Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Ιοιο αλλο το ενα αλλο το αλλο δε μιλαμε για τα δοκιμασμενα εμβολια του προγραμματος που πρεπει να γονονται χωρις βλακειες μιλαμε για αμφισβητουμενοεμβολιο πανακριβο αδυνατο να πληρωθει απο τη μεση οικογενεια που ουτως η αλλως αν δε γινει μαζικα οπως καθε εμβολιο δεν εχει νοημα αν οντως ενδικνυται να το βαλει το κρατος στο δημοσιο εμβολιασμο και να το επιδοτει. Αυτο λεμε πως σε πολα πραματα δεν χει εμενα το παιδι μου γιατι αν ολα τα παδια ειναι αρρωστα στον παιδικο θα κολλησει και το δικο μου κι ας εχει το καλυτερο ανοσοποιητικο. Κλπ βλεπε πιο πανω και ειναι καιρος να αφησουμε τους εγωισμους και να κοιταξουμε ... Τον εαυτο μας

Συμφωνώ, δυστυχώς, κπ τα δοαστρεβλώνουν.μεγάλη κουβέντα και χωρίς νόημα. Αφού όλες έχουμε την ίδια άππψη.

Με τη μικρή γράφω τξλεγραφικα μερικές φορές

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Aχ τζο μου να τοδηλωσουμε στο προσεχες συνεδριο και να μας συγχωρουν που δε μπορουμε να παρουμε τον κολο μας απο το σπιτι με α ταλιμπανα θα εμφανιστουμε εν καιρω περισσοτεροι αυγατισμενοι που λεμε... Κι αυτο μια χρεωση ειναι. Το παρα χ... Θα μας κραξουν απ το φορουμ χιχιχιχι

Που λες ξερω και γω ζευγαρια οπως τα λες και σε νοιωθω και ξερεις οτι δε μιλαω για τετοιες περιπτωσεις αλλα για θεματα παρκαρισματος με επιφαση το κερδος και την προσωπικη ανελιξη εκει σπαζομαι τρελα αν δεν ηθελες να μην το κανες ρε μαγκα. Περιμενε να μεγαλωσει και ασε λοιπα στηνωρα τους. Οσο για τους παπποδες δεν ειναι παντα καλη λυση απλα καποιες φορες λυση αναγκης. Τωρα βεβαια εχεις 500 και 500 απο δυο μισθους κι ενα νοικι στο καπακι ε αυτο ειναι δεν θες και πολλα πολλα την εκατσες να δουμε που θα μας βγει.

Tρελή χρέωση, αυτό έλειπε να τρέχεις και με 3 νήπια και βρέφη. Ό,τι προλαβαίνει ο καθένας καλό είναι, εσείς ετοιμάζετε πάντως καλή κληρονομιά με τους μάγκες:tongue: είναι και τσαντίλες, ακόμα καλύτερα


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χα πηγαν για υπνο λοιπον τζο μου εσυ δεν ελεγες πς δε κοιατε ωραια το βραδυ δως του να φαει λιγο παραπανω βαζω στοιχημα η πιναει η βγαζει δοντια η διψαει μη παιδευεσαι ψαξτο εμενα στρογγυλοκαθισε κι εφαγε ενα γιαουρτι αγελαδας σταμου με πετσα μια φετα γκουντα ενα κομματι φετα και ενα ποτηρι γαλα δυο ωρες πριν ειχε φαι απογεματινο ενα μπολ ρυζι. Οκ; δε φανταζεσαι ποσο πινανε.

Link to comment
Share on other sites

Tρελή χρέωση, αυτό έλειπε να τρέχεις και με 3 νήπια και βρέφη. Ό,τι προλαβαίνει ο καθένας καλό είναι, εσείς ετοιμάζετε πάντως καλή κληρονομιά με τους μάγκες:tongue: είναι και τσαντίλες, ακόμα καλύτερα

Οι ζευγαδες φευγουνε η σπορα τους μενει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χα πηγαν για υπνο λοιπον τζο μου εσυ δεν ελεγες πς δε κοιατε ωραια το βραδυ δως του να φαει λιγο παραπανω βαζω στοιχημα η πιναει η βγαζει δοντια η διψαει μη παιδευεσαι ψαξτο εμενα στρογγυλοκαθισε κι εφαγε ενα γιαουρτι αγελαδας σταμου με πετσα μια φετα γκουντα ενα κομματι φετα και ενα ποτηρι γαλα δυο ωρες πριν ειχε φαι απογεματινο ενα μπολ ρυζι. Οκ; δε φανταζεσαι ποσο πινανε.

