Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχή 2

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Κανε ελευθερα κοριτσι μου το μωρο το παιδι ειναι δωρο θεου.... Το αν νηστευεις η οχι το κανεις για σενα αλλα δυστυχως τα παιδια δεν ερχονται με το κρίνο..... 

Συγνωμη αν ημουνα πολυ σκληρή η κυνική....  Πιστευω στο θεο ειναι πραγματικα η δυναμη μου και στα τρια μου παιδια παντα εχουν και εναν άγιο μααζι τους....  


iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

2 hours ago, λουπιτα είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου και καλό Πάσχα να έχετε!Με υγεία.

Αυτόν τον μήνα πρώτη φορά στην ζωη μου έκανα ωορρηξία 21 μερα μετα την πρώτη μέρα περιόδου.άρα θα αργήσει 4 μερες η περίοδος μου που μακάρι να μη έρθει.διαπιστωμένη οωρηξια με τεστ.Τώρα το ερώτημα είναι άλλο που με απασχολεί. Έκανα την οωρηξια χθες δλδ μεγάλη εβδομάδα ήμουν γόνιμη.ήθελα να νηστεψω αλλα όταν νηστεψω απέχω και από το σεξ.πήρα Μεγάλη αμαρτία βρε κορίτσια μου?Έχω ακούσει ότι μπορεί η εγκυμοσύνη να μην εξελιχθεί καλα εάν έχεις επαφές κ μεινεις εγκυος σε περίοδο νηστιας.τι έχετε να πείτε γι'αυτό?!

 

Επαφές  μεγάλη εβδομάδα επιτρέπονται μ.ο.ν.ο. όταν θες να τεκνοποίησεις....!!Έτσι μου είχαν πει εμένα όταν είχα ρωτήσει...

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, λουπιτα είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου και καλό Πάσχα να έχετε!Με υγεία.

Αυτόν τον μήνα πρώτη φορά στην ζωη μου έκανα ωορρηξία 21 μερα μετα την πρώτη μέρα περιόδου.άρα θα αργήσει 4 μερες η περίοδος μου που μακάρι να μη έρθει.διαπιστωμένη οωρηξια με τεστ.Τώρα το ερώτημα είναι άλλο που με απασχολεί. Έκανα την οωρηξια χθες δλδ μεγάλη εβδομάδα ήμουν γόνιμη.ήθελα να νηστεψω αλλα όταν νηστεψω απέχω και από το σεξ.πήρα Μεγάλη αμαρτία βρε κορίτσια μου?Έχω ακούσει ότι μπορεί η εγκυμοσύνη να μην εξελιχθεί καλα εάν έχεις επαφές κ μεινεις εγκυος σε περίοδο νηστιας.τι έχετε να πείτε γι'αυτό?!

 

κοιταξε να δεις εχω μια φιλη που ειναι πολυ της εκκλησιας..της ειπαν οτι αφου ειναι παντρεμένοι και θέλουν μωρο δεν τιθεται θεμα αμαρτιας..οποτε μην ανησυχεις καθολου!

 

εμενα κοριτσια ηρθεεε!!πρωτη φορα χαρηκα τοσο..αντε να δουμε αν θα δουλεψουν τα χαπια!!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Καλή Ανάσταση να έχουμε όλοι με υγεία στις οικογένειες μας και με πίστη στο θεό και στην Παναγία.

@elenakii22 μπράβο κοπέλα μου....... άντε με το καλό τώρα να πάρεις μια σειρά......

Νομίζω και εγώ πως στο θέμα της τεκνοποίησης δεν υπάρχει αμαρτία........είναι φυσική διαδικασία.....

Εύχομαι σε όλες τις εγκυούλες μας με το καλό να αποκτήσουν τα μωράκια τους με υγεία και σε όλα εμάς τα υπόλοιπα κορίτσια σύντομα με τη χάρη του θεού να καταφέρουμε να αποκτήσουμε αυτό που τόσο επιθυμούμε.......

Φιλιά Πολλά.......


8JPrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλο Θ ήταν να μην ερχόμαστε σε επαφή Μεγάλη Εβδομάδα Ούτε μεγάλες εορτές και νηστείες..πολλοί μεγάλοι άγιοι της Εκκλησίας μας το έχουν πει.. δε λέω ότι το εχω τηρήσει.. Αλλά βρε κορίτσια σκεφτείτε..Αφού πραγματικά είναι δώρο Θεού το μωρό..λέτε να μας το στερούσε Επειδή δεν ήρθαμε σε επαφή τη νηστεία?ίσα ίσα..Αυτή η θυσία γιατί περί θυσίας πρόκειται κακα τα ψέματα.. το ν μην έρθουμε σε επαφή.. Ίσως μας την μετρήσει ο Θεός αλλιώς.. Δεν λέω σε καμια περίπτωση ότι η σχέση μας με το Θεό είναι πάρε δώσε.απλά λίγη εγκράτεια αυτές τις μέρες θα κάνει καλό.. Όσο γι'αυτό που λες ότι δεν θ εξελιχθεί καλά μια εγκυμοσύνη δεν είναι τελείως άτοπο..Αλλά δεν είναι κ ο κανόνας..Υπάρχουν αναρίθμητες περίπτωσεις με παιδάκια που είχαν "φαινόμενικα" Πρόβλημα..Ξέρω ενα θαύμα Για ένα παιδάκι που. Δε μιλούσε..Κ ενα γέροντας στον οποίο το πήγαν τους αποκάλυψε ότι το συνέλαβαν Μεγάλη Παρασκευή..Αφού εξομολόγηθηκαν το παιδάκι μίλησε.. 

Ας κάνουμε μια θυσία όλες.. Κ σύντομα Θ μας χαρίσει ο Θεός ότι επιθυμούμε..το θείο δώρο τού..τη μητρότητα.. πίστη μονο θέλει! 

Καλή Ανάσταση να έχουμε κορίτσια μου!

Εμένα ξεκίνησαν οι αναγούλες.ταμαμ μ ήρθε με τα δόντια του μικρού.. θα περάσουμε όμορφα...χαχαχα

 

Και κάτι που ξέχασα ν συμπλήρωσω..κάπου διάβασα ότι επαφές Μεγάλη βδομάδα επιτρέπονται μόνο αν θες να τεκνοποιήσεις . Κ εδώ κάνουμε όλες μας λάθος.. Ο σκοπός του γάμου είναι η τεκνοποιήση.. Δεν γίνεται ν μιλάμε για δώρο Θεού το μωρό Όταν το θέλουμε εμείς..Κ για πολλά χρόνια ν παίρνουμε προφύλαξεις γιατί απλά δεν θέλουμε μωρό..δλδ τότε δεν είναι δώρο Θεού?Όταν έρθει από "ατύχημα"? Γιατί λοιπόν ο Θεός να μας χαρίσει το παιδί Όταν εμείς το θέλουμε?εκείνος δεν τα γνωρίζει όλα? Συγγνώμη για τα μεγάλα ποστ.. μακάρι να τα δούμε αλλιώς τα πράγματα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 minutes ago, Melitoula είπε:

Καλο Θ ήταν να μην ερχόμαστε σε επαφή Μεγάλη Εβδομάδα Ούτε μεγάλες εορτές και νηστείες..πολλοί μεγάλοι άγιοι της Εκκλησίας μας το έχουν πει.. δε λέω ότι το εχω τηρήσει.. Αλλά βρε κορίτσια σκεφτείτε..Αφού πραγματικά είναι δώρο Θεού το μωρό..λέτε να μας το στερούσε Επειδή δεν ήρθαμε σε επαφή τη νηστεία?ίσα ίσα..Αυτή η θυσία γιατί περί θυσίας πρόκειται κακα τα ψέματα.. το ν μην έρθουμε σε επαφή.. Ίσως μας την μετρήσει ο Θεός αλλιώς.. Δεν λέω σε καμια περίπτωση ότι η σχέση μας με το Θεό είναι πάρε δώσε.απλά λίγη εγκράτεια αυτές τις μέρες θα κάνει καλό.. Όσο γι'αυτό που λες ότι δεν θ εξελιχθεί καλά μια εγκυμοσύνη δεν είναι τελείως άτοπο..Αλλά δεν είναι κ ο κανόνας..Υπάρχουν αναρίθμητες περίπτωσεις με παιδάκια που είχαν "φαινόμενικα" Πρόβλημα..Ξέρω ενα θαύμα Για ένα παιδάκι που. Δε μιλούσε..Κ ενα γέροντας στον οποίο το πήγαν τους αποκάλυψε ότι το συνέλαβαν Μεγάλη Παρασκευή..Αφού εξομολόγηθηκαν το παιδάκι μίλησε.. 

Ας κάνουμε μια θυσία όλες.. Κ σύντομα Θ μας χαρίσει ο Θεός ότι επιθυμούμε..το θείο δώρο τού..τη μητρότητα.. πίστη μονο θέλει! 

Καλή Ανάσταση να έχουμε κορίτσια μου!

