Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

17 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Χαχαχα...αντε να ρθουνε τα ρημαδια τα φλαμιγκα!!!ε τι να κανω ρε μουτζ οταν πολλοι απο τους δικους μου μου λενε να μην κανω αλλο....αφου δεν μπορεις!!!!ποιος δεν μπορει ρε???κ το παληκαρακι μου ποια το κανε????κ γω τους λεω λογαριασμο δεν θα σας δωσω για το τι θα κανω....

Αμαν βρε κοριτσακι μου τι πραγματα ειναι αυτα.. ελεος πια !!! Το αν μπορεις η οχι μονο εσυ το ξερεις κ μη δινεις λογαριασμο σε κανεναν!!! Ετσι δυναμικη σε θελω κ ευχομαι πολυ συντομα να τους τριψεις στη μουρη το νεο μπεμπε!!!tYHNp2.png

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

29 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Χαχαχα...αντε να ρθουνε τα ρημαδια τα φλαμιγκα!!!ε τι να κανω ρε μουτζ οταν πολλοι απο τους δικους μου μου λενε να μην κανω αλλο....αφου δεν μπορεις!!!!ποιος δεν μπορει ρε???κ το παληκαρακι μου ποια το κανε????κ γω τους λεω λογαριασμο δεν θα σας δωσω για το τι θα κανω....

Έλεος ρε αγάπη.  Ποιος είναι γιατρός και ξέρει αν μπορείς ή όχι.??  Και.μην λες σε κανένα ότι προσπαθείς. .τι να πω? ?? Επίσης πότε σκοπεύεις να ξαναχτυπησεις τεστακι? ? Χαχαχα 

 

34 minutes ago, Abbot είπε:

Καλησπερα ζουζουνες μου!!!Μαμμυ μου διαβαζω για τις ανησυχιες σου ... ειναι απολυτα λογικο αυτο που νιωθεις, προσπαθησε ομως να σκεφτεσαι αισιοδοξα κ θετικα κ ολα θα πανε καλα!!! Τονακι μου καλα κανεις πλεον κ προσπαθεις να μην επηραζεσαι απο αρνητικα πραγματα... καλως η κακως η εγκυμοσυνη ειναι μια περιοδος που πρεπει να θωρακιζουμε τον εαυτο μας κ το μωρακι μας κ να ειμαστε οσο πιο ηρεμες κ ξεκουραστες γινεται!!! Σαμμερακι μου οσο δεν ερχεται περιοδος ελπιζουμε, σωστα?? Μουτζουριτσα μου σε δυο μερουλες θα μαθουμε.. κανε μια χοριακουλα για να μπει η εβδομαδα μας ευχαριστα!!!!:) Φιλακια σε ολα τα κοριτσακια!!!!tYHNp2.png

Γειά σου Αμποτακι μου! ! Ναι. Μόνο το μωρό σκέφτομαι και προσπαθώ να το προστατεύω από τα τρελά που συμβαίνουν! 

 

36 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

ααα οχι καθολου αγχος δεν νιωθω!τι να μου προσφερει το αγχος τωρα?οτι εγινε γι αυτον τον κυκλο εχει γινει...ειτε λοιπον ειναι ενα μικρο εργοστασιο μεσα μου ειτε απλα ετοιμαζομαι για εναν νεο κυκλο!νομιζω εχω ηρεμησει πολυ σε σχεση με τον πρωτο καιρο!γιατι κυριως κατανοω οτι δεν ειναι παιδι θελω τωρα το θελω!:)

Ωραία αγαπούλα μου!! Περιμένουμε μαζί σου την Δευτέρα! !

  • Μου αρέσει 3

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Σαμμερ είπε:

Οχι δεν το λεω σε κανεναν

Σε ολους λεω οτι δεν θελω αλλο.τη Δευτερα με την μουτζουριτσα μαζι θα κανω

Ωραία! !! Να έχω ένα λόγο να ανυπομονώ για την Δευτέρα! !! 

