Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Bluee19 είπε:

      Συναγωνίστριες εύχομαι σε όλες καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα με υγεία !!! 
      Στις εγκυολες μας να έχουν μια γλυκιά εγκυμοσύνη και σύντομα να κρατήσουν τα θαύματακια τους στην αγκαλιά τους!!! Και σε όλες τις υπόλοιπες που ακόμη προσπαθούμε σύντομα να έρθει και σε εμάς το θαύμα 🙏🏼

       

      καλή ανάσταση κορίτσι μ ! εσωτερική και εξωτερική! το επόμενο πάσχα να χεις  μια κοιλιτσα τούρλα! 

      • Λουλούδια 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

Καπου διαβαασα μια εγκυμοσύνη συγχαρητήρια!!!!  Σου ευχομαι μια ήρεμη εγκυμοσύνη.... 

Ελενάκι μου περαστικα σου αυτος ο καιρός ειναι πολυ περίεργος

Οσο για τις υπόλοιπες εδω ειμαστε ολες μαζι να μετράμε αναποδα!  Μην αγχώνεστε ειμαστε μαχητριες 

Παω να φτιαξω λαχανοντολμάδες!!!! 

  • Μου αρέσει 4

iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Alekagala είπε:

Καπου διαβαασα μια εγκυμοσύνη συγχαρητήρια!!!!  Σου ευχομαι μια ήρεμη εγκυμοσύνη.... 

Ελενάκι μου περαστικα σου αυτος ο καιρός ειναι πολυ περίεργος

Οσο για τις υπόλοιπες εδω ειμαστε ολες μαζι να μετράμε αναποδα!  Μην αγχώνεστε ειμαστε μαχητριες 

Παω να φτιαξω λαχανοντολμάδες!!!! 

νομιζα οτι θα την γλιτωνα αλλα που!!!!χαχαχ!!!εγω εκανα γεμιστά!!

  • Μου αρέσει 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ τωρα θελω γεμιστά!!!!  Αχ ποσο κιμά θα φαμε αυτην την εβδομαδα????  Δευτερα παστίτσιο,  χθες και σημερα μακαρόνια με κιμά και για αυριο λαχανοντολμάδες!!!! Λες να κανω αυριο για τη παρασκευη γεμιστά?  Ξεχασα να σου πω για τα μικρα εχει ψαρόσουπα γιαυτο εφτιαξα λαχανοντολμάδες βραδιατικα! 

  • Μου αρέσει 2

iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχ βρε κοριτσια σας χαιρομαι!! τι καλα να μπορουσα να ετρωγα και εγω οτι μου μυριζε... δεν μπορω η ερμη..με το στομαχι κομπο.. μου αμοιξατε την ορεξη και θα ξεροσταλιασω το βραδυ... :roll: με σοδες ειμαι.. και μακαρονακια, πατατουλες.. αυτα.. αχ.. απο τη μια βγαινω μεν κερδισμενη γιατι παραπανισια κιλα εχω οποτε και να χασω καλο θα κανω.. αλλα μου κοστιζει που δεν μπορω να φαω..ειμαι φαγανο παιδακι.. :P:tongue::tongue::lol: 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Melitoula είπε:

αχ βρε κοριτσια σας χαιρομαι!! τι καλα να μπορουσα να ετρωγα και εγω οτι μου μυριζε... δεν μπορω η ερμη..με το στομαχι κομπο.. μου αμοιξατε την ορεξη και θα ξεροσταλιασω το βραδυ... :roll: με σοδες ειμαι.. και μακαρονακια, πατατουλες.. αυτα.. αχ.. απο τη μια βγαινω μεν κερδισμενη γιατι παραπανισια κιλα εχω οποτε και να χασω καλο θα κανω.. αλλα μου κοστιζει που δεν μπορω να φαω..ειμαι φαγανο παιδακι.. :P:tongue::tongue::lol: 

Αχ να την η εγκυουλα!!!!  Αγαπη μου με το καλο μια τελειομηνη εγκυμοσύνη νάχεις....  Ειναι το πρωτο σου παιδάκι? Οσο για τα φαγητά μην ανυσηχείς ουτε εγω τα τρωω μιας και εχω ανακατοσουρες το βραδυ φαντασου για απογευματινό βραδινό εφαγα δυο φύλλα λάχανο και ενα αβγό βραστο...  Βγαλε συμπέρασμα!!! 

