Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , kido είπε:

Έχω ρε και με φωνάζουν... αλλά εκεί εγώ βράχος! Αν είχα τα δικά σου συμπτώματα θα είχα κάνει! Δεν ειχες παραγγείλει μαζί με της οωρρηξίας σου;  Λέω να κάνω την Κυριακή ένα, αν δεν έχει έρθει...

Χαχαχ μου άρεσε πολύ όντως βράχος μπράβο!! Θα στο ξανά πω δεν χρειάζεται σύμπτωμα οποτε μην το σκέφτεσαι.Με το καλό το θετικό!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 1 λεπτό , kido είπε:

Έχω ρε και με φωνάζουν... αλλά εκεί εγώ βράχος! Αν είχα τα δικά σου συμπτώματα θα είχα κάνει! Δεν ειχες παραγγείλει μαζί με της οωρρηξίας σου;  Λέω να κάνω την Κυριακή ένα, αν δεν έχει έρθει...

Ναι ετσι νομιζα οτι ειχα παραγγειλει αλλα εκτος του οτι εδωσα τα υπολοιπα στην αδ μου νομιζω οτι ξεχασαν να μ βαλουν εγκυμοσυνης...ολα εγραφαν το ιδιο...οποτε αναμονη...ελα αφου εχεις κανε ενα την κυριακη ποτε δεν ξερεις..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitr@17 είπε:

Ναι ετσι νομιζα οτι ειχα παραγγειλει αλλα εκτος του οτι εδωσα τα υπολοιπα στην αδ μου νομιζω οτι ξεχασαν να μ βαλουν εγκυμοσυνης...ολα εγραφαν το ιδιο...οποτε αναμονη...ελα αφου εχεις κανε ενα την κυριακη ποτε δεν ξερεις..

Χοριακή κατευθείαν τότε εσύ! Αλλά από hometest είναι σε άλλο φακελάκι πάντως τα τεστ εγκυμοσύνης, δεν μπορεί να έγινε λάθος! Μοιάζουν όντως αλλά νομίζω ότι απέξω λένε HCG

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , kido είπε:

Χοριακή κατευθείαν τότε εσύ! Αλλά από hometest είναι σε άλλο φακελάκι πάντως τα τεστ εγκυμοσύνης, δεν μπορεί να έγινε λάθος! Μοιάζουν όντως αλλά νομίζω ότι απέξω λένε HCG

 

Ααα θα τα ξανακοιταξω τοτε τα φακελακια.γτ πρωτη φορα τα πηρα δεν ηξερα καν πως ειναι εμφανισιακα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, kido είπε:

Με το μαιετηρα σου το συζήτησες που είχες πει σήμερα; Εύχομαι να πάρετε την καλύτερη απόφαση και όλα να πάνε καλα!

Αύριο! Μακάρι!

1 hour ago, Dimitr@17 είπε:

Γεια σας κοριτσια μου επιτελους σχολασα κ για σημερα... @noni90 περιμενουμε με αγωνια το αποτελεσμα της χοριακης σου... @ntemiiiiii ολα καλα θα πανε θα το δεις...εδω θα ειμαστε κ θα τα λεμε...οσο για μενα πρωτξ φορα σημερα π δεν εχω πρηξιμο στην κοιλια...το στηθος παραμενει πρησμενο κ οποτε παω τουαλετα σημερα βλεπω κιτρινωπα πηχτα καπως υγρα...αντε να δουμε...

Μακάρι Δημητρούλα!

Άντε να μας πεις τα καλά νέα?!!

1 hour ago, vikib είπε:

Ντεμη θα συμφωνησω οτι η αυχενικη ειναι απλα πιθανοτητες.κ να εισαι απο τις περιπτωσεις που διαψευστηκαν με τις εξετασεις.εχουν υπαρξει περιπτωσεις με αυχενικη 4,5,6,7κ ομως ηταν υγιη τα μωρα

Οσον αφορα την ληψη τροφοβλαστης κ την αμνιοπαρακεντηση κ οι δυο τα αποτελεσματα που δινουν ειναι σιγουρα.γτ να περιμενεις 3εβδ μες στο αγχος;πιστοποιημενο γιατρο για τετοιες εξετασεις εχω να σου προτεινω μονο στη θεσ/νικη.δ ξερω αν εχετε εκει

Κ παλι ευχομαι να παρεις αγκαλια ενα υγιεστατο μωρακι σε 6μηνες

Κι όμως λένε ότι είναι πιο έγκυρη και βρίσκει τα πάντα!Ίσως είναι καλύτερα ναχει μεγαλώσει και λίγο!Τι να πω!

Πάντως ένας γιατρός που θα δω το Σάββατο μουπε ότι πολλοί έχουμε παραπάνω δέρμα στον αυχένα!

Απλά δε θέλω να παίρνω πολύ θάρρος!

  • Μου αρέσει 1

EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ntemiiiiii είπε:

Αύριο! Μακάρι!

Μακάρι Δημητρούλα!

Άντε να μας πεις τα καλά νέα?!!

Κι όμως λένε ότι είναι πιο έγκυρη και βρίσκει τα πάντα!Ίσως είναι καλύτερα ναχει μεγαλώσει και λίγο!Τι να πω!

