Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια από ποιο μήνα και μετά σας αφήνει ο γιατρός να βάφετε νύχια; Εμένα μου έχει απαγορέψει τα μαλλιά αλλά τα νύχια μου έχει πει από την αρχή ότι μπορώ να τα βάφω. Εγω βέβαια φοβάμαι και δεν τα έχω βάψει έως τώρα αλλά τώρα που ανοίγει ο καιρός έλεγα μήπως φτιάξω λίγο τα ποδαράκια. Πήρα και μανό από το φαρμακείο για να μην έχει πολλά χημικά (λέμε τώρα..)

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Σαμμερ είπε:

Καλημερα κοριτσαρες μου...ξεκουραζονται οι εγκυουλες???τονακι περασε ησυχα η νυχτα???τι λεει το προγραμμα σημερα???εγω δουλειες ολη μερα..αλλα με μετρο γιατι η κυρια δεν εμφανιστηκε ακομη....φιλια σε ολες.καλη κυριακη να εχουμε κ ακομα μια καλυτερη δευτερα ε μουτζ???

 

1 hour ago, nini84 είπε:

Καλημερα Σαμμερακι!!! Ναι αφου δεν ηρθε καλα κανεις και προσεχεις!!!Αυριο θα περιμενουμε τα νεα σας!!

Εγω  μαγειρευω και πινω και τον καφε μου. 

Καλημέρα αγάπες μουυυυ!!!❤

Ομορφή ηλιόλουστη Κυριακή! Εύχομαι να είναι έτσι ολη μέρα Σαμμερακι και σήμερα και αύριο να έχουν καθαρό καιρο για την πτήση τα φλαμιγκα!

Καλημέρα Νινακι! εγώ μαγείρεψα απο χθες για να βολταρω σήμερα! Μετα δουλιτσες κ εγώ αλλά με μέτρο!

Τονακι μου καλυτερα η μέση μας;φιλί στην κοιλιτσα!

Ρενακι μουυυ θα βρείτε και χρόνο και τροπο! Δεν σας φοβάμαι! Και δεν θα ναι με άγχος ...μην μου φοβάσαι!

Αμποτακι σε θαυμαζω που το πηγες χαλαρά αυτό το μήνα.... Θέλω και εγώ να το κατακτήσω αυτό! Θα γίνεις το παράδειγμα μας να χαλαρωσουμε λίγο και οι υπόλοιπες!

Καλημέρα σε όλο το παρεακι! Βικακι μου ❤Ειρηνακι μου ❤Πουλακι ❤

Φρεσκοεγκυουλες Μαμυ,Μαιρουλι,Τζεινακι ❤

Εβελινακι,Σιτακι,Μαράκι,Τζο,Σανγκρε,Μαρτακο μου, Ηλεκτρακι,Χαρούμενομανουλα και σε οποία ξεχνώ διπλό φιλακι!

  • Μου αρέσει 3

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Σαμμερ είπε:

Καλημερα κοριτσαρες μου...ξεκουραζονται οι εγκυουλες???τονακι περασε ησυχα η νυχτα???τι λεει το προγραμμα σημερα???εγω δουλειες ολη μερα..αλλα με μετρο γιατι η κυρια δεν εμφανιστηκε ακομη....φιλια σε ολες.καλη κυριακη να εχουμε κ ακομα μια καλυτερη δευτερα ε μουτζ???

Καλημέρα, κορίτσια! Αναμένουμε ευχάριστα αύριο! 

Σαμμερακι μου, θα χαρούμε εμείς! !!! 

Βλέπω κοπάδια φλαμίγκο να καταφθάνουν! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Σαμμερ είπε:

Καλημερα κοριτσαρες μου...ξεκουραζονται οι εγκυουλες???τονακι περασε ησυχα η νυχτα???τι λεει το προγραμμα σημερα???εγω δουλειες ολη μερα..αλλα με μετρο γιατι η κυρια δεν εμφανιστηκε ακομη....φιλια σε ολες.καλη κυριακη να εχουμε κ ακομα μια καλυτερη δευτερα ε μουτζ???

Καλημερα Σαμμερακι!!!μετραμε καθυστερηση αγαπη μου ε?? Καλημερα σε ολα τα κοριτσια!!!
 

Εγω ξυπνησα πολύ πρωι,ηπια το πολυ ελαφρυ καφεδακι μου και τωρα διορθωνω τα διαγωνισματα μαθηματικών που εγραψαν τ'αστερακια μου την Πεμπτη...