Εμένα ξεκίνησαν οι αναγούλες.ταμαμ μ ήρθε με τα δόντια του μικρού.. θα περάσουμε όμορφα...χαχαχα

 

εγω το ειπα αυτο γτ η φιλη μου ειναι πολυ της εκκλησιας...εχει τον πνευματικο της που τους αρραβωνιασε στην αρχη (σε εκκλησία κανονικά) και μετα τους παντρεψε...οποτε για να μου είπε οτι της ειπε οκ τοτε μαλλον ειναι στην κριση του παπα...τωρα ενταξει η καθε μια κανει οτι θεωρει καλυτερο για τον εαυτο της!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Melitoula είπε:

Καλο Θ ήταν να μην ερχόμαστε σε επαφή Μεγάλη Εβδομάδα Ούτε μεγάλες εορτές και νηστείες..πολλοί μεγάλοι άγιοι της Εκκλησίας μας το έχουν πει.. δε λέω ότι το εχω τηρήσει.. Αλλά βρε κορίτσια σκεφτείτε..Αφού πραγματικά είναι δώρο Θεού το μωρό..λέτε να μας το στερούσε Επειδή δεν ήρθαμε σε επαφή τη νηστεία?ίσα ίσα..Αυτή η θυσία γιατί περί θυσίας πρόκειται κακα τα ψέματα.. το ν μην έρθουμε σε επαφή.. Ίσως μας την μετρήσει ο Θεός αλλιώς.. Δεν λέω σε καμια περίπτωση ότι η σχέση μας με το Θεό είναι πάρε δώσε.απλά λίγη εγκράτεια αυτές τις μέρες θα κάνει καλό.. Όσο γι'αυτό που λες ότι δεν θ εξελιχθεί καλά μια εγκυμοσύνη δεν είναι τελείως άτοπο..Αλλά δεν είναι κ ο κανόνας..Υπάρχουν αναρίθμητες περίπτωσεις με παιδάκια που είχαν "φαινόμενικα" Πρόβλημα..Ξέρω ενα θαύμα Για ένα παιδάκι που. Δε μιλούσε..Κ ενα γέροντας στον οποίο το πήγαν τους αποκάλυψε ότι το συνέλαβαν Μεγάλη Παρασκευή..Αφού εξομολόγηθηκαν το παιδάκι μίλησε.. 

Ας κάνουμε μια θυσία όλες.. Κ σύντομα Θ μας χαρίσει ο Θεός ότι επιθυμούμε..το θείο δώρο τού..τη μητρότητα.. πίστη μονο θέλει! 

Καλή Ανάσταση να έχουμε κορίτσια μου!

Εμένα ξεκίνησαν οι αναγούλες.ταμαμ μ ήρθε με τα δόντια του μικρού.. θα περάσουμε όμορφα...χαχαχα

 

Και κάτι που ξέχασα ν συμπλήρωσω..κάπου διάβασα ότι επαφές Μεγάλη βδομάδα επιτρέπονται μόνο αν θες να τεκνοποιήσεις . Κ εδώ κάνουμε όλες μας λάθος.. Ο σκοπός του γάμου είναι η τεκνοποιήση.. Δεν γίνεται ν μιλάμε για δώρο Θεού το μωρό Όταν το θέλουμε εμείς..Κ για πολλά χρόνια ν παίρνουμε προφύλαξεις γιατί απλά δεν θέλουμε μωρό..δλδ τότε δεν είναι δώρο Θεού?Όταν έρθει από "ατύχημα"? Γιατί λοιπόν ο Θεός να μας χαρίσει το παιδί Όταν εμείς το θέλουμε?εκείνος δεν τα γνωρίζει όλα? Συγγνώμη για τα μεγάλα ποστ.. μακάρι να τα δούμε αλλιώς τα πράγματα..

Θα μου επιτρέψεις να σου πω ότι έχοντας ιερέα στο κοντινό συγκενικο περιβάλλον όταν ειδη επιθυμείς και προσπαθείς για ένα παιδάκι ο θεός δε σε τμωρει αν οι προσπάθειες συνεχιστούν μεγάλη εβδομάδα...Αλλοστε και ο παπάς λέει δώσε αυτή καρπό κοιλιάς....Άρα το παιδί είναι ευλογία ....

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Zouzoumama είπε:

Θα μου επιτρέψεις να σου πω ότι έχοντας ιερέα στο κοντινό συγκενικο περιβάλλον όταν ειδη επιθυμείς και προσπαθείς για ένα παιδάκι ο θεός δε σε τμωρει αν οι προσπάθειες συνεχιστούν μεγάλη εβδομάδα...Αλλοστε και ο παπάς λέει δώσε αυτή καρπό κοιλιάς....Άρα το παιδί είναι ευλογία ....

