Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

55 minutes ago, Myrtoulita said:

θα δεις νινακι μου που συντομα κι εσυ θα μας πεις τα ευχαριστα!!! φαινεσαι πολυ καλος ανθρωπος και σου αξιζει ολα να σου πανε τελεια!!!

Σε ευχαριστώ Μυρτουλίτα μου για τα καλά σου λόγια!! Και σε σένα εύχομαι με το καλό το μωράκι σου στην αγκαλιά σου!!!

  • Μου αρέσει 1

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααααααααααααααα !! Βροχερή μέρα η σημερινή !! Σήμερα είναι η μέρα που κάνω τα τσουρεκάκια μου και τα κουλουράκια μου !!! Κουραστική μεν..ευχάριστη δε :D:D

  • Μου αρέσει 2

ukSwp3.png

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, ElektraGr said:

Καλημέραααααααααααααααα !! Βροχερή μέρα η σημερινή !! Σήμερα είναι η μέρα που κάνω τα τσουρεκάκια μου και τα κουλουράκια μου !!! Κουραστική μεν..ευχάριστη δε :D:D

Καλή επιτυχία Ηλέκτρα!!!! Και του χρόνου με υγεία!!!!


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 11/4/2017 at 8:53 ΠΜ, Rena87 είπε:

Ιοιο μου γλυκιά...Σε ευχαριστώ πολύ πολύ ...  ΠΗΤ έχω 11/12 προς το παρών...γιατι όλο αλλάζουν αυτά κ μπερδεύομαι...  τι κάνει η μπουμπου σου; ανακαλύπτει τον κοσμο;

Αγαπημένο μου νινακι... όλα καλά.. να ακούσω κ την καρδούλα να χαρώ πιο πολύ..  αλλά είπαμε...βήμα βήμα... ετσι κ εσύ αγάπη.. όλα καλά θα πάνε.. θα κάνεις τεστ ωορρηξιας η τι νιώθεις;; 

Συγχαρητήρια! Συγχαρητήρια! Με το καλό να ακούσετε την καρδούλα του! Την οριστική ΠΗΤ τη μαθαίνεις με την αυχενική,  αλλά κάπου εκεί κοντά θα είναι.  

Η μικρή μπουσουλάει και σηκώνεται όπου βρει. Κάνει κούνια,  χαιρετάει και χειροκροτάει! Λέει συλλαβές και η μαμά φουσκώνει από υπερηφάνεια!

On 11/4/2017 at 9:03 ΠΜ, IoannaMas είπε:

Ρενακι δεν ηταν τελειο;; μπραβο πολυ χαρηκα! Εγω θα παω μια κ καλη για την καρδουλα επομενως θα περιμενω ακομα 2 βδομαδουλες, δεν βιαζομαι.

Ειδες κ για τους πονους; φυσιολογικοι ειναι κ φυσικα οσα λιγοτερα κανεις τοσο καλυτερο!

Ευχαριστω πολυ ιοιο!! Προσπαθεις κ εσυ για δευτερο;

Με το καλό να ακούσεις την καρδούλα του! 

Δεν το έχουμε βάλει μπροστά το δεύτερο ακόμα. Το σκεφτόμαστε για κοντά,  αλλά θέλω η μικρή να σταματήσει το θηλασμό πρώτα. 

1 hour ago, ElektraGr είπε:

Καλημέραααααααααααααααα !! Βροχερή μέρα η σημερινή !! Σήμερα είναι η μέρα που κάνω τα τσουρεκάκια μου και τα κουλουράκια μου !!! Κουραστική μεν..ευχάριστη δε :D:D

Καλή επιτυχία!  Να είσαι γερή να κάνεις κάθε χρόνο!  

2 hours ago, nini84 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Τι κάνετε;;; Εγώ εδώ σπίτι τώρα μετα εχω ενα τριωρο μαθημα και οταν τελειωσω θα παω μαρκετ. Σας φιλώ όλες!!!

