Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια μου.  Εγώ τώρα ξυπναω.  Καλυτερα είμαι σήμερα ευτυχώς.  Ήμουν βέβαια ξύπνια 2-3 ώρες τα ξημερώματα.  Μας άνοιξαν πάλι το μαγαζί.  Ο ίδιος τύπος.  Το ίδιο σκηνικό.  Και η αστυνομία πουθενά.  Τέλος πάντων.  Δεν το σκέφτομαι τώρα.  Ελπίζω να έχουμε ένα ήρεμο ΣΚ! !!!!

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

21 minutes ago, Τονι@ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου.  Εγώ τώρα ξυπναω.  Καλυτερα είμαι σήμερα ευτυχώς.  Ήμουν βέβαια ξύπνια 2-3 ώρες τα ξημερώματα.  Μας άνοιξαν πάλι το μαγαζί.  Ο ίδιος τύπος.  Το ίδιο σκηνικό.  Και η αστυνομία πουθενά.  Τέλος πάντων.  Δεν το σκέφτομαι τώρα.  Ελπίζω να έχουμε ένα ήρεμο ΣΚ! !!!!

Τι λες αγαπη; ο ίδιος τυπος; μα είναι δυνατον; δεν έχετε συνεγερμο; μα γιατί το κάνει...βλακας είναι τελείως;  ελπίζω πως δεν είχατε χρήμα μέσα;


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Rena87 είπε:

Τι λες αγαπη; ο ίδιος τυπος; μα είναι δυνατον; δεν έχετε συνεγερμο; μα γιατί το κάνει...βλακας είναι τελείως;  ελπίζω πως δεν είχατε χρήμα μέσα;

Έχουμε συναγερμό αλλά μπαίνει από την πόρτα με την χρονοκαθυστερηση. Και λουκέτο απ έξω. Όχι δεν είχαμε ευτυχώς.  Μόνο λίγα κέρματα. Έγινε τώρα.  Δεν ξέρω τι μπορεί να γίνει. Είναι να μην γίνεις στόχος.  Τεσπα.  Εσύ πως είσαι σήμερα? 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Τονι@ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου.  Εγώ τώρα ξυπναω.  Καλυτερα είμαι σήμερα ευτυχώς.  Ήμουν βέβαια ξύπνια 2-3 ώρες τα ξημερώματα.  Μας άνοιξαν πάλι το μαγαζί.  Ο ίδιος τύπος.  Το ίδιο σκηνικό.  Και η αστυνομία πουθενά.  Τέλος πάντων.  Δεν το σκέφτομαι τώρα.  Ελπίζω να έχουμε ένα ήρεμο ΣΚ! !!!!

Τονια αληθεια τωρα??? Γενικα ειναι χαλια τα πραγματα,εχει ανθισει η αγκληματικοτητα.... ..εχω φιλο που ειναι στην αστυνμια και μου εχει πει οτι πλεον ειναι τοσο λιγοι(μετα το 2010) για ολες τις δουλειες που ειναι αδυνατον να γινονται οσα πρεπει.... δυστυχως....
Σας εκαναν μεγαλη ζημια? Μηπως να βαλετε καμερα?υπαρχουν και καποιες οικονομικες λυσεις....προκειμενου να μην ξανασυμβει..


c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, jane.austen είπε:

Τονια αληθεια τωρα??? Γενικα ειναι χαλια τα πραγματα,εχει ανθισει η αγκληματικοτητα.... ..εχω φιλο που ειναι στην αστυνμια και μου εχει πει οτι πλεον ειναι τοσο λιγοι(μετα το 2010) για ολες τις δουλειες που ειναι αδυνατον να γινονται οσα πρεπει.... δυστυχως....
Σας εκαναν μεγαλη ζημια? Μηπως να βαλετε καμερα?υπαρχουν και καποιες οικονομικες λυσεις....προκειμενου να μην ξανασυμβει..

Καλέ και κάμερα έχουμε και απ όλα!  Όταν ο άλλος μπαίνει με κουκούλα και γάντια τι μπορεί να κάνει και η κάμερα? ? Ευτυχως δεν μας.έκανε μεγάλη ζημιά αλλά δεν γίνεται να μπαίνει κάθε 2 βδομάδες.  


