Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

@caramel_83 πάρε ένα τεστ να το κάνεις να δούμε τι θα γίνει αν και εγώ πιστεύω ότι έχεις αρκετές ελπίδες και μακάρι στο εύχομαι!!! 

2 ώρες πρίν, vikib είπε:

Α κοριτσια να μπω λιγο σφηνα;

Τα αγορια σας εχουν γενεθλια 14/11;

Εμενα το δικο μου το μικρο.ο γιος μου

Για πειτε,τι με περιμενει;αν κ θα επρεπε να ρωτησω τις πεθερες σας

Εμενα ο άντρας μου είναι πολύ καλός και πολύ δοτικος σαν άνθρωπος δεν θυμώνει εύκολα αλλά αν τα πάρει γίνετε πυρά και μανία.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

@Alekagala  τελεια !!!!

1 ώρα πρίν, Vana87 είπε:

Μεγαλη δεν λες τιποτα. Το καλο ουτε ραγαδες εκανα. Δεν με πειραζει να σου πω την αληθεια. Ετσι ειναι η εγκυμοσυνη. Θα γεννησουμε θα χασουμε και τη κοιλια. 

αυτο ειναι το πιο καλα...να μην γινονται ραγαδες!!!

πρίν από 29 λεπτά , Ani ani είπε:

πες τα σε παρακαλω που δεν ξερει κ τι να βαλει στο γαμο!! πολυ πλακα εχουμε παντως!!

θα σας στειλω κ το ντύσιμο του γαμου οταν παω!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

λοιπον... @elenakii22 @Ani ani @Alekagala @Vana87 κορμαρες και κουκλαρες ολες σας...μπραβο κοριτσια να χαρειτε τις εγκυμοσυνες σας οσο μπορειτε..ελενακι εχεις σωματαρα και μην φοβασαι τιποτα...μια χαρα θα επανελθεις μετα τη γεννα και γι αυτο μην καταπιεζεσαι τοσο..απολαυσε οτι σ αρεσει χωρις τυψεις απλα με μετρο,...

 

1 ώρα πρίν, Nati85 είπε:

Και εγω εχω ενα προαισθημα για την vila και της το ειχα πει!! Ασε και το @Ungry girl κατι σκαρωνει νομιζω και ας μην το πιστευει!

το ΜΕΓΑΛΟ μεντιουμ μιλησε...ψηφιζω δαγκωτο

  • Μου αρέσει 3

6penp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 54 λεπτά , MelinaFo είπε:

Ναι μικρακι μου αυτο θα κανουμε! Ολα θα γινουν θα δεις. Θα κανεις ξαδερφακια για τα ανηψια!

Εσυ πες τωρα πως παω για ψωνια γτ θελω κατι απορρυπαντικα και λυσαω για γλυκακι.....θα ρημαξω τα ραφια με τις σοκολατες χιχιχιχιχι

Αχχχαχαα ετσι!

Ρε κοριτσια να σας ρωτησω εμενα τωρα μου ηρθαν καφε τωρα ξανα πηγα τουαλετα τιποτα!

Θα.μου ερθει σιγα σιγα ισως εγω ξεκιναω να.μετραω απο σημερα πρωτη μερα περιοδου?

Για να δω ποτε να.παω για τις ορμονολογικες δευτερα η τριτη?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Ungry girl είπε:

Αχχχαχαα ετσι!

Ρε κοριτσια να σας ρωτησω εμενα τωρα μου ηρθαν καφε τωρα ξανα πηγα τουαλετα τιποτα!

Θα.μου ερθει σιγα σιγα ισως εγω ξεκιναω να.μετραω απο σημερα πρωτη μερα περιοδου?

Για να δω ποτε να.παω για τις ορμονολογικες δευτερα η τριτη?