  • Μου αρέσει 3

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Οχι δεν το λεω σε κανεναν

Σε ολους λεω οτι δεν θελω αλλο.τη Δευτερα με την μουτζουριτσα μαζι θα κανω

Καρδουλα μου... Ζω και για των δυο μας τα θετικά... Εσύ θα τα τριψεις στη μούρη εκείνων που πρέπει... Και εγώ στης μικροβιολογου! Χαχαχα!

Αν και σιγά μην δηλητηριασουμε τα σπορινια μας με τοξικούς ανθρώπους! Απλα θα περνάμε απο μπροστά τους καμαρωνοντας τις κοιλιτσες μας!❤

46 minutes ago, Abbot είπε:

Καλησπερα ζουζουνες μου!!!Μαμμυ μου διαβαζω για τις ανησυχιες σου ... ειναι απολυτα λογικο αυτο που νιωθεις, προσπαθησε ομως να σκεφτεσαι αισιοδοξα κ θετικα κ ολα θα πανε καλα!!! Τονακι μου καλα κανεις πλεον κ προσπαθεις να μην επηραζεσαι απο αρνητικα πραγματα... καλως η κακως η εγκυμοσυνη ειναι μια περιοδος που πρεπει να θωρακιζουμε τον εαυτο μας κ το μωρακι μας κ να ειμαστε οσο πιο ηρεμες κ ξεκουραστες γινεται!!! Σαμμερακι μου οσο δεν ερχεται περιοδος ελπιζουμε, σωστα?? Μουτζουριτσα μου σε δυο μερουλες θα μαθουμε.. κανε μια χοριακουλα για να μπει η εβδομαδα μας ευχαριστα!!!!:) Φιλακια σε ολα τα κοριτσακια!!!!tYHNp2.png

Αμποτακι μου γλυκό! Ναι πέρασαν οι μέρες για μένα... Εύχομαι να καταφθάνει κανένα φλαμίγκο αλλιως τον επόμενο μήνα παλι! Κοντεύουν και οι δικές σου μερουλες για τεστ ομορφιά! Αντε με το καλό!προς το τέλος της εβδομάδας εεεε;;;❤

  • Μου αρέσει 3

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Μακαρι αμποττακι μου...ειναι πολυ δυσκολο να το κρυβεις απο τους γονεις σου για να τους προστατεψεις.....9 μερες σου μεινανε??

Ναι σαμμερακι μου, 9 μερουλες υπομονης κ για μενα. Εσυ τεστακι θα κανεις τη Δευτερα η χοριακη?tYHNp2.png

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Τόνια μου λυπάμαι γι' αυτό που σαρ συνεβη παλι!!! Μπράβο σου ομως που το αντιμετωπίζεις με ψυχραιμία!! Εύχομαι να είναι το τελευταιο!!!

Σαννερακι μου ναι πλησιαζουν οι ημερες μου κι εμενα για τον ντοκ. Ψιλοαγχωνομαι οσο φτανουν βεβαια αλλα συγχρονως ανυπομονω να τον δω και για το τι θα μου πει. Εσυ δεν εχεις αδιαθετησει ακομη ε;;; Τη δευτερα δηλαδη θα περιμενουμε εσενα και τη μουτζουριτσα;;;; Μακαρι κορίτσια μου!!! Αγωνιω!!!!

 

 

  • Μου αρέσει 2

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Και εμείς περιμένουμε Νινακι τα νεα σου απο τον γιατρό!όλα καλά θα πάνε!

Η Σαμμερ έχει ηδη καθυστέρηση και αυτό είναι ενθαρρυντικό..!!εχει κ μέσον στα φλαμιγκα λόγω γιου! Χαχαχα!ελπίζω στη Σαμμερ πολυυυυ!❤

  • Μου αρέσει 4

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

αγαπουλες μου.... πηγα στην κοπη της πιτας κ χλαπακιασα τα παντα....