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 minute ago, Τονι@ είπε:

Καλέ και κάμερα έχουμε και απ όλα!  Όταν ο άλλος μπαίνει με κουκούλα και γάντια τι μπορεί να κάνει και η κάμερα? ? Ευτυχως δεν μας.έκανε μεγάλη ζημιά αλλά δεν γίνεται να μπαίνει κάθε 2 βδομάδες.  

Τραγικο....εχουν αποθρασυνθει τελειως....τι να πω ρε τονακι,ευχομαι να μην ξανασυμβει...εμας μας ειχαν ανοιξει το πατρικο μου δυο φορες στο παρελθον οταν ελειπαν οι γονεις μου διακοπες και ξερω αυτο το συναισθημα....εμας τον επιασαν αυτον μετα απο καιρο για αλλη κλοπη και βρεθηκαν στην κατοχη του πραγματά μας....πιθανον να ειναι καποιος απ τη γειτονια και το εχει βαλει στοχο(εμας ηταν απ την γυρω περιοχη)..Πιστευω βεβαια οτι δεν βρηκε λεφτα θα τον κανει να καταλαβει πως δεν εχει να παρει κατι αλλο και να σταματησει....υπομονη....


c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

μουτζουρακι μου καλημερα!!!!!! ελπιζω οι εικονες που σου εστειλα να βοηθησαν το σπορακι σου λιγο!!!!! να του αρεσαν βρε αδερφε!!!! καλη βολτουλα!!!!!!

12 hours ago, Σαμμερ είπε:

Ο μικρος κοιμηθηκε κ εγω προσκυναω.πολλη κουραση το ζιζανιο..ρε μαρτη φυσα πιο δυνατα τη διδυμοσκονη...με το ενα δεν εχω αντοχες θα παλεψω κ διδυμα τρομαρα μου....χαχαχα μονη μου τα λεω μονη μου γελαω.εδω ενα δεν επιασα θελω  κ δευτερο..

χαχα

σαμμερακι μου γλυκο!!!!!!! παρε παρε παρε αρε παααααααρεεεεεε οση διδυμομωρουδιλα θες!!!!!! η αναγκη και το μητρικο ενστικτο μαζι με την αγαπη και την θεληση...... σε κανουν και με κανουν να τα καταφερουμε!!!! γι αυτο μην φοβασαι!!! εσω ετοιμη να ερθει το γραμμενο!!!!!

καλημερα νινακι μου και χαρουμενομανυλιτσα μου φιλακι στον πριγκιπα σου !!!

τζειν μου καλες βολτιτσες!!!! με το easy κοριτσακι μου!!!!!! προσεκτικα και ξεκουραστα!!!!

ρενουλιτσα μου..... ελα...... η τριτη ειναι κοντα!!!!!!!!

τονια μου...... υποψαζεστε ποιος ειναι???? μηπως...... λεω τωρα ισως χαζα.... να αλλαζατε την χρονοκαθηστερηση να χτυπαει ο συναγερμος πιο γρηγορα!!!!!! εσυ κρατα την ψυχραιμια σου αγαπη!!!!!!! ελπιζω οι ζημιες να ειναι οι ελαχιστες!!!!!!

  • Μου αρέσει 2

pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Τονι@ είπε:

Έχουμε συναγερμό αλλά μπαίνει από την πόρτα με την χρονοκαθυστερηση. Και λουκέτο απ έξω. Όχι δεν είχαμε ευτυχώς.  Μόνο λίγα κέρματα. Έγινε τώρα.  Δεν ξέρω τι μπορεί να γίνει. Είναι να μην γίνεις στόχος.  Τεσπα.  Εσύ πως είσαι σήμερα? 

Ναι αγάπη...μήπως να αλλάξετε την χρονοκαθυστερηση; εσενα σκέφτομαι ρε πουλάκι μου.. Να ταράζεσε έτσι μες τη νύχτα ρε γαμωτο;  πάρτε μέτρα αγάπη γιατί αφού γίνετε στόχος όπως λες...κατι πρέπει να γίνει για να αποφευχθεί όλο αυτό..

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, 17μαρτη2015 είπε:

μουτζουρακι μου καλημερα!!!!!! ελπιζω οι εικονες που σου εστειλα να βοηθησαν το σπορακι σου λιγο!!!!! να του αρεσαν βρε αδερφε!!!! καλη βολτουλα!!!!!!

