Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Just now, alina80 είπε:

Νόνη μου λυπάμαι για το αποτέλεσμα. Εφόσον έχεις ξεκινήσει τις εξετάσεις γνώμη μου είναι να τις ολοκληρώσεις. Γιατί ακόμα και αν κάτι πήγε να γίνει δεν σημαίνει ότι δεν υπάρχει πρόβλημα. Δεν λέω ότι έχεις εσύ κάποιο πρόβλημα. Γενικά μιλώντας το λέω γιατί και σε εμένα που έχω τόσα θέματα δύο γιατροί μου είπαν ότι ποτέ δεν αποκλείεται η φυσική σύλληψη. 

Έχεις δίκιο σ αυτό, την άλλη βδομάδα στα τέλη να μου έχει τελειώσει κ η περίοδος θα πάω στην άλλη γυναικολόγο,,, να δούμε τι εξετάσεις μου λείπουν κ τι πρέπει να κάνω ακόμη,,,

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

2 minutes ago, zina7777 said:

Ρε κοπελες,εχετε κι εκει σκονη..?Εχω πεθανει στο βηχα..η μερα εξω ειναι πορτοκαλο-ροζ.Τι χαλι ειν αυτο...

Μόνο σκόνη ; Βρέχει λάσπη το αμάξι μου έχει γίνει λες και έτρεχα στο ράλλυ Ακρόπολις

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , ada32 είπε:

να ρωτησω ,εχεις φωτο απο το τεστ? μηπως ηταν γραμμη εξατμισης? εμφανίστηκε στο 5λεπτο?  φανταζομαι δεν παιρνεις πλεον αντιβιωση ? 

δν νομιζω να επεσε τοσο γρηγορα  η χοριακη . γτ εμενα με 85 χοριακη , το τεστ μου βγηκε πολυ αχνο . 

ναι εχετε λιγοτερη ποσοτητα . εχω ακουσει οτι οσο περισσοτερο κρατανε τα "παιχνιδια " πριν τελειωσει ο αντρας τοσο το καλυτερο για την ποσοτητα που θα βγαλει , οποτε πες τον να μην βιαστει να τελειωσει!!!

επσιης βαλτον κ μοσχαρισιο κρεας! κ εγω ειχα παρει φυστικια βραζιλιας κ ετρωγα για να κατεβασω τα αντισωματα θυροειδη!! μπραβο , εισαι ενημερωμενη οποτε συντομα θα σας ερθει το μωρακι . εφοσον κανατε κ επεμβαση. 

να φανταστεις ο δικος μου ουτε πινει οτε καπνιζει ,μια ζωη τρωει καθε μερα 1 κιλο φρουτα κ ομως δεν ειχαμε καλο σπερμοδιαγραμμα.κ περπαταει κ καθε μερα ενα 2ωρο. 

Αχχχ ξερω οτι οσο πιο πολυ κραταει τοσο καλυτερααα!!αλλα ο ατιμος δεν κραταει πολυ τις περισσοτερες φορες...αγωνα δινω για να τον κρατησω λιγο ακομα!χαχαχαχα τι θυσιες κανω η μελλοντικη μανααα!!πραγματικα εχω ενημερωθει τοσο πολυ για το θεμα!ασε μαστερ κοντευω να παρω!!ξερω ολες τις βιταμηνες που πρεπει να παιρνει για το σπερμα και ολα τα προιοντα που τις περιεχουν απ εξω!!!και μενα ρε συ δεν καπνιζει,δεν πινει και γυμναστικη κανει!!τι αδικο!!να φανταστεις,οταν αρχισα να καταλαβαινω οτι κατι δεν παει καλα που δεν μενω εγκυος,παρ ολο π εχω σταθεροτατο κυκλο με ωορρηξια καθε μηνα και ολα μια χαρα,το μυλο μου πηγε οτι εγω εχω θεμα και δεν πιανουμε!τοσο σιγουρη ημουνα για τον αντρουλη μου γτ οπως ειπα πριν ουτε καπνιζει ουτε τιποτα!δυσκολο πραγμα η κιρσοκηλη!αλλα εγω θα μεινω εγκυος που η γη να ερθει αναποδααα!!!!

