Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχή 2

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Κοριτσια μου χρονια πολλαααα.....στελνω τις θερμοτερες ευχες μου σε ολες κι ευχομαι μεσα απο την καρδια μου οτι επιθυμειτε να γινει πραγματικοτητα....με το καλο τα μωρακια στα κοριτσια μας....και με το καλο και με ενα μωρακι στην κοιλια ολες οσες προσπαθουν...να χαιροσαστε τις οικογενειες σας....καλα να περασετε....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

Χρόνια πολλά κορίτσια να χαιρεστε τις οικογένειες σας οι εγκυουλες καλη λευθερια καο στις υπόλοιπες γρήγορα με ενα σπορακι στις κοιλιτσες σας πως περασατε το Πάσχα??


3yKGp2.png

Link to comment
Share on other sites

 Χρόνια Πολλά σε όλες μας, με υγεία πάνω από όλα...... εύχομαι τα καλύτερα για την κάθε μια μας ξεχωριστά.......

images.jpg

 Χρόνια Πολλά σε όλες μας, με υγεία πάνω από όλα...... εύχομαι τα καλύτερα για την κάθε μια μας ξεχωριστά.......


8JPrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Xριστός Ανέστη κορίτσια!!!!!! χρόνια πολλά σε όλες...!!!  ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΓΟΥΛΑΚΙΑ σε όλες τις κοιλίτσες!!!!  ελπίζω να περάσετε όμορφα!!! Με το καλό στις εγκυούλες καλή γέννα να χουν καιι σε όσες προσπαθούμε, ένα σποράκι στην κοιλίτσα...διαβασα τα νέα όλων...εχω καιρό να μπω γιατι είχα αγχωθει και έκανα αποτοξινωση με ότι εχει να κάνει με γέννα και μωράκια.. το βγαλα απο το μυαλο μου αυτον το μηνα!!!! @caramel_83 κοριτσι μου διαβασα τα νεακια σου και το τι πέρασες!!! όλα καλα πλεον..ο κυκλος κάνει τα κολπακια του!!! @sonia@ μου  χρόνια πολλα !!!Πως πέρασες με το νινι σου?? μεγαλώνει??? κοριτσια μου σας φιλώ όλες..και τις νέες κοπέλες!!! εγω περιμένω 27 Απριλιίου,, βάλε με στο πινακάκι καραμέλιτσα!!!

Σήμερα είμαι στην 21η μέρα.Χτες είδα το μεσημέρι μια καφέ βλέννα καιλιγο αργοτερα ολυ κιτρινωπη βλεννα προς καφε. και το πρωι που ξυπνησα στο σκουπισμα καφε υγρα . Είχα και επαφή με τον αντρουλη μου χτες βράδυ και λεω μηπως τα καφε υγρακια ηταν σπέρματακι μαζί με παλιο αιματακι,εξου και τα καφετια.μονο στο σκουπισμα..σερβιετακι καθαρο. περιμένω σε 9 μέρες τωρα. Παιζει να ναι και ωορηξια γιατι δεν ενιωσα τιποτα αυτο το μηνα την αναμενομενη ημερομηνια...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια!!! Επεστρεψα στην παρεα σας !! Τι κανετε? Εμενα μου ετυχαν ολα μαζι εχω βαρυνει τοσο που η μεση μου δε με κραταει να περπατησω μεχρι το αλλο δωματιο. Ο υπνος εχει καταντησει εφιαλτης, το ιδιο και το φαγητο. Το στηθος μου εχει πρηστει υπερβολικα, η κοιλια μου εχει γινει τεραστια και ο αφαλος μου δεν αγγιζεται. Εκανα και τις ενεσεις κορτιζονης που μου εχουν φερει τοσες παρενεργειες στα ματια,στο κεφαλι,στα αυτια, ζαλαδες....  Περασα και ενα κρυωμα γερο... Τελος παντων. Ας πανε ολα καλα, το φαγαμε το γαιδαρο τωρα. Μεχρι τις 15 Μαιου θα εχω γεννησει. Το μονο που σκεφτομαι ειναι να ειναι γερα τα μπεμπακια γιατι θα ειναι πολυ προωρουλια και θα μεινουν και αρκετα στη θερμοκοιτιδα. Ποσο ανυπομονω να τα κρατησω στην αγκαλια μου και να κλαψω απο χαρα! Τοτε δε θα θυμαμαι πια καμια ταλαιπωρια απο την εγκυμοσυνη :)

  • Μου αρέσει 1

mfN3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου καλημερα, ελπιζω να περασατε ομορφα, εγω περασα καλα αλλα πολυ δουλεια αυτες τις μερες, αντε να περασει και αυτη η εβδομαδα να μπω παλι στους ρυθμους μου, κανονικα χθες σημερα πρεπει να μου ερθει η περιοδος, αντε να ερθει να δω πως θα παει αυτον τον μηνα, την Δευτερα θα κλεισω και ραντεβου με τον ενδοκρινολογο ;)

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ

1. Antonia_GR  ΠΗΤ  ΤΕΛΟΣ ΜΑΙΟΥ  2 ΑΓΟΡΑΚΙΑ 1 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

2.baia5582 ΠΗΤ 1/7/2017  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

3. mammylicious ΠΗΤ  29/7/2017 - 1/8/2017 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

4. leta87 ΠΗΤ  10/8/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ !!!