Εγώ παραμένω ήρεμη και ζεν....τα πρωινα ανακατευομαι λίγο μεχρι να φαω.... κανω υπομονη μεχρι την τεταρτη που θα παρω τις αιματολογικες! παντως όλο κατι εχω να περιμενω...παραπονο δεν εχω,κυλαει γρηγορα ο καιρος και φοβαμαι μη δε το απολαυσω οσο πρεπει!

Τονακι πως εισαι σημερα?

Μουτζουριτσα μου γλυκεια καλημερα,πως αισθανεσαι...?

Μαμι μου ειναι κριμα να αγχωνεσαι...οπως σου ειπε και η τονια,ανεξαρτητα αν δεις μια εικονα,παντα κατι ακολουθει που δεχνει οτι ολα πανε καλα...πρωτα ο σακος,μετα η καρδουλα,μετα η αυχενικη και παει λεγοντας....ασε τη φυση να κανει τη δουλεια της και μην αγχωνεσαι γιατι μονο κακο κανεις...Τα σπορακια μας θελουν περιβαλλον ηρεμιας!

ρενακι μου εσυ καλα?καλημερα!

νινι,χαρουμενη μαμα, βικακι,αμποτ,ιοιο καλημερα!!! ευχομαι ενα ομορφο πρωινο κυριακης σε ολες!!!

  • Μου αρέσει 3

c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου. Εγώ χουζουρευω ακόμα στο κρεβάτι. Σήμερα δεν έχω πρόγραμμα αλλά θα προσπαθήσω να κάτσω σπίτι με τον αντρουλη μου αν δεν προκύψει τίποτα.  Η μέση είναι τα ίδια αλλά δεν πειράζει. .χαλάλι του!! Εύχομαι να έχουμε μια χαρούμενη Κυριακή! !

  • Μου αρέσει 3

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

43 minutes ago, Ioio είπε:

Καλημέρα, κορίτσια! Αναμένουμε ευχάριστα αύριο! 

Σαμμερακι μου, θα χαρούμε εμείς! !!! 

Βλέπω κοπάδια φλαμίγκο να καταφθάνουν! 

Καλημέρα Ιοιο μου! Η μικρή καλά;

Μακάρι να σας γράψουμε τα.πιο ευχάριστα νέα αύριο!

36 minutes ago, jane.austen είπε:

Καλημερα Σαμμερακι!!!μετραμε καθυστερηση αγαπη μου ε?? Καλημερα σε ολα τα κοριτσια!!!
 

Εγω ξυπνησα πολύ πρωι,ηπια το πολυ ελαφρυ καφεδακι μου και τωρα διορθωνω τα διαγωνισματα μαθηματικών που εγραψαν τ'αστερακια μου την Πεμπτη...

Εγώ παραμένω ήρεμη και ζεν....τα πρωινα ανακατευομαι λίγο μεχρι να φαω.... κανω υπομονη μεχρι την τεταρτη που θα παρω τις αιματολογικες! παντως όλο κατι εχω να περιμενω...παραπονο δεν εχω,κυλαει γρηγορα ο καιρος και φοβαμαι μη δε το απολαυσω οσο πρεπει!

Τονακι πως εισαι σημερα?

Μουτζουριτσα μου γλυκεια καλημερα,πως αισθανεσαι...?

Μαμι μου ειναι κριμα να αγχωνεσαι...οπως σου ειπε και η τονια,ανεξαρτητα αν δεις μια εικονα,παντα κατι ακολουθει που δεχνει οτι ολα πανε καλα...πρωτα ο σακος,μετα η καρδουλα,μετα η αυχενικη και παει λεγοντας....ασε τη φυση να κανει τη δουλεια της και μην αγχωνεσαι γιατι μονο κακο κανεις...Τα σπορακια μας θελουν περιβαλλον ηρεμιας!

ρενακι μου εσυ καλα?καλημερα!

νινι,χαρουμενη μαμα, βικακι,αμποτ,ιοιο καλημερα!!! ευχομαι ενα ομορφο πρωινο κυριακης σε ολες!!!

Καλημέρα ομορφιά!!! Σήμερα νιώθω μια χαρά! Δεν αναφέρω τις κλασικές μου ενοχλήσεις... Αλλά πονακια δεν εχω ούτε για δείγμα σήμερα και για την ωρα πάντα!και νιώθω αρκετα χαρούμενη απο διάθεση! 

