Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Ακριβως οπως τα λες τζο εστω και πρωι πρωι να λεγονται το ιδιο συμβαινει με ολα και να χω του κοσμου τα καλα αν δε τα χει κι ο διπλανος μου θα ρθει στιγμη να μου τα κλεψει ενστικτο επιβιωσης... Απλη λογικη

http://www.politeianet.gr/books/9789601424163-mpogiopoulos-nikos-libanis-einai-o-kapitalismos-ilithie-205512?gclid=CPKv75bgsdACFQ2eGwod2EYGnA

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Και να με υγιης αν ο διπλα ψοφαει στη ψαα θα κολησω δεν ειμαστε μονοι μας στον πλανητη και το νου σας νεες μανουλες το μωρο εχει αναγκη την αγκαλια σας και το γαλα σας μονο ολα τα αλλα υλικα για τα οποια λειπεις ωρες στη δουλεια για να τυ τα παρεχεις ειναι εκ του περισσου .σκληρο αλλα ισχυει

Link to comment
Share on other sites

Σάνγκρε, τα αυτονόητα λέει κι ο σ. νίκος! Άσε που με το δικό μου ταλιμπανάκι δεν έχω προλάβει να το διαβάσω, είναι και φουλ στοιχεία και θέλω να 'χω και καθαρό μυαλό, 9 το βράδυ κοιμάμαι να φανταστείς!


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με τη δουλειά άσ' το, σε 3 μήνες επιστρέφω κι εκεί όπως λέει το ρητό θα κλάψουνε μανούλες κυριολεκτικά, από το όλη μέρα μαζί θα πάμε στο όλη μέρα χώρια με τον μπέμπη μου


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χα πολλα κοινα εχουμε τζο μου αλλη μια χρειαζομαστε να κανουμε Ο.Β. Χαχαχαα λοιπον το βιβλιο το πηραμε ο αντρας μου το μαθε απ εξω εγω καταφερα το μισο το διαβαζα εγκυος στο δευτερο και με παιρνε ο υπνος με εα ΑΕΠ στο κεφαλι καποια στιγμη θα το παλεψω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ασε κι εγω δεν εχω να επιστρεψω αλλα οχι πως δε ζοριζομαστε μιλαω για αλλες περιπτωσεις του στυλ το κανα το αμολυσα σε παππουδες στις σαραντα μερες κι απο δω παν κι αλλοι γιατι το μωρο μου θελω να τα χει ολα. Καταλαβετε το τα ολα για το μωρο σας ειναι εσεις μονο.

Link to comment
Share on other sites

καλημεραααααααα.....τι κανετε ..παλια πελατισσα!!!

σανγκρεεεεεεεεεε.....μη μουπεισ παλι εγκυος??

καθε φορα που μπαινω ....???


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

τι ωραια που τα λετε ρε κοριτσια.ποσο μου λειπει αυτη η βρεφικη ηλικια!!!!ιοιο μου εγω που εχω παρομοιο θεμα εχω και δικο μου αιματολογο.αυτος ειναι ο ειδικος κ οχι ο γυναικολογος.στην εγκυμοσυνη θα σου πει ποια ηπαρινη θα παιρνεις κ καθε ποτε θα την ελεγχεις.(με εξετασεις που φυσικα ΔΕΝ γραφονται κ κοστιζουν)επισης και mg που θα παιρνεις αναλογα με το βαρος σου.καλυτερα να εμπιστευτεις αιματολογο.αυτο μ το εμβολιο κ μενα με αγχωνει.μιας ξαδερφης η παιδιατρος μου λεγε οτι ειναι πολυ κατα.αλλοι ετσι κ αλλοι αλλιως.πειραματα στα παιδια μας ρε γμτ!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλως το ντινακι μας τι εγγυος βρε τωρα κοντευω να γεννησω εσυ πως πας;

καλα μωρε...εδω σπιτι ..και ανεργη...ο μικρος μου ..2.5 και πια.... παει προ προ προ προ νηπιο...χαχχαχαχααχ

το καλοκαιρι ειχα μια εξωμητριο κυηση και πηρα μεθοτρεξατη ...

το καταλαβα οτι κατι δεν πηγαινε καλα ...απ την αρχη ...

το γ@@@μενο το ενστικτο ...αλανθαστο!

και προχωραμε ...

τωρα θα πρεπιε να φυγει τελειως το φαρμακο απο οργανισμο...μετα σαλπιγγογραφια...και να δουμε...

αν ξαναπιασω μπορει παλι εξωμητριο...

και αυτο γιατι στανταρακι η μια σαλπιγγα οφ πια...

εσυ?????

οι υπολοιπες? καμια παλια????


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

Χα πολλα κοινα εχουμε τζο μου αλλη μια χρειαζομαστε να κανουμε Ο.Β. Χαχαχαα λοιπον το βιβλιο το πηραμε ο αντρας μου το μαθε απ εξω εγω καταφερα το μισο το διαβαζα εγκυος στο δευτερο και με παιρνε ο υπνος με εα ΑΕΠ στο κεφαλι καποια στιγμη θα το παλεψω.

