Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 17/5/2024 at 10:23 ΠΜ, Nima21 είπε:

      Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

      Κορίτσι μου, σήμερα ενημερώθηκα ότι κρατάει 20 μέρες αφού ανοιχτεί.

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια , είμαι καινούρια στο φόρουμ ! Έχω ενα κοριτσάκι σχεδόν 5 ετων και αρχίσαμε προσπάθειες για δεύτερο αυτο τον μήνα . Αν και το πρώτο ήρθε πολυ εύκολα  τώρα στο δεύτερο έχω αγχωθεί και δεν είμαι και πολυ αισιόδοξη μιας και η ωορρηξια μου καθυστέρησε (βάση τέστ ωορρηξιας) και αν και είχαμε συχνές επαφές μερα παρα μέρα στην αρχη του μήνα και προς το μέσο τις μέρες που είχα θετικο τεστ μονο 2 φορες ήρθαμε σε επαφή . 

  • Μου αρέσει 2

6bZGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

50 minutes ago, φαιη.κ είπε:

Καλημερα κοριτσια,είμαι η Φαίη μαμά ενος κουκλου 18 μηνών!μπήκα στην παρεουλα σας γιατί κι εμείς προσπαθούμε για δεύτερο μωρακι και είναι ομορφο να μοιραζεσαι την αγωνια σου με ανθρωπους που σε καταλαβαινουν!εύχομαι όλες να πετύχουμε τον στοχο μας και οσες το εχουν πετυχει εύχομαι μια όμορφη τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!

Καλώς ήρθε Φαίη!να σου ζησει ο πρίγκιπας κ με το καλό το αδερφακι του ❤

49 minutes ago, Jo sephine είπε:

Καλημέρα, κοριτσούδια! Τι κάνουμε; Περιμένουμε θετικά νέα; Εύχομαι αύριο να ξημερώσει εβδομάδα με πολλά θετικά!

Εμείς πήγαμε το αγοράκι μας θέατρο πρώτη φορά, κοιτούσε με διάπλατα ματάκια και ενθουσιάστηκε! Γελάσαμε πολύ! Σήμερα χαλαρή Κυριακή με οικογενειακό τραπέζι και άραγμα, εύχομαι να ξεκουραστείτε όλες, εγκυούλες και μη! Φιλιά πολλά!

Φιλια στο βλασταρακι σου Τζο μου!καλά να περασετε!❤

46 minutes ago, citty είπε:

Καλημέρα κοριτσαρες μου τι κάνετε;; Σας ελειψα καθόλου...; Εγώ εμπαινα διαβαζα τα νεακια σας...αλλά δεν προλαβαίνα να γράψω..... 

Μουτζουριτσα μου και σαμμερακι μου ευχομαι να μας γεμισετε θετικά τεστακια αυτή ή βδομάδα....πως μου ειστε;

Οι φρεσκοεγκυουλες μου πως είναι....ελπίζω να προσέχουν και να μην αγχωνονται....

Οι πιο παλιές μας εγκυουλες φουσκώνουν φουσκώνουν..;

Τα κορίτσια μου τα υπόλοιπα πως είναι; Ρενακι μου, ιοιο μου , αμποτακι ,ειρηνακι μου, και οποίο άλλο κορίτσι ξεχνώ φιλια πολλά...

Καλώς ήρθες στη παρεουλα μας....πόσο καιρο προσπαθείς..; εύχομαι συντομα να περιμένεις το δεύτερο αγγελουδι σου.....;  Αααα και για το πρώτο πόσο καιρο προσπαθούσε ς.....πωπω ξεκίνησα την ανακριση....αχχαχαχαχ

Μα έλα βρε κοριτσαρε!!!φυσικά.κ μας ελειψες και σε αναζητουσαμε!Αντε η τελευταία της θα ναι! Αγάπη οχι κάθε.μέρα βαρεμα...αδυνατίζει το σπέρμα!

