Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, 17μαρτη2015 είπε:

τονια μου με ενα πονοοοοοοο!!!!!!!

Μάρτη μου σε ευχαριστώ! !!! Άσε γιατί σήμερα πραγματικά πίστεψα ότι μπορεί και να φτάνει η ώρα. Η μπέμπα κινείται περίεργα από εχθές. Πραγματικά οι πόνοι περιόδου ήταν έντονοι αλλά συνεχόμενοι . Επίσης σήμερα επισκέφτηκα 4 φορές την τουαλέτα και λέω να το αυτό είναι έρχεται η ώρα. .αλλά τώρα με έχει αφήσει ο πόνος. .το βράδυ θα δούμε που βρισκόμαστε. 

Εσείς τι κάνετε? ??? Τα αγοράκια σου περπάτησαν? Η κόρη σου πως πήγε με τις πανελλήνιες? 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τόνια μου όταν με το καλό έρθει η ώρα εύχομαι να πάνε όλα καλά και όπως θες εσύ.

 Ξεκουράσου και απόλαυσε αυτές τις μέρες βδομάδες που σου έμειναν γιατί έρχονται μετά άλλες ίσως λίγο ποιο κουραστικές αλλά ανεπανάληπτα όμορφες στιγμές...!!!!!! Εγώ είμαι πολύ καλά η εγκυμοσύνη δε συνεχίστηκε τελικά ήταν βιοχημική τώρα την Αλή βδομάδα θα κάνουμε κάποιες εξετάσεις και μετά θα ξαναπροσπαθησουμε όλα είναι μέσα στη ζωή..!!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου. Πήγα εχθές γιατρό.  Η μπέμπα έχει φτάσει 2300 αλλά είναι ακόμα ισχιακη.  Δεν αποκλείεται να γυρίσει αλλά οι πιθανότητες δεν είναι και πολλές μου είπε η γιατρός. Θα ήθελα πολύ να γεννήσω φυσιολογικα αλλά πάνω από όλα σημασία έχει να είναι καλά το μωρό.   Όσο για τους πόνους που είχα κλπ δεν είναι κάτι ανησυχητικό.  Ο τράχηλος μου είναι ακόμα κλειστός και εξίσου μακρύς με ένα μήνα πριν που είχα πάει.  Οπότε έχουμε δρόμο ακόμα.  Σε 3 βδομάδες θα ξαναπάω.  

13 ώρες πρίν, xaroumenh mama είπε:

Τόνια μου όταν με το καλό έρθει η ώρα εύχομαι να πάνε όλα καλά και όπως θες εσύ.

 Ξεκουράσου και απόλαυσε αυτές τις μέρες βδομάδες που σου έμειναν γιατί έρχονται μετά άλλες ίσως λίγο ποιο κουραστικές αλλά ανεπανάληπτα όμορφες στιγμές...!!!!!! Εγώ είμαι πολύ καλά η εγκυμοσύνη δε συνεχίστηκε τελικά ήταν βιοχημική τώρα την Αλή βδομάδα θα κάνουμε κάποιες εξετάσεις και μετά θα ξαναπροσπαθησουμε όλα είναι μέσα στη ζωή..!!!!

Χαρουμενομανουλα μου Λυπάμαι για την άσχημη εξέλιξη.  Πιστεύω όμως ότι ήταν κάτι τυχαίο και σύντομα θα έχεις μια υπέροχη και τελειομηνη εγκυμοσύνη.  


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, vikib είπε:

Γεια σας

Τονια ολα ετοιμα;με ενα πονο ευχομαι

Εχεις ψαξει διαφορα για να γυρισει η μικρη;

Εμεις παμε διακοπες!!

Βικακι μου καλά να περάσετε! !!

Έχω ψάξει αλλά η γιατρός που την ρώτησα εχθές μου είπε ότι αυτά δεν ισχύουν.  (Αν ίσχυαν θα τα εφαρμοζε και η ίδια στο δικό της μωρό που ήταν ισχιακο ) .επίσης είπε ότι το παιδί για να έχει κάτσει έτσι κάποιο λόγο έχει αφού δοκίμασε να γυρίσει προς τα κάτω κάποια στιγμή αλλά δεν βολευτηκε.  Πιθανόν επειδή το κεφαλάκι της είναι λίγο πιο φαρδύ από το κανονικό.  Τι να κάνουμε.  Ας γίνει ότι είναι για καλό!  


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου τι κανετε;; 

Αντε Τονια μου ηρθε η ωρα...με το καλο και με εναν πονο!! Μην στεναχωριεσαι για την θεση ο,τι ειναι για καλο!! 

Χαρουμενη μανουλα λυπαμαι για την δυσαρεστη εξελιξη...μην ανησυχεις συντομα θα ερθει και το 2ο παιδακι σου!! 

Βικακι καλα να περασετε στις διακοπες σας!! Κι εγω τωρα ειμαι στην παραλια χιχι!! 

