Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Για να ρωτήσω και εγώ κάτι γιατί δεν ξέρω τι μπορεί να γίνεται.. Έχουμε και λέμε.... Έκανα χειρουργείο για πολυποδα στο ενδομήτριο την Τετάρτη του Πάσχα κ είχα περίοδο στις 15-5. Μου κρατάει πέντε μέρες τώρα λόγο του χειρουργείου δεν είχα πολύ αίμα κράτησε και δύο μέρες παραπάνω... Ο κύκλος μου συνήθως είναι 31ημέρες με 32 ημέρες.... Την 17η μέρα του κύκλου είχα ροζ υγρά και πιο λίγα την 18η μέρα... Εγώ δεν το έχω ξαναδεί σε μένα αυτό. Πήρα τον γιατρό γιατί λέω τι έγινε θα μου ξανάρθουν? Και μου είπε ότι έχω ωορρηξία... Βουρ εγώ και τις δύο μέρες... Στην 30η ημέρα του κύκλου έκανα ένα τεστ που δείχνει από την πρώτη μέρα καθυστέρησης αλλά βγήκε αρνητικό.(βιαστηκα) Τώρα έχω καθυστέρηση 4-3 μέρες και η περίοδος άφαντη... Τί γίνεται μπορείτε να μου πείτε? Η ωορρηξία δεν έγινε εκείνες τις ημέρες που είχα τα υγρά? Δεν θα έπρεπε να έχω αδιαθετιση? Τι μπορεί να συμβαίνει? Να πω επίσης ότι πονάω πολύ νομίζω ότι προσπαθούν να κατέβουν.. Έχω κάτι περίεργα αλλά λίγα ευτυχώς. πηχτα ελαφρώς κίτρινα υγρά.


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 ώρες πρίν, vikib είπε:

Χαρα τριανταφυλλακι αν εκανες ωορρηξια 17-18η μερα κ η ωχρινικη ειναι μαξ 16μερες,θα προτεινα τεστ η χοριακη μετα την 35η

Έκανα το πρωι τεστ όχι με τα πρωινά και βγήκε αρνητικό. Σήμερα είναι 35 με 36 μέρα από την πρώτη μέρα περιόδου. Πήρα τον γυναικολόγο και μου είπε να κάνω χοριακη....


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Έκανα το πρωι τεστ όχι με τα πρωινά και βγήκε αρνητικό. Σήμερα είναι 35 με 36 μέρα από την πρώτη μέρα περιόδου. Πήρα τον γυναικολόγο και μου είπε να κάνω χοριακη....

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια.Πως είστε?Εγώ αυτό το μήνα είχα 8 μέρες τα υγρά ωορρηξίας και δεν ξέρω πάλι τι μου γίνεται.Αλλά δεν έχω σημειώσει ημερομηνίες και έτσι πάω στο περίπου.Tριαταφυλλάκι καλύτερα να κάνεις μια χοριακή μη εμπιστεύεσαι τα τεστ.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, marillia είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια.Πως είστε?Εγώ αυτό το μήνα είχα 8 μέρες τα υγρά ωορρηξίας και δεν ξέρω πάλι τι μου γίνεται.Αλλά δεν έχω σημειώσει ημερομηνίες και έτσι πάω στο περίπου.Tριαταφυλλάκι καλύτερα να κάνεις μια χοριακή μη εμπιστεύεσαι 

Μολις μου εστειλαν τα αποτελέσματα μαλλον δεν ειμαι 


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 15 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:
5 ώρες πρίν, marillia είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια.Πως είστε?Εγώ αυτό το μήνα είχα 8 μέρες τα υγρά ωορρηξίας και δεν ξέρω πάλι τι μου γίνεται.Αλλά δεν έχω σημειώσει ημερομηνίες και έτσι πάω στο περίπου.Tριαταφυλλάκι καλύτερα να κάνεις μια χοριακή μη εμπιστεύεσαι 