σαμμερακι μου γλυκο!!!!!!! παρε παρε παρε αρε παααααααρεεεεεε οση διδυμομωρουδιλα θες!!!!!! η αναγκη και το μητρικο ενστικτο μαζι με την αγαπη και την θεληση...... σε κανουν και με κανουν να τα καταφερουμε!!!! γι αυτο μην φοβασαι!!! εσω ετοιμη να ερθει το γραμμενο!!!!!

καλημερα νινακι μου και χαρουμενομανυλιτσα μου φιλακι στον πριγκιπα σου !!!

τζειν μου καλες βολτιτσες!!!! με το easy κοριτσακι μου!!!!!! προσεκτικα και ξεκουραστα!!!!

ρενουλιτσα μου..... ελα...... η τριτη ειναι κοντα!!!!!!!!

τονια μου...... υποψαζεστε ποιος ειναι???? μηπως...... λεω τωρα ισως χαζα.... να αλλαζατε την χρονοκαθηστερηση να χτυπαει ο συναγερμος πιο γρηγορα!!!!!! εσυ κρατα την ψυχραιμια σου αγαπη!!!!!!! ελπιζω οι ζημιες να ειναι οι ελαχιστες!!!!!!

Καλημέρα Μάρτη μου. Ψύχραιμη είμαι.  Το πήρα πολύ πιο χαλαρά σήμερα. Δεν βοηθάει πουθενά ο πανικός.  Η χρονοκαθυστερηση χρειάζεται για να προλάβουμε να ανοίξουμε και να απενεργοποιησουμε το συναγερμό. .αλλιώς θα χτύπαγε κάθε πρωί.  Ας τα αφήσουμε τώρα αυτά.  Με την μέση που πονάει τι κάνουμε? ?? Χαχαχχα! !!

  • Μου αρέσει 2

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


45 minutes ago, 17μαρτη2015 είπε:

μουτζουρακι μου καλημερα!!!!!! ελπιζω οι εικονες που σου εστειλα να βοηθησαν το σπορακι σου λιγο!!!!! να του αρεσαν βρε αδερφε!!!! καλη βολτουλα!!!!!!

σαμμερακι μου γλυκο!!!!!!! παρε παρε παρε αρε παααααααρεεεεεε οση διδυμομωρουδιλα θες!!!!!! η αναγκη και το μητρικο ενστικτο μαζι με την αγαπη και την θεληση...... σε κανουν και με κανουν να τα καταφερουμε!!!! γι αυτο μην φοβασαι!!! εσω ετοιμη να ερθει το γραμμενο!!!!!

καλημερα νινακι μου και χαρουμενομανυλιτσα μου φιλακι στον πριγκιπα σου !!!

τζειν μου καλες βολτιτσες!!!! με το easy κοριτσακι μου!!!!!! προσεκτικα και ξεκουραστα!!!!

ρενουλιτσα μου..... ελα...... η τριτη ειναι κοντα!!!!!!!!

τονια μου...... υποψαζεστε ποιος ειναι???? μηπως...... λεω τωρα ισως χαζα.... να αλλαζατε την χρονοκαθηστερηση να χτυπαει ο συναγερμος πιο γρηγορα!!!!!! εσυ κρατα την ψυχραιμια σου αγαπη!!!!!!! ελπιζω οι ζημιες να ειναι οι ελαχιστες!!!!!!

Μαρτακο μου ποσο το έχω ανάγκη να ξερες.  . Ανυπομονώ..

37 minutes ago, Τονι@ είπε:

Καλημέρα Μάρτη μου. Ψύχραιμη είμαι.  Το πήρα πολύ πιο χαλαρά σήμερα. Δεν βοηθάει πουθενά ο πανικός.  Η χρονοκαθυστερηση χρειάζεται για να προλάβουμε να ανοίξουμε και να απενεργοποιησουμε το συναγερμό. .αλλιώς θα χτύπαγε κάθε πρωί.  Ας τα αφήσουμε τώρα αυτά.  Με την μέση που πονάει τι κάνουμε? ?? Χαχαχχα! !!