Δεν αντιλέγω ότι υπάρχουν ιερείς που απλά οικονομουν και δίνουν Κ τέτοιου είδους ευλογίες..Αλλά το σωστό Ποιο είναι..Γιατί το σωστό δεν τ λέει ο παπας του χωριού ή της ενορίας μας .το γράφουν Κ το λένε οι Άγιοι της Εκκλησίας μας.. Κάτι το οποίο το γνωρίζουν πολύ καλά οι ιερείς μας.. και Εννοείται ο Θεός δεν τιμωρεί.. διαπαιδαγωγει..Αλλά αυτή είναι Μεγάλη κουβέντα τώρα κ Θ βγούμε τελείως Εκτός θέματος.. Τώρα όπως λέτε η καθεμιά κάνει ότι θεωρεί σωστό κορίτσια μου..Σας φιλώ με Αγάπη.. :mad:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Melitoula είπε:

Δεν αντιλέγω ότι υπάρχουν ιερείς που απλά οικονομουν και δίνουν Κ τέτοιου είδους ευλογίες..Αλλά το σωστό Ποιο είναι..Γιατί το σωστό δεν τ λέει ο παπας του χωριού ή της ενορίας μας .το γράφουν Κ το λένε οι Άγιοι της Εκκλησίας μας.. Κάτι το οποίο το γνωρίζουν πολύ καλά οι ιερείς μας.. και Εννοείται ο Θεός δεν τιμωρεί.. διαπαιδαγωγει..Αλλά αυτή είναι Μεγάλη κουβέντα τώρα κ Θ βγούμε τελείως Εκτός θέματος.. Τώρα όπως λέτε η καθεμιά κάνει ότι θεωρεί σωστό κορίτσια μου..Σας φιλώ με Αγάπη.. :mad:

Έχεις δίκιο...Δε θα έρθω σε αντιπαράθεση μέρες που είναι...Απο ότι σου είπα άλλωστε ο παπάς που μου το είπε είναι συγγενικό πρόσωπο και δεν οικονομαει τίποτα από εμένα προσωπικά όταν μου απαντά σε ερωτήματα μου....Αν ήταν έτσι όσα παιδιά  γεννιόντουσαν Δεκέμβρη η Ιανουάριο θα ήταν παιδια(αρρωστα)όπως μας ανέφερες παραπάνω....Καλή Ανάσταση σε όλες κορίτσια.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


21 hours ago, giota@ είπε:

Καλησπέρα,

Καλή Ανάσταση να έχουμε όλοι με υγεία στις οικογένειες μας και με πίστη στο θεό και στην Παναγία.

@elenakii22 μπράβο κοπέλα μου....... άντε με το καλό τώρα να πάρεις μια σειρά......

Νομίζω και εγώ πως στο θέμα της τεκνοποίησης δεν υπάρχει αμαρτία........είναι φυσική διαδικασία.....

Εύχομαι σε όλες τις εγκυούλες μας με το καλό να αποκτήσουν τα μωράκια τους με υγεία και σε όλα εμάς τα υπόλοιπα κορίτσια σύντομα με τη χάρη του θεού να καταφέρουμε να αποκτήσουμε αυτό που τόσο επιθυμούμε.......

Φιλιά Πολλά.......

Αχ κορίτσια μου μακάρι!!!!!σε όλες μια πολυπόθητη εγκυμοσύνη και σε όσες περιμένουν Μ το καλό το αγγελούδι τους!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια πολλές ευχές κ από μένα! Με το καλό να αποκτήσουμε όλες το μωράκι που επιθυμούμε.Σας ευχαριστώ κ για τη στήριξη.πάντα σκέφτομαι αυτά που μου λέτε...πάντως εφτιαξα γλυκά(το βασικότερο) κ έκανα όλες τις ετοιμασίες (δευτερεύοντα) χα χαχα!αλλά το μυαλό εκειιι.να μην αναφερθώ καλύτερα στο θέμα της θρησκείας...γιατί θα έχω πολλές αμαρτίες για να παιδεύομαι ετσι!Ας είναι! Καλή  Ανάσταση και στις ψυχές μας!