σαμμερακι μου αυτο δεν το ηξερα....καλα ειναι δυνατον να σου λενε οι δικοι σου οτι δεν μπορεις? μην ακους κανεναν αγαπη μου κ μη δινεις κ λογαρισμο πουθενα...

τονακι μου συγκροτημενο κ ψυχραιμο...πολυ μου αρεσει ο τροπος που σκεφτεσαι κ αντιμετωπιζεις καταστασεις...

νινακι μου αντε κοντευει το ραντεβου σου κ θα ναι ολα καλα

αμποτακι μου 9 μερουλες ε?? χμμμμ... πολλα φλαμιγκα βλεπω

μουτζουρακι μου το πρωτο δικο σου μαζι με το σαμμερακι 

μαμμυ μου γλυκια εγω λογικα το π/σ/κ θα εχω ωορρηξια.... και εχω κ μια ξενερα ρε κοριτσια....εχουμε τα βαφτησια την κυριακη του ανηψιου κ θα ερθει ο πεθερος μου να μεινει σπιτι μας απο την παρασκευη. το 3ημερο της ωορρηκια μου δλδ. εντακει..ελεος  κ ο αντρας μου δεν κανει ποτε με τιποτα σεξ οταν εχουμε καποιον σπιτι κ ας ειναι σε αλλο δωματιο. δλδ τι γκαντεμια αυτη που εχω. παλι θα ασω την ωορρηξια? τα νευρα μου δλδ... κ με αγχος δεν γινετσι τιποτα... δεν ειναι κ ωραιο... τελος παντων...

μαρακι και σιτακι που εξαφανιστηκατε?

η μανουλιτσα μας τι να κανει?

ζαμιακι μου, βικακι μου, εβελινακι μου, σαγκρε μου, μαρτσκουλινο μου, μαιρουλι, χαρουμενη μανουλα μου, ιοιο μου,ειρηνακι μου σας φιλω γλυκα!

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 minutes ago, Rena87 είπε:

αγαπουλες μου.... πηγα στην κοπη της πιτας κ χλαπακιασα τα παντα....

σαμμερακι μου αυτο δεν το ηξερα....καλα ειναι δυνατον να σου λενε οι δικοι σου οτι δεν μπορεις? μην ακους κανεναν αγαπη μου κ μη δινεις κ λογαρισμο πουθενα...

τονακι μου συγκροτημενο κ ψυχραιμο...πολυ μου αρεσει ο τροπος που σκεφτεσαι κ αντιμετωπιζεις καταστασεις...

νινακι μου αντε κοντευει το ραντεβου σου κ θα ναι ολα καλα

αμποτακι μου 9 μερουλες ε?? χμμμμ... πολλα φλαμιγκα βλεπω

μουτζουρακι μου το πρωτο δικο σου μαζι με το σαμμερακι 

μαμμυ μου γλυκια εγω λογικα το π/σ/κ θα εχω ωορρηξια.... και εχω κ μια ξενερα ρε κοριτσια....εχουμε τα βαφτησια την κυριακη του ανηψιου κ θα ερθει ο πεθερος μου να μεινει σπιτι μας απο την παρασκευη. το 3ημερο της ωορρηκια μου δλδ. εντακει..ελεος  κ ο αντρας μου δεν κανει ποτε με τιποτα σεξ οταν εχουμε καποιον σπιτι κ ας ειναι σε αλλο δωματιο. δλδ τι γκαντεμια αυτη που εχω. παλι θα ασω την ωορρηξια? τα νευρα μου δλδ... κ με αγχος δεν γινετσι τιποτα... δεν ειναι κ ωραιο... τελος παντων...

μαρακι και σιτακι που εξαφανιστηκατε?

η μανουλιτσα μας τι να κανει?

ζαμιακι μου, βικακι μου, εβελινακι μου, σαγκρε μου, μαρτσκουλινο μου, μαιρουλι, χαρουμενη μανουλα μου, ιοιο μου,ειρηνακι μου σας φιλω γλυκα!

