Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 minute ago, Τονι@ είπε:

Όλες μαζί Ρενακι μου.❤ Και δεν ξεχνάω πως παραμονή πρωτοχρονιάς τα λέγαμε οι δύο μας εδώ μέσα που με είχαν πιάσει τα τρελά μου. 

Ψυχουλα μου και θα ξανα είμαι εδώ για ότι χρειαστείς....να το ξέρεις!! ❤


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, jane.austen είπε:

οχι εκει...ακριβως κατω απο εκει που γραφεις το μηνυμα...!ενας διαγωνιος συνδετηρας μεγαλος...

Πφφφφφ.... γιατι δεν τον βλεπωωω;;;;; πας εκεί που λέει γράψτε μνμ...κ ανοίγει όλο το κουτάκι σωστα; κ έχει πάνω τις φατσουλες κ τα bold... κάτω δεν έχει τίποτα... η είμαι στραβη;;;; μήπως δεν έχει στο κινητο;;; καταχώρηση απάντησης έχει μόνο στο κάτω μέρος..

1 minute ago, Τονι@ είπε:

Κι εγώ το ίδιο! ❤

Το ξέρω!! ❤❤❤❤

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Rena87 είπε:

Πφφφφφ.... γιατι δεν τον βλεπωωω;;;;; πας εκεί που λέει γράψτε μνμ...κ ανοίγει όλο το κουτάκι σωστα; κ έχει πάνω τις φατσουλες κ τα bold... κάτω δεν έχει τίποτα... η είμαι στραβη;;;; μήπως δεν έχει στο κινητο;;; καταχώρηση απάντησης έχει μόνο στο κάτω μέρος..

Το ξέρω!! ❤❤❤❤

ναι επειδη εισαι απο κινητο!!!! εγω ειμαι στο λαπτοπ!!! δεν εισαι στραβη...χαχαχαχα


c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

7 minutes ago, jane.austen είπε:

ναι επειδη εισαι απο κινητο!!!! εγω ειμαι στο λαπτοπ!!! δεν εισαι στραβη...χαχαχαχα

Ααα...οκ! Είπα κ εγώ...που τον βλέπει τον συνδετηρα;;;;;!!!


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Rena87 είπε:

Τονακι μουυυυυυυυ.....καρδούλα μου σε κλωτσισε;;;;;; βουρλιζομαιιιιι......  αχ ποτε μας είπες για το θετικο τεστ...λοιπον ποτέ κλωτσισε ε..;;!! Νιώθω τόση χαρά λες κ σε συμβαίνει σε εμένα...

Παντως ναι..εχεις δίκιο...τώρα που νιώθω πιο χαλαρή...κοντεύει κ εμένα η αναμονή!!!

Να μας ενημερώσεις κορίτσι!! ❤

Ωχ άγιε μου Σπυρίδωνα....τι μου κάνεις τώρα.... κλαιωωωωω..... ένα πλασματακι τόσο δα.... ψυχή μου τι ευτυχία!!!  Για τις αναγουλες δε σου έχει δώσει κατι; η δεν κάνει; περνάνε γρήγορα  η μένουν όλη μερα; υπομονή...βλέπε τον υπέρηχο κ ξέχνα το...❤

 

Α.. πως ανεβάζετε φωτο;

Αχου μωρεεεεε!!!! Ενα σπορακιιιι!!! Αντε κοπελα μου με το καλο!!! Να εισαι γερη!!

2 hours ago, Rena87 είπε:

Τονακι μουυυυυυυυ.....καρδούλα μου σε κλωτσισε;;;;;; βουρλιζομαιιιιι......  αχ ποτε μας είπες για το θετικο τεστ...λοιπον ποτέ κλωτσισε ε..;;!! Νιώθω τόση χαρά λες κ σε συμβαίνει σε εμένα...

Παντως ναι..εχεις δίκιο...τώρα που νιώθω πιο χαλαρή...κοντεύει κ εμένα η αναμονή!!!

Να μας ενημερώσεις κορίτσι!! ❤

Ωχ άγιε μου Σπυρίδωνα....τι μου κάνεις τώρα.... κλαιωωωωω..... ένα πλασματακι τόσο δα.... ψυχή μου τι ευτυχία!!!  Για τις αναγουλες δε σου έχει δώσει κατι; η δεν κάνει; περνάνε γρήγορα  η μένουν όλη μερα; υπομονή...βλέπε τον υπέρηχο κ ξέχνα το...❤

 

Α.. πως ανεβάζετε φωτο;

Εννοειται πως θα σας ενημερωσω!!! Ειστε η νεα παρεουλα μου!! Να ειστε ολες καλα!! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Aχχ γεια σας κοριτσια μωλις χαλαρωσα και εγω τρεξιμο σημερα πολυ κ εχω και πονοκεφαλο τωρα ουφ ... Τονιαααα χερομαι πολυ που εννιωσες το σπορακι σου φοβερο συναισθημα ετσι..;;  jane πολυ ωραιο φοτο αυτο ειναι το θαυμα της φυσης.…....!!!!!! Μαρτη θα φυγουμε για την εκδρομουλα το σαββατο το μεσημερι που θα σχολασει ο αντρας μου και θα γυρισουμε κυριακη απογευμα η κ βρσδακι θασ δειξει δε θελουμε να μεινουμε μακρυα απο τον μικρο πολλες μερες αλιως θα καθομασταν καμια μερα επιπλεον.... Το καλοκαιρι πρωτα ο θεος αν παμε καμπινκ θα παμε ολοι μαζι οικογενειακος...!!!!! Τα υπολοιπα κοριτσια ειναι καλα;; σαμμερ μουτζουρα ρενα βικι και οποια αλη κοπελα ξεχναω σας φιλω γλυκαα

 

  • Μου αρέσει 2

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια το ξαναένιωσα !! Ξάπλωσα στον καναπέ αγκαλιά με τον αντρουλη μου και τσουπ! !!μια κλωτσιά! !! Θα πάω χαρουμενη για ύπνο σήμερα!  Σας φιλώ πολύ πολύ όλες! !!