οβ μαμάδων φορουμόπληκτων :cool: Ωραίο να μπορείς να συνεννοηθείς και στα ουσιαστικά σ' αυτή τη ζωή!

Λοιπόν, αυτό με τη δουλειά είναι μεγάλη πίκρα, εντάξει οι περισσότεροι από ανάγκη δουλεύουν όχι από επιλογή, και οι άπειρες ώρες λόγω εκμετάλλευσης πάλι όχι από επιλογή, ποιος δεν θέλει να απολαμβάνει τα παιδάκια του; Αλλά βλέπω απ' την άλλη να έρχονται στις δραστηριότητες παιδάκια με νταντάδες και με φιλιππινέζες και αναρωτιέμαι πόσο κρίμα αυτό το παιδί να μη μοιράζεται αυτή την όμορφη στιγμή με τη μαμά του; Οι παππούδες είναι μια αρκετά καλή λύση. Τα ωράρια που υπάρχουν σήμερα είναι τραγικά και δυστυχώς πιάνουν όλη την ημέρα! Και οι μαμάδες είμαστε γεμάτες τύψεις. Εμείς χωρίς 2 μισθούς όχι δύο ούτε ένα παιδί δεν θα ονειρευόμασταν

Ath_gal, να το χαίρεσαι το αγόρι σου, λίγος καιρός θα περάσει και θα έρθει και το αδερφάκι σας


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

τι ωραια που τα λετε ρε κοριτσια.ποσο μου λειπει αυτη η βρεφικη ηλικια!!!!ιοιο μου εγω που εχω παρομοιο θεμα εχω και δικο μου αιματολογο.αυτος ειναι ο ειδικος κ οχι ο γυναικολογος.στην εγκυμοσυνη θα σου πει ποια ηπαρινη θα παιρνεις κ καθε ποτε θα την ελεγχεις.(με εξετασεις που φυσικα ΔΕΝ γραφονται κ κοστιζουν)επισης και mg που θα παιρνεις αναλογα με το βαρος σου.καλυτερα να εμπιστευτεις αιματολογο.αυτο μ το εμβολιο κ μενα με αγχωνει.μιας ξαδερφης η παιδιατρος μου λεγε οτι ειναι πολυ κατα.αλλοι ετσι κ αλλοι αλλιως.πειραματα στα παιδια μας ρε γμτ!!!!

Εκτός από την εγκυμοσύνη επηρεάζει σε κάτι άλλο; αν μένεις θεσ/κη μπορείς να μπυ στείλεις σς π.μ. τον αιματολόγο σου;

Δυστυχώς, με αυτά και με κείνα βρίσκει πάτημα και το αντιβολιαστικό "κίνημα"

Link to comment
Share on other sites

Aχ τζο μου να τοδηλωσουμε στο προσεχες συνεδριο και να μας συγχωρουν που δε μπορουμε να παρουμε τον κολο μας απο το σπιτι με α ταλιμπανα θα εμφανιστουμε εν καιρω περισσοτεροι αυγατισμενοι που λεμε... Κι αυτο μια χρεωση ειναι. Το παρα χ... Θα μας κραξουν απ το φορουμ χιχιχιχι

Που λες ξερω και γω ζευγαρια οπως τα λες και σε νοιωθω και ξερεις οτι δε μιλαω για τετοιες περιπτωσεις αλλα για θεματα παρκαρισματος με επιφαση το κερδος και την προσωπικη ανελιξη εκει σπαζομαι τρελα αν δεν ηθελες να μην το κανες ρε μαγκα. Περιμενε να μεγαλωσει και ασε λοιπα στηνωρα τους. Οσο για τους παπποδες δεν ειναι παντα καλη λυση απλα καποιες φορες λυση αναγκης. Τωρα βεβαια εχεις 500 και 500 απο δυο μισθους κι ενα νοικι στο καπακι ε αυτο ειναι δεν θες και πολλα πολλα την εκατσες να δουμε που θα μας βγει.

Link to comment
Share on other sites

Ιοιο αλλο το ενα αλλο το αλλο δε μιλαμε για τα δοκιμασμενα εμβολια του προγραμματος που πρεπει να γονονται χωρις βλακειες μιλαμε για αμφισβητουμενοεμβολιο πανακριβο αδυνατο να πληρωθει απο τη μεση οικογενεια που ουτως η αλλως αν δε γινει μαζικα οπως καθε εμβολιο δεν εχει νοημα αν οντως ενδικνυται να το βαλει το κρατος στο δημοσιο εμβολιασμο και να το επιδοτει. Αυτο λεμε πως σε πολα πραματα δεν χει εμενα το παιδι μου γιατι αν ολα τα παδια ειναι αρρωστα στον παιδικο θα κολλησει και το δικο μου κι ας εχει το καλυτερο ανοσοποιητικο. Κλπ βλεπε πιο πανω και ειναι καιρος να αφησουμε τους εγωισμους και να κοιταξουμε ... Τον εαυτο μας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...