Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

12 minutes ago, vikib said:

γεια σας

 

καλη μεγ.εβδομαδα να εχουμε

καλα ειναι τα κοριτσια μας νινι.κ η σαμμερ κ η αμποτ.η μια με τον εμινεμ κ η αλλη με τη δουλεια

αν συνεχισει το αιμα παρε τη γιατριο.ξεκινατε κ βαρεμα αυτον τον κυκλο,ε;αντε με το καλο!

πουλακι μου αντε να βγεις σε αδεια να ετοιμασεις τη φωλιτσα για το μικρο σου

ευη;εκανες χοριακη;

τα φιλια μου σε ολες

Γεια σου Βικάκι!!! Ναι, θα ξεκινήσουμε λογικά. Μ¨ολις τελειώσει η περιοδοσ θα παω για υπερηχο και ελπιζω να δωσει το οκ.

Να δώσεις χαιρετίσματα στα κορίτσια!!!


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Βάσω. Σου εύχομαι η χοριακη σου να είναι υψηλή και σε λίγες μέρες να καμαρώνεις την κοιλίτσα σου.

Λοιπόν εγώ είχα κάνει τεστ το κλεαρ μπλου και έδειξε αρνητικό. 2 μέρες μετά έκανα χοριακη και ήταν θετική. Δεν είχα κανένα σύμπτωμα στις αρχές.εμετούς και αναγουλες είχα αρκετά πιο πριν από την ωορρηξία μάλλον με προετοίμαζε ο οργανισμός μου.δέκατα είχα και εγώ 37.4 Για την ακρίβεια που ήτΑν πολύ φυσιολογικό. Συνέχεια πήγαινα τρέχοντας τουαλέτα για 1.5 μήνα γιατί πίστευα ότι αδιαθετησα και έγινε κάποιο λάθος με την χοριακη 


Ajd6p3.pngmsRrp2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια μου πως μου ειστε ολες καλα;;; σημερα ειχα πολυ τρεξιμο ειχαμε meeting στη δουλεια και εφυγα στις 4 μετα πηγα στα τζαμπο να παρω κατι πραγματα που ηθελα και μετα στο κεντρο και αργυσα να γυρισω στο σπιτι μου.... νινι μου πιστευω πως ειναι φυσιολογικο να εχεις πολυ αιμα αλλα αν σε ανυσηχει ρωτα το γιατρο σου καλυτερα...!!!!μυρτουλα σημερα πως εισαι;;;

  • Μου αρέσει 2

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Myrtoulita said:

απο το απογευμα εχω παλι ανακατωσουρες...

Μυρτουλίτα μου επανήλθαν τα συμπτώματα ναι;;; Υπομονη να κανεις...

Χαρουμενη μανουλα!!! Δυσκολη μερα στη δουλεια ε;;;Σαν να λιγοστεψε σημερα η ροη...Αντε αυτον το μηνα θε βαρεσουμε ε;;;

Ρενιώ μου!!! Πώς πήγε ο υπερηχος;;; Θα περιμενουμε.. Ευχομαι ολα να ειναι καλα!!!

 

  • Μου αρέσει 1

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπουγαρίνια μου όμορφα....

Είδα ένα τοοοοσο δα μικούι σπορακιιιι.... πολύ χάρηκα...είμαι 5+4 κ δεν ακούσαμε καρδουλα.... την επόμενη  τρίτη που θα γυρνάω από Κέρκυρα θα πάμε να ακούσουμε... του ειπα για τα πονακια και μου αύξησε τα ουτρο...βάζω 2 κάθε βράδυ... είναι φυσιολογικά πονακια λέει αλλά όταν τα νιώθω  να ξελουραζομαι κ να μην κάνω τίποτα..  αυτά...ειμαι χαρούμενη 

Η Εύη δε μπηκε να μας πει γα χοριακη ε;

Νινακι μου πως εισαι από ροη;; 

Τονακι μου γλυκο;; ολα καλα;;

Μυρτουλιτα μου κάνεις εμετό κ χαίρεσαι ε;;!!

Ιωαννα μου πως εισαι; Θ ρθω μανουλες δεκεμβριου!!