Χαχαχα όσο για την ανακριση σωστηηη με προλαβες κ εγώ αυτό θα ρωτούσα την Φαίη!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Knock Knock είπε:

Γεια σας κορίτσια , είμαι καινούρια στο φόρουμ ! Έχω ενα κοριτσάκι σχεδόν 5 ετων και αρχίσαμε προσπάθειες για δεύτερο αυτο τον μήνα . Αν και το πρώτο ήρθε πολυ εύκολα  τώρα στο δεύτερο έχω αγχωθεί και δεν είμαι και πολυ αισιόδοξη μιας και η ωορρηξια μου καθυστέρησε (βάση τέστ ωορρηξιας) και αν και είχαμε συχνές επαφές μερα παρα μέρα στην αρχη του μήνα και προς το μέσο τις μέρες που είχα θετικο τεστ μονο 2 φορες ήρθαμε σε επαφή . 

Καλώς ηρθες και με το καλο και συντομα να φουσκωσει η κοιλιτσα!!! πες μας λεπτομερειες ποσο καιρο προσπαθειτε για το δευτερο,ημ/νιες κλπ!!!

φαιη καλώς ηρθες κι εσυ!!!!


c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Knock Knock είπε:

Γεια σας κορίτσια , είμαι καινούρια στο φόρουμ ! Έχω ενα κοριτσάκι σχεδόν 5 ετων και αρχίσαμε προσπάθειες για δεύτερο αυτο τον μήνα . Αν και το πρώτο ήρθε πολυ εύκολα  τώρα στο δεύτερο έχω αγχωθεί και δεν είμαι και πολυ αισιόδοξη μιας και η ωορρηξια μου καθυστέρησε (βάση τέστ ωορρηξιας) και αν και είχαμε συχνές επαφές μερα παρα μέρα στην αρχη του μήνα και προς το μέσο τις μέρες που είχα θετικο τεστ μονο 2 φορες ήρθαμε σε επαφή . 

Μα.τι καλά! Νέα κορίτσια.στην παρέα! Καλώς ήρθες Νοκ και να σου ζησει το παιδάκι σου! Τώρα ξεκινησατε.καλέ μην αγχωνεσαι!να σου ζησει το.παιδάκι σου και.με το καλό το αδερφακι !❤


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια , ευχαριστώ για την υποδοχή . Ποτε περιμένω τώρα μια κουβέντα είναι:)  έπερνα αντισυλληπτικά κάποιους μήνες και τα σταμάτησα τον προηγούμενο μήνα ..ετσι αυτο τον μήνα ο κύκλος είναι κάπως περίεργος και μάλλον σε αυτο ωφείλεται και η καθυστέρηση ωορρηξίας . Πρώτη μέρα τελευταίας περιοδου ήταν στις 20 Ιανουαρίου και κανονικά είχα κύκλο 28 ημερών . Θετικά τέστ ωορρηξίας (πρώτη φορά τα χρησιμοποιώ) είχα στις 6 και στις 7 Φεβρουαρίου , ετσι εαν υπολογίσω 14 μέρες μετα..λογικά θα πέφτει 19-20/2 

  • Μου αρέσει 2

6bZGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια καλά είσαστε? Καλώς ορίσατε κορίτσια και με το καλό τα νινακια σας.

Εγω καλά είμαι ξύπνησα πολύ ευδιαθετη σήμερα έκανα τις δουλιτσες μου μαγείρεψα και τωρα χαλαρώνω στο νετ.

Σαμερακι καθυστέρηση μετράμε τέλεια! !!!!!

Μουτζουρα μου δεν θα σου ρθει ούτε και σενα.σε 9 μηνες ραντεβού θα σου ξανάρθει. 

Ρενααααα βαρατε τεταρτη Πέμπτη αβέρτα! !!!!!!!

Τονια μου τζειν μου δίκιο έχετε δεν ξαναγχωνομαι.Ολα καλα θα πανε για όλες μας. Μπήκε το νερό στο αυλάκι και όλα καλα.

Μαιρουλα μου ιοιο μου σιτακι μου φιλιά πολλά! !!!!!

  • Μου αρέσει 3

gc6Ip2.png

Link to comment
Share on other sites

νοκ τωρα ξεκινας οποτε, μην αγχωνεσαι απο τωρα(βασικα εγω ειμαι της αποψης οσο καιρο κι αν προσπαθει μια κοπελα να μην αγχωνεται,το μωρακι ερχεται οποτε εκεινο θελει,όχι εμεις)!! θα στρωσει κι ο κυκλος και θα τα βρεις ολα.....!

