Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

2 minutes ago, andrianni είπε:

@elenakii22 τι έγινε; σου ήρθε τελικά; δε θυμαμαι αν μας είπες...

ναιιι...ηρθε!πρωτη φορα τοση χαρα που την ειδα!!ειμαι 5η μερα σμρ!!εσυ???που βρισκεσαι τωρα???


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

Ευχαριστωωωω! Ναι θα γεμισει μωρακια το σπιτι και θα ειναι τελεια! Φυσιολογικα, τα τριδυμακια ειναι φοβερααα δυσκολο να γινουν. Παιδευτηκα 2 χρονια με φαρμακα χωρις αποτελεσμα, με σκοπο να κανω σπερματεγχυση, δεν εφτανα ομως μεχρι εκει γιατι δεν ανταποκρινονταν οι ωοθηκες. Εξετασεις αιματος και σαλπιγγογραφια ολα καλα. Κανω μια προσπαθεια σπερματεγχυσης περυσι το Μαρτιο, αλλα δεν πετυχαινει. Δευτερη τον Οκτωβριο και πετυχε! (Α εννοειται οτι δεν ειναι τα πανομοιοτυπα τριδυμακια, γιατι τοτε θα ειχα πιασει το λαχειο χαχα. Ειναι διαφορετικα)


mfN3p2.png

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Antonia_GR είπε:

Ευχαριστωωωω! Ναι θα γεμισει μωρακια το σπιτι και θα ειναι τελεια! Φυσιολογικα, τα τριδυμακια ειναι φοβερααα δυσκολο να γινουν. Παιδευτηκα 2 χρονια με φαρμακα χωρις αποτελεσμα, με σκοπο να κανω σπερματεγχυση, δεν εφτανα ομως μεχρι εκει γιατι δεν ανταποκρινονταν οι ωοθηκες. Εξετασεις αιματος και σαλπιγγογραφια ολα καλα. Κανω μια προσπαθεια σπερματεγχυσης περυσι το Μαρτιο, αλλα δεν πετυχαινει. Δευτερη τον Οκτωβριο και πετυχε! (Α εννοειται οτι δεν ειναι τα πανομοιοτυπα τριδυμακια, γιατι τοτε θα ειχα πιασει το λαχειο χαχα. Ειναι διαφορετικα)

τελεια!!!!χαιρομαι που ακουω επιτυχια με σπερματεγχυση!συνήθως δεν ακουω και πολλα θετικα!!!και εμεις φανταζομαι αν δε τα καταφερουμε θα δοκιμασουμε σπερματεγχυση!τωρα θα δουμε!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω δεν ακουω θετικα,αλλα σε 'μενα επιασε και το αστειο ειναι οτι 2 μερες πριν τη διαδικασια, ο γιατρος μου εδωσε και κατι αλλες ενεσεις να κανω, γιατι μεγαλωναν 7 ωοθηλακια και φοβηθηκε. Προσπαθησε να αποτρεψει καποια να μεγαλωσουν, γιατι υπηρχε κινδυνος να γονιμοποιηθουν και τα 7 και τοτε θα υπηρχε προβλημα.

Καλη επιτυχια και σε σενα! Να πιστεψεις οτι θα τα καταφερεις και θα δεις που θα γινει! Εγω ειχα φτασει να λεω οτι δε θα τα καταφερνα ποτε και να που εγινε!


mfN3p2.png

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Antonia_GR είπε:

Κι εγω δεν ακουω θετικα,αλλα σε 'μενα επιασε και το αστειο ειναι οτι 2 μερες πριν τη διαδικασια, ο γιατρος μου εδωσε και κατι αλλες ενεσεις να κανω, γιατι μεγαλωναν 7 ωοθηλακια και φοβηθηκε. Προσπαθησε να αποτρεψει καποια να μεγαλωσουν, γιατι υπηρχε κινδυνος να γονιμοποιηθουν και τα 7 και τοτε θα υπηρχε προβλημα.

Καλη επιτυχια και σε σενα! Να πιστεψεις οτι θα τα καταφερεις και θα δεις που θα γινει! Εγω ειχα φτασει να λεω οτι δε θα τα καταφερνα ποτε και να που εγινε!

κοιτα αν σκεφτεις οτι πιασατε 3 πολυ πιθανο να πιανατε κ 7!!!!!ειχε ο ανδρας σου καποιο θεμα στο σπερμα?επειδη ειδα οτι εσυ ησουν οκ με τις εξετασεις.η απλα δε το πετυχατε?