Πάντως ένας γιατρός που θα δω το Σάββατο μουπε ότι πολλοί έχουμε παραπάνω δέρμα στον αυχένα!

Απλά δε θέλω να παίρνω πολύ θάρρος!

Α ναι Παρασκευή είχες πει. Καλά εγώ σήμερα το είχα για Παρασκευή...! Μπράβο που παίρνεις κι άλλες απόψεις να έχεις καλύτερη εικόνα και μακάρι οι επόμενες εξετάσεις να διαψεύσουν τους φόβους σου!

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Αύριο! Μακάρι!

Μακάρι Δημητρούλα!

Άντε να μας πεις τα καλά νέα?!!

Κι όμως λένε ότι είναι πιο έγκυρη και βρίσκει τα πάντα!Ίσως είναι καλύτερα ναχει μεγαλώσει και λίγο!Τι να πω!

Πάντως ένας γιατρός που θα δω το Σάββατο μουπε ότι πολλοί έχουμε παραπάνω δέρμα στον αυχένα!

Απλά δε θέλω να παίρνω πολύ θάρρος!

Ας το ελπισουμε προς τ παρον νομιζω οτι αρρωσταινω..εχω πονοκεφαλο κ πονολαιμο...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , kido είπε:

Α ναι Παρασκευή είχες πει. Καλά εγώ σήμερα το είχα για Παρασκευή...! Μπράβο που παίρνεις κι άλλες απόψεις να έχεις καλύτερη εικόνα και μακάρι οι επόμενες εξετάσεις να διαψεύσουν τους φόβους σου!

 

Ναι δεν μπορώ να το αφήσω έτσι! Μακάρι!

πρίν από 2 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ας το ελπισουμε προς τ παρον νομιζω οτι αρρωσταινω..εχω πονοκεφαλο κ πονολαιμο...

Δε ξέρεις!


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, Nektarinaki είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!ποια μπορει να με διαφωτισει σχετικα με τα τεστάκια ωορρηξιας?γιατι αυτη τη φορα με εχουνε μπερδεψει!!!εχω τα one step τις ταινιες!ξεκινησα να τα κανω απ την 10η ημερα.την 10 ημερα λοιπον ητανε αχνη η γραμουλα.την εντεκατη ημερα ητανε αρκετα πιο σκουρη..χθες 12 ημερα εκανα 2 φορες και ητανε αχνα παλι..οποτε θεωρησα θετικο της 11 ημερας..(να σημειωσω οτι τα υγρα σαν μυξα ξεκινησαν την 11 ημερα το βραδυ μεχρι και τωρα)και συνεχιζω..κανω και σημερα 13ημερα και ειναι πιο σκουρο απο ποτε!!δλδ θετικο!τωρα τι να υποθεσω εγω??

καλησπερα ! σημερα η αυριο θα γινει ωορηξια! οποτε επαφες σημερα , αυριο κ μεθαυριο. 

1 ώρα πρίν, Nektarinaki είπε:

Ναι οντως ταιριαζει,γτ εχω 27-28αρη κυκλο οποτε ταιριαζει!!απλως ειχα κρατησει τον αντρουλη 3 μερες αποχη για να ειναι υποτιθεται πιο δυνατο και πιο πολυυυ και καναμε χθες!!! Γτ θεωρησα θετικο της 11ημερας!και τωρα θα κανω και αυριο!αλλα δε θα ειναι τοσο δυνατο!δεν πειραζει οτι γινει εγινε!αλλο τεστακι δε θα κανω!απλως θα ερθω σε επαφη και αυριο και ο θεος βοηθος!σ ευχαριστω κοριτσι μου καλο!αντε να παιρνουμε και μεις σειρουλα!μακαρι να εχεις θετικα νεακια!απ οτι βλεπω ακομα καθαρη εισαι ε??αντε μακαριιιί

κοριτσι εμεις με αδυναμο σπερμα κ εμεινα εγκυος γτ καναμε καθε μερα σεξ κ την μερα του θετικου τεστ 2 φορες!! καθε μερα αν μπορειτε τωρα.καλη επιτυχια

  • Ευχαριστώ 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , ada32 είπε:

καλησπερα ! σημερα η αυριο θα γινει ωορηξια! οποτε επαφες σημερα , αυριο κ μεθαυριο. 

κοριτσι εμεις με αδυναμο σπερμα κ εμεινα εγκυος γτ καναμε καθε μερα σεξ κ την μερα του θετικου τεστ 2 φορες!! καθε μερα αν μπορειτε τωρα.καλη επιτυχια

Γεια σου βρε Αντα τι κάνεις; Πως τα πας με τις αναγούλες, ηρέμησες καθόλου;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ξερω οτι αρρωσταινω και αυριο θα ειμαι χειροτερα..κανει ν παρω κανα ντεπον?

βρε μη φοβασαι να παρεις ενα παυσιπονο πριν καλα καλα μαθεις αν εισαι η οχι .. απλα για αντιβιωση ειναι λιγο διαφορετικα τα πραγματα. αντε περιμενω πως κ πως απο σενα τα νεα!!!


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...