Ρενακι μου γλυκό λες και το βάζουν στοίχημα κάθε μήνα! ! Βάρα Πέμπτη βράδυ ή Παρασκευή πρωί.  Να έχει μείνει κάτι μέσα πριν πέσει το αυγό! ! Και με το που φύγει ξανά.  

Σας καληνυχτω αγάπες μου! !!πολλα  φιλάκια! !

  • Μου αρέσει 2

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Τονι@ είπε:

Ρενακι μου γλυκό λες και το βάζουν στοίχημα κάθε μήνα! ! Βάρα Πέμπτη βράδυ ή Παρασκευή πρωί.  Να έχει μείνει κάτι μέσα πριν πέσει το αυγό! ! Και με το που φύγει ξανά.  

Σας καληνυχτω αγάπες μου! !!πολλα  φιλάκια! !

ετσι σκεφτομαι να κανω αγαπη μου... την πεμπτη... βεβαια δευτερα δεν θα εχω πιθανοτητα... αλλα μου τι δινει ρε γαμωτο... να τις χανω τις μερες ετσι....

κοιμησου καρδουλα μου! ονειρα γλυκα!

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Rena87 είπε:

ετσι σκεφτομαι να κανω αγαπη μου... την πεμπτη... βεβαια δευτερα δεν θα εχω πιθανοτητα... αλλα μου τι δινει ρε γαμωτο... να τις χανω τις μερες ετσι....

κοιμησου καρδουλα μου! ονειρα γλυκα!

Αχχ ποσο σε καταλαβαινω... κ εγω ετσι ενιωθα προηγουμενους μηνες που το προγραμματιζα κ τυχαινε ειτε να εχω εφημερια ειτε να λειπει ο αντρας μου σε δουλεια... αντε μηπως μπορεσεις Ρενακι μου κ τον αποπλανησεις το σκ, ποτε δεν ξερεις!!! Βαρα παντως οποτε μπορεις...

Καληνυχτα τονακι μου!!!tYHNp2.png

Καληνυχτα κ στα υπολοιπα κοριτσακια!!! Φιλακια...

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Τι κανετε;κοιμασαστε τετοια ωρα.εμεις ολη μερα βολτες αυριο ομως θα βαλω πινακακι.υποσχομαι

13 hours ago, Τονι@ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου.  Εγώ τώρα ξυπναω.  Καλυτερα είμαι σήμερα ευτυχώς.  Ήμουν βέβαια ξύπνια 2-3 ώρες τα ξημερώματα.  Μας άνοιξαν πάλι το μαγαζί.  Ο ίδιος τύπος.  Το ίδιο σκηνικό.  Και η αστυνομία πουθενά.  Τέλος πάντων.  Δεν το σκέφτομαι τώρα.  Ελπίζω να έχουμε ένα ήρεμο ΣΚ! !!!!

Παλι βρε κοριτσι μου;ελπιζω τελευταια φορα

10 hours ago, Σαμμερ είπε:

Αμαν βρε τονακι.ειναι δυνατον???!!!jane τι ωραιες στιγμες που ζεις...εμενα κανεις δεν χαιρονταν οταν ακουγε οτι ειμαι εγκυος....μαρτη στειλε τη χρειαζομαι...νινι πλησιαζουν οι μερες για τον ντοκ.τονια ξεκουραση.φιλια σε ολες

Δ πειραζει σαμμερακι θα χαρουμε εμεις

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσαρες μου...ξεκουραζονται οι εγκυουλες???τονακι περασε ησυχα η νυχτα???τι λεει το προγραμμα σημερα???εγω δουλειες ολη μερα..αλλα με μετρο γιατι η κυρια δεν εμφανιστηκε ακομη....φιλια σε ολες.καλη κυριακη να εχουμε κ ακομα μια καλυτερη δευτερα ε μουτζ???

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...