  • Μου αρέσει 6

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, xaroumenh mama είπε:

Aχχ γεια σας κοριτσια μωλις χαλαρωσα και εγω τρεξιμο σημερα πολυ κ εχω και πονοκεφαλο τωρα ουφ ... Τονιαααα χερομαι πολυ που εννιωσες το σπορακι σου φοβερο συναισθημα ετσι..;;  jane πολυ ωραιο φοτο αυτο ειναι το θαυμα της φυσης.…....!!!!!! Μαρτη θα φυγουμε για την εκδρομουλα το σαββατο το μεσημερι που θα σχολασει ο αντρας μου και θα γυρισουμε κυριακη απογευμα η κ βρσδακι θασ δειξει δε θελουμε να μεινουμε μακρυα απο τον μικρο πολλες μερες αλιως θα καθομασταν καμια μερα επιπλεον.... Το καλοκαιρι πρωτα ο θεος αν παμε καμπινκ θα παμε ολοι μαζι οικογενειακος...!!!!! Τα υπολοιπα κοριτσια ειναι καλα;; σαμμερ μουτζουρα ρενα βικι και οποια αλη κοπελα ξεχναω σας φιλω γλυκαα

 

Που θα πάτε αγάπη; καλά θα κάνετε...να ηρεμήσετε...

53 minutes ago, Τονι@ είπε:

Κορίτσια το ξαναένιωσα !! Ξάπλωσα στον καναπέ αγκαλιά με τον αντρουλη μου και τσουπ! !!μια κλωτσιά! !! Θα πάω χαρουμενη για ύπνο σήμερα!  Σας φιλώ πολύ πολύ όλες! !!

Ο αντρουλης κατάλαβε κάτι όταν εγινε; όνειρα γλυκά καρδούλα!!


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Ζουζουνες μου αν κ θα κοιμαστε τωρα δε μπορω να μη δε σχολιασω τη φωτο της Τζειν κ τις υπεροχες εμπειριες της Τονιας!!! Μολις ξαπλωσα μετα απο πολυ τρεξιμο σημερα κ μπηκα να διαβασω τα νεα σας. Τζειν μου ειναι ονειρο, αυτο ειναι το θαυμα της ζωης!!!Φανταζομαι σε τι πελαγη ευτυχιας πλεετε!!! Το ιδιο κ εσυ Τονια μου, αχχχ ανυπομονω να νιωσω αυτο το εσωτερικο σκιρτημα πολυ συντομα κ ολα τα κοριτσακια που προσπαθουμε!!!! Εγω κραταω ακομα, περιοδος αφαντη, πονακια κ τσιμπηματα σημερα κυριως αριστερα... ηδη νιωθω μια αμυδρη χαρα οτι κατι γινεται εκει μεσα αλλα φοβαμαι πολυ να το παραδεχτω ακομη κ στον ιδιο μου τον εαυτο!!! Αν περασει κ η αυριανη μερα νομιζω οτι πρεπει να παω για χοριακη την Παρασκευη. Αυτο που με κανει να ειμαι αισιοδοξη ειναι οτι πρωτη φορα νιωθω τοσο εντονα τους τυπικους πονους περιοδου εδω κ τρεις ημερες χωρις να εχω σταγονα αιμα η καφε. Συνηθως οταν με επιαναν οι πονοι περιοδου αν οχι την ιδια μερα το πολυ την επομενη μου ερχοταν... βρε λετε????tYHNp2.png

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου. Κάνω το κλασσικό μου διάλειμμα από τον ύπνο τώρα. 

Αμποτακι μου νιώθω μεγάλη χαρά για εσένα. Μακάρι κορίτσι μου να έχει γίνει και το δικό σου θαυματακι! ! Και μετά να δεις σκιρτήματα! !

Ρενακι μου όχι δεν το κατάλαβε.  Μετά την κλωτσιά έβαλε το χέρι του αλλά δεν το ξανάκανε.  Ελπίζω να το νιώσει σύντομα να χαρεί.  Πάντως είχε μείνει με την δικιά μου αντίδραση γιατί με είδε πόσο πολύ αναστατωθηκα και δεν το περίμενε.  

  • Μου αρέσει 3

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια...αμποτ κρατα γερα κ πες μας τα ευχαριστα.τονια τι ωραια....τωρα θα το νιωθεις συνεχεια......βενκορ περιμενουμε νεα σου...χαρουμενομανουλα καλα να περασετε...να χαλαρωσετε λιγο κ να εισαι σιγουρη ο τι ο μικρος θα ειναα μια χαρα.jane κανονισες αυχενικη???φιλια στις κοιλιτσες στα παιδακια στις μανουλες κ στις μελλουσες....

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...