Χαδακι στην κοιλιτσα... αυτο κάνουμε!! ❤

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Αμαν βρε τονακι.ειναι δυνατον???!!!jane τι ωραιες στιγμες που ζεις...εμενα κανεις δεν χαιρονταν οταν ακουγε οτι ειμαι εγκυος....μαρτη στειλε τη χρειαζομαι...νινι πλησιαζουν οι μερες για τον ντοκ.τονια ξεκουραση.φιλια σε ολες

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Τονακι μου ξεκούραση πλάτη κάτω! Να ξεκουράζεται ολη η σπονδυλική στήλη!

Μαρτακο αν είναι εδώ...του μεταφέρω ολη την μωρουδιλα σας!❤

Τοσα μπεμπακια εχουμε επιστρατεύσει αυτό του έλειπε να μην του αρέσει!

Ποναει η κοιλιτσα όμως σήμερα... Δεν με κανει να ασιοδοξω!

Τα υπόλοιπα κοριτσάκια τι κάνουν;


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια καλα εισστε;Πωπω ανατρυχιασα Τονια!!!!Χαρα στην ψυχραιμια σου!!!Να μην ξαναγινουν τετοια απαππααπ!!!

Ρενα μου γλυκεια πως εισαι σημερα;;;;ποτε δεν περιμενεις;;;

Μουτζουριτσα μου μακαρι να εισαι!!!!Πολυ θετικο το ροζακι πογ ειδες.Εμφυτευση μου μυριζει!!!!

Σαμερακι μου τι κανει ο γιοκας σου;καλα ειναι;Δεν σου ηρθε αλομη ετσι;;;

Εγω κοριτσια καλα ειμαι με ξεπρισμενο στηθος....τι σκοτσεζικα ντους;;;Πονακια αραια και που εχω τσιμπιματακια κυριως κατω δεξια....

12 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

Τονακι μου ξεκούραση πλάτη κάτω! Να ξεκουράζεται ολη η σπονδυλική στήλη!

Μαρτακο αν είναι εδώ...του μεταφέρω ολη την μωρουδιλα σας!❤

Τοσα μπεμπακια εχουμε επιστρατεύσει αυτό του έλειπε να μην του αρέσει!

Ποναει η κοιλιτσα όμως σήμερα... Δεν με κανει να ασιοδοξω!

Τα υπόλοιπα κοριτσάκια τι κάνουν;

Και μενα πονουσε μουτζουριτσα μου η κοιλια μου.Σαν ωορρηξια!

  • Μου αρέσει 1

gc6Ip2.png

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Mammy2 είπε:

Καλησπερα κοριτσια καλα εισστε;Πωπω ανατρυχιασα Τονια!!!!Χαρα στην ψυχραιμια σου!!!Να μην ξαναγινουν τετοια απαππααπ!!!

Ρενα μου γλυκεια πως εισαι σημερα;;;;ποτε δεν περιμενεις;;;

Μουτζουριτσα μου μακαρι να εισαι!!!!Πολυ θετικο το ροζακι πογ ειδες.Εμφυτευση μου μυριζει!!!!

Σαμερακι μου τι κανει ο γιοκας σου;καλα ειναι;Δεν σου ηρθε αλομη ετσι;;;

Εγω κοριτσια καλα ειμαι με ξεπρισμενο στηθος....τι σκοτσεζικα ντους;;;Πονακια αραια και που εχω τσιμπιματακια κυριως κατω δεξια....

Και μενα πονουσε μουτζουριτσα μου η κοιλια μου.Σαν ωορρηξια!

Μην αγχωνεσαι Μαμμυ μου!!! Είναι μια χαρά το σπορακι σου!θα το ακουσεις και θα ηρεμησεις λιγάκι!

Μπορείς να θυμηθείς αν σε πονουσε.πριν την υποτιθέμενη μέρα της περιόδου; δεν μοιάζει.με την ωορρηξία..με πόνο περιόδου μοιάζει... Η μήτρα μου.κεντρικα με πονάει!σαν να αδιαθετω!

Και.λέω καλά πες οτι τα ολααα τα άλλα συμπτώματα τα.προκαλώ...εεε τα ροζ δεν τα προκάλεσα με τίποτα χαχαχα!Τωρα τι ηταν θα μαθουμε σύντομα :wink:


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...