36 minutes ago, Τονι@ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου. Εγώ χουζουρευω ακόμα στο κρεβάτι. Σήμερα δεν έχω πρόγραμμα αλλά θα προσπαθήσω να κάτσω σπίτι με τον αντρουλη μου αν δεν προκύψει τίποτα.  Η μέση είναι τα ίδια αλλά δεν πειράζει. .χαλάλι του!! Εύχομαι να έχουμε μια χαρούμενη Κυριακή! !

Ομορφή χαλαρή Κυριακή να εχετε αγάπη μου οι τρεις σας ❤

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια,είμαι η Φαίη μαμά ενος κουκλου 18 μηνών!μπήκα στην παρεουλα σας γιατί κι εμείς προσπαθούμε για δεύτερο μωρακι και είναι ομορφο να μοιραζεσαι την αγωνια σου με ανθρωπους που σε καταλαβαινουν!εύχομαι όλες να πετύχουμε τον στοχο μας και οσες το εχουν πετυχει εύχομαι μια όμορφη τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, κοριτσούδια! Τι κάνουμε; Περιμένουμε θετικά νέα; Εύχομαι αύριο να ξημερώσει εβδομάδα με πολλά θετικά!

Εμείς πήγαμε το αγοράκι μας θέατρο πρώτη φορά, κοιτούσε με διάπλατα ματάκια και ενθουσιάστηκε! Γελάσαμε πολύ! Σήμερα χαλαρή Κυριακή με οικογενειακό τραπέζι και άραγμα, εύχομαι να ξεκουραστείτε όλες, εγκυούλες και μη! Φιλιά πολλά!

  • Μου αρέσει 3

vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσαρες μου τι κάνετε;; Σας ελειψα καθόλου...; Εγώ εμπαινα διαβαζα τα νεακια σας...αλλά δεν προλαβαίνα να γράψω..... 

Μουτζουριτσα μου και σαμμερακι μου ευχομαι να μας γεμισετε θετικά τεστακια αυτή ή βδομάδα....πως μου ειστε;

Οι φρεσκοεγκυουλες μου πως είναι....ελπίζω να προσέχουν και να μην αγχωνονται....

Οι πιο παλιές μας εγκυουλες φουσκώνουν φουσκώνουν..;

Τα κορίτσια μου τα υπόλοιπα πως είναι; Ρενακι μου, ιοιο μου , αμποτακι ,ειρηνακι μου, και οποίο άλλο κορίτσι ξεχνώ φιλια πολλά...

9 minutes ago, φαιη.κ είπε:

Καλημερα κοριτσια,είμαι η Φαίη μαμά ενος κουκλου 18 μηνών!μπήκα στην παρεουλα σας γιατί κι εμείς προσπαθούμε για δεύτερο μωρακι και είναι ομορφο να μοιραζεσαι την αγωνια σου με ανθρωπους που σε καταλαβαινουν!εύχομαι όλες να πετύχουμε τον στοχο μας και οσες το εχουν πετυχει εύχομαι μια όμορφη τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!

Καλώς ήρθες στη παρεουλα μας....πόσο καιρο προσπαθείς..; εύχομαι συντομα να περιμένεις το δεύτερο αγγελουδι σου.....;  Αααα και για το πρώτο πόσο καιρο προσπαθούσε ς.....πωπω ξεκίνησα την ανακριση....αχχαχαχαχ

  • Μου αρέσει 3

vJ4vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 minutes ago, citty είπε:

Καλημέρα κοριτσαρες μου τι κάνετε;; Σας ελειψα καθόλου...; Εγώ εμπαινα διαβαζα τα νεακια σας...αλλά δεν προλαβαίνα να γράψω..... 

Μουτζουριτσα μου και σαμμερακι μου ευχομαι να μας γεμισετε θετικά τεστακια αυτή ή βδομάδα....πως μου ειστε;

Οι φρεσκοεγκυουλες μου πως είναι....ελπίζω να προσέχουν και να μην αγχωνονται....

Οι πιο παλιές μας εγκυουλες φουσκώνουν φουσκώνουν..;

Τα κορίτσια μου τα υπόλοιπα πως είναι; Ρενακι μου, ιοιο μου , αμποτακι ,ειρηνακι μου, και οποίο άλλο κορίτσι ξεχνώ φιλια πολλά...