Σας φιλώ όλες ❤

  • Μου αρέσει 4

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Rena87 είπε:

Μπουγαρίνια μου όμορφα....

Είδα ένα τοοοοσο δα μικούι σπορακιιιι.... πολύ χάρηκα...είμαι 5+4 κ δεν ακούσαμε καρδουλα.... την επόμενη  τρίτη που θα γυρνάω από Κέρκυρα θα πάμε να ακούσουμε... του ειπα για τα πονακια και μου αύξησε τα ουτρο...βάζω 2 κάθε βράδυ... είναι φυσιολογικά πονακια λέει αλλά όταν τα νιώθω  να ξελουραζομαι κ να μην κάνω τίποτα..  αυτά...ειμαι χαρούμενη 

Η Εύη δε μπηκε να μας πει γα χοριακη ε;

Νινακι μου πως εισαι από ροη;; 

Τονακι μου γλυκο;; ολα καλα;;

Μυρτουλιτα μου κάνεις εμετό κ χαίρεσαι ε;;!!

Ιωαννα μου πως εισαι; Θ ρθω μανουλες δεκεμβριου!!

Σας φιλώ όλες ❤

Ρένα μου, χαίρομαι τόοοσο πολύ για σένα!  Με το καλό να το κρατήσεις στην αγκαλιά σου! Μανούλα Δεκεμβρίου, λοιπόν! Πότε έχεις ΠΗΤ; 

Ιωάννα, συγχαρητήρια και σε σένα! Μια χαρά θα τα πας με τα δύο μωράκια και σε λίγο καιρό θα παίζουν μαζί :)

Σας φιλώ όλες! Σύντομα να δούμε και τα πρώτα σποράκια που θα γεννηθούν το 2018!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου!!!

Ρενα μου!!! Μπραβοοο!!! Πηγαν ολα καλα ε;;; Το ειδες το σπορακι σου!!!! Ολα να πανε καλα Ρενακι μου και με το καλο να ακουσετε και καρδουλα. 

Εγω καλυτερα. Ελαττωνεται σιγα σιγα. 

  • Μου αρέσει 1

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 hours ago, Ioio είπε:

Ρένα μου, χαίρομαι τόοοσο πολύ για σένα!  Με το καλό να το κρατήσεις στην αγκαλιά σου! Μανούλα Δεκεμβρίου, λοιπόν! Πότε έχεις ΠΗΤ; 

Ιωάννα, συγχαρητήρια και σε σένα! Μια χαρά θα τα πας με τα δύο μωράκια και σε λίγο καιρό θα παίζουν μαζί :)

Σας φιλώ όλες! Σύντομα να δούμε και τα πρώτα σποράκια που θα γεννηθούν το 2018!

Ιοιο μου γλυκιά...Σε ευχαριστώ πολύ πολύ ...  ΠΗΤ έχω 11/12 προς το παρών...γιατι όλο αλλάζουν αυτά κ μπερδεύομαι...  τι κάνει η μπουμπου σου; ανακαλύπτει τον κοσμο;

54 minutes ago, nini84 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!!!

Ρενα μου!!! Μπραβοοο!!! Πηγαν ολα καλα ε;;; Το ειδες το σπορακι σου!!!! Ολα να πανε καλα Ρενακι μου και με το καλο να ακουσετε και καρδουλα. 

Εγω καλυτερα. Ελαττωνεται σιγα σιγα. 

Αγαπημένο μου νινακι... όλα καλά.. να ακούσω κ την καρδούλα να χαρώ πιο πολύ..  αλλά είπαμε...βήμα βήμα... ετσι κ εσύ αγάπη.. όλα καλά θα πάνε.. θα κάνεις τεστ ωορρηξιας η τι νιώθεις;; 

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Rena87 είπε:

Μπουγαρίνια μου όμορφα....