Μολις μου εστειλαν τα αποτελέσματα μαλλον δεν ειμαι 

Τι εννοεις;ποσο ειναι;

Link to comment
Share on other sites

Just now, vikib είπε:

οχι μην κλαις.δ ηρθε τωρα αλλα θα ερθει συντομα

Δύο χρόνια τώρα αυτό το σύντομα πότε θα είναι. Δεν αντέχω άλλο.  Και η καταραμένη μου κάνει τέτοια κόλπα που δεν μπορώ άλλο. Έχω πέντε με τέσσερις μέρες καθυστέρηση και αντί να δείξει κάτι καλό το αναθεματισμένο τίποτα εκεί στην άρνηση όχι όχι και όχι. Κουράστηκα ψυχολογικά. Και αυτήν την φορά που με δοξασε ο Θεός να ξέρω πότε είναι η ωορρηξία τίποτα. Πάλι τίποτα. Και αυτή άφαντη για ακόμα μια φορά.


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , vikib είπε:

Προσπαθειτε δυο χρονια;ηλικια;σταθερος κυκλος;καταλαβαινεις ωορρηξια;κανατε καμια εξεταση;

29 εγω 32 ο άντρας μου. Όχι πολύ σταθερός κύκλος αλλά πιστεύω ότι νιώθω συνήθως την ωορρηξία. Ξεκίνησα εγώ της εξετάσεις και έχω μάθει κάποια πράγματα όπως ότι έχω χασιμοτο και ότι έχω οζους. Πρίν δύο μήνες βρήκαμε τον πολυποδα στο ενδομήτριο και τον αφαιρεσα. Τις αιματολογικές της έκανα όλες και ήταν καλές. Του άντρα μου μας έχει μείνει.


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχομαι να ναι καλες κ του συζηγου κ να ειναι μονο θεμα χρονου

Οσο για το χασιμοτο εχω κ εγω.δ δυσκολεψε τη συλληψη κ στην εγκυμοσυνη δ χρειαστηκα χαπι.οζους δ εχω,τι σου ειπε ο γιατρος γι αυτο;ιδανικα οι γιατροι θελουν την tsh νομιζω οχι απλα μεσα στα ορια αλλα κατω απο 2

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , vikib είπε:

Ευχομαι να ναι καλες κ του συζηγου κ να ειναι μονο θεμα χρονου

Οσο για το χασιμοτο εχω κ εγω.δ δυσκολεψε τη συλληψη κ στην εγκυμοσυνη δ χρειαστηκα χαπι.οζους δ εχω,τι σου ειπε ο γιατρος γι αυτο;ιδανικα οι γιατροι θελουν την tsh νομιζω οχι απλα μεσα στα ορια αλλα κατω απο 2

2,90 η δικιά μου και εμένα μου ειπε ότι δεν επηρεάζει απλά θα πρέπει να το τσεκάρω μολις μείνω έγκυος. Απλά μου βγήκαν όλα μαζί και πιεστηκα λίγο. Όσο για την εγκυμοσύνη μου έρχεται να πάω να κάνω ένα τάμα. Αλήθεια σου μιλάω. Το βλέπω σαν άπιαστο όνειρο.


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια. Βλέπω πολλά νέα μέλη στην παρέα μας. Απλά στεναχωριεμαι να βλέπω τόση απογοήτευση και πραγματικά εύχομαι μέσα από την καρδιά μου σε όλες όσες προσπαθείτε να είναι τα τελευταία αρνητικά που βλέπετε.  Μείνετε στο φόρουμ.  Είναι πολύ γουρλίδικο. 

  • Μου αρέσει 5

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες!! Τι κάνετε; Εμείς ετοιμαζόμαστε για μπανάκι.

Βρε κορίτσια δεν ισχύει ότι τα υγρά των γόνιμων ημερών είναι διάφανα κ όσο πλησιάζουμε προς την περίοδο γίνονται όλο κ πιο λευκά;;;


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...