  • Μου αρέσει 2

WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Efouko είπε:

Μόνο σκόνη ; Βρέχει λάσπη το αμάξι μου έχει γίνει λες και έτρεχα στο ράλλυ Ακρόπολις

χαχαχαχ... καπως ετσι κι εγω.Χωρις το νερο.Ελπιζω να ριξει ομως..ειναι αποπνοικτικα...ολοι με μασκες εξω λες και ριχνουν χημικα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εδώ κορίτσια η θάλασσα βγαίνει μεχρι τις προβλήτες του λιμανιού, η ατμόσφαιρα είναι όλη καφέ σκόνη κ δε βλέπεις στο ένα μέτρο. Κ η γειτόνισσα έχει απλώσει μπουγάδα η τρελή!!!!!!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , zina7777 είπε:

Ρε κοπελες,εχετε κι εκει σκονη..?Εχω πεθανει στο βηχα..η μερα εξω ειναι πορτοκαλο-ροζ.Τι χαλι ειν αυτο...

Έχουμε έχουμε... οι εγκυούλες πρέπει να μείνουν σπίτι τους όσο περισσότερο μπορούν, ούτε στο μπαλκόνι τους δεν επιτρέπεται για να μην εισπνέουν!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , noni90 είπε:

Εδώ κορίτσια η θάλασσα βγαίνει μεχρι τις προβλήτες του λιμανιού, η ατμόσφαιρα είναι όλη καφέ σκόνη κ δε βλέπεις στο ένα μέτρο. Κ η γειτόνισσα έχει απλώσει μπουγάδα η τρελή!!!!!!! 

χαχαχα οτι να ναι η τυπισσα.

 

πρίν από 1 λεπτό , Ασία είπε:

Έχουμε έχουμε... οι εγκυούλες πρέπει να μείνουν σπίτι τους όσο περισσότερο μπορούν, ούτε στο μπαλκόνι τους δεν επιτρέπεται για να μην εισπνέουν!

Η συγκεκριμενη εγκυουλα,ειμαι για δουλεια δε γινεται να μη βγω,αλλα αναπνεω μεσα απο πασμινα/κασκολ ...τι να κανωωω..

ΚΑΙ ΝΑΙ,μολις ξεκινησε να βρεχει επιτελουςςςςςςςςςςςς.....μας ειδε ο Θεος!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , zina7777 είπε:

χαχαχα οτι να ναι η τυπισσα.

 

Η συγκεκριμενη εγκυουλα,ειμαι για δουλεια δε γινεται να μη βγω,αλλα αναπνεω μεσα απο πασμινα/κασκολ ...τι να κανωωω..

ΚΑΙ ΝΑΙ,μολις ξεκινησε να βρεχει επιτελουςςςςςςςςςςςς.....μας ειδε ο Θεος!!!

Καλε κ εγω εχω απλωσει αλλα ενταξει ειμαστε καλυτερ εδω ...εβρεξε προχθες καταιγιδα...κ ψιλοκαθαρισε...εν τω μεταξυ εχω κ την. Αδ μου που μου λεει οτι ειμαι εγκυος γτ της λεω το στηθος μου εχει γινει σαν πετρα..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , Nektarinaki είπε:

Αχχχ ξερω οτι οσο πιο πολυ κραταει τοσο καλυτερααα!!αλλα ο ατιμος δεν κραταει πολυ τις περισσοτερες φορες...αγωνα δινω για να τον κρατησω λιγο ακομα!χαχαχαχα τι θυσιες κανω η μελλοντικη μανααα!!πραγματικα εχω ενημερωθει τοσο πολυ για το θεμα!ασε μαστερ κοντευω να παρω!!ξερω ολες τις βιταμηνες που πρεπει να παιρνει για το σπερμα και ολα τα προιοντα που τις περιεχουν απ εξω!!!και μενα ρε συ δεν καπνιζει,δεν πινει και γυμναστικη κανει!!τι αδικο!!να φανταστεις,οταν αρχισα να καταλαβαινω οτι κατι δεν παει καλα που δεν μενω εγκυος,παρ ολο π εχω σταθεροτατο κυκλο με ωορρηξια καθε μηνα και ολα μια χαρα,το μυλο μου πηγε οτι εγω εχω θεμα και δεν πιανουμε!τοσο σιγουρη ημουνα για τον αντρουλη μου γτ οπως ειπα πριν ουτε καπνιζει ουτε τιποτα!δυσκολο πραγμα η κιρσοκηλη!αλλα εγω θα μεινω εγκυος που η γη να ερθει αναποδααα!!!!