Νινακι μου καλο εσυ τι κανεις;;

  • Μου αρέσει 1

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, Τονι@ είπε:

Βικακι μου καλά να περάσετε! !!

Έχω ψάξει αλλά η γιατρός που την ρώτησα εχθές μου είπε ότι αυτά δεν ισχύουν.  (Αν ίσχυαν θα τα εφαρμοζε και η ίδια στο δικό της μωρό που ήταν ισχιακο ) .επίσης είπε ότι το παιδί για να έχει κάτσει έτσι κάποιο λόγο έχει αφού δοκίμασε να γυρίσει προς τα κάτω κάποια στιγμή αλλά δεν βολευτηκε.  Πιθανόν επειδή το κεφαλάκι της είναι λίγο πιο φαρδύ από το κανονικό.  Τι να κάνουμε.  Ας γίνει ότι είναι για καλό!  

Ευχαριστω τονια κ μυρτουλα

Ναι σωστο αυτο οτι για καποιο λογο θα βολευτηκε ετσι.ολα για καλο.οπως κ   να γεννηθει σημασια εχει να στε καλα μαμα κ κορη.αν θες καμια ερωτηση για καισαρικη ρωτα

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!!!

Τόνια μου ολα θα πανε καλα. Ειτε ετσι ειτε αλλιως!!! Υπομονη κ θα ερθει η κορουλα σου στην αγκαλια σου!!!

Μυρτουλιτα εσυ τι κανεις;;;;;; Εγω ειμαι καλα. Στις προσπαθειες....Πες μας τα νεα σου!!!πόσο είσαι τωρα;; Πότε εχεις γιατρο;;;


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε κορίτσια μου? ?

Εγώ αισίως μπήκα στο μήνα μου και απλά δεν το πιστεύω.  Έχω κόψει εδώ και 2 μέρες το μαγνήσιο και ήδη νιωθω λίγες συσπάσεις που κρατάνε μερικά δευτερόλεπτα. Αυτό που διάβασα και ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει καμιά σας είναι αν οι προπαρασκευαστικες συσπάσεις βοηθάνε το έμβρυο να γυρίσει για τον τοκετό.  Το διάβασα σε ένα άρθρο γυναικολόγου αλλά δεν το έχω δει να αναφέρεται πουθενά αλλού και αναρωτιέμαι. .

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσια μου!!!  

Τονακι μου και παλι με το καλο!! Δυστυχως δεν ξερω καθολου να σου απαντησω σε αυτο που ρωτας!!

Νινακι μου βουρ..!! Μπορει να ναι καλοκαιρινο το θαυματακι σας!! Χαλαρωστε και θα ερθει απο μονο του...Εγω εκλεισα αισιως τον 5ο και τωρα μπαινω στον 6ο!! Την Δευτερα εχω ντοκ για Β επιπεδου!! Τοτε θα μαθουμε και φυλο γιατι το μπεμπακι προς το παρον δεν μας ειχε κανει την χαρη να μας αποκαλυφθει!! Ειναι ντροπαλο και ναζιαρικο χαχαχα ♡♡ Γερο να ναι αυτο θελω μονο!!

  • Μου αρέσει 3

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου γλυκά :) 

Πως είστε? Τόνια μου με το καλό το μωράκι σου!!! Όλα να πάνε όπως τα έχεις ονειρευτεί!!!

Να καλωσορίσω και εγώ τα καινούργια κορίτσια!! Ότι καλύτερο σας εύχομαι!!!

Το αγοράκι μου μεγαλώνει μέρα με την μέρα και ξετρελαίνει την μαμά και τον μπαμπά :):):) 

Σας φιλώ!!!

  • Μου αρέσει 2

rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 7/6/2017 at 9:20 ΠΜ, Lover bird είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου γλυκά :) 

Πως είστε? Τόνια μου με το καλό το μωράκι σου!!! Όλα να πάνε όπως τα έχεις ονειρευτεί!!!

Να καλωσορίσω και εγώ τα καινούργια κορίτσια!! Ότι καλύτερο σας εύχομαι!!!

Το αγοράκι μου μεγαλώνει μέρα με την μέρα και ξετρελαίνει την μαμά και τον μπαμπά :):):) 

Σας φιλώ!!!

Πουλάκι μου!!!Να τον χαίρεσαι τον γιόκα σου και να τον καμαρώνεις!!!!

Εγώ είμαι σε διακοπες αυτήν την περίοδο και μπηκα να δω τι κάνετε!!

Τονάκι μου και Μυρτουλίτα μου σας φιλώ κι εσάς!!!!
 

  • Μου αρέσει 3

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια μου τι κανετε;;; Εμεις καναμε β κι ολα καλα Δοξα τον Θεο!!! Ειναι κοριτσακι!!! 

Νινακι μου καλα να περασεις στις διακοπες σου!! Να περασετε τελεια!!! 

  • Μου αρέσει 2

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...