Ναι.. μας έλειψες!

Καλημέρα αγαπούλες μου! Δεν εχω διαβάσει νεακια σας ακόμα... ελπίζω να μου είστε όλες καλά! 

Είμαι από τις 7 στο βουνό... εχει πολύ κρύο...αλλά στην καρδιά ζέστη!

Σας φιλώ όλες μία μία! ❤

  • Μου αρέσει 3

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Ρε τι καλα που μπηκατε πολλες σημερα.!!!!!!ιοιο μου τι κανεις???τι κανει ο κοριτσαρος???jo μου μπραβο τι ωραια οικογεν.στιγμη ζησατε με τον μικρο.cittaki βεβαιως μας ελειψες σε αναζητησα κιολας....φαιη καλως ηρθες στο club.οτι θελεις εδω ειμαστε.η  μαμα ειναι ακομα στους γονεις της???μου ελειψε κ το μελινακι.....εγω κατι πονακια απο δεξια μονο.αυτα.τονια φεεεεεετα !!!αυτο το μωρο σου εχει πολυ γελιο το φανταζομαι ξαπλα κ χουζουρλουδικο...

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, vikib είπε:

Καλως ηρθες φαιη.να τον χαιρεστε κ συντομα να ρθει κ το αδερφακι

Τζο ωραια περνατε!

Σιτυ που χαθηκες;πολυ δουλεια;σε τι φαση εισαι;

Και δουλειά και γιορτές και ήμουν στο τρέξιμο αυτες τις μέρες.....

Είμαι στη φάση που τέλειωσε ή ακατανομαστη....που μακάρι να ήταν τελευταία φορά που την είδα....και ξεκινάμε το βαρεμα....αυτή τη φορά θα είναι καθημερινο έτσι για να είμαι σίγουρη ότι θα πιάσω όλες τι μερες...χιχιχιχ

13 minutes ago, Rena87 είπε:

Ναι.. μας έλειψες!

Καλημέρα αγαπούλες μου! Δεν εχω διαβάσει νεακια σας ακόμα... ελπίζω να μου είστε όλες καλά! 

Είμαι από τις 7 στο βουνό... εχει πολύ κρύο...αλλά στην καρδιά ζέστη!

Σας φιλώ όλες μία μία! ❤

Ρενακι μου όμορφο....καλα περάσεις....

12 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Ρε τι καλα που μπηκατε πολλες σημερα.!!!!!!ιοιο μου τι κανεις???τι κανει ο κοριτσαρος???jo μου μπραβο τι ωραια οικογεν.στιγμη ζησατε με τον μικρο.cittaki βεβαιως μας ελειψες σε αναζητησα κιολας....φαιη καλως ηρθες στο club.οτι θελεις εδω ειμαστε.η  μαμα ειναι ακομα στους γονεις της???μου ελειψε κ το μελινακι.....εγω κατι πονακια απο δεξια μονο.αυτα.τονια φεεεεεετα !!!αυτο το μωρο σου εχει πολυ γελιο το φανταζομαι ξαπλα κ χουζουρλουδικο...

Ναι σαμμερακι μου το είδα ότι με αναζητήσες....μωρε λες τα πονακια να είναι το σπορακι που τρύπωσε....μακάρι παναγίτσα μου....στο εύχομαι ολόψυχα....

  • Μου αρέσει 5

vJ4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Ρε τι καλα που μπηκατε πολλες σημερα.!!!!!!ιοιο μου τι κανεις???τι κανει ο κοριτσαρος???jo μου μπραβο τι ωραια οικογεν.στιγμη ζησατε με τον μικρο.cittaki βεβαιως μας ελειψες σε αναζητησα κιολας....φαιη καλως ηρθες στο club.οτι θελεις εδω ειμαστε.η  μαμα ειναι ακομα στους γονεις της???μου ελειψε κ το μελινακι.....εγω κατι πονακια απο δεξια μονο.αυτα.τονια φεεεεεετα !!!αυτο το μωρο σου εχει πολυ γελιο το φανταζομαι ξαπλα κ χουζουρλουδικο...

Ναι Σαμμερακι μου!! Μακάρι να είναι έτσι και όταν γεννηθεί.  Χαίρομαι πολύ που δεν έχεις τίποτα ακόμα.  Μακάρι! !!

  • Μου αρέσει 4

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...