Είδα ένα τοοοοσο δα μικούι σπορακιιιι.... πολύ χάρηκα...είμαι 5+4 κ δεν ακούσαμε καρδουλα.... την επόμενη  τρίτη που θα γυρνάω από Κέρκυρα θα πάμε να ακούσουμε... του ειπα για τα πονακια και μου αύξησε τα ουτρο...βάζω 2 κάθε βράδυ... είναι φυσιολογικά πονακια λέει αλλά όταν τα νιώθω  να ξελουραζομαι κ να μην κάνω τίποτα..  αυτά...ειμαι χαρούμενη 

Η Εύη δε μπηκε να μας πει γα χοριακη ε;

Νινακι μου πως εισαι από ροη;; 

Τονακι μου γλυκο;; ολα καλα;;

Μυρτουλιτα μου κάνεις εμετό κ χαίρεσαι ε;;!!

Ιωαννα μου πως εισαι; Θ ρθω μανουλες δεκεμβριου!!

Σας φιλώ όλες ❤

Ρενακι δεν ηταν τελειο;; μπραβο πολυ χαρηκα! Εγω θα παω μια κ καλη για την καρδουλα επομενως θα περιμενω ακομα 2 βδομαδουλες, δεν βιαζομαι.

Ειδες κ για τους πονους; φυσιολογικοι ειναι κ φυσικα οσα λιγοτερα κανεις τοσο καλυτερο!

2 hours ago, Ioio είπε:

Ρένα μου, χαίρομαι τόοοσο πολύ για σένα!  Με το καλό να το κρατήσεις στην αγκαλιά σου! Μανούλα Δεκεμβρίου, λοιπόν! Πότε έχεις ΠΗΤ; 

Ιωάννα, συγχαρητήρια και σε σένα! Μια χαρά θα τα πας με τα δύο μωράκια και σε λίγο καιρό θα παίζουν μαζί :)

Σας φιλώ όλες! Σύντομα να δούμε και τα πρώτα σποράκια που θα γεννηθούν το 2018!

Ευχαριστω πολυ ιοιο!! Προσπαθεις κ εσυ για δευτερο;

  • Μου αρέσει 1

bTQNp3.pngNhzDp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Rena87 said:

Ιοιο μου γλυκιά...Σε ευχαριστώ πολύ πολύ ...  ΠΗΤ έχω 11/12 προς το παρών...γιατι όλο αλλάζουν αυτά κ μπερδεύομαι...  τι κάνει η μπουμπου σου; ανακαλύπτει τον κοσμο;

Αγαπημένο μου νινακι... όλα καλά.. να ακούσω κ την καρδούλα να χαρώ πιο πολύ..  αλλά είπαμε...βήμα βήμα... ετσι κ εσύ αγάπη.. όλα καλά θα πάνε.. θα κάνεις τεστ ωορρηξιας η τι νιώθεις;; 

Ναι Ρενούλα μου, έτσι ένα ένα βήμα θα τα καταφέρουμε όλες!!! Κι εσύ θα το ακούσεις το σποράκι σου στο επόμενο βήμα!!!

Λέω να κάνω τεστάκια Ρενάκι μου γιατί τώρα μπορεί να έχει αλλάξει ο κύκλος και δεν θέλω να τον χάσουμε τον μήνα. Θα κάνω κι ο Θεός Βοηθός.

  • Μου αρέσει 2

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια μου!!! μπραβο Ρενακι μου ολα καλα!!! Νινακι μου καλη επιτυχια στο βαρεμα χιχιχι με το καλο ενα ++++++++...εμενα επεστρεψαν τα συμπτωματα και πειτε με ανωμαλη αλλα ναι χαιρομαι χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 3

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Myrtoulita said:

καλημερα κοριτσια μου!!! μπραβο Ρενακι μου ολα καλα!!! Νινακι μου καλη επιτυχια στο βαρεμα χιχιχι με το καλο ενα ++++++++...εμενα επεστρεψαν τα συμπτωματα και πειτε με ανωμαλη αλλα ναι χαιρομαι χαχαχαχα

Mυρτουλίτα μου, ναι κι εγώ χάρηκα που επέστρεψαν τα συμπτώματα όχι επειδή ταλαιπωρείσαι με αυτά αλλά επειδή θα χαιρόσουν και θα ηρεμούσες!!!

Αχχ Μυρτούλα μακάρι να το δω κι εγώ αυτό το +!!!

  • Μου αρέσει 1

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...