Χαχαχαχα, πόσο γελάω ακόμα με όσα τρώει, χαχαχα πώς θα τα ταΐζεις αργότερα, με καζάνια;! Φτου φτου φτου, θα σου γίνει ντερεκάκι και το μ2. Λοιπόν, 10 μηνών σου γράφω τι έφαγε από τις 6 μέχρι 8.30 που κοιμήθηκε: μισό μπολ (των κορν φλέικς) τραχανά, μισό τυροπιτάκι, 1 μπανάνα και 1 φρυγανιά και 200 μλ γάλα προτού κοιμηθεί! 2 ώρες πριν από αυτά είχε φάει 1 μπολ ψαρόσουπα. Εντάξει, εδώ και 2 νύχτες καλύτερα κοιμάται, μου τα κάνει ανά φάσεις αυτά τα περίεργα, τώρα πέρασε μάλλον κι αυτή η φάση. Αλλά το καλά κοιμάται σημαίνει ότι ξυπνάει 2 φορές το βράδυ. Αν τον δεις είναι φούσκας, πόσο ακόμα να τον ταΐσω; Φοβάμαι, χαχαχα

:mrgreen::mrgreen::mrgreen: σταματάμε γιατί τις διώξαμε όλες :mrgreen:

Εν τω μεταξύ μου άρχισαν τα συμπτώματα περιόδου και ξενερώνω


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γιατι βρε τζο να ξενερωνεις τελειωσαν οι μηνες παρ το χρονο σου αλλος ενας μηνας σεχχχχχ κι εγωπου τα κανα στα καπακια μου βγηκε ο πατος μικρο ειναι ακομα νταξει θα ρθει θα γινει εδω θα γινουν αλλα κι αλλα...

Link to comment
Share on other sites

Σε 8 μέρες την περιμένω την περίοδο, έχω ακόμα, αλλά αρχίζω να ακούω τα όργανα :mad: Εν τω μεταξύ, απ' τη μια θέλω με την πρώτη εννοείται, απ' την άλλη λέω εγώ πότε θα χαρώ τις ελεύθερες επαφές, μόνο στις εγκυμοσύνες; 1,5 χρόνο διαφοράς θα μου άρεσε μωρέ, νομίζω θα 'ναι αχώριστα μετά και έχω και φρέσκια την αϋπνία και το βλέπω πιο εύκολο τώρα.

Έχεις καμιά ιδέα για σνακ μπέμπη; Γιατί στερεύω ώρες ώρες, πόση ποικιλία πια με τόσα που τρώνε;


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δικιο εχεις αλλα δε χρειαζεται να το βαλεις αγχος αφου το θες θα ρθει συντομα και μετα δε φχαριστεσαι σεχ ουτε πιο μετα αμα δε θες τριτο. Αρα απολαυσε το τωρα

Link to comment
Share on other sites

Ψωμί με λάδι δίνω κι εγώ, η γιαγιά του δηλαδή, πίνει νερό στο όνομα αυτού του σνακ επειδή το έτρωγε στο νησί της, χαχαχα

Αυγό ποσέ, μπιφτεκάκι λαχανικών και κιμά για σνακ γιατί το περισσότερο καταλήγει στο πάτωμα, τυρόπιτα, βρώμη με μπανάνα και γιαούρτι δίνω κι εγώ, μπανανοτηγανίτα για να τρώει το αυγό (2 αυγά και 1 μπανάνα λιωμένα και ψήσιμο σε τηγάνι αντικολλητικό), κριτσίνια καρότου, αυτά, πρέπει να διευρύνω λίγο τις εναλλακτικές μου, αν βρω κάτι καλό θα το γράψω

Αχ, ναι τρίτο δεν παίζει σ' εμάς, αλλά νομίζω και ότι μετά τα 2 παιδιά δεν θα το ευχαριστιέμαι πια λόγω χρόνου, πάει θα κλείσουμε ως ζευγάρι


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον θα ανοιξετε χρονος θα υπαρχει αλλα και φοβος συληψεις επισης. Απο ποι νησι ειναι η γιαγια σας;

Από ζάκυνθο, οικογένεια με πολύ λάδι, οπότε λάδι παντού! Το αγαπημένο μας είναι ψωμί στο τζάκι φρυγανισμένο με λάδι και κρασί

Φόβος σύλληψης με διακεκομμένες επαφές παίζει; ο γυναικολόγος μου είπε όχι, μόνο έτσι μπορεί να σκάσει και κανένα τρίτο, ε άμα σκάσει δεν θα πω και όχι


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε κορίτσια; εμείς γυρίσαμε σπίτι μας χθες από ανάρρωση πάω καλά λίγο ικτερο ο μικρούλης κ πολύ φαΐ γτ χάσαμε βάρος κ δ μας περισσεύει..

Είναι ίδιος με την κόρη μόνο που είναι μίνιον.

Η μικρή είναι άψογη. Τοσο καλή δ την περιμενα

Φιλακια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...