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Melitoula είπε:

Καλο Θ ήταν να μην ερχόμαστε σε επαφή Μεγάλη Εβδομάδα Ούτε μεγάλες εορτές και νηστείες..πολλοί μεγάλοι άγιοι της Εκκλησίας μας το έχουν πει.. δε λέω ότι το εχω τηρήσει.. Αλλά βρε κορίτσια σκεφτείτε..Αφού πραγματικά είναι δώρο Θεού το μωρό..λέτε να μας το στερούσε Επειδή δεν ήρθαμε σε επαφή τη νηστεία?ίσα ίσα..Αυτή η θυσία γιατί περί θυσίας πρόκειται κακα τα ψέματα.. το ν μην έρθουμε σε επαφή.. Ίσως μας την μετρήσει ο Θεός αλλιώς.. Δεν λέω σε καμια περίπτωση ότι η σχέση μας με το Θεό είναι πάρε δώσε.απλά λίγη εγκράτεια αυτές τις μέρες θα κάνει καλό.. Όσο γι'αυτό που λες ότι δεν θ εξελιχθεί καλά μια εγκυμοσύνη δεν είναι τελείως άτοπο..Αλλά δεν είναι κ ο κανόνας..Υπάρχουν αναρίθμητες περίπτωσεις με παιδάκια που είχαν "φαινόμενικα" Πρόβλημα..Ξέρω ενα θαύμα Για ένα παιδάκι που. Δε μιλούσε..Κ ενα γέροντας στον οποίο το πήγαν τους αποκάλυψε ότι το συνέλαβαν Μεγάλη Παρασκευή..Αφού εξομολόγηθηκαν το παιδάκι μίλησε.. 

Ας κάνουμε μια θυσία όλες.. Κ σύντομα Θ μας χαρίσει ο Θεός ότι επιθυμούμε..το θείο δώρο τού..τη μητρότητα.. πίστη μονο θέλει! 

Καλή Ανάσταση να έχουμε κορίτσια μου!

Εμένα ξεκίνησαν οι αναγούλες.ταμαμ μ ήρθε με τα δόντια του μικρού.. θα περάσουμε όμορφα...χαχαχα

 

Και κάτι που ξέχασα ν συμπλήρωσω..κάπου διάβασα ότι επαφές Μεγάλη βδομάδα επιτρέπονται μόνο αν θες να τεκνοποιήσεις . Κ εδώ κάνουμε όλες μας λάθος.. Ο σκοπός του γάμου είναι η τεκνοποιήση.. Δεν γίνεται ν μιλάμε για δώρο Θεού το μωρό Όταν το θέλουμε εμείς..Κ για πολλά χρόνια ν παίρνουμε προφύλαξεις γιατί απλά δεν θέλουμε μωρό..δλδ τότε δεν είναι δώρο Θεού?Όταν έρθει από "ατύχημα"? Γιατί λοιπόν ο Θεός να μας χαρίσει το παιδί Όταν εμείς το θέλουμε?εκείνος δεν τα γνωρίζει όλα? Συγγνώμη για τα μεγάλα ποστ.. μακάρι να τα δούμε αλλιώς τα πράγματα..

Δώρο Θεού είναι ουτος η αλλως.σκόπιμη η όχι εγκυμοσύνη.Και Ναι αισθάνομαι τύψεις που έγινε μεγάλη εβδομάδα η μπορουσα να περιμενω αλλα δεν το έκανα!αμαρτία δεν λέω αλλά το μόνο που Μ καθησυχάζει είναι ότι θεωρώ ότι δεν κάνω αλλού είδους αμαρτίες στο Ν κλάψω κάποιον η Ν εχω κακό μέσα μου για κάποιον.Και το διαζύγιο αμαρτία θεωρείται.Και εχω πάρει διαζύγιο.Δεν μου λέει κάτι αυτο ως άτομο.Όπως και να έχει σε μένα εδώ κολαει το ρητό....αμαρτία για το παιδί μου.χαχαχ Φιλάκια καλη ανάσταση σε όλες!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια μου! 

Καλή Ανάσταση μέσα εύχομαι σε όλες! Να περάσετε όμορφα με τις οικογένειές σας, να απολαύσετε κάθε στιγμή και το θαυματακι δε θα αργήσει!

Αυτές τις μέρες αφιερώθηκα στην εκκλησία και πραγματικά με βοήθησε πάρα πολύ ψυχολογικά. Τυχαία σε μία επίσκεψη μας σε ένα μοναστήρι χθές ένας πάτερ μας πλησίασε και μας διάβασε μία ευχή μαζί με τον άντρα μου και νιώσαμε και οι δύο μεγάλη ευλογία. 

Καλό Πάσχα και εδώ παρέα θα τα λέμε πάλι από δευτέρα! Φιλιά σε όλες!


XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλημερα, Χριστός Ανέστη, να εχουμε υγεια ολοι μας κα με το καλο να ερθουν μπολικα μωρακια, στις εγκυουλες μας καλη λευτερια, στις ηδη μανουλες να χαιρεστε τα παιδακια σας και να ειναι παντα γερα και δυνατα!! Να περασετε ομορφα, σας φιλω!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...