5. Zouzoumama ΠΗΤ 20/8/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ !!!

6. Garifalia1 ΠΗΤ 19-24/9/2017 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

7. Alekagala ΠΗΤ  18/10/2017!!!

8. Melitoula ΠΗΤ  23/11/2017!!!

 

 

 

ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

1. alexaeua 27/2/2017!!!

2. gianna81 14/3/2017!!!

3. maria dimitris 23/3/2017!!!

4. NikolitsaVe87 29/3/2017!!!

5. KarMar84 3-5/4/2017!!!

6. Olivia3 12/4/2017!!!

7. caramel_83  16-17/4/2017!!!

8. λουπιτα 20/4/2017!!!

9. giota@ 21/4/2017!!!

10. Vila 8/5/2017!!!

11. Μαρθα Κ 8/5/2017!!!

12. elenaki22 13/5/2017!!!

13. Wannabemommy....

14. andrianni....

 

Κορίτσια να δινετε πληροφοριες για να ανανεωνεται το πινακακι μας;)

Με το καλο ολες με ενα μωρακι στην αγκαλια μας!!!:wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Antonia_GR είπε:

Γεια σας κοριτσακια!!! Επεστρεψα στην παρεα σας !! Τι κανετε? Εμενα μου ετυχαν ολα μαζι εχω βαρυνει τοσο που η μεση μου δε με κραταει να περπατησω μεχρι το αλλο δωματιο. Ο υπνος εχει καταντησει εφιαλτης, το ιδιο και το φαγητο. Το στηθος μου εχει πρηστει υπερβολικα, η κοιλια μου εχει γινει τεραστια και ο αφαλος μου δεν αγγιζεται. Εκανα και τις ενεσεις κορτιζονης που μου εχουν φερει τοσες παρενεργειες στα ματια,στο κεφαλι,στα αυτια, ζαλαδες....  Περασα και ενα κρυωμα γερο... Τελος παντων. Ας πανε ολα καλα, το φαγαμε το γαιδαρο τωρα. Μεχρι τις 15 Μαιου θα εχω γεννησει. Το μονο που σκεφτομαι ειναι να ειναι γερα τα μπεμπακια γιατι θα ειναι πολυ προωρουλια και θα μεινουν και αρκετα στη θερμοκοιτιδα. Ποσο ανυπομονω να τα κρατησω στην αγκαλια μου και να κλαψω απο χαρα! Τοτε δε θα θυμαμαι πια καμια ταλαιπωρια απο την εγκυμοσυνη :)

Με το καλο!με ενα πονο!σιγουρα μολις γεννηθουν τα μικρα θα τα ξεχασεις ολα!υπομονη ,οπως ειπες κ εσυ λιγο εμεινε ακομα!!!τι ειναι τα μικρα σου??


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σ'ευχαριστω Ελένακι! Η αληθεια ειναι οτι ανησυχω πολυ γιατι καθε τρεις και λιγο ματωνει το ραμα της περιδεσης και ολο με τρομαζει οτι κατι κακο συμβαινει. Τρεμω να παω στην τουαλετα μη δω αιμα. Ο,τι περναει απ το χερι μου το κανω. Τα φαρμακα μου και ξεκουραση δηλαδη. Τα μικρα ειναι 2 αγορακια και 1 κοριτσακι


mfN3p2.png

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Antonia_GR είπε:

Σ'ευχαριστω Ελένακι! Η αληθεια ειναι οτι ανησυχω πολυ γιατι καθε τρεις και λιγο ματωνει το ραμα της περιδεσης και ολο με τρομαζει οτι κατι κακο συμβαινει. Τρεμω να παω στην τουαλετα μη δω αιμα. Ο,τι περναει απ το χερι μου το κανω. Τα φαρμακα μου και ξεκουραση δηλαδη. Τα μικρα ειναι 2 αγορακια και 1 κοριτσακι

Πολλή αγωνία!φυσικό είναι.Να πάνε όλα καλά κ να είναι υγιέστατα σου εύχομαι!θα γεμίσει μωράκια το σπίτι!

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Antonia_GR είπε:

Σ'ευχαριστω Ελένακι! Η αληθεια ειναι οτι ανησυχω πολυ γιατι καθε τρεις και λιγο ματωνει το ραμα της περιδεσης και ολο με τρομαζει οτι κατι κακο συμβαινει. Τρεμω να παω στην τουαλετα μη δω αιμα. Ο,τι περναει απ το χερι μου το κανω. Τα φαρμακα μου και ξεκουραση δηλαδη. Τα μικρα ειναι 2 αγορακια και 1 κοριτσακι

3 ειναι??!!!με το καλο να γεννηθουν!σιγουρα ανησυχεις κ πιστευω οτι ματωνει επειδη ειναι 3 και ειναι βαρια για το σωμα σου!δε νομιζω οτι υπαρχει λογος ανησυχιας!να κατσεις ξαπλωμενη να σηκωνεσαι οσο πιο λιγο μπορεις!λιγο εμεινε!επειδη πρωτη φορα μιλαμε θες να μου πεις λιγο για σενα...προσπαθουσατε καιρό η οχι?με εξωσωματικη πιασατε τα τριδυμακια σας?(δυσκολο νομιζω φυσιολογικα αλλα ποτε δε ξερεις!)


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...