Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Maroxmarox είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου 🎉🎉🎉Με το καλό μια τεράστια χοριακη!!

      Στις πόσες μέρες έκανες χοριακη μετά από βλαστοκυστες;

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά έκανα την χοριακη και είναι λίγο χαμηλή..ελπίζω να διπλασιαστεί 

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Εμεις με το μωρο τα παμε σχετικα καλα  θηλαζει αλλα απο χθες ξεκινησαμε και συμπληρωμα γιατι νεσα σε μια εβδομαδα εχει παρει μονο 20 γραμμαρια. Ειναι και πολυ κιτρινος, αυριο θα κανουμε εξεταση για ικτερο. Κατα τα αλλα ειναι πολυ βολικο μωρο. Κοιμαται στο λικνο το βραδυ ή στην καλαθουνα μαζι μας στο σαλονι την ημερα και δεν ειναι καθολου γκρινιαρης. Η μικτη ειναι καλα ακλα θα μεινει 1-2 μερες στη γιαγια ακομα για ασφαλεια. Μου εχει λειψει πολυ!!!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα καλη εβδομαδα

μοσχαρακι λεμονατο με ρυζι

και στον δικο μου τον μικρο εκανε 3 μηνες να περασει ο ικτερος του καναμε εξετασεις και δεν ειχε τιποτα οποτε η γιατρος μου ειπε να διακοψω τον θηλασμο για ενα 24ωρο και αμεσως υποχωρησει  μας εξηγησε η γιατρος οτι καποιες φορες το μητρικο γαλα εμποδιζει την αποβολη του ικτερου


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Μακαρόνια με σάλτσα σήμερα

@CMES καλώς να δεχτείς τη μικρή σου... Αυτη η εποχη ειχε παρα πολλες ιώσεις! Με τον ίκτερο τι έγινε? Εγώ τον μικρούλη τον θήλαζα περισσότερο και τον έβαζα όλη μέρα δίπλα στο παράθυρο (ευτυχώς είχε ηλιόλουστες μέρες).

@iouliana τα αγόρια μου είναι πολύ αγαπημένα και σχεδόν πάντα παίζουν ήσυχα. Καμια φορά ο μεγάλος πειράζει τον μικρό και αρχίζουν τις φωνές αλλά τα βρίσκουν γρήγορα. Ο μικρος μου εν τω μεταξύ, ενώ από τη μέρα που γεννήθηκε μέχρι να κλείσει τα 2 ήταν πολύ ζουζούνι, τώρα έχει ηρεμήσει απίστευτα. Ο μεγάλος ήταν πάντα ήρεμο παιδάκι απλά θεωρώ ότι ζηλεύει λιγακι ακόμη. Σε γενικές γραμμές όμως τα πηγαίνουν πολύ καλά και θέλουν πάντα να παίζουν μαζί!

 


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας και απο εμενα και καλη εβδομαδα να εχουμε....!!!!!!!!! σημερα χοιρινο κοκκινιστο που εμεινε απο εχθες με φασολακια για τον μικρο και με μακαρονια  για εμας...!!! ο μικρος μου εμενα αναθ αποταν εκλεισε τα δυο παλι ζωηρεψε αρκετα μπορω να πω ειναι αυτα τα ωραια δυο που λεμε...!!!!!και αποταν ξυπνησει μεχρι να κοιμηθει δε βαζει γλωσσα μεσα του ηθελα και να ηξερα δε κουραζετε.......και εχει και μια φωνουλα απαπαπαπα........το παπαγαλακι μου...!!!!!!!!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα! Με τον μικρό πάμε καλύτερα, άρχισε να πέφτει ο ίκτερος και να βάζει βάρος, αφού φυσικά ξεκινήσαμε συμπλήρωμα. Προσπαθώ όσο μπορώ να βγάζω με το θήλαστρο για να του δίνω τουλάχιστον το δικό μου ως συμπλήρωμα, θα δούμε πως θα πάμε. Η μικρή όμως σήμερα άρχισε πάλι να βήχει ενώ ήταν καλά οπότε είπαμε να την αφήσουμε άλλη μία μέρα στη γιαγιά. Δεν αντέχω άλλο! Θέλω το παιδάκι μου πίσω!!

@xaroumenh mama και η δικιά μου να δεις πολυλογία!!! Βέβαια είναι Διδυμάκι (σαν κι εμένα) οπότε δικαιολογείται!! Επίσης αν σε δει να μιλάς στο τηλέφωνο θέλει οπωσδήποτε να μιλήσει κι αυτή! Σου παίρνει το τηλέφωνο και αρχίζει να λέει τα δικά της ακαταλαβίστικα!!!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, CMES είπε:

Καλησπέρα! Με τον μικρό πάμε καλύτερα, άρχισε να πέφτει ο ίκτερος και να βάζει βάρος, αφού φυσικά ξεκινήσαμε συμπλήρωμα. Προσπαθώ όσο μπορώ να βγάζω με το θήλαστρο για να του δίνω τουλάχιστον το δικό μου ως συμπλήρωμα, θα δούμε πως θα πάμε. Η μικρή όμως σήμερα άρχισε πάλι να βήχει ενώ ήταν καλά οπότε είπαμε να την αφήσουμε άλλη μία μέρα στη γιαγιά. Δεν αντέχω άλλο! Θέλω το παιδάκι μου πίσω!!

@xaroumenh mama και η δικιά μου να δεις πολυλογία!!! Βέβαια είναι Διδυμάκι (σαν κι εμένα) οπότε δικαιολογείται!! Επίσης αν σε δει να μιλάς στο τηλέφωνο θέλει οπωσδήποτε να μιλήσει κι αυτή! Σου παίρνει το τηλέφωνο και αρχίζει να λέει τα δικά της ακαταλαβίστικα!!!

μια χαρα ο μικρος σου ετσι πολυ καλο αυτο ..!!!!!!!! και η μικρη θα αναρρωσει σιγα σιγα ..!!!!! διδυμος ειμαι και εγω .... αλλα ο γιος μου ειναι σκορπιος.......κανουμε τελεια παρεα οπως φανταζεσε... χαχαχαχαχαχα..!!!!! και σε εμενα θελει να μηλαει στο τηλεφωνο αλλα με τον μπαμπα του και την γιαγια του για την ωρα...!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα 

μπιφτεκια με πατατες σημερα

@CMES με το καλο να την δεχτεις 

σημερα εκανα μια μεγαλη βολτα με την μαμα μου στο κεντρο της αθηνας και το ευχαριστηθηκαν 

πηγαμε και στο παζαρι βιβλιου στην πλατεια κοτζια και πηρα μερικα βιβλια στα πιτσιρικια


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...