  • Μου αρέσει 2

c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου είμαι στην επιστροφή γιατί είχαμε ατύχημα.  Ήρθε νέο μέλος χωρίς ορειβατικα παπούτσια κ μάλλον έσπασε πόδι...κακός που τον πήραμε από την αρχή..

Φαιη και νοκ  καλώς ήρθατε στο παρεακι μας!!! Καταρχήν να σας ζήσουν τα παιδακια σας!! Από ότι κατάλαβα τώρα ξεκινάτε προσπάθειες...οποτε υπομονή... στο δρόμο είναι για ολες μας! 

Εγώ μόλις έμαθα ότι το Σάββατο θα εφημερευει κ άντρας μου. Χτυπά κιαλο λέω... θα το αντέξω!! Οοοοχι ρενα μη πέφτεις...

Λοιπον πήρα απόφαση... δεν θα πάρω τεστ ωορρηξιας.. τέρμα... θα βαράω οπότε μπορώ κ ότι γίνει... τέλος.. 

Σαμμερακι κ μουτζουρακι αγωνία τρελή για αύριο!!!

Ιοιο μου τι κανετε;; Η μανούλιτσα μας ξεχασε;

Τζο μου γλυκιά...σαγκρε...Μαρτακο μου πως ειστε;

Αμποτακι άσε..μεγάλη γκαντεμιά μας δέρνει μου φαίνεται.. όσο το κυνηγάνε..τόσο μας εμποδιζει; η μου φαινεται;

Το μάρακί που ειναι; τζεινακι μου όλα καλα ; το πουλακι ;

Σιτακι μου γλυκό... Μαμυ μου πότε έχεις το ραντεβού ειπαμε; εσυ νινακι 16 ε;

Το Τονακι μου είναι ξεκούραστο να υποδεχτεί τη βδομαδα;

Βικακι μου που είναι το πινακακι μας; 

 

  • Μου αρέσει 3

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Rena87 είπε:

Κοριτσακια μου είμαι στην επιστροφή γιατί είχαμε ατύχημα.  Ήρθε νέο μέλος χωρίς ορειβατικα παπούτσια κ μάλλον έσπασε πόδι...κακός που τον πήραμε από την αρχή..

Φαιη και νοκ  καλώς ήρθατε στο παρεακι μας!!! Καταρχήν να σας ζήσουν τα παιδακια σας!! Από ότι κατάλαβα τώρα ξεκινάτε προσπάθειες...οποτε υπομονή... στο δρόμο είναι για ολες μας! 

Εγώ μόλις έμαθα ότι το κιΣάββατο θα εφημερευει κ άντρας μου. Χτυπά κιαλο λέω... θα το αντέξω!! Οοοοχι ρενα μη πέφτεις...

Λοιπον πήρα απόφαση... δεν θα πάρω τεστ ωορρηξιας.. τέρμα... θα βαράω οπότε μπορώ κ ότι γίνει... τέλος.. 

Σαμμερακι κ μουτζουρακι αγωνία τρελή για αύριο!!!

Ιοιο μου τι κανετε;; Η μανούλιτσα μας ξεχασε;

Τζο μου γλυκιά...σαγκρε...Μαρτακο μου πως ειστε;

Αμποτακι άσε..μεγάλη γκαντεμιά μας δέρνει μου φαίνεται.. όσο το κυνηγάνε..τόσο μας εμποδιζει; η μου φαινεται;

Το μάρακί που ειναι; τζεινακι μου όλα καλα ; το πουλακι ;

Σιτακι μου γλυκό... Μαμυ μου πότε έχεις το ραντεβού ειπαμε; εσυ νινακι 16 ε;

Το Τονακι μου είναι ξεκούραστο να υποδεχτεί τη βδομαδα;

Βικακι μου που είναι το πινακακι μας; 

 

Αυτές τις αποφάσεις στο βουνό πολύ τις αγαπω!

Και.εγώ.κορίτσια αν δεν αύριο ..το επόμενο δίμηνο μέχρι τις εξετάσεις... Τίποτα... Ουτε τεστ...ουτε αυγά ουτε φαρμακια(μόνο τις βιταμίνες μας)..ουτε γιατρό θέλω να δω!θα βαραμε όταν θέλουμε και αμα.θέλει να ερθει θα ερθει !

2 hours ago, Mammy2 είπε:

Καλημέρα κορίτσια καλά είσαστε? Καλώς ορίσατε κορίτσια και με το καλό τα νινακια σας.