Οχι αγαπη πρεπει να εχεις αιματακι το καφε δεν το υπολογιζεις!μολις σου ερθςι το αιμα αν ερθει τοτε θα υπολογισεις τις μερες


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 10 λεπτά , Nati85 είπε:

Οχι αγαπη πρεπει να εχεις αιματακι το καφε δεν το υπολογιζεις!μολις σου ερθςι το αιμα αν ερθει τοτε θα υπολογισεις τις μερες

Α ωραια σε ευχαριστώ οποτε να αρχισω να εχω κανονική ροη και μετα ε οκ ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Ungry girl είπε:

Α ωραια σε ευχαριστώ οποτε να αρχισω να εχω κανονική ροη και μετα ε οκ ευχαριστώ!

Ναι ενταξει δδν χρειαζεται να ρεει το κοκκινο αλλα να ξεκινησει η ροη σου με αιματακι οχι καφε.και αν ερθει μετα τις 8 το βραδυ σαν πρωτη μερα υπολογιζεις την επομενη μερα.


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Nati85 είπε:

Ναι ενταξει δδν χρειαζεται να ρεει το κοκκινο αλλα να ξεκινησει η ροη σου με αιματακι οχι καφε.και αν ερθει μετα τις 8 το βραδυ σαν πρωτη μερα υπολογιζεις την επομενη μερα.

Εγυνε ευχαριστώ εγω να.σου πω εοχα ακουσει απο τι στιγμή που βλεπεις εστω κ ελαχιστο μετρας αλλα αυτο που ειχα πριν δεν το ελεγες αιμα!

Ωραια για να δω ποτε να.παω να κανω τις εξετάσεις εχω πολυ ανχος!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Ungry girl είπε:

Εγυνε ευχαριστώ εγω να.σου πω εοχα ακουσει απο τι στιγμή που βλεπεις εστω κ ελαχιστο μετρας αλλα αυτο που ειχα πριν δεν το ελεγες αιμα!

Ωραια για να δω ποτε να.παω να κανω τις εξετάσεις εχω πολυ ανχος!

Ναι εστω και λιγο αν δεις αλλα αιμα οχι καφε.απλως αν ειναι βραδυ λενε μετρας την επομενη μερα.αν πεις τριτη μερα και ειναι η τεταρτη δεν εγινε και τιποτα πιστευω.


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, elenakii22 είπε:

@Alekagala  τελεια !!!!

αυτο ειναι το πιο καλα...να μην γινονται ραγαδες!!!

θα σας στειλω κ το ντύσιμο του γαμου οταν παω!

μπραβο να μας στειλεις!!! αντε καλα να περασουμε βρε κοριτσια το σκ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 10 λεπτά , Ungry girl είπε:

Α ωραια σε ευχαριστώ οποτε να αρχισω να εχω κανονική ροη και μετα ε οκ ευχαριστώ!

Και μενα μ ειπε να κανω κ τις ορμονικες με την περιοδο κ μαστογραφια. Αλλα δεν μ εδωσε παραπεμπτικο. Πρεπει δηλαδη να ξαναπαω κ δεν θελω ασε που δευτερα θα ειναι η 3η μερα περιοδου και δεν εκλεισα ραντεβου για μαστογραφια. Λεω να τις αφησω για μια φορα. Φτανει! ΟΧΙ ΑΛΛΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ χαχαχα επαναστατω!


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Nati85 είπε:

Ναι εστω και λιγο αν δεις αλλα αιμα οχι καφε.απλως αν ειναι βραδυ λενε μετρας την επομενη μερα.αν πεις τριτη μερα και ειναι η τεταρτη δεν εγινε και τιποτα πιστευω.

Έγινε ευχαριστώ!!!!

πρίν από 12 λεπτά , MelinaFo είπε:

Και μενα μ ειπε να κανω κ τις ορμονικες με την περιοδο κ μαστογραφια. Αλλα δεν μ εδωσε παραπεμπτικο. Πρεπει δηλαδη να ξαναπαω κ δεν θελω ασε που δευτερα θα ειναι η 3η μερα περιοδου και δεν εκλεισα ραντεβου για μαστογραφια. Λεω να τις αφησω για μια φορα. Φτανει! ΟΧΙ ΑΛΛΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ χαχαχα επαναστατω!

Αχχαχχαα κοιτα καλα.ειναι αμα μπενουμε στο τρυπάκι να τις κανουμε ολες να τελειώνουμε!

