή!εξάλλου ουτρο κοβεις μονο αν δεις περίοδο μου έχει πει...ή αν βγει αρνητικη η χοριακη...για να αφησεις.το ενδομητριο να λεπτυνει και να αδιαθετησεις...δλδ συνέχιζω να τα.παίρνω. κάθε βράδυ και τωρα!η ένεση ναι!επηρεάζει αλλά αν ήμουν ανυπόμονη κ εκανα νωρίς τεστ οχι χοριακη...τώρα αυτός είπε τριτη για να εχω κ μια μέρα καθυστέρηση..εεε εγώ θα την κάνω δεύτερα που υποτίθεται υποτίθεται θα αδιαθετησω! Χαχαχα!λιιγο ανυπόμονη είμαι το ομολογώ :-P

Που σαι βρε κοριτσαρε;;;καλά εμείς!! Εσύ;;; τι έγινε με τη δουλεια;;; βρηκες άκρη; σε τι φαση εισαι.με τα δικά μας;;;χεχε!

Καλααααααα...με την δουλειά τελος τελος....ειμαι σε φαση ζουζουνιων..τελειωσε κι η αντιβιωση για την ουρολοιμωξη...και επισης θα ανεβω να δω την οικογενεια μ, μιας κ το αντρακι μου θα δουλευουν πολλες ωρες :)

  • Μου αρέσει 2

ukSwp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, vikib είπε:

Τι κανεις ηλεκτρακι;σε τι φαση εισαι;

Πας γυμναστηριο;με τη δουλεια;

Καλα κοπελα μεσυ; Νι παω γυμναστηριο τρεις φρρες την εβδομαδα κ ολα γκουντττ... με την δουλεια τελος.... ηρεμησα ...με εχει πληρωσει τ παντα...μενει μονο δωρο πασχα....

  • Μου αρέσει 3

ukSwp3.png

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, ElektraGr είπε:

Καλααααααα...με την δουλειά τελος τελος....ειμαι σε φαση ζουζουνιων..τελειωσε κι η αντιβιωση για την ουρολοιμωξη...και επισης θα ανεβω να δω την οικογενεια μ, μιας κ το αντρακι μου θα δουλευουν πολλες ωρες :)

ωραια Ηλεκτρακι μου!ξεμπερδεψες και με αυτο!!αντε τωρα φουλ ζουζουνιες!!!καλα να περασεις στους δικους σου!!!

10 minutes ago, Mammy2 είπε:

κοριτσια καλησπερα σας καλα εισαστε???

Προσπαθω να βαλω τικερακι!

αχ Μαμμυ φαινεται μονο το link τωρα!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...