Κ εγώ σαν κ εσένα σκεφτόμουν στην αρχή!!!είναι άδικο όντως.. Αλλά όταν έχεις πεισμα ,τα καταφέρνεις. Εσένα είναι κ συνεργάσιμος. Όποτεε μη φοβάται τίποτα.


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Dimitr@17 είπε:

Καλε κ εγω εχω απλωσει αλλα ενταξει ειμαστε καλυτερ εδω ...εβρεξε προχθες καταιγιδα...κ ψιλοκαθαρισε...εν τω μεταξυ εχω κ την. Αδ μου που μου λεει οτι ειμαι εγκυος γτ της λεω το στηθος μου εχει γινει σαν πετρα..

αχ Δημητρα δωσε μας μια χαρουλα να απογειωθουμε!!!κι εγω αισιοδοξω για σενα πολυ,αυτο το μηνα.Ευχομαιιιιιιιιιιιιιιιιιιι να ειναι ο τυχερος. φφφφφουυυυυυυ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , zina7777 είπε:

αχ Δημητρα δωσε μας μια χαρουλα να απογειωθουμε!!!κι εγω αισιοδοξω για σενα πολυ,αυτο το μηνα.Ευχομαιιιιιιιιιιιιιιιιιιι να ειναι ο τυχερος. φφφφφουυυυυυυ

Χαχαχα σε ευχαριστω ζινακι μου...μακαρι να εχω να σας πω ευχαριστα αυτη τη φορα...γτ οντως εχω αρκετα σημαδια αν δεν ειμαι κ τωρα εεεεε τι να πω...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , ada32 είπε:

Κ εγώ σαν κ εσένα σκεφτόμουν στην αρχή!!!είναι άδικο όντως.. Αλλά όταν έχεις πεισμα ,τα καταφέρνεις. Εσένα είναι κ συνεργάσιμος. Όποτεε μη φοβάται τίποτα.

Εννοειταιιι!!!ειναι μη βαλω κατι εγω στο μυαλο μου!!!θα γινει θελει δε θελει!!!:-Pαλλωστε,η ανθρωπινη θεληση ειναι κατι πολυ δυνατο!!!μεχρι τελος του καλοκαιριου θα ειμαι εγκυος!!!!

Παράθεση

 

 

1 ώρα πρίν, noni90 είπε:

1.20 η χοριακη... μπερδεύτηκα παρά πολύ...... μήπως έκαναν εξ αρχής λάθος τα θετικά τεστ;

Κρίμα κοπέλα μου..και είχες ελπίδες..δεν πειράζει,μη το βάζεις κατω!!!οι δυσκολίες ειναι για τους δυνατους!!!θα ερθει το σπορακι,λιγη υπομονη θελει!!!

  • Μου αρέσει 1

WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Κοριτσια μου εγω τελικα ειμαι αρρωστη ..εχω πυρετο κ με ποναει ολο μ το κορμι...

Περαστικά Δημητρούλα! 

2 ώρες πρίν, noni90 είπε:

Εδώ κορίτσια η θάλασσα βγαίνει μεχρι τις προβλήτες του λιμανιού, η ατμόσφαιρα είναι όλη καφέ σκόνη κ δε βλέπεις στο ένα μέτρο. Κ η γειτόνισσα έχει απλώσει μπουγάδα η τρελή!!!!!!! 

Νησιωτισσα τυχερή! Καλοκαιράκι μπροστά σου ανοίγει ο καιρός και θα είναι μούρλια! Βοηθά στη διάθεση! Αιγαίο η Ιόνιο είσαι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...