Εγω ακομα τωρα ξεκιναω και φοβάμαι και τη σαλπιγγογραφια!

Αλλα λεω να.μην αρχίσω να το σκευτωμαι απο τωρα!

Αυτος μου ειπαι να την κανω 8η με 11η.μερα!

Δεν κανεις.και τη μαστογραφία να τελειωνεις!?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω κοριτσια

Κτ ξερω απο το ζωδιο.κ γω σκορπιος αλλα για αγορι δ ξερω τι με περιμενει

Κυριως δ ξερω αν θα ναι αυτο το πολυ δοτικος κ μακροχρονιων σχεσεων γτ ουτε κ γω θα του κανω πλατες

Με το καλο να κανετε ωραια δωρακια στους αντρουληδες σας

Να σας πω επισης οτι τον γιο μου τον επιασα με μια επαφη 10η μερα

Κ οτι οταν προσπαθουσαμε για την κορη ειχα καφε πριν την περιοδο,κ τον μηνα που εμεινα.τερ 1/12 κυκλος οτι να ναι.καφε 31/12.την επομενη τπτ.ξαναειδα 6/1κ μετα 9εκανα χοριακη.τελικα το πρωτο ηταν η εμφυτευση,αλλα τοτε δ ειχα ιδεα απο αυτα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , Ungry girl είπε:

Έγινε ευχαριστώ!!!!

Αχχαχχαα κοιτα καλα.ειναι αμα μπενουμε στο τρυπάκι να τις κανουμε ολες να τελειώνουμε!

Εγω ακομα τωρα ξεκιναω και φοβάμαι και τη σαλπιγγογραφια!

Αλλα λεω να.μην αρχίσω να το σκευτωμαι απο τωρα!

Αυτος μου ειπαι να την κανω 8η με 11η.μερα!

Δεν κανεις.και τη μαστογραφία να τελειωνεις!?

Θα δω τι θα κανω εξαλλου δεν προλαβαινω σ αυτη την περιοδο! Λενε μαστογραφια μετα τα 40 ή κατι τετοιο δεν ειμαι κ σιγουρη και γω εκανα προπερσι στα 37. Εσυ να κανεις τις εξετασεις σ μην ακους εμενα!

πρίν από 13 λεπτά , vikib είπε:

Ευχαριστω κοριτσια

Κτ ξερω απο το ζωδιο.κ γω σκορπιος αλλα για αγορι δ ξερω τι με περιμενει

Κυριως δ ξερω αν θα ναι αυτο το πολυ δοτικος κ μακροχρονιων σχεσεων γτ ουτε κ γω θα του κανω πλατες

Με το καλο να κανετε ωραια δωρακια στους αντρουληδες σας

Να σας πω επισης οτι τον γιο μου τον επιασα με μια επαφη 10η μερα

Κ οτι οταν προσπαθουσαμε για την κορη ειχα καφε πριν την περιοδο,κ τον μηνα που εμεινα.τερ 1/12 κυκλος οτι να ναι.καφε 31/12.την επομενη τπτ.ξαναειδα 6/1κ μετα 9εκανα χοριακη.τελικα το πρωτο ηταν η εμφυτευση,αλλα τοτε δ ειχα ιδεα απο αυτα

Να τα χαιρεσαι ανεξαρτητου ζωδιου χαχαχα ασχετο εγω για τους σκορπιους αντρες εχω αλλη εντυπωση. Ισχυρες επιβλητικες προσωπικοτητες, με εγωισμο, αρχηγικοι κ πολυ σαρκικοι. 


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nati85 είπε:

Ναι ενταξει δδν χρειαζεται να ρεει το κοκκινο αλλα να ξεκινησει η ροη σου με αιματακι οχι καφε.και αν ερθει μετα τις 8 το βραδυ σαν πρωτη μερα υπολογιζεις την επομενη μερα.

Ωχ;;; Δλδ εγω που αδιαθετώ συνήθως 10 το βραδυ μετράω τοσο καιρό λαθος Ε; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...