Καλημέρα, και σε σένα!  Η Ανάσταση του Κυρίου να σου φέρει το σπορακι! 

22 hours ago, Myrtoulita είπε:

καλημερα κοριτσια μου!!! μπραβο Ρενακι μου ολα καλα!!! Νινακι μου καλη επιτυχια στο βαρεμα χιχιχι με το καλο ενα ++++++++...εμενα επεστρεψαν τα συμπτωματα και πειτε με ανωμαλη αλλα ναι χαιρομαι χαχαχαχα

Αχ, πόσο γλυκούλα είσαι!  Έτσι είναι τα συμπτώματα έρχονται και φεύγουν,  σιγά μην μας ρωτήσουν!  Σε λίγες βδομάδες θα αρχίσει το σποράκι να αου δίνει κλωτσίτσες, εκεί να δεις χαρά! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! Κ εγω ιοιο σταματησα τον θηλασμο πριν 2 εβδομάδες που εμαθα οτι ειμαι ξανα εγκυος. Με πονουσε λιγο το στηθος. Ενταξει λεω 1 χρονος καλα ειναι. Δεν ηθελα να κανω ταντεμ (ετσι δεν το λενε;) οχι οτι ειμαι κατα, απλα δεν ηθελα να μπω σε αυτη τη διαδικασια...

  • Μου αρέσει 1

bTQNp3.pngNhzDp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια μου!!! Ηλεκτρα και του χρονου με υγεια...περσι ειχα φτιαξει κι εγω πολλα...φετος πρωτα ο Θεος μονο αυγουλακια θα βαψω λογω φορτου εργασιας κι εγκυμοσυνης!!! κουλουρακια και τσουρεκακια θα παρω απο εναν φουρνο που τα φτιαχνουν οι ιδιοι κι ειναι σαν σπιτικα!!! κοριτσια μου πηγα χθες στον γιατρο να δει κατι εξετασεις και μου εκανε και υπερηχο απο μονος του και το ζουζουνι μου ειναι μια χαρα!!! τον ρωτησα και για τα συμπτωματα και μου ειπε οτι μπορει να σταματησουν αλλα μπορει και να συνεχισουν και μα μην ανησυχω γιατι δεν σημαινει πως αν δεν τα εχω συμβαινει κατι κακο!! αυτο ειναι αναλογα την εγκυμοσυνη!!! τωρα θα περιμενω την αυχενικη..!!!

  • Μου αρέσει 1

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ναι μεγαλωνουμε κι εμεις Νινακι μου!!! Τονια μου να προσεχεις μην σε ξαναπιασει και περασεις τα ιδια...φαε μελι και αν νιωθεις τη μυτη σου βαλε φυσιολογικο ορο μπας και το προλαβεις!!!

  • Μου αρέσει 1

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου καταφερα κ μπηκα.ημουν ποοσες μερες χωρις ιντερνετ κ μετα κολλουσε το κινητο.τι κανετε???εχασα ολα τα νεα???οι εγκυουλες καλα???το νινακι????εμενα σημερα τελειωνει κ ξαναξεκινω βαρεμα.φιλια σε ολεςςςςςς

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Σαμμερ said:

Κοριτσια μου καταφερα κ μπηκα.ημουν ποοσες μερες χωρις ιντερνετ κ μετα κολλουσε το κινητο.τι κανετε???εχασα ολα τα νεα???οι εγκυουλες καλα???το νινακι????εμενα σημερα τελειωνει κ ξαναξεκινω βαρεμα.φιλια σε ολεςςςςςς

Καλώς το Σαμμεράκι μου!!!Σε πεθύμησα!!!Αρχίζει το βάρεμα ε;;; Αντε να εχουμε ευχάριστα Σαμμεράκι μου!!! Εμείς ξεκινάμε από Δευτέρα!!!! Μεστην επόμενη εβδομαδα λογικα Τρίτη ή Τετάρτη θα πάω και στη γιατρο για υπέρηχο. Αντε να δουμε...


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...