  • Μου αρέσει 1

iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alekagala είπε:

Αχ τωρα θελω γεμιστά!!!!  Αχ ποσο κιμά θα φαμε αυτην την εβδομαδα????  Δευτερα παστίτσιο,  χθες και σημερα μακαρόνια με κιμά και για αυριο λαχανοντολμάδες!!!! Λες να κανω αυριο για τη παρασκευη γεμιστά?  Ξεχασα να σου πω για τα μικρα εχει ψαρόσουπα γιαυτο εφτιαξα λαχανοντολμάδες βραδιατικα! 

ναι λεω να κανεις γεμιστα!!!εγω βεβαια δεν εφαγα εξαιτιας της κοιλιάς μου..ουτε γυμναστήριο καταφερα να παω! @Melitoula με το καλο το μωρο σας!θα περασουν οι μερες και θα εισαι καλυτερa!! @Olivia3 ωραια κ η καρμποναρα!!απλα εμεις δεν τρωμε συχνα τοσο βαρια φαγητα..εειμαστε λιγο της διατροφης και τρωμε λιγο πιο στεγνα!

  • Μου αρέσει 2

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

Διατροφή κανει ο συζυξ εγω απλως ότι ναναι.....  Αλλα προσπαθούμε να αποφεύγουμε τα τηγανητα που λατρευυυωωωωω...  Μεχρι και τις κοτομπουκιες των μικρών τις κανω στο φούρνο! 


iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


το δευτερο περιμενουμε.. το πρωτο ειναι τεσσαρων μηνων.. το ξερω θα περασουν..απλα στην πρωτη εγκυμοσυνη με το που περασαν οι αναγουλες με επισκεφθηκαν οι καουρες.. οποτε.. δεν εχω και πολλες ελπιδες..:tongue:

Link to comment
Share on other sites

 

1 minute ago, Melitoula είπε:

το δευτερο περιμενουμε.. το πρωτο ειναι τεσσαρων μηνων.. το ξερω θα περασουν..απλα στην πρωτη εγκυμοσυνη με το που περασαν οι αναγουλες με επισκεφθηκαν οι καουρες.. οποτε.. δεν εχω και πολλες ελπιδες..:tongue:

α μπαμ μπαμ κ τα δυο!!!τι ειναι κοριτσακια αγορακια?


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

@caramel_83 μου σήμερα βγήκαμε τι το θελα με ματιασανε σίγουρα έφαγα μια σαβουρα δεν ήξερα τι να κάνω να γελασω η να κλάψω που πόνου σε το ποδι μου ευτυχώς το καρότσι το είχε ο άντρας μου..εσύ απο οτι είδα είσαι στη μέση του κύκλου σου Στέλνω φουλ μωρουδοσκονη..

Ελενακι μου περαστικά σου...

Αλέκα μας ανοιξες την όρεξη θέλω λαχανοντολμάδες τωρα

Αφήστε που η μικρή πίνει πιο πολύ γάλα πλεον και εκτός του δικού μου ξεκινήσαμε συμπλήρωμα με ξένο της πήρα ενα παρα πολύ καλό βιολογικό αλλά δεν το θέλει ξινιζει τα μούτρα της και με το δίκιο της το δοκιμασία να δω απαίσιο και μυρίζει ψαρίλας απορω που είναι και απο τα κορυφαία ία πάρω ενα άλλο τώρα καλό είναι όχι τοπ αλλά απο γεύση μου ειπαν δεν μυρίζει για να δουμε μπας και χορτάσει και ηρεμήσει λίγο γιατί πειναει και γκρινιάζει..

Εσείς πως περνάτε???έρχεται Πάσχα επιτέλους να φάμε αρνάκι στη σουφλα και πολλά αυγά..

Στο μεταξύ καμία εγκυουλα είναι να κανει μια την αρχή μετά θα κολλήσουν όλες άντε να έχουμε ευχάριστα σύντομα απο όλες ελπίζω να μας κανει ποδαρικο η νέα μας εγκυουλα με το καλο κιόλας κοπελα μου τελειομηνη εγκυμοσύνη κοιμησου τώρα που μπορεις


3yKGp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια, 26η ημέρα σήμερα ακόμη δεν μου έχει έρθει, είχα όμως αρκετούς πόνους προχτες το βράδυ εντονοι πόνοι πιο πολύ από ότι πονάω στην περίοδο συνήθως εχτές τίποτα μόνο ενοχλήσεις

εφτασαν οι μέρες μεχρι το σάββατο το πολύ θα ξέρω, πολύ αγωνία ουφ


2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...