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν ειμαι παντρεμενη, απο τραπεζα πηρα σπερμα. Ναι ημουν οκ με τις εξετασεις, αλλα η ΑΜΗ απ τη μια φορα στην αλλη ειχε μεγαλη αποκλιση. Το θεμα μου ηταν οτι δε μεγαλωναν ωαρια και δεν εκανα ωορρηξια, λογω πολυκυστικων ποτε δεν ειχα φυσιολογικο κυκλο. Εχει κανει και 4 μηνες να μου ερθει


mfN3p2.png

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Antonia_GR είπε:

Δεν ειμαι παντρεμενη, απο τραπεζα πηρα σπερμα. Ναι ημουν οκ με τις εξετασεις, αλλα η ΑΜΗ απ τη μια φορα στην αλλη ειχε μεγαλη αποκλιση. Το θεμα μου ηταν οτι δε μεγαλωναν ωαρια και δεν εκανα ωορρηξια, λογω πολυκυστικων ποτε δεν ειχα φυσιολογικο κυκλο. Εχει κανει και 4 μηνες να μου ερθει

Ααααα....μαλιστα!!!και εγω θα δω τι γινεται με την ΑΜΗ μου..θα κανω τωρα εξετασεις...πολυκυστικες εχω κ εγω...πητα τεστ ωορρηξιας αυτον το μηνα και δεν ειχα ωορρηξια...συνηθως εχω κυκλο 28-38..αυτος μου πηγε 51...θελω να δω αν θα κανω σε αυτον το κυκλο!η αμη σου ειχε θεμα λογω ηλικιας η πολυκυστικων?


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω την αληθεια δεν ξερω τι γινεται με την ΑΜΗ μου. Τη μια ηταν χαμηλη, την αλλη υψηλη. Για την ηλικια δεν ξερω πως παει με την ΑΜΗ. Ειμαι αρκετα μικρη, αλλα δεν ξερω αν εχει προβληματα και στις νεαρες ηλικιες εκτος απ τις μεγαλες. Εδω με πιανεις αδιαβαστη


mfN3p2.png

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Antonia_GR είπε:

Να σου πω την αληθεια δεν ξερω τι γινεται με την ΑΜΗ μου. Τη μια ηταν χαμηλη, την αλλη υψηλη. Για την ηλικια δεν ξερω πως παει με την ΑΜΗ. Ειμαι αρκετα μικρη, αλλα δεν ξερω αν εχει προβληματα και στις νεαρες ηλικιες εκτος απ τις μεγαλες. Εδω με πιανεις αδιαβαστη

αφου δεν ειναι η ηλικια τοτε πιθανον λόγω πολυκυστικων να ειχες θεμα!θα κανω κ εγω κ θα σας ενημερωσω!τεσπα σημασια εχεις οτι τα καταφερες!!συγχαρητήρια!!τωρα ξεκινανε τα δυσκολα!!ειναι 3 βλεπεις!!χαχα!!!ολα καλα θα πανε!!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σας διαβαζω με προσοχη για να ενημερώνομαι....  Η AMH δεν παιζει λογω ηλικίας....  Εχω φιλη  στα 30 και ακομη περνει προγεστερονη για να τη χαμηλώσει για να μπορέσει να γινει μανούλα....  


iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Alekagala είπε:

Σας διαβαζω με προσοχη για να ενημερώνομαι....  Η AMH δεν παιζει λογω ηλικίας....  Εχω φιλη  στα 30 και ακομη περνει προγεστερονη για να τη χαμηλώσει για να μπορέσει να γινει μανούλα....  

Δεν εχω ακουσει κι εγω κατι για ηλικια. Εγω ειμαι και αρκετα κατω των 30 και ειχα θεμα. Δε γνωριζω. Παντως σε αυτη την προσπαθεια που τα καταφερα, ολες μου οι εξετασεις ηταν πολυ καλες. Τι να πω δεν ξερω


mfN3p2.png

Link to comment
Share on other sites

 

7 minutes ago, Alekagala είπε:

Σας διαβαζω με προσοχη για να ενημερώνομαι....  Η AMH δεν παιζει λογω ηλικίας....  Εχω φιλη  στα 30 και ακομη περνει προγεστερονη για να τη χαμηλώσει για να μπορέσει να γινει μανούλα....  

νομιζω πως οι πολυκυστικές αυξανουν την ΑΜΗ(πανω απο το κανονικο)...σε φυσιολογικα πλαισια οσο μεγαλωνουμε πεφτει η ΑΜΗ...ετσι εχω καταλαβει εγωω αν εχω καταλαβει σωστα!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...