Εγω καλά είμαι ξύπνησα πολύ ευδιαθετη σήμερα έκανα τις δουλιτσες μου μαγείρεψα και τωρα χαλαρώνω στο νετ.

Σαμερακι καθυστέρηση μετράμε τέλεια! !!!!!

Μουτζουρα μου δεν θα σου ρθει ούτε και σενα.σε 9 μηνες ραντεβού θα σου ξανάρθει. 

Ρενααααα βαρατε τεταρτη Πέμπτη αβέρτα! !!!!!!!

Τονια μου τζειν μου δίκιο έχετε δεν ξαναγχωνομαι.Ολα καλα θα πανε για όλες μας. Μπήκε το νερό στο αυλάκι και όλα καλα.

Μαιρουλα μου ιοιο μου σιτακι μου φιλιά πολλά! !!!!!

Φυσά φύσα νέα φρέσκια μπεμπεδοσκονη θετική και χαρούμενη μανούλα ❤

  • Μου αρέσει 3

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


6 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

Αυτές τις αποφάσεις στο βουνό πολύ τις αγαπω!

Και.εγώ.κορίτσια αν δεν αύριο ..το επόμενο δίμηνο μέχρι τις εξετάσεις... Τίποτα... Ουτε τεστ...ουτε αυγά ουτε φαρμακια(μόνο τις βιταμίνες μας)..ουτε γιατρό θέλω να δω!θα βαραμε όταν θέλουμε και αμα.θέλει να ερθει θα ερθει !

Φυσά φύσα νέα φρέσκια μπεμπεδισκονη θετική και χαρούμενη μανούλα ❤

Ετσι αγάπη μου... μπας κ σπάσει η γρουσουζια...  δε μπορώ άλλο άγχος...  μια το ένα...μια το άλλο... ας το διάκιλο πια...  ότι θέλει ας γίνει...

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια απο εχθες κατι εχει παθει το κινητο μου με αυτη τη σελιδα και με πεταει συνεχεια εξω δε μπορω να βρω τι φταιει... Το λαπτοτ χαλασε ο σκληρος δυσκος μαλλον και τωρα με το ταπλετ κολαειι ουφφφφ αυτααα... Πως μου ειστε;;; περιμενουμε αυριο τη μουτζουρα μας..,, και σαμερ στην ααναμονη οοο χερομαι .. Να καλοσορισω κ εγω τα δυο νεα κοριτσια στη παρεα μας.... Θα κατσω τωρα να σας διαβασω αν δε κολησει και εκνευριστωω.….

  • Μου αρέσει 2

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και παλι κοριτσια!!

Φαιη και νοκ καλωσηρθατε στην παρεα μας και καλη τυχη στις προσπαθειες σας!!!!

Ρενακι ποσο θα ηθελα κι εγω να ειμαι εκει. Δεν εχω κανει ποτε ορειβασια αλλα θα το ηθελα παρα πολυ!!!!

Σας φιλω ολες: αμποτ, μαρτη, σαμμερ, χαρουμενη μανουλα, σιτι, βικυ, σανγκρε, ζαμια, τονια, τζειν και ολες οσες ξεχνω!!!!

  • Μου αρέσει 1

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, nini84 είπε:

Γεια σας και παλι κοριτσια!!

Φαιη και νοκ καλωσηρθατε στην παρεα μας και καλη τυχη στις προσπαθειες σας!!!!

Ρενακι ποσο θα ηθελα κι εγω να ειμαι εκει. Δεν εχω κανει ποτε ορειβασια αλλα θα το ηθελα παρα πολυ!!!!

Σας φιλω ολες: αμποτ, μαρτη, σαμμερ, χαρουμενη μανουλα, σιτι, βικυ, σανγκρε, ζαμια, τονια, τζειν και ολες οσες ξεχνω!!!!

Είναι μαγεια νινακι μου!!! 

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου γλυκα....σας διαβασα αλλαμολιςξυπνησεκαι το δευτερο και πρεπει να φαει...... θα επιστρεψω!!!!!

καλως ηρθατε φαιη και νοκ!!!!! να σας ζησουν τα βλασταρια σας.... καλη επιτυχια στο δευτερο!!!!!!